cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

29.01.2009, 11:04

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

kdaj se je pravilno tehtati? zjutraj, zvečer?? meni je zjutraj ljubše, mi pokaže za celo kilo manj kot zvečer user posted image
ampak pijem pa full premalo..user posted image



tehta se vedno zjutraj na tešče

pijem pa tudi jaz premalo, zdej se silim z domačim sokom zmešanim z vodo, sama voda mi ne gre

clock-img

29.01.2009, 13:19

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

kdaj se je pravilno tehtati? zjutraj, zvečer?? meni je zjutraj ljubše, mi pokaže za celo kilo manj kot zvečer user posted image
ampak pijem pa full premalo..user posted image



tehta se vedno zjutraj na tešče

pijem pa tudi jaz premalo, zdej se silim z domačim sokom zmešanim z vodo, sama voda mi ne gre



hvala za odgovor.
meni tudi voda ne gre..je ne spijem v bistvu nič
si raje skuham en liter čaja in ga pijem brez sladkorja

clock-img

29.01.2009, 13:43

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

ojla sotrpinke

se opravičujem ker se nič ne jevim, smo mal bolani pa mi časa primankuje

diete se kar dosledno držim, z občasnimi pregrehami user posted image
sem se zvagal sem izgubila še -1kg se pravi sedaj skupaj -4kg, no sej počasi pa bo

punce a se zavedate da bo kmalu tukaj vodni dan user posted image

Lp

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

29.01.2009, 13:56

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Evo, pa sem dočakala jajcauser posted image user posted image

Torej, vodni dan je v pon.- me zanima koliko od nas se ga bo lotilouser posted image user posted image user posted image

clock-img

29.01.2009, 14:00

clock-img

Erin

pencil-img

7060


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                   - 3user posted image
~ maca m              15 kg                    -5user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    -7user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                  12 kg
                  - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 6user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 1,5user posted image
~ pf                        12 kg                 - 2 user posted image
~ gamini                 15 kg                  - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 3user posted image
~ anay22                15 kg                   -4 user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 3user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 3user posted image
~ ursa30                 7 kg                   -2user posted image
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka           8 kg                   - 1,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 3user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 4user posted image
~ jada                    12 kg                 - 1,5user posted image
~ benika                 10 kg
~ barcaffe               15 kg
~ sončnica24          20 kg
~ anchy82
~ silvestra
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg

~ monika30            15 kg
~ soncek30
user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



clock-img

30.01.2009, 09:21

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...babike...samo na brzino se javljam...smo bli 3 dni brez elektrike...brez vsega...ogrevanja, štedilnika, ništa... pri 15 stopinjah s 5 mesečnim pikecom .....pa ker je toliko snega nametalo en čas sploh nismo prišli do mesta, da nabavimo plinske peči....user posted image

...sploh ne vem več kateri dan je al B al Š al ......mam druge problemeuser posted image

čauči....   pridem spet k vam ko se stanje normalizira

clock-img

30.01.2009, 09:43

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Evo, pa sem dočakala jajcauser posted image user posted image

Torej, vodni dan je v pon.- me zanima koliko od nas se ga bo lotilouser posted image user posted image user posted image



jst ga mam sicer en teden za vami, ampak sploh nisem pomislila na to, da bi zdržala vodni dan..že vnaprej vem, da ga bom spustila, še sadni dan ne zdržim, ne da bi se prekršila user posted image user posted image

clock-img

30.01.2009, 09:44

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...babike...samo na brzino se javljam...smo bli 3 dni brez elektrike...brez vsega...ogrevanja, štedilnika, ništa... pri 15 stopinjah s 5 mesečnim pikecom .....pa ker je toliko snega nametalo en čas sploh nismo prišli do mesta, da nabavimo plinske peči....user posted image

...sploh ne vem več kateri dan je al B al Š al ......mam druge problemeuser posted image

čauči....   pridem spet k vam ko se stanje normalizira



ojoj....user posted image  nič kaj prijetna zadeva...upam, da ne boste zmrznil..revčki user posted image
kdaj pa boste dobil elektriko?? upam, da čimprej...

clock-img

30.01.2009, 11:22

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...babike...samo na brzino se javljam...smo bli 3 dni brez elektrike...brez vsega...ogrevanja, štedilnika, ništa... pri 15 stopinjah s 5 mesečnim pikecom .....pa ker je toliko snega nametalo en čas sploh nismo prišli do mesta, da nabavimo plinske peči....user posted image

...sploh ne vem več kateri dan je al B al Š al ......mam druge problemeuser posted image

čauči....   pridem spet k vam ko se stanje normalizira



ojoj....user posted image  nič kaj prijetna zadeva...upam, da ne boste zmrznil..revčki user posted image
kdaj pa boste dobil elektriko?? upam, da čimprej...



zdaj jo že imamo, od včeraj...smo pa bli 3 dni brez......

clock-img

30.01.2009, 13:02

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Pa da se še jaz malo pohvalim, čeprav se ne javljam redno in se sporočam svojega napredka. Začela sem 7.1.2009. Včeraj so bili za mano 3 tedni. Izgubila pa sem točno 5 kg. Začela sem za 71,5kg. Danes zjutraj sem za šalo smuknila v kavbojke, ki so mi bile 1 leto in pol mision impossibleuser posted image user posted image user posted image . In tako bom veliko lažje zdržala današnji sadni dan...

clock-img

30.01.2009, 13:56

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

Čupka, čestitke za 5 izgubljenih kg user posted image user posted image

clock-img

30.01.2009, 14:14

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Čupka čestitke! user posted image
Tudi jaz sem včeraj iz omare vzela ene črne hlače, ki jih skoraj dve leti nisem mogla oblečt.
Pa sem jih lepo zapela, vav sem bla srečna, sem si šla takoj še eno majco kupit. user posted image
Kavbojke pa...uf si mi naredila lušte, da bi jih nosila. Bog ve, če so mi že prav. Verjetno ne, bo treba še ene tri kile dol dat, potem pa mogoče, če bom faaajn trebuh not tišala. user posted image

clock-img

30.01.2009, 14:15

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Ojoj gold fish user posted image
Pa 5-mesečni dojenček...
Držim pesti, da se čim prej stanje normalizira.
Javi se pa le še.

clock-img

30.01.2009, 17:23

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Hvala Ursa30 in Vilma! Hm, pa je res lepo delit uspeh z vami. Nisem se hotela sproti javljat, ker je samodisciplina moja šibka točka...čeprav sem čutila, da bo tokrat drugače, nisem verjela sama sebi. Berem vas pa rednouser posted image

Me ima vmes, da bi grešila. Predvsem zato, ker na momente povsem izgubim moč in energijo na kakšen zelo naporen dan. Ampak imam za ta skučaj v torbici suhe fige, doma pa kozarec najboljših oliv in s tem premostim krize. Ker mi ni fora, da bi grešila in s tem goljufala sama sebe in dajala v nič lastni trud. Potem je boljše, da se začnem spet nekontrolirano basat. Tam vsaj slabe vesti niuser posted image user posted image user posted image   No, tega ne bom naredila, ker se počutim več kot odlično. Še 2 - 3 kilce, pa sem zmagala...

clock-img

30.01.2009, 19:45

clock-img

maca m

pencil-img

465

Moje razmišljanje:

Ko sem sita - Ma, ni panike zdržat tri mesece brez nekaterih jedi......ko bom spet suha in bolj samozavestna, bom čist pozabila, da sem bila nekajkrat lačna....

Ko sem lačna - Ja pa kaj pol, če se "čist mal" pregrešim, sej to pa res ni panike....


V glavnem, v rit bi me blo treba brcnit!!!!!

clock-img

30.01.2009, 20:45

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Ojoj gold fish user posted image
Pa 5-mesečni dojenček...
Držim pesti, da se čim prej stanje normalizira.
Javi se pa le še.



..bom, bom....da se vam pridružim, ker zdaj je bla totalna zmešnjava in ni blo pravih dni.....  kateri dan maste tiste,ki ste začele 5.1.  - B, Š, O, S, ali celo V user posted image

clock-img

30.01.2009, 20:46

clock-img

amy26

pencil-img

3072

men je spet malo manjkalo da bi danes grešila, za kosilo je bil ričet, popoldne sem pekla za otroke hrenovke in čevapčiče, jedla jih nisem me niso premamile te dobrote.
za večerjo oz. popoldanski obrok mi nekako ni spet pasal ričet, kaj jesti na Š dan če nimaš kuhan nevem, tako da sem pojedla 2 koruzna vaflja in za večerjo banano

tako da so bile danes pravilne kombinacije, jutri pa OH dan
mogoče bo spet padla pica, morda jo sama spečemuser posted image

clock-img

30.01.2009, 20:51

clock-img

lily975

pencil-img

512

Ojla !!
Jaz se bom držala vodnega dne ,saj je mal krize ampak gre!!!Prvič so se mi pa delali lušti in sem si prav skomine delala ko sem mislila na  hranouser posted image .Sicer pa bo hitro minil, sploh če me bosta otroka okupirala tko kot ponavadi!!!

clock-img

30.01.2009, 21:28

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Danes sem pa jaz mela mal krize. Imam Š dan, pa so me premagali smartisi (enih 10 kom) in 2 medenjaka. Ne morem pomagat. Imamo koline in je cel dan že ful dela. Pa zvečer sem se učila do pol 2h in sem bla dons kar povožena. Pa sem se potem skulirala, saj vem, da bo jutri sladka večerja. Saj kilce grejo dol, sam me je vseen premaknilo. Sam bolš to, kot pa da jutri pojem celo škatlo medenjakov.

Erin, vodnega dne se bom lotila, če bo pa uspešen, pa ne vem. Aja, pa še zobarja mam popoldne.

Goldfish, joj, to je moglo bit pa hudo. Upam, da vam naslednji sneg ne prinese spet kaj podobnega.
Čupka, user posted image user posted image user posted image za -kg.

Vilma, a ni to krasen filing? Se ga že veselim!

Lep vikend vsem!

clock-img

30.01.2009, 22:49

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer.

danes je bil oh dan. zajtrk, pol banane (ni blo časa)
M: 2 pomaranči
K: špageti z drobtincami in malo paradajzove omakce, skleda zelene solate
V: gres s kakavom, par truffelsov

jutri bo pa problem s tem sz dnevom, ker je vikend....ampak se ne dam....bom že zdržala.

aja, men je tud tako fajn, ker oblečem hlače ki jih dolgo nisem mogla. user posted image  sem si tud jaz šla dons par stvari za oblečt kupit user posted image  (...naslednji teden grem že delat), ker mi je vaga dons pokazala že 4 kile minusa. user posted image

goldfish...kriza tole z elektriko. user posted image  si ne predstavljam. user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

31.01.2009, 20:05

clock-img

Anonimen

Se oglašam. Sem mislila, da ste kaj več napisale, ko me nekaj časa ni bilo gor (kakšen danuser posted image ). Imam sadni dan, pa bi ga najraje pregrešila, pa preberem od Čupke, kako je zlezla v kavbojke s  -5 kg user posted image user posted image user posted image  pa si rečem, splača se potruditi. Kajne, punce, gremo v boj!!!user posted image
Goldfish, upam, da se je stanje pri vas uredilo. Iz kje pa si, če lahko zvem?

clock-img

31.01.2009, 22:04

clock-img

anaya

pencil-img

490

Jaz se tut diete ne držim več, se bo treba v red spravit.... je pa res da delam trebušnjake, pa gre jo kg lih tak dol... sej slej ko prej so mogli it .user posted image  Tako da sem zdaj na  -5 kg. Začnem pa v ponedeljek z vodnim dnem spet na novo. Sej je vodni dan v pon. al?

clock-img

31.01.2009, 23:44

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

oj. dons sem komaj, ampak uspešno prebrodila tale sadni dan. jedla pomaranče, za K skledo zelene solate in na čebulci prepražene šampinjone, pa mal oreščkov, pa banane, pa jabko....jutri bomo pa ribice pekli. orade in brancine. njami, komaj čakam.user posted image  kilce so pa že na -4 kg in obseg trebuha na -8 cm. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

01.02.2009, 14:38

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Kje ste danes? Jaz imam sadni dan, pa kar gre. Sem pa včeraj malce zvečer pri sladici pretiravalauser posted image  Kar tri mafine in dva kosa torte user posted image  Me je srce bolelo, da bi se mafini pokvarili user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.02.2009, 17:31

clock-img

amy26

pencil-img

3072

danes naj bi tudi jaz imela sadni dan, vendar danes sem zavestno grešila, pojedla kosilo pa sedaj še popoldanko malico.
cel teden sem bila pridna tako da mislim da bo tehtnica vseeno jutri pokazala minususer posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem