cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

27.01.2009, 13:24

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

jaz imam sadni dan. pojedla sem že 2 pomaranče, pa jabolčne krhlje, zdej grem pa na repico, pol pa še kakšno sadje in zvečer mogoče skledo solate....mi sploh ni problem zdržat več.
jutri pa bo verjetno na sporedu tuna. user posted image

zjutraj sem se vagala. kazalec kaže -2,5 kg. user posted image  vmes je blo že -3 kg, pa so grehi naredili svoje. še 7,5 pa bo user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

27.01.2009, 13:52

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jaz sem se danes spet prekršila user posted image
tale sadni dan mi nekako ne gre...user posted image

clock-img

27.01.2009, 14:02

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Včeraj sem se tehtala... ista tehtnica, ki mi je v začetku januarja kazala 88 kg, mi zdaj kaže 80 kg user posted image
Res! In to kljub temu, da sem po malo grešila... Moj največji greh je pivo zvečer, in to ni bilo le enkrat.... (joj, pa saj to je kot pri spovedi user posted image )
Gremo naprej!

clock-img

27.01.2009, 16:50

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pezbar čestitke za izgubljene kilogrameuser posted image user posted image user posted image

danes sem imela zelenjavno pico, večerja oz. popoldanski obrok je bil tudi en košček pice, proti večeru pa bom pojedla še sladicouser posted image

clock-img

27.01.2009, 21:13

clock-img

lily975

pencil-img

512

Hojla!!Bravo vsem za tako velike minuske ,jaz sem se pa dans pozabla tehtat ,tko ,da skočim jutri na tehtnico!Se pa držim ,dans sem imela testenine s paradižnikovo omako + solato .Zvečer pa taščine kremšnite!!!user posted image user posted image

Jutri pa zopet sadni dan !user posted image

Čau!!

clock-img

27.01.2009, 22:19

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jaz sem se danes ful navečerjala, za vsak slučaj, da ne bom jutri shirala. Sem si spekla 3 marelične navihance, komaj sem jih zmazala, sem se res potrudilauser posted image  user posted image
Za spremembo nisem pojedla Milke.........ampak tapravo jedilno čokolado.............bljak!
Jutri........sadje...........se že smilim sama sebi!

clock-img

28.01.2009, 08:33

clock-img

jada

pencil-img

223

Živjo

Tudi jaz sem začela tudi s 5.1. vendar sem vmes prekinila dieto, Startala sem z 70,3 in imam ko sem se tehtala v ponedeljek -1,5 kg.
Jutri ko se vam začne prične nov krog z beljakovinskim dnevom pričnem z vami. Željo pa imam shujšat -12 kg. torej še 10,5 z zgubit.
Po prvem porodu sem tudi hujšala z ločevalno in izgubila 6 kg ter jih tudi obdržala, tako da upam da bo sedaj šlo tudi tako dobro.


lp

clock-img

28.01.2009, 09:41

clock-img

amy26

pencil-img

3072

jada dobrodošla

danes pa sadni dan, zaenkrat nisem še nič jedla pijem le 100% jabolčni sok mešan z pol vode, zaenkrat sem sitauser posted image  pa dela sem imela veliko tako da hrana bo malo počakala
M: bo pomaranča
K: pečene paprike

na zalogi imam še zelje, tako da če bo kriza si ga bom malo popekla, od sadja pa nimam nič več na zalogi tako da bo danes bolj moj zelenjavni danuser posted image

clock-img

28.01.2009, 10:20

clock-img

maca m

pencil-img

465

A ve jeste banane? Jaz skoraj vsak dan vsaj eno pojem, moja mami pa mi pravi, da v skoraj vsaki dieti banane odsvetujejo.
Kaj ve mislite o tem?

clock-img

28.01.2009, 10:40

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

A ve jeste banane? Jaz skoraj vsak dan vsaj eno pojem, moja mami pa mi pravi, da v skoraj vsaki dieti banane odsvetujejo.
Kaj ve mislite o tem?


Jaz jem banane skoraj vsak dan. In oreške tudi (so dosti bolj kalorični od banan, kolikor vem). Pa mi grejo kile lepo dol.

clock-img

28.01.2009, 10:56

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Maca tudi jaz sem slišala za banane, da v času diete ne. Jaz jih malo pojem, mi niso preveč dobre. Imam pa zato ful rada oreščke. Te pa jem, sploh zvečer, me fajn nasitijo, kile pa tudi gredo dol. Moram se edino brzdat, da jih ne pojem preveč. user posted image

clock-img

28.01.2009, 11:25

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Sadni dan- spet user posted image . Se mi zdi, da je vsak ta drug dan sadni dan user posted image .

JAz jem banane. Sicer ne vsak dan, ampak sem in tja kakšno.user posted image

ZA kosilo bom skuhala cvetačo in brokoli, potem bom pa prelila s paradižnikovo omako. MAlica sadje - mam samo mandarine user posted image . Zvečer pa jabolčna čežana. user posted image  Če bom do jabolk danes sploh prišla user posted image

clock-img

28.01.2009, 11:25

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

A ve jeste banane? Jaz skoraj vsak dan vsaj eno pojem, moja mami pa mi pravi, da v skoraj vsaki dieti banane odsvetujejo.
Kaj ve mislite o tem?



jaz jih jem občasno, jih imamo redko na zalogiuser posted image

banane naj bi bile res kalorične niso pa prepovedane v tej dieti, 

pezbar tudi oreščki so res kalorični, vendar le ti imajo nizek GI (glikemični indeks) kar pomeni da ne redijo toliko kot banane in so zelo priporočljivi v vsaki dieti, ko imam krizo jih tudi jaz večkrat jem ker me nasitijo (neslani arašidi, lešniki, orehi)

moj prvi obrok danes nekaj neslanih arašidovuser posted image

clock-img

28.01.2009, 11:59

clock-img

lily975

pencil-img

512

Pozdravček !Danes sem se tehtala - 7 kg od začetka diete !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Imam pa dans tud sadni dan !!user posted image user posted image   Si bom verjetno za kosilo privoščila malo solate...Nič grem kosilo prpravljat za ostale člane družine- saj bodo mel sam špinačo in krompir -tko ,da ne bo velikih luštov ,ker špinače ne maram.user posted image user posted image

clock-img

28.01.2009, 12:17

clock-img

maca m

pencil-img

465

lily975user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa pistacije? Men so ful dobre, sam jih pri tej dieti še nisem jedla. Se mi zdi, da so tud precej kalorične.

clock-img

28.01.2009, 13:01

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Za banane imam nekje  v spominu, da če jih ješ na prazen želodec, oz., ko si lačen, ni panike. Normalno pa ne takrat pojest 1 kg!user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.01.2009, 13:12

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

danes moj B dan.
Z: spet pomaranče in belo kavo sem si prvič v dieti privoščla
K: kuhana zelenjava 8korenček, cvetača, brokoli), pečen mesek, rdeča pesa in malo kruha
V: če bo še kaj meska bo to in solata, drugače pa zelena solata s tuno.

banane tudi jaz občasno jem. sploh na sadni dan si jih rada popečem, pa gor dam lističe mandeljnov, ker me to fajn nasiti.

zjutraj mi je vaga kazala -3 kg.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

28.01.2009, 17:45

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Punce imam eno vprašanje meni moj dragi ,ki je isto začel  kot ve kravžja vsak dan živčke z to dieto.Ravno danes ma sadni dan in me nekaj zanima ,ker je do sedaj vedno jedel samo sadje in nič drugega za ta dan me zanima kako je z zelenjavo ker kakor berem jo jete tudi za sadni dan.

clock-img

28.01.2009, 17:57

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Punce imam eno vprašanje meni moj dragi ,ki je isto začel  kot ve kravžja vsak dan živčke z to dieto.Ravno danes ma sadni dan in me nekaj zanima ,ker je do sedaj vedno jedel samo sadje in nič drugega za ta dan me zanima kako je z zelenjavo ker kakor berem jo jete tudi za sadni dan.



na sadni dan lahko je zelenjavo razen koruze, fižola vsega kar je škrob

jaz si ponavadi skuham zelenjavno juho (brokoli, cvetača, korenček), danes sem npr. jedla popečene paprike, lahko mu popečeš bučke na čisto malo olja itd

danes imam sadni dan, pa če bi morala biti samo na sadju ni šans da zdržim, danes še nisem jedla sadja, samo zelenjavouser posted image  zaenkrat mi uspeva

< Sporočilo je popravil amy26 -- 28.1.2009 17:58:20 >

clock-img

28.01.2009, 17:59

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

ja, jaz imam sadno-zelenjavni dan. jem sadje in zelenjavo, razen stročnic, ki se jejo na Š dan. torej tudi solate, kakšne zelenjavne juhice, kuhano, pečeno zelenjavo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

28.01.2009, 18:06

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Aja pa še to poleg hujša še hči ,ki je rekla da ima malo šlaufkov in mora zgubit do konca šole.Sem se pa nasmejala zdele mojmu .Je reku veš kaj bi pa jest zdele jedu ? Ne ne sem rekla povej .Jajca na oko mi speč pa na balkon prnes na skrivaj da tamala ne viduser posted image user posted image user posted image user posted image  sem rekla samo sanjaj.

clock-img

28.01.2009, 21:55

clock-img

Erin

pencil-img

7060

O punce pridne, fajn vam greuser posted image user posted image user posted image

A veste da imamo tiste ki smo začele 5.1. po temu ciklu že vodni dan..mislim da 2.2. - ponedeljekuser posted image user posted image user posted image a boste zdržale?

Danes sem jedla banano, jaz jo kar redno jem, me vsaj malo bolj nasiti, pa kuhano zelenjavo, arašide, suhe marelice, jabolko...

PA PREMALO PIJEM!!!user posted image user posted image user posted image Še vedno... KREGAJTE me...moram si eno pollitrsko flaško kupit da jo bom dolivala..bo šlo lažje..

Jutri bi pa jajcaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, na uč ene dva komadauser posted image user posted image user posted image user posted image

Bomo videli kaj bo..

No punce, benika, gold fish,itd ... kje ste..kako gre s kg??user posted image

clock-img

28.01.2009, 22:41

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Erin, ne omenjaj mi vodnega dne, ker me še ti sadni matrajo. Čez dan gre, zvečer pa ... Danes sem za kosilo pojedla 3 dcl juhe (samo voda) in skledo solate, za večerjo pa 2 paradižnika in pol paprike, pa sem zdaj lačna ko user posted image . V hladilnik hodim po olive in jih malce glodamuser posted image . Sej to je zelenjava, mar ne?

Jutri pa mesek! Sam to me drži pokonc te sadne dneve! Sicer pa kul, ena tretjina bo že mimo! Kam gre čas!

clock-img

29.01.2009, 07:20

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

pa je še en dan za nami, uspešen sadni danuser posted image  danes bodo pa verjetno pečena jajčka pa kakšen jogurt
prej pa moram v trgovino po pz kruh

vodni dan, nevem če bo šlo, jaz bi ga morala imeti že danes saj sem začela z hujšanjem 1.1. mogoče se vam pridružim 2.2. ker danes ne bo šlo samo z vodo

clock-img

29.01.2009, 09:25

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

dobr jutr user posted image
pred mano je pa danes Š dan..moj najljubši user posted image
za zajtrk je bla ena banana, za malico bo par koščkov melone, za kosilo pa ričet, ali pa jota..mmmm..komi čakam user posted image
za večerjo pa isto user posted image

kdaj se je pravilno tehtati? zjutraj, zvečer?? meni je zjutraj ljubše, mi pokaže za celo kilo manj kot zvečer user posted image
ampak pijem pa full premalo..user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem