cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

09.02.2009, 08:58

clock-img

jada

pencil-img

223

Živjo

no bom jaz tudi sporočala ob ponedeljkih mojo težo, no danes mi je pokazalo - 3 kg, tako da kar gre počasi dol tale teža. Ta teden spet začnem s telovadbo, prejšnji teden sem bila namreč ful prehlajena in ni šlo.

Lepo se imejte

clock-img

09.02.2009, 11:04

clock-img

Anonimen

-2,5 kg, isto kot prejšnji teden. Sem kar malo razočarana.user posted image

clock-img

09.02.2009, 12:27

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

dan.

jaz se bom jutri vagala, dons sem se lotla vodnega dneva, kljub temu, da sem rekla, da se ga ne bom šla. user posted image  zaenkrat gre BP. če bo pa kriza, ga bom pa v zelenjavnega spremenila, ali pa malo sadja pojedla.

držte pesti!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

09.02.2009, 12:33

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

čer.

a mi lahko katera pove kaj je z burekom? a se lahko je na kakšen dan? mesni,   špinačni, sirov? user posted image  al samo manesto sladice na OH dan?



špinačni burek mislim da lahko ješ na OH dan tudi kot kosilo, saj vsebuje testo +zelenjavo
mesni burek sem pa jaz jedla tudi že na B dan, na B dan lahko poješ zraven mesa kos kruha, namesto kruha imaš pa mesni oz.sirov burek oz. testo vsaj tako jaz razmišjamuser posted image
lahko da ni prav ampak jaz si dieto kar prilagajm da meni odgovarja



no, sej tako sem si tud jaz razlagala. user posted image  bo pa še erin, šefica, povedala, kako je s tem???

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

09.02.2009, 13:03

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

dan. jaz z današnjim dnem končujem dieto. danes je 35. dan, moje menstruacije pa od nikjer user posted image  še nikoli v življenju mi ni zamujala. user posted image  je izključena, ker sem delala test, čeprav sem močno upala, da mi je po dveh letih in pol končno uspelo.
klicala sem svojo G in mi je rekla, da je za izostanek user posted image  lahko kriv, stres, bolezen, sprememba hrane. ko sem ji omenila dieto, je rekla, da je zaradi nje velika verjetnost za izostanek. v stresu sem še manj kot prejšnje mesece, tako da sem skoraj 100 %, da je zaradi diete še nimam.
sem se odločila, da se bom raje več gibala in normalno jedla.
za vse ostale pa držim pesti, da vam uspe doseči zastavljeni cilj user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.02.2009, 13:58

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

JAz sem se danes pozabila stehtat user posted image  Se bom jutri - na tešče. DAnes imam sadni dan...pa se mi skoz neki v glavi vrti user posted image  Jutri me čaka VODNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vprašanje, če bo šlo pri meni user posted image user posted image user posted image  Potrudila se bom, drugače bom pa sadje jedla in si naredila še en sadni dan. user posted image

clock-img

09.02.2009, 14:19

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

dan. jaz z današnjim dnem končujem dieto. danes je 35. dan, moje menstruacije pa od nikjer user posted image  še nikoli v življenju mi ni zamujala. user posted image  je izključena, ker sem delala test, čeprav sem močno upala, da mi je po dveh letih in pol končno uspelo.
klicala sem svojo G in mi je rekla, da je za izostanek user posted image  lahko kriv, stres, bolezen, sprememba hrane. ko sem ji omenila dieto, je rekla, da je zaradi nje velika verjetnost za izostanek. v stresu sem še manj kot prejšnje mesece, tako da sem skoraj 100 %, da je zaradi diete še nimam.
sem se odločila, da se bom raje več gibala in normalno jedla.
za vse ostale pa držim pesti, da vam uspe doseči zastavljeni cilj user posted image user posted image user posted image user posted image



sem malo čudno tole napisala user posted image
torej, danes je 28. dan moje diete, user posted image  imam drugače vedno točno, na 28-30 dni, user posted image  mi pa zamuja celih 35 dni.

clock-img

09.02.2009, 14:36

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

ursa30, jaz bi na tvojem mestu tudi prekinila z dieto. Boš videla...če je  to razlog, bi M v parih dneh morala dobiuser posted image

clock-img

09.02.2009, 14:41

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

ursa30, jaz bi na tvojem mestu tudi prekinila z dieto. Boš videla...če je  to razlog, bi M v parih dneh morala dobiuser posted image



upam, da jo res dobim v parih dneh. če je pa ne bom, moram pa poklicati ponovno G, da me naroči za pregled.
sem šla pa prejle iz samega protesta v McDonalds se nabasat user posted image user posted image

clock-img

09.02.2009, 15:59

clock-img

bella02

pencil-img

1331

ursa30, želim ti, da se to z user posted image uredi.

sayuri, sej bo šlo. Pomaga, če greš ven ali kakorkoli od doma, da se ne vrtiš skozi okol hrane.

Erin, sem na -8 kg.

Danes je sladica za večerjo in jaz sem si že zdejle privoščila nekej malih medenjakov. Ta dan večerjo mal razpotegnem.user posted image user posted image user posted image Ne, sej se hecam. Sam morda si res malo več privoščim, sem pa druge dneve pridna. Ta vikend so me premaknili 3 piškoti na sadni večer in na obisku so pripravili pico, pa vedno imajo narezek. Sem pa imela B dan, tako da bi se ravno zato izšlo. Pol sem pa mal grešila, sam ni blo sile.

decemberka, ne obupaj. Tudi meni je nekaj časa stanje stagniralo, potem pa gre naprej.


clock-img

09.02.2009, 21:45

clock-img

lily975

pencil-img

512

Oj !Tud jst se nisem dans vagala , sem pa stala v soboto na vagi in je kazalo točno - 10 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , še mal pa sem na cilju!!!

Sem pa dans tud jst mela sladko za večerjo pa je tko pasal .Juter bom pa sadje otepala !!user posted image user posted image

Sayuri- saj boš preživela ta dva dneva , če smo ga me ga boš tudi ti .Mal pejd okol pa bo dan minil..

clock-img

09.02.2009, 21:58

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer. user posted image  preživela vodni dan...PRIDNA! user posted image user posted image
zdej grem pa hitro spat, ker me glava boli in sem kar malo "švoh".
komaj čakam jutri tuno. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

09.02.2009, 22:04

clock-img

pezbar

pencil-img

202

bravo, lily975user posted image
erin, mene kar obdrži na seznamu. Le pri kilogramih ni nobene spremembe. No, v bistvu sem bila prejšnji teden že na -10 kg, a je bil vikend nor (rojstni dnevi, obiski) in ni bilo nobenega reda pri hrani več. Včeraj si sploh nisem upala stopit na tehtnico user posted image  tako da mislim da bo -8 kg kar ustrezalo dejanskemu stanju.
Jutri pa spet začnem, s sadnim dnem user posted image
LP

clock-img

10.02.2009, 07:16

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro
tudi meni je tehtnica pokazala včeraj manj za cele pol kguser posted image  tako da imam sedaj -4kg

danes sem na vodnem dnevu oz. že od včeraj od 16 ure (polna luna) pa danes bo treba zdržati do 16 ure
tehtnica je danes spet pokazala minus, vendar bom kar ostala na ponedeljkovem tehtanju

se me pa loteva prehlad, otroci se končno kokr tok pozdravijo pol pa jazuser posted image  tako da smkam nenormalno in kiham

clock-img

10.02.2009, 15:03

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Tkole zgledava jaz in današnji VODNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kuuuuulk je še do konca user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.02.2009, 15:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.02.2009, 15:51

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Tkole zgledava jaz in današnji VODNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kuuuuulk je še do konca user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image šE 9 UR.



Ma...bom šla kar ob osmih spat user posted image

clock-img

10.02.2009, 17:37

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Se lahko pridružim?

Namreč sem z dieto začela 5.1, dans pa sem mal pokukala sem in vidla koliko vas je takih da bi se rada pridružila k vam user posted image

Moj cilj je izgubiti 15 kg, do sedaj sem pa izgubila 6 kg.
Danes imam sadni dan, ampak mi ni uspelo, kr me je doma čakalo njami kosilo user posted image user posted image user posted image zvečer bom kar samo jabko jedla
ju3 samo jogurtke
pa še gibat se moram
pa vas kaj zebe? Men je dans celo popoldne zeblo, čeprav je tu toplooooo ah user posted image

clock-img

10.02.2009, 19:41

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jaz sem štiri dni grešila in tako izgubila 0kg. Vsega skupaj torej 6kg.
Erin, pa da ne boš pozabila napisat!!!user posted image user posted image user posted image

Se pa danes ful držim sadja in bom zdaj 11 dni čist pridna, pol ima pa že moja tašča fešto za abrahama in bo spet pojedina.

clock-img

10.02.2009, 21:22

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer.
moja teža je danes zjutraj po vodnem dnevu pokazala - 6 kg. user posted image user posted image user posted image  user posted image  še 4 kilce, pa smo na cilju. sem bla pa včeraj zvečer tako slaba, da sem mogla pojest tretjino banane, drugač bi pomoje kar skup padla. user posted image  ampak sem preživela in danes je blo tako lepo jest, kokr že dolgo ne. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

10.02.2009, 21:23

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Tkole zgledava jaz in današnji VODNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kuuuuulk je še do konca user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image šE 9 UR.



Ma...bom šla kar ob osmih spat user posted image



upam, da si zdržala in da že lepo spaiš. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

10.02.2009, 22:44

clock-img

Erin

pencil-img

7060

 user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                   - 4user posted image
~ maca m              15 kg                    -6user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 10user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 8user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -6user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 4user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 6user posted image
~ ursa30                 7 kg                    -2,5user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 2,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 4user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 5user posted image
~ jada                    12 kg                 - 3user posted image
~ benika                 10 kg                 - 3user posted image
~ barcaffe               15 kg
~ Neža7                  10 kg
~ čupka                   8 kg                      -6user posted image

~ vilian                   10 kg
   vilian-možek          20 kg

~ NRMM                                                  -7user posted image
NRMM možek                                        -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
~ flecker1                15 kg                   - 6user posted image
user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°




Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama...
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimi
naj mi pove...user posted image



< Sporočilo je popravil Erin -- 10.2.2009 22:56:34 >

clock-img

10.02.2009, 22:54

clock-img

benika

pencil-img

7793

Benika še -1user posted image

clock-img

10.02.2009, 22:57

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz bom jutri začela z dieto user posted image  Oba z user posted image  



Neža7 in flecker1 DOBRODOŠLI!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

burek - sem podobnega mišljenja, če lahko za B  kosilo kruh mislim da tudi testo ne bi bil problemuser posted image

decembrka - meni je prva teža šla hitro dol -3 kg -  naprej gre pa bolj počasi...malce grešim, mal nisem mogla ker sva bla z malim v bolnic... ampak bolj ko gre počasi bolj je zdravo oz msnjši je šok za telo.

ursa30 - nepreklicno nas zapuščaš?user posted image Te za vsak slučaj obdržim na seznamu ali ne? upam da bo pomagalo in pa da kmalu zagledašuser posted image user posted image Hvala za pestke.. Srečno tudi tebi.

Bravo punce za vodni daaaaaaaaaanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se ga še nisem lotila zaradi dojenja...raje ne...user posted image

o Benika si me ubogala...pridna..sedi 5!user posted image Še -1.. se pravi -3?user posted image


Bravo punce, super vam gre!! Kar tako naprej!user posted image user posted image user posted image Jaz grem počasi za vami, AMPAK GREM!user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2009, 06:58

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Končno je včerajšnji vodni dan za menoj. Ja, skor sem zdržala. zvečer se mi je pošteno v glavi vrtelo in me sililo na bruhanje user posted image , tako da sem pojedla pest neslanih oreškov. Ni šlo drugače.user posted image  Ampak sem vseeno zadovoljna. Erin tehtnica je zjutraj pokazala še dva kg manj, torej skupaj -6kg. Ful sem zadovoljna. Sam vedno bolj spoznavam, da bo treba telovadit, če hočem imet spet raven trebuh user posted image user posted image user posted image user posted image

danes pa mesoooooouser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem