cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

05.02.2009, 15:18

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

ojla punce

sem se zvagala skupaj sem do sedaj izgubila -6kg

sem pa dons mal slabe vole ker mi mlekarne ne delajo tko kot bi mogle

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

05.02.2009, 17:06

clock-img

miškamaška

pencil-img

66

Sem čisto pozabila javit rezultate. V ponedeljek je bilo -4 kg. user posted image user posted image
Drugač mi pa kar gre, z občasnimi grehi seveda.
Pa dobro ločevanje še naprej

clock-img

06.02.2009, 08:54

clock-img

jada

pencil-img

223

Živjo

no glede na to da sem prejšnji četrtek spet začela, javljam rezultat tega tedna -1 kg no počasi in vztrajno gre dol. danes je pa moj sadni dan

lp 

clock-img

06.02.2009, 12:33

clock-img

Erin

pencil-img

7060

user posted image user posted image user posted image punce sem vas zbezala malce na plano..pravilno! Vidim da vam super greuser posted image user posted image user posted image KAr tako naprej!

Joške - moje so že vedno velike kot melone...še več mleka imam kot prejuser posted image user posted image user posted image

Prebava - ista kot prej oz še bolj urejenauser posted image

Včeraj sem si naredila skutine palačinke pa tortico..ja vem spet sem pretiravala, poj se pa čusim zakaj mi gre počasi doluser posted image

Dans pa sadje..banani sta šli že po grlu dol, še oreški me tam z omare kličejo, potem bom pa solato naredila, če je še dobra, jo imam že več kot teden dni v hladilnik..zgleda dobr..no bomo videliuser posted image

clock-img

06.02.2009, 12:36

clock-img

Erin

pencil-img

7060




!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.s. tiste ki so na seznamu in ne javljajo svojega "položaja s kg" bom dala s seznama..zato tiste ki želite ostati, JAVITE SE!!

user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                   - 4user posted image
~ maca m              15 kg                    -6user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 9user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 7user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -6user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 4user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 5user posted image
~ ursa30                 7 kg                    -2,5user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 2,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 3,5user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 5user posted image
~ jada                    12 kg                 - 1user posted image
~ benika                 10 kg                 - 2user posted image
~ barcaffe               15 kg
~ sončnica24           20 kg
~ anchy82
~ čupka                   8 kg                      -6user posted image
~ silvestra
~ gloria
~ Vilika                   15 kg
~ reni70                   9 kg
~ monika30             15 kg
~ soncek30
~ vilian                   10 kg
   vilian-možek          20 kg

~ NRMM                                                  -7user posted image
NRMM možek                                        -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.s. tiste ki so na seznamu in ne javljajo svojega "položaja s kg" bom dala s seznama..zato tiste ki želite ostati, JAVITE SE!!

clock-img

06.02.2009, 12:49

clock-img

ona

pencil-img

3685

 Ojla punce,
najprej se opravičujem ker se vtikam v vašo debatouser posted image  in,da vas vse lepo pohvalim!!!
Zdej me pa nekaj zanima,ker je tole dieto začela moja mama in njo zanima,če lahko zamenja dni med sabo,ne vedno le lahko vsake toliko,npr,da začne z beljakovinami,potem ima drugi dan >OH in tretji škrob in obratno,da imam beljakovine,potem oh in potem škrob,sadje bi ostalo kot je treba le škrob in oh bi včasih zamenjala,kaj mislite,da lahko?
Najlepša hvala za odgovore!

clock-img

06.02.2009, 16:29

clock-img

lily975

pencil-img

512

hoj !Moja vaga je dans pokazala še pol kg manj ,tko da imam vse skupaj -9,5 kguser posted image user posted image user posted image

Ona- naj se ne bi dnevi zamenjevali ,jaz sem ga samo enkrat ko smo šli na roj. dan - pa mi ni blo sadja otepat - pa sem menjala sadni in mesni dan.Drgač se pa držim tega zaporedja dnevov..

clock-img

06.02.2009, 18:13

clock-img

gamini

pencil-img

823

Erin, jaz sem še vedno na -4kg. Sem zbolela in začasno prekinila z dieto. Upam, da se do prih. tedna pozdravim in veselo nadaljujemuser posted image .  Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image .

clock-img

06.02.2009, 18:29

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

ona, res se je najbolje držati zaporedja, drugače verjetno dieta ni tako uspešna. jaz bom za vikend prvič zdaj zamenjala, bom imela v ponedeljek sadni dan, v nedeljo pa mesnega.

clock-img

06.02.2009, 18:51

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

A lahko kakšni podarim kaj jošk?user posted image
Se pa pozna na joških ja, tudi meni, ampak jih imam še vedno dovolj. Samo prebavo imam nekam sumljivo? Enkrat v redu, drugič drisko. Ali imate vse prebavo v redu?


Jest bi podarjene joškeuser posted image user posted image user posted image ....
Moja prebava pa je super! prav neverjetno se mi je uredila. Dela kot urica, nobenega napihovanja ni, res super. Na začetku me je malo mučilo, ker sploh nisem navajena jest tooooliko sadja. Sedaj pa nič več.

clock-img

06.02.2009, 19:44

clock-img

ona

pencil-img

3685

najlepša hvala za odgovore!
Moja mama bi sicer zamenjala samo tale dneva oh in škrob,ma samo ta vikend,ker gredo na rd,potem se bo pa držala,po moje enkrat nima kaj škodituser posted image

clock-img

06.02.2009, 22:01

clock-img

maca m

pencil-img

465

Grešim...
V četrtek sem šla na pogrebuser posted image 39-letnika, psihično sem bila kar na  tleh in mi je bilo malo mar za dieto.....
Danes me je zamikala čokolada in sem pojedla dva koščka in še mojemu sem pol toplega sendviča sunla...
Jutri bom pa jedla še za vse vas, mami bo stara 50 let, jedla bom pa vse od mesa do krompirja in peciva ....čist nič se ne bom pazila!!! Obljubimuser posted image user posted image user posted image
Mogoče bom tud v nedeljo še malo grešila (ker bo itak vsega ful ostalouser posted image )....
V ponedeljek bom spet čist vaša in spet čist pridna. Obljubim!

Drugače sem pa ful vesela, zdaj imam spet toliko kg kot pred porodom.user posted image user posted image user posted image Vseeno imam pa še kar nekaj kg preveč in bo treba še kar nekaj časa lepo ločevat.

clock-img

06.02.2009, 22:48

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer.

jazs em ta teden štartala s službo, sem pa delala samo po 4 ure, naslednji teden pa na polno. upam, da bo zneslo s prehranjevanjem. edino pijem pa premalo v službi. user posted image  si moram eno litrsko flašo s sabo odnest.
drugač sem pridna, jem lepo po pravilih, kilce so pa malo obstale, če vedno sem na -5 kg. jutri imam OH dan, v nedeljo sadje.....hmm....ne vem če ne bi tud jaz zamenjala tokrat S in B dneva. user posted image  bom še vidla...

berem, da ste kar pridne, ene mal grešite.....ampak glavno da gredo kilce dol! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

07.02.2009, 22:29

clock-img

jada

pencil-img

223

Živjo

Erin - napačno sem napisala - 2,5 kg je sedaj, v tem tednu ko sem spet začela je šlo dol 1kg. Skupaj pa je - 2,5

NO danes sem tako fino grešila na rojstnem dnevu, da moram jutri spet nadoknadit tale greh.
user posted image

nočka

clock-img

07.02.2009, 23:36

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Oooooooooo punce... jaz sem pa danes tud grešila.. sem delala kosilo in sem za mojega pire naredila pa sem ga samo mičken poskusila če je dober..ma je bil tako dober da sem ga mogla zraven zrezka.. ma poj sem bla pa tolk jezna nase d sem mojega v trgovino poslala po biftek in se ga zvečer najedla..njam njam..
Je bila pa razlika med jutranjim in večernim vaganjem koj 1 kila..materuser posted image user posted image user posted image

Bom jutri pridna oblubm..user posted image user posted image user posted image user posted image




clock-img

08.02.2009, 08:27

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

včeraj sem imal sadni dan, zdržala komaj, kriza je bila proti večeru vendar sem zdržalauser posted image
danes je tehtnica končno pokazala manj kot ostale dneveuser posted image  danes bom imela B dan, tašča kuha

clock-img

08.02.2009, 18:06

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer.

a mi lahko katera pove kaj je z burekom? a se lahko je na kakšen dan? mesni,   špinačni, sirov? user posted image  al samo manesto sladice na OH dan?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

08.02.2009, 20:04

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Olja!

Kako ste pridne user posted image

Jaz bom jutri začela z dieto user posted image  Oba z user posted image  Mu je že slabo user posted image user posted image  Bi morala 05.01 začnet ampak mi ni uspelo. Smo še vedno jedli kot, da bi bilo božič user posted image
Je že vprašal kaj lahko jutri jej user posted image

Upam, da bom tudi tako uspešna kot vsi tukaj gor user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

08.02.2009, 20:06

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Je bila pa razlika med jutranjim in večernim vaganjem koj 1 kila..materuser posted image user posted image user posted image




Jaz sem se včeraj tehtala in danes zjutraj in je bila razlika 3 kg.... To je ogromna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

08.02.2009, 20:15

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

čer.

a mi lahko katera pove kaj je z burekom? a se lahko je na kakšen dan? mesni,   špinačni, sirov? user posted image  al samo manesto sladice na OH dan?



špinačni burek mislim da lahko ješ na OH dan tudi kot kosilo, saj vsebuje testo +zelenjavo
mesni burek sem pa jaz jedla tudi že na B dan, na B dan lahko poješ zraven mesa kos kruha, namesto kruha imaš pa mesni oz.sirov burek oz. testo vsaj tako jaz razmišjamuser posted image
lahko da ni prav ampak jaz si dieto kar prilagajm da meni odgovarja

clock-img

08.02.2009, 21:14

clock-img

Anonimen

Mene pa zanima, koliko časa vam je stala teža, ko ste izgubile prvih par kg (v bistvu vodo)?

clock-img

08.02.2009, 21:52

clock-img

bella02

pencil-img

1331

decemberka, jaz sem prvi teden zgubila 5 kg, potem se pa 14 dni ni premaknilo nič. Zdaj gre spet počasi naprej. In prav je tako!

Neža7, bravo zate in za user posted image ! Skupaj vama bo še lažje organizirat jedilnik. Veliko sreče!

Suzi, za burek res nisem razmišljala. Ga jem morda 1x na leto, če ga. Bi ga pa verjetno na OH dan kot sladico, če bi ga.

clock-img

09.02.2009, 07:11

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Neža7, bravo zate in za user posted image ! Skupaj vama bo še lažje organizirat jedilnik. Veliko sreče!




Hvala bella02 user posted image  Saj moj ne bo jedal točno kot mi moral v službi samo doma mu ta dieta pripada user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

09.02.2009, 07:39

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Sem pozabila:

Izgubila bi 10kg (če bom celo 15kg bom prava mačka user posted image  malo heca mora biti)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

09.02.2009, 08:02

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Današnje vaganje...
Sem še vedno na istem, - 5kg.
Sem pa hudo grešila ta konec tedna, še dobro, da vaga ne kaže več.
Mi je pa hudo, ker bi sigurno pokazala še kilo manj, če se ne bi spozabila na praznovanjih.
Ampak saj bo!
Imam dve hudi motivaciji!
Prva je, da imam manj kil kot moj dragi! Mi manjkata še dve kilci.
Ko dosežem prvo, ji sledi druga:
da na rit spravim prve kavboljke. user posted image

Upam, da ste bile druge bolj pridne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem