cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

23.01.2009, 13:15

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Suzi*, ko shujšamo se bomo pa enkrat dobile na kakšni kavi, vidim da si iz NM.



ooo, a ti si tud iz nm? user posted image  iz kje pa? kava pa pade, seveda! user posted image



Bila sem iz Šmarjeških, zdaj pa belokranjka. Pa gremo itak vsako nedeljo domov k mojim, drugače mam pa tud službo v NM.



aha. no, se pol ob priliki kej zmenmo. 

bella, jaz večerjam še pozneje .... ob devetih. user posted image  ja, pa kakšen dan če zamenjaš, ni panike.

decembrka....tud kakšno sadje iz konzerve komot poješ.

jaz imam pa danes S-Z dan.
Z: 2 pomaranči
K: 2 mali banani popečeni na malo masla, zalito s stisnjenim pomarančnim sokom in povrh lističi mandeljnov
M: solata ali zelenjavna juhica
V: še kakšno sadje

čez vikend pa ne vem kako bo šlo. imamo 2 rojstna dneva. user posted image  jutri se bo verjetno dalo kakšen mesek dobit, v nedeljo pa upam da tud kej v zvezi s krompirjem. user posted image  bom poročala kakšen je bil uspeh. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.01.2009, 13:20

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Včerej sem malo čekirala razne forume in nekje sem zasledila, da ima dekle s težo 65 kg namen shujšat za 15 kg. Se vam zdi to realno? Men niti ne, ker tak cilj mam jaz pri skoraj 100kg. Bojim se, da punca preveč pričakuje. Tiste, ki imate tam okoli 60 kg, pa ste že hujšale, je mogoče tolk zgubit pri taki začetni teži? Morda pa ja, kaj pa vem.


Ko sem jaz pred par leti prvič hujšala po ločevalni, sem shujšala za cca 15 kg, ampak sem štartala z 83 kg.
Če bi jih imela v štartu 65 kg ali celo 60 kg, pa slpoh ne bi hujšala user posted image

clock-img

23.01.2009, 14:59

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Včerej sem malo čekirala razne forume in nekje sem zasledila, da ima dekle s težo 65 kg namen shujšat za 15 kg. Se vam zdi to realno? Men niti ne, ker tak cilj mam jaz pri skoraj 100kg. Bojim se, da punca preveč pričakuje. Tiste, ki imate tam okoli 60 kg, pa ste že hujšale, je mogoče tolk zgubit pri taki začetni teži? Morda pa ja, kaj pa vem.


Ko sem jaz pred par leti prvič hujšala po ločevalni, sem shujšala za cca 15 kg, ampak sem štartala z 83 kg.
Če bi jih imela v štartu 65 kg ali celo 60 kg, pa slpoh ne bi hujšala user posted image



no, jaz sem pred leti hujšala iz 65 kg. izgubila sem 8 kg v 2m in potem prekinila dieto. tokrat pa hujšam iz 69 kg za 10 kg. bi rada spet prišla na moje kilce izpred obeh nosečnosti. namreč se ne počutim ok, ker so mi vse kile nabrane okrog pasu in imam trebuh kokr da bi bila 6m noseča. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.01.2009, 16:42

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Grešim že 3 dni.... user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2009, 16:47

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Grešim že 3 dni.... user posted image user posted image user posted image



K spovedi. Se hecam.
Glej, jutri je moj beljakovinski dan. Ne vem, kje si končala ampak ZAČNI. TAKOJ!
A je prav?
Saj res, kaj boš imela jutri za kosilo?

clock-img

23.01.2009, 16:59

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutri bi naj bil moj sadni dan. Pa ne vem, če bo...

clock-img

23.01.2009, 17:02

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jutri bi naj bil moj sadni dan. Pa ne vem, če bo...



če si zadnje dni grešila imej raje jutri tak dan da ti jutri ne bo težko držati diete, torej da ne boš spet grešila, recimo B dan

clock-img

23.01.2009, 17:05

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jst moram tudi k spovedi danes..sem grešila na sadni dan..in to fulllluser posted image user posted image

kaj sem jedla, pa raj ne povem...al pa bom potiho...v Mc Donaldsu sem bla, sem pobasala enga mkčikna pa pomfri...
sj mam mal slabo vest...ampak je blo tkoooo dobr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

23.01.2009, 17:25

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Joooj, zvesta, ki si bila izmed vseh nas edina res zvesta dieti...
No, dobrodošla v klubu grešnic user posted image
Verjamem, da ti bo po 3 "grešnih" dneh težko imeti ves dan sadni dan, ampak pojutrišnjem pa poskusi štartat na novo!
Držim pesti, da ti rata!
LP

clock-img

23.01.2009, 18:19

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Jaz sem imela danes 1. sadni dan in zaenkrat gre, čaka me še banana z orehi tako da se počasi počasi bližam prvemu tednu in no zaenkrat sem pridna

clock-img

23.01.2009, 19:31

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Oj punce.
Jaz sem bila 2 dni v bolnici s tamalim pa nisem mogla lih ločevat, tako da jutri nadaljujem s sadnim dnevom..
Vas jutri preberem ali pa zvečer če bo kaj časa...

papa

clock-img

23.01.2009, 19:33

clock-img

buhtlčk

pencil-img

1188

Eeerrrrrriiiiiiiiiiiiiinnnnn! Takoj se še pri nas javi!!!!

clock-img

23.01.2009, 20:58

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Grešim že 3 dni.... user posted image user posted image user posted image



welcome to the clubuser posted image

< Sporočilo je popravil gold fish -- 23.1.2009 20:59:48 >

clock-img

23.01.2009, 20:59

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Oj punce.
Jaz sem bila 2 dni v bolnici s tamalim



user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2009, 21:21

clock-img

lily975

pencil-img

512

Hojla!Se po dolgem času zopet javljam .Enostavn ni več časa , da bi sploh prišla do računalnika .Komaj sem vas prebrala in kot vidim malo grešite.No jaz zaenkrat nimam kakšnih velikih grehov ,razen kakšno sadje sem zvečer zmlatila ko mi je tulilo po želodcu.user posted image Bom pa jutri imela zopet mesni dan saj gremo  na RD in bom zamenjala z nedeljo in bom takrat mela sadni dan.Mislim da ni nobene katastrofe , če bom en dan zamenjala .Imam pa -5 kg..user posted image user posted image user posted image Drage oje tud če mal grešite se ne bo svet podrl , gremo v nove boje!!!!!

clock-img

23.01.2009, 22:31

clock-img

anaya

pencil-img

490

Nekaj je v luftu vam povem. Jaz sem tut včerajšni škrobni dan čist mimo pihnilauser posted image . Enostavno ni šlo mimo mesa...user posted image  pol ko pa sem že to pregrešila sem pa še malo s čokolado. user posted image user posted image  Ampak je blo vse za svoj obrok , ni blo v enem obroku vse, s tem se tolažim.user posted image

clock-img

24.01.2009, 07:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

jaz sem bila včeraj kar pridna tako da moj OH dan je minil kar dobro mislim da brez prekrškov, razen rebro jedilne čokolade sem zamenjala z milko, dosti boljšauser posted image

danes sadni dan, verjetno bo bolj zelenjavni ker sadja nam je zmanjkalo, bo treba v nabavo
sem pa ob kavici, še za vas je ostalouser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.01.2009, 08:36

clock-img

gamini

pencil-img

823

Amy, hvala za user posted image .

Tudi jaz sem včeraj grešila, nisem mogla mimo čipsa. Sem se pa zadržala in nisem zmazala pol vrečke,
ampak samo malo, toliko, da me vest peče... Pa ne prevečuser posted image , je tako pasalo se malo pregrešit.
Se pa strinjam z lilly, da ni nič hudega, če malo grešimo, samo ne smemo obupat.

Danes pa sadni dan (v glavnem), za kosilo pa kuhana zelenjava, ali pa zelenjavna juhica.

clock-img

24.01.2009, 13:45

clock-img

Anonimen

Jaz pa čakam na pozitiven odgovor od Zveste Zvesta, kako se držiš?
Jaz imam B dan; meso iz juhe, pa zapečeno zelenjavo s kislo smetano in jajcem ter solato.
Zvečer pa isto.
Nekaj bi vas vprašala; ali tudi ve porajtate, da vam teža pre menstruacijo malo naraste brez razloga?

clock-img

24.01.2009, 14:51

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

decembrka, figo se držim.... bi me blo treba po riti...

bom poskusila jutri z B dnevom....

ampak imam zdaj zelo stresno, se učim za strokovni izpit, pa sem čisto brez energije, če tako malo jem :(

Se pa trudim ločevat vsaj znotraj obroka, če že po dnevih ne...

clock-img

24.01.2009, 17:06

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Evo, jaz sem v bolnici zgubla pol kile..živci delajo svoje...

Danes je sadje:
Z-banani
m-kava
k - oreški z rozinami
m- jabolko
v- kuhana zeenjava

Punce a že vse grešite???user posted image user posted image Še zvesta je "podlegla skušnjavi". Pa kice, grejo vseeno dol?

Dajmo, vsaj sadni dan zdržite, meni ta naveč vzame dol..

Pomislite kako bomo lepe in suhe čez 2,5 meseca..opa zbudite se... gremo nazaj v akcijo KILE DOL...same ne bodo dol padleuser posted image

clock-img

24.01.2009, 17:09

clock-img

Erin

pencil-img

7060

zvesta - strokovni za? Jaz sem imela strokovnega za predšolsko vzgojo 3 leta nazaj..res je stresno... dobro opraviuser posted image

clock-img

24.01.2009, 17:55

clock-img

Anonimen

zvesta, držim pesti, za oboje

clock-img

24.01.2009, 18:01

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Smo na hitro. Začela pred 14 dnevi... Zaenkrat mi ratuje... -5,5 kg do zdaj. Je pa res, da izpuščam večerje in po 16. uri ne jem več. Sicer me včasih zvečer ful stisne, ampak popijem čaj ali pa velik kozarec vode, pa je malo boljše. user posted image

Grešila sem do zdaj dvakrat - ampak s slaščico - enkrat sem pojedla en prelin, drugič pa sladoled... Se nisem mogla upreti. user posted image

clock-img

24.01.2009, 18:25

clock-img

mayy

pencil-img

321

čer


Se že dolgo nisem javljala, to pa zato ker samo grešim.

ZVESTA tudi jaz se pripravljam na strokovni izpit in sicer za predšolsko vzgojo. Se trudim z pripravami zraven pa jem user posted image , kaj bo, ko se bo treba učit user posted image , mi bo samo hrana po glavi hodila. Očitno si nisem izbrala primernega časa za hujšanje.

No lepo vas pozdravljam se še pišemo, berem pa vas tako vsak dan.

Čestitam vse za izgubljene kilograme user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem