cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

03.02.2009, 09:17

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

No pa je..........vodni dan mimoooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer ni bilo hudo,se je dalo preživet,se mi pa zdi,da sem celo noč poslušala, kako mi gode po želodcuuser posted image user posted image .
Pregrešila sem se z 4 smokiji user posted image ,ampak to ne šteje,a ne user posted image . Hudo je bilo,ko sta tamali večerjali tune iz konzerve......me je imelo,da bi kar z konzervo vred pojedlauser posted image .

No tehtnica je zjutraj pokazala -1 in zdaj sem na -7. user posted image

Sem si pa že pripravila maso za mesno pito,zraven bo pa ena velika skleda mešane solate....komaj čakam 13.00 user posted image .

Grem še malo sneg kidat,da se slučajno ne pregrešim.

Lep dan vam želim!

Lp


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

03.02.2009, 10:14

clock-img

miny

pencil-img

241

Evo se vam pridružujem.
Imela bom -8kg.
Začnem jutri. Še katera?

Lp1

clock-img

03.02.2009, 10:19

clock-img

lily975

pencil-img

512

HOJ !!Tudi jaz preživela vodni dan , sem pa pila čaj saj sem zbolela - grem dans k zdravniku- verjetn bodo sinusi vnetiuser posted image user posted image - glava boli ko hudič , pa nobena tableta ne pomaga .Sem pa na - 9 kg..user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.02.2009, 10:22

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Punce, kapo dol za včerajšnji vodni dan. face ste, res. user posted image user posted image user posted image

DAnes imam krompirček na sporedu. Pa fižol si bom zraven prepražila. Mi tko diši user posted image  Imam pa samo še eno pomarančo. Bo moglo zadostovat do petih popoldne, ko bom šla lahko v trgovino. user posted image

clock-img

03.02.2009, 10:42

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dieta in dojenje

Jaz osebno je ne priporočam pred otrokovim 6 mes. oz. ko je otrok samo dojen, meni osebno se je začela količina mleka zmanševati vendar so pri meni tudi drugi dejavniki (imamo 3 obroke GH na dan, stari smo skoraj 8 mes, dobila sem prvo men. po porodu).

Čestitke vsem za izgubljene kg in preživet vodni dan. Meni včeraj sploh ni pasala hrana tud če nebi imela V dneva, mi prve dni user posted image  sploh ne paše jest.

Danes sem pojedla jabolko, za kosilo bo golaž, za večerjo pa verjetno repa, od sadja pa so danes na sporedu jabolka.

Erin upam da je z mail vse ok, pa mal da se čim prej pozdravita user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle nove borke in borci user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

03.02.2009, 13:46

clock-img

minabo

pencil-img

100

Tudi jaz sem včeraj skoraj brez problema zmogla vodni dan. Okoli osmih zvečer me je malo zvilo. Pa ne lakota, glava me je začela boleti, zeblo me je in bila sem popolnoma brez energije. Ampak sem vztrajalauser posted image Pila sem vodo in dve skodelici nesladkanega čaja.
Kosilo sem danes že pojedla, za večerjo pa še ne vem kaj bom. Najbrž samo kakšno sadje ali zelenjavo. Bom videla, kakšno bo počutje in kakšne bodo želje.
Pridne smo, a neuser posted image

clock-img

03.02.2009, 20:31

clock-img

Anonimen

Vsem čestitke.user posted image user posted image
ERin, mene nisi upoštevala, -2,5 kg. Sem ti poslala zs, a je prav, ali napišemo kar na forum? Ne vem kako ste zmenjene?!
Jutri pa spet sadni dan. Moram preverit, če kakšnega drugega pomotoma spustim, ko je pa kar naprej na vrsti sadni..user posted image

clock-img

03.02.2009, 22:16

clock-img

Erin

pencil-img

7060

ti kar sem piši decembrka user posted image Jaz te ZS-je komaj opazim odkar so forum prenavljali..user posted image

No jaz sem pa danes naravni zrezek, repo in zelenjavo..za večerjo se mi je pa zluštal kruh puter in med.... ja veeeeem....sej nam več...user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.02.2009, 22:29

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Joj, danes sem si pripravila eno tako zdravo večerjo in sicer kuhano mešano zelenjavo, posuto s sirčkom in zapečeno v pečici. Ko pa že skoraj pojem, pa mi potegne, da bi mogla kupit tisto brez graha in koruze. Jao, jao, sem ga mal biksnila user posted image . Ah ja, se zgodiuser posted image .

Erin, ne sekiraj se, v tvojem primeru bi se jaz še kako drugače pregrešila.

Nočka

< Sporočilo je popravil bella02 -- 3.2.2009 22:30:11 >

clock-img

04.02.2009, 11:09

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Rabim nasvet. Kaj je z gobicami? Kam spadajo? Mislim šampinjone. Vem, da so to glive, sam a spadajo pod zelenjavo?

clock-img

04.02.2009, 12:09

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

bella jaz jem šampinjone kot zelenjavo. torej lahko vsak dan user posted image user posted image user posted image  Itak jih ne vsak dan, ampak včasih so fajn za v kakšno zelenjavno omakco.

Jst se tud včasih tkole pregrešim z zelenjavo. user posted image  Grah in fižol bi lahko vsak dan jedla user posted image

Drugače imam danes v načrtu raviole s špinačo in paradižnikovo omako. Zvečer pa slaaaadkoooo!!!!!! Verjetno šparova čokoladna tortica. NJAMMMMMM!!!!user posted image

clock-img

04.02.2009, 13:35

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jaz imam sadni dan, pa imam spet občutek, da se ga ne bom čisto držala user posted image
v službi še nekako zdržim, ker imam na razpolago samo sadje, ko pa pridem domov in ko gledam mojga, kako se baše, se mi pa zalušta user posted image

clock-img

04.02.2009, 13:54

clock-img

beba2

pencil-img

19

živjo,
tudi jaz bi se vam pridruzila pri spodbudi in potrpežljivosti z dieto.
sem sicer začela 1.2. z ločevalno in danes imam sadni dan tako da upam da mi bo ratalo shujšat. moj cilj je priti na kg ki sem jih imela preden sem zanosila -10kg.

li in samo tako naprej

clock-img

04.02.2009, 21:57

clock-img

Erin

pencil-img

7060


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                   - 4user posted image
~ maca m              15 kg                    -6user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 9user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 7user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 1,5user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -4 user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 4user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 5user posted image
~ ursa30                 7 kg                     -2user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 2,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 3,5user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 5user posted image
~ jada                    12 kg                 - 1,5user posted image
~ benika                 10 kg
~ barcaffe               15 kg
~ sončnica24           20 kg
~ anchy82
~ čupka                   8 kg                      -5user posted image
~ silvestra
~ gloria
~ Vilika                   15 kg
~ reni70                   9 kg
~ monika30             15 kg
~ soncek30
~ vilian                   10 kg
   vilian-možek          20 kg

~ NRMM                                                  -7user posted image
  NRMM možek                                        -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



clock-img

04.02.2009, 22:16

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jaz sem si pa danes privoščila rižek z zelenjavno polivko in zraven še dodatno zelenjavo.. iz mene že korenine in perje rastejouser posted image user posted image user posted image ampak mi je dobra, njam njam... vsaj to... na koncu bom še sebe pojedla če se bom preobrazila vanjouser posted image

Jutri je pa najlepši daaaaaaaaan!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.02.2009, 22:18

clock-img

Erin

pencil-img

7060

aja, dobrodošle vse noveeeeeeeeeeeeeeeeee...user posted image user posted image user posted image Naj se vam kg hitro topijo!user posted image


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.s. tiste ki so na seznamu in ne javljajo svojega "položaja s kg" bom dala s seznama..zato tiste ki želite ostati, JAVITE SE!!

clock-img

05.02.2009, 09:13

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Evo, Erin, da se pofočkam...danes zjutraj -6 kg. Vodnega dneva nisem imela, ker mi je psihično prehuda. Sicer pa se držim diete, počutim se čudovito. Prebava urejena, nobenega napenjanja, nobenih glavobolov (prej so bili skoraj dnevno na sporedu...). Nobenih težav več nimam z lakoto, tudi zebe me ne, tako kot me je prvih 10 dni. Ne pogrešam nobene jedi in mi je prav fajn.
Slaba plat diete pa je, da sem ful shujšala v joškeuser posted image ...

clock-img

05.02.2009, 09:41

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Slaba plat diete pa je, da sem ful shujšala v joškeuser posted image ...



jaz tudiuser posted image , pa že tako imam bolj majhneuser posted image

clock-img

05.02.2009, 10:28

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

aja, dobrodošle vse noveeeeeeeeeeeeeeeeee...user posted image user posted image user posted image Naj se vam kg hitro topijo!user posted image


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.s. tiste ki so na seznamu in ne javljajo svojega "položaja s kg" bom dala s seznama..zato tiste ki želite ostati, JAVITE SE!!



javljam se na raport user posted image
meni napiši še 0,5 kg manj, se pravi  -2,5 kg user posted image

clock-img

05.02.2009, 10:29

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Slaba plat diete pa je, da sem ful shujšala v joškeuser posted image ...



jaz tudiuser posted image , pa že tako imam bolj majhneuser posted image



jaz se isto bojim, da bom zgubila še tisto, kar imam user posted image user posted image

clock-img

05.02.2009, 10:56

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Erin tudi mene obdrži na seznamu. user posted image  Mi je fajn, ko se nekje fočkam, ker mi to pomaga, da se preveč ne pregrešim. Sem pa na -5kg, si mi že popravila, tako da hvala. user posted image
Včeraj sem bila prvič na telovadbi - pilatesu. Bravo jest user posted image  Končno sem zmigala svojo rit in vplačala za mesec in pol. Tako da ne bo goljufanja. user posted image
Me je pa od "pravilnega" dihanja (kolikor mi je to pač ratalo prvič), tako glava bolela, da sem mogla lekadol vzet. Ampak potem nisem mogla zaspat do dveh ponoči. In veste zakaj? Ker toliko kisika s tem dihanjem moji možgani že doooolgo niso dobili. Sem bla kot ena sova, vsa naspidirana. user posted image
Sem pa dobila včeraj nov zagon. Moj dragi mi je končno po enem mesecu hujšanja rekel, da se mi pozna. Sem kar debelo pogledala in vprašala, kje se mi pozna? Pa je rekel povsod, na obrazu, čez ramena, čez rit. user posted image   Tko da če je on opazil, pol ziher drži. user posted image

clock-img

05.02.2009, 11:08

clock-img

lily975

pencil-img

512

Tudi jaz želim ostati na seznamu !!Tud men so šle joške na XXS user posted image user posted image .

clock-img

05.02.2009, 12:39

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: lily975

Tudi jaz želim ostati na seznamu !!Tud men so šle joške na XXS user posted image user posted image .



še dobr da nimam tko mejhne riti, da je vsak kaj za prijet user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.02.2009, 13:37

clock-img

Anonimen

A lahko kakšni podarim kaj jošk?user posted image
Se pa pozna na joških ja, tudi meni, ampak jih imam še vedno dovolj. Samo prebavo imam nekam sumljivo? Enkrat v redu, drugič drisko. Ali imate vse prebavo v redu?

clock-img

05.02.2009, 14:02

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jst bi mal jošk, če daš user posted image user posted image user posted image
glede prebave..jaz imam isto kot pred dieto.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem