cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

24.01.2009, 23:42

clock-img

Erin

pencil-img

7060

user posted image user posted image user posted image bravo punceeeeeeeeeeee... sadni dan je za namiuser posted image user posted image user posted image Saj ste zdržale kajne?

Jutri pa mesek, njam njam...gremo spat da bomo čimprej jedluser posted image user posted image user posted image

clock-img

25.01.2009, 09:14

clock-img

gamini

pencil-img

823

Dobro jutro vsem, sem pri user posted image . Evo, še za vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sadni dan sem preživela, brez grehovuser posted image . Lep dan vsemuser posted image  

clock-img

25.01.2009, 10:03

clock-img

Anonimen

user posted image  Dobro jutro vsem. Spila sem že pomarančni sok in obvezno kavico. Danes sem šla na tehtnico in sem kar zadovoljna, samo še vztrajat moram. Se že tako suho počutim, da se sploh realno (debelo)v ogledalu ne vidim več. user posted image  Danes je škrobni dan. Pečen krompirček in juha. Zvečer pa verjetno isto.
Lep pozdrav vsemuser posted image

clock-img

25.01.2009, 14:53

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Jaz pa imam danes škrobni dan. Sem za kosilo jedla rižoto z zelenjavo in solato. Super dobro.

Zanima me če lahko na vitaminski dan jem tudi npr. kuhano zelje za kosilo, ali pa kuhano zmrznjeno zelenjavo, in če je dovoljeno vse to vsaj malo solit ali ne? V knjigi so namreč sami recepti za sadje in mojemu očetu to absolutno ne diši perveč je bolj zelenjavni tip kot sadniuser posted image .

Me pa prav zanima kaj bo s kilogrami v torek bo že prvi teden za mano in do se daj nisem še čisto nič grešila user posted image

clock-img

25.01.2009, 16:23

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jaz imam tudi škrobni dan. za zajtrk je bila ena banana, za kosilo rižota pa solata z koruzo..za večerjo bom jedla isto.
samo pila nisem pa še nič danes..user posted image si grem kar takoj skuhat čajčka user posted image

clock-img

25.01.2009, 17:07

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Jaz pa imam danes škrobni dan. Sem za kosilo jedla rižoto z zelenjavo in solato. Super dobro.

Zanima me če lahko na vitaminski dan jem tudi npr. kuhano zelje za kosilo, ali pa kuhano zmrznjeno zelenjavo, in če je dovoljeno vse to vsaj malo solit ali ne? V knjigi so namreč sami recepti za sadje in mojemu očetu to absolutno ne diši perveč je bolj zelenjavni tip kot sadniuser posted image .

Me pa prav zanima kaj bo s kilogrami v torek bo že prvi teden za mano in do se daj nisem še čisto nič grešila user posted image



sončnica24, za kosilo ti kar jej zelenjavo, saj to je sadno zelenjavni danuser posted image  ne smeš koruze, fižola
vse lahko lepo soliš v meji normale
jaz si ob sadnem dnevu večkrat privoščim pečene bučke, zraven včasih kar malo zelja namesto solate.

clock-img

25.01.2009, 22:54

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Čeeeeeeeeer...jaz sem pa malo grešilauser posted image user posted image user posted image zvečer sem si naredila keksolino..no saj je iz mleka samo...kosmiči so pa OH ane?user posted image Vačna sm bvauser posted image user posted image user posted image

Drugač pa nič grešila cel dan, razen tega...

Jutri bom pa naredila repo in krompir, njam njam... zraven pa solato... uf pa sedaj gledam..banan je zmanjkalo...le kaj bom zajtrkovala...

PA JUTRI SE VAGAMOOOOOOOOOOOOO!!!

Da vidimo kolk smo ble pridne...oz kakšne grešnice smouser posted image user posted image user posted image

clock-img

26.01.2009, 08:21

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Se nism nekaj cajta javila. Sem pridna. Diete se držim, kot pijanec plota. In kar gre.  Se mi ne da okrog brskat, pa me zanim, če katera ve, kam sodi ajdova kaša.user posted image Na ovitku piše, da to ni žito. Torej...pod kateri dan jo lahko dam? Priznam, da malce greši z zelenjavo.user posted image  Recimo...stročnice jem včasih tud kak drugi dan (recimo grah in fižol). Sicer v majhnih količinahuser posted image .

Danes imam v načrtu za kosilo pečen krompir, zeljnato solato s fižolom in valjda zelenjavo user posted image

Do sedaj je so šli dol 3kg, kar sem ful presenečena in vesela, seveda user posted image .

clock-img

26.01.2009, 09:31

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Tudi jaz sem že dva vikenda zapored grešila, med tednom bila pa kar pridna, tako da je šla tehtnica vseeno dol, skupaj je šlo dol -3kguser posted image user posted image , od prejšnjega tedna 1kguser posted image

clock-img

26.01.2009, 10:22

clock-img

gamini

pencil-img

823

Tudi meni je tehtnica pokazala -1kg, upam, da po današnjem dnevu ne bo +1kguser posted image .


Od začetka do danes sem izgubila -4kg. Če bi šlo tako naprej, bom full zadovoljna.    

clock-img

26.01.2009, 10:24

clock-img

Anonimen

Dobro jutro vsem sotrpinkam. Sem se tehtala, pa sem kar zadovoljna -1,5 kg, kar za prvih 10 dni ni tako slabo. Ampak nadaljujem. Danes s špageti, zvečer pa palačinke. Zdajle si grem pa skuhat kavico, mali spi, da jo v miru popijem.  Lp

clock-img

26.01.2009, 10:46

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pozdravček vsem!
Se nisem čez vikend nič javila, ker smo bili na "počitnicah" pri mojih starših. Malo, ampak res čisto malo sem grešila, ampak danes je na tehtnici vseeno pokazalo še eno kilco manj. Vse skupaj je torej -5kg. Sem kar zadovoljna, trebuh je že dosti manjši, na pasu sem se pa tud za eno luknjo premaknila. user posted image user posted image user posted image

Sem čist ponosna, da mi uspeva, čestitke tudi vsem vam!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.01.2009, 11:43

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

ej babnice...a ste že kaj izgubile???
jst se še vedno kneki "lovim"
A me je treba v rit brcccnit

pa še tole...kje bi dobila recepte na netu, saj nekje je že piosalo, ene strani že poznam...
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete


je morda še katera???

clock-img

26.01.2009, 14:20

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

ej babnice...a ste že kaj izgubile???
jst se še vedno kneki "lovim"
A me je treba v rit brcccnit

pa še tole...kje bi dobila recepte na netu, saj nekje je že piosalo, ene strani že poznam...
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete


je morda še katera???



Na prvi strani sem pripopala nekaj linkov si jih poglejuser posted image


Bravo punceeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem ponosna na vas...vsem gre dol pa čeprav vse po malem kdaj grešimo...user posted image user posted image user posted image user posted image In jaz imam od začetka -4user posted image user posted image user posted image


clock-img

26.01.2009, 14:25

clock-img

Erin

pencil-img

7060



user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 4user posted image
~ anchy82
~ maca m              15 kg                    -5user posted image
~ zvesta                                           - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                   - 4user posted image
~ monika30            15 kg
~ minabo               12 kg                  - 2user posted image
~ gold fish             10 kg                  - 3user posted image
~ soncek30
~ mayy                  12 kg
                  - 2user posted image
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02               15 kg                   - 5 user posted image
~ miškamaška        15 kg                  - 1,5user posted image
~ pf                        12 kg                  - 2 user posted image
~ gamini                 15 kg                  - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                 - 2user posted image
~ anaya                                            - 3user posted image
~ anay22                15 kg                 -3 user posted image
~ silvestra
~ pezbar                15 kg                 - 4user posted image
~ sayuri                   8 kg                 - 3user posted image
~ Suzi*                  10 kg                  - 1,5user posted image
~ ursa30                 7 kg                   -1,5user posted image
~ Aja32                                            - 5,5user posted image
~ barcaffe             15 kg
~ decembrka           8 kg                 - 1,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 3user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 4user posted image
~ benika                 10 kg
~ sončnica24          20 kg
~ vilma                    12 kg                 - 4user posted image

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image



clock-img

26.01.2009, 14:33

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

ej babnice...a ste že kaj izgubile???
jst se še vedno kneki "lovim"
A me je treba v rit brcccnit



user posted image user posted image


Evo, še rdeči karton si doblauser posted image user posted image user posted image A bo pomagalouser posted image

clock-img

26.01.2009, 20:15

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čer.

evo, vikendaški rojstni dnevi so minili. grešila sem malo, priznam. v soboto sem jedla vse beljakovine skupaj v enem odroku, pa malo domače tortice povrhu, v nedeljo na Š dan sem se držala ok, edino spet me je domača kremšnita premagala. danes se pa še nisem vagala, se bom jutri zjutraj, pa da vidim kolk so grehi vplivali na kilce.

danes imam OH dan. jedla pomaranče, za K ajdove žgance in repico, zdej bom pa še eno kremšnito zmlela od tašče in povrh še čokolado. jutri S-Z dan....komaj čakam, da se mal "spucam".

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

26.01.2009, 21:05

clock-img

minabo

pencil-img

100

Čer...
Jaz sem bila za vikend kar pridna, nisem grešila. Mene najbolj nesejo OH dnevi. Vedno si privoščim preveč. Ker ne vem katero sladkarijo bi, potem vsakega po malo in... Kile mi kažejo -3 od začetka.
Obljubim sama sebi, da po izpitu, ki ga imam v sredo, ne grešim večuser posted image

clock-img

26.01.2009, 21:28

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Tudi jaz sem vesela za vsako od vas, da je kak kg manj.
Erin, meni piši -6kg. Po začetnem tednu je šla še kilca doluser posted image user posted image user posted image , kar sem zelo vesela, ker sem po sili razmer imela v soboto in nedeljo B dan, pa včeraj sem si privoščila 2 koščka tiramisuja. Sej, ko sem ga delala, še ni blo panike, pol pa ... Pa pravim, bolš piko udret, kot pa po koncu diete pojesti cel plehuser posted image user posted image user posted image

Zdaj pa naprej! Jutri pa so makarončki in medenjaki (zaradi obojega mi je ta dan zakon), pa seveda malo čokolade. Sem se zadnjič hecala z mojo sestro, da v knjigi piše rebro čokolade, to si jaz predstavljam 4 koščke. Se motim? No, v glavnem, sem ji rekla, da pojem vrstico čokolade, sam da 300g Milko poležem in vzamem ta dolgo stranicouser posted image user posted image user posted image . Ne bi blo slabo, sam pol Erin ob ponedeljkih ne bi imela nič delauser posted image user posted image user posted image .

Sayuri, bravo za -3kg! Pa kar ti zdaj prestajaš, se bojo kg kar sami topili!
Vsem ostalim pa čestitke za vsak izgubljen kguser posted image user posted image user posted image

Pa pa!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 26.1.2009 21:32:05 >

clock-img

26.01.2009, 22:05

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

čer, jaz sem bila pa danes pridna, nisem nič grešila na OH dan user posted image user posted image user posted image

malo prej sem se zvagala, je šlo še pol kg dol..tako da vse skupaj -2.
še  5 kg pa bo user posted image user posted image

clock-img

27.01.2009, 09:26

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Uuuu jaz sem pa dvakrat na seznamu. Torej sem izgubila 2x po 4kg user posted image  
Sliši se lepo,samo ni res user posted image
Ta teden nisem nič shujšala, sem med vikendom hudoooo grešila. Smo v soboto bili na rojstnem dnevu, sem pojedla en kos in pol torte. Pa kozarec vina. user posted image
V nedeljo pa eno medico. user posted image
Zgleda da mi poleg sladic tud alkohol nagaja. user posted image  
Do zdaj sem bila navajena pri kosilu vedno spit deci cabernet sauvignona...
Pa ve in alkohol? Se nič ne pregrešite?

clock-img

27.01.2009, 10:44

clock-img

Erin

pencil-img

7060

JAz sem včeraj zvečer 1,5dc pirčka...
Sem pa od včeraj dobila gor 1 kg user posted image user posted image user posted image ne vem zakaj ko sem pa pravilno jedla, pa zvečer sem še namesto krompirja suhe mareliceuser posted image
jojuser posted image

vilma a kar 2x siuser posted image ...bom popravilauser posted image

clock-img

27.01.2009, 10:46

clock-img

Erin

pencil-img

7060


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 4user posted image
~ maca m              15 kg                    -5user posted image
~ zvesta                                           - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                   - 4user posted image
~ minabo               12 kg                  - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                  - 3user posted image
~ mayy                  12 kg
                  - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 6user posted image
~ miškamaška        15 kg                  - 1,5user posted image
~ pf                        12 kg                  - 2 user posted image
~ gamini                 15 kg                  - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                 - 2user posted image
~ anaya                                            - 3user posted image
~ anay22                15 kg                 -3 user posted image
~ pezbar                15 kg                 - 4user posted image
~ sayuri                   8 kg                 - 3user posted image
~ Suzi*                  10 kg                  - 1,5user posted image
~ ursa30                 7 kg                   -2user posted image
~ Aja32                                            - 5,5user posted image
~ decembrka           8 kg                 - 1,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 3user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 4user posted image
~ benika                 10 kg
~ barcaffe               15 kg
~ sončnica24          20 kg
~ anchy82
~ silvestra
~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg

~ monika30            15 kg
~ soncek30
user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image




< Sporočilo je popravil Erin -- 27.1.2009 10:49:04 >

clock-img

27.01.2009, 10:49

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

JAz sem včeraj zvečer 1,5dc pirčka...
Sem pa od včeraj dobila gor 1 kg user posted image user posted image user posted image ne vem zakaj ko sem pa pravilno jedla, pa zvečer sem še namesto krompirja suhe mareliceuser posted image
jojuser posted image

vilma a kar 2x siuser posted image ...bom popravilauser posted image



Predlagam da se tehtaš 1x tedensko, ker teža lahko varira enkrat dol pol malo gor,
lahko izgubiš motivacijo ko bo tehtnica šla malo gor.
Tako da res bolje tehtat se 1x na tedenuser posted image  

clock-img

27.01.2009, 10:51

clock-img

Erin

pencil-img

7060

ma ja sej vemuser posted image user posted image user posted image , samo sem čist mimogrede nanjo stopila ko jo pa imam sredi dnevne raztavljeno in me kliče naj stopim nanjouser posted image user posted image user posted image

Bom poskusila do ponedeljka je ne gledat in preslišat njene prošnjeuser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem