cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

21.01.2009, 22:32

clock-img

maca m

pencil-img

465

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

nekaj me zanima... al lahko KAKI jabolko jem z olupomuser posted image ....sem probala z in brez pa mi oboje odgovarjauser posted image ...samo, da ni kaj takega v olupu, da ne smem...no ja..pnavadi je tam največ vitaminovuser posted image ..





Jaz ga olupim, ker je verjetno ful škropljeno. Sicer pa itak tolko strupov požremo........mogoče bi blo dobro, če bi ga za nekaj časa v vodo namočila, da bi strupe ven potegnilo. Nimam pojma, lahk sem zdaj čist mim pihnla.user posted image

Kako pa, da tvoj ne ve, da hujšaš? Jaz sem že skor celi žlahti povedala.......mi vsak dan kdo pravi (al se pa zlažeuser posted image ), da se mi pa res že poznauser posted image . Čeprav jaz še zmeraj nič ne vidim.

clock-img

21.01.2009, 23:35

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Uuuuuuu fiši si si pa fajn privoščilauser posted image

Kaki - hmmm, ne vem...jaz ga brez lupine jem, z ga še nikoli nisem

Jutri pa Š..ne vem kaj naj jem, grem v Lj pa nimam pojma kaj naj kuham...ali pa če kar arašide jem za malico, do kosila bom pa že nazajuser posted image user posted image user posted image Skledo solate in krompir?

clock-img

21.01.2009, 23:55

clock-img

pezbar

pencil-img

202

par idej za škrobni dan: v trgovini kupiš piksno zeljne juhe od Ete, vsebino pretočiš v kozico, not zrežeš en krompir, pokuhaš in poješ s kosom kruha. Ostane dovolj tudi za večerjo. Drugače je pa rižota itak zakon. Meso (lahko tudi meso, ki ostane od prejšnjega dne) zamešaš not, da jejo ostali mesno-zelenjavno rižoto, prej pa ločiš nekaj zelenjavne rižote zase.
Za večerjo, ko se mi ni dalo kuhat, sem enkrat imela par riževih vafljev. Praktična instant varianta škrobne večerje user posted image

Aja, še o krompirju in pogrevanju le-tega: v paparici za dojenčke, kjer so not recepti za uvajanje goste hrane za dojenčke, piše, da edino kar se ne sme zamrzovati, so banane in avokado. Če se prav spomnim, za krompir ni teh omejitev.
Saj lahko tudi cmoke in njoke, ki so narejeni iz krompirjevega testa (ki se naredi iz kuhanega, ohlajenega in pretlačenega krompirja), zamrzneš in potem skuhaš. Tako da jaz nimam predsodkov glede ponovnega pogrevanja krompirja. Če kaj ostane od kosila, zvečer pogrejem in pojem.

clock-img

22.01.2009, 08:04

clock-img

benika

pencil-img

7793

Jaz sem imela včeraj za kosilo hrenovko z veliiiiiiko kuhane zelenjave, danes bo pa pražen krompir in solatauser posted image .

clock-img

22.01.2009, 08:19

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jutro vsem! škrobni dan. zdele bom pojedla dve banani za zajtrk, za kosilo si bom naročila pico brez sira in šunke (mljask user posted image user posted image ), zvečer pa tortica al pa sladoled..al pa neki sladkega...mmmm user posted image

clock-img

22.01.2009, 08:21

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jutro vsem! škrobni dan. zdele bom pojedla dve banani za zajtrk, za kosilo si bom naročila pico brez sira in šunke (mljask user posted image user posted image ), zvečer pa tortica al pa sladoled..al pa neki sladkega...mmmm user posted image



a imaš škrobni ali OH dan, ker tele dobrote ki si jih naštela spadajo pod OHuser posted image

clock-img

22.01.2009, 08:23

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz sem imela včeraj za kosilo hrenovko z veliiiiiiko kuhane zelenjave, danes bo pa pražen krompir in solatauser posted image .



dobro kosilo, tudi jaz bi, sam se mi ne da krompirja lupitiuser posted image
grem raje kaj delati potem se bom pa že spomnila kaj skuhati

clock-img

22.01.2009, 08:30

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

jutro vsem! škrobni dan. zdele bom pojedla dve banani za zajtrk, za kosilo si bom naročila pico brez sira in šunke (mljask user posted image user posted image ), zvečer pa tortica al pa sladoled..al pa neki sladkega...mmmm user posted image



a imaš škrobni ali OH dan, ker tele dobrote ki si jih naštela spadajo pod OHuser posted image



ups....OH dan sem mislila, hvala user posted image user posted image

clock-img

22.01.2009, 08:58

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Jaz pa sem imela včeraj za kosilo krompir in kislo zelje. Dragemu je pripadla zraven klobasa in ocvirki. Bila pa sem tako lačna, da se mi je trgalo od hudega. Sem za popoldansko malico pojedla še pol vrečke dateljnev, za večerjo pa neoluščen kikiriki, pa mi je celo noč krulilo. Danes sem se vagala, sem  si mislila, da bo ziher kej manj pokazalo, pa jje bilo celo pol kile več. Kje je tuki pravica? user posted image  Sem si pa zato za zajtrk privoščila dva kosa kruha za spremembo, da sem ubila lakoto. Tko, to je moje poročilce včerajšnjega dne na kratko. user posted image

clock-img

22.01.2009, 10:03

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Pozdravljene,

se vam še jaz pridružim in sicer sem z ločevalno dieto začela 20.1. tako da sem še čisto na začetku. Izbugila bi glede na vaš seznam rada največ tam ok. 20 kg. Sem tudi mamica na porodniškem dojiva se več ne tako da ni nikakršnih ovir. Hujšava pa z mojim očetom skupaj tako da je lažje.

Jeva pa striktno po knjigi tako da bomo videli kaj bo, upam da mi uspe.

clock-img

22.01.2009, 11:44

clock-img

gamini

pencil-img

823

No, da se še jaz malo javim.

Z: kavica, banana
M: 2 kivija
K: pražen krompir, solata
V: jabolko

Lp vsemuser posted image

clock-img

22.01.2009, 12:57

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Suzi*, ko shujšamo se bomo pa enkrat dobile na kakšni kavi, vidim da si iz NM.



ooo, a ti si tud iz nm? user posted image  iz kje pa? kava pa pade, seveda! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

22.01.2009, 13:03

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

tudi jaz imam danes OH dan.

Z: dve pomaranči
K: testenine s treviso radičem
M: banana
V: slastna kremšnita, ki me že gleda iz hladilnika in čokoladaaaaa. user posted image

včerajšnja Š večerja je bila pa 1A...jedla zeleno solato s krompirjem in koruzo in en sojin polpet zraven. bo za ponovit!!! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

22.01.2009, 14:15

clock-img

Anonimen

.

clock-img

22.01.2009, 16:25

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

nekaj me zanima... al lahko KAKI jabolko jem z olupomuser posted image ....sem probala z in brez pa mi oboje odgovarjauser posted image ...samo, da ni kaj takega v olupu, da ne smem...no ja..pnavadi je tam največ vitaminovuser posted image ..





Jaz ga olupim, ker je verjetno ful škropljeno. Sicer pa itak tolko strupov požremo........mogoče bi blo dobro, če bi ga za nekaj časa v vodo namočila, da bi strupe ven potegnilo. Nimam pojma, lahk sem zdaj čist mim pihnla.user posted image

Kako pa, da tvoj ne ve, da hujšaš? Jaz sem že skor celi žlahti povedala.......mi vsak dan kdo pravi (al se pa zlažeuser posted image ), da se mi pa res že poznauser posted image . Čeprav jaz še zmeraj nič ne vidim.



ker sem jaz butla..vsem povedla, da začnem 5.1. hujšat...pol me je pa kao minilo....zdaj pa sem to tak naskrivaj ....saj bližnji bodo opazili, ko bodo jedilnik vidli...moj je pa tak od jutra pa do 17 v službi, pa glih ne ve kaj delamuser posted image ....

clock-img

22.01.2009, 16:26

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Uuuuuuu fiši si si pa fajn privoščilauser posted image

Kaki - hmmm, ne vem...jaz ga brez lupine jem, z ga še nikoli nisem




jaz, zato pa sem se rajši skrilauser posted image

kaki pa jaz tud vedno brez olupa jem...zadnjič edino sem ga malo zraven dobila , pa ni tak slab okususer posted image

clock-img

22.01.2009, 16:29

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

..jaz sem pa imela segedin za kosilo, pa sem zraven žganke jedla...sem ga malo biksnikauser posted image

clock-img

22.01.2009, 16:52

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

ojla

kakokej lakoto krotite, jest sem dons ful grešila, sem sendvič jedla dop. za malco sem bal tko lačna user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

22.01.2009, 16:56

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Punce, ne obupat! Meni se že 10 dni vaga ne premakne, pa vem, da je to nizki štart z ponovno padanje. Sem pa pridna in skoraj nič ne grešim, le na sadni dan sem si v Leclercu zvečer privoščila kepico sladoleda. Za nagrado, ker se res držim.

Imam/o pa v soboto sadni dan, mi pa gremo na kosilo k prijateljem. Tako sem se odločila, da bom zamenjala sadni in beljakovinski dan. Čeprav v knjigi piše, naj dni ne mešamo, mi je bolš to, kot pa da 2 dni jem mesek. Kaj bi ve naredile?

Včerej sem malo čekirala razne forume in nekje sem zasledila, da ima dekle s težo 65 kg namen shujšat za 15 kg. Se vam zdi to realno? Men niti ne, ker tak cilj mam jaz pri skoraj 100kg. Bojim se, da punca preveč pričakuje. Tiste, ki imate tam okoli 60 kg, pa ste že hujšale, je mogoče tolk zgubit pri taki začetni teži? Morda pa ja, kaj pa vem.

Danes je bila za kosilo rižota in veliiiika skleda domačega motovilca, zvečer bo pa isto, le koruzo in fižol bo še motovilec srečal. Jutri pa makarončki in za večerjo 4 kom medenjakov. Njami! Sem jih kar spravila, da jih moj dragi ne da na mizo, če mava kakšne obiske

Aja, še to. Kdaj zvečer jeste? Do 6h ali do 8h?

Pridne bodite!

clock-img

22.01.2009, 17:05

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

VAGALA, -0,2KG, :) ZA MORALO

clock-img

22.01.2009, 19:33

clock-img

maca m

pencil-img

465

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Suzi*, ko shujšamo se bomo pa enkrat dobile na kakšni kavi, vidim da si iz NM.



ooo, a ti si tud iz nm? user posted image  iz kje pa? kava pa pade, seveda! user posted image



Bila sem iz Šmarjeških, zdaj pa belokranjka. Pa gremo itak vsako nedeljo domov k mojim, drugače mam pa tud službo v NM.

clock-img

22.01.2009, 19:36

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jedla sem pa danes zelenjavne polpete, njami,  njami... Za kosilo in večerjo.
Za zajtrk pa že pet dni banane jemuser posted image


clock-img

23.01.2009, 12:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Hej!

Imam/o pa v soboto sadni dan, mi pa gremo na kosilo k prijateljem. Tako sem se odločila, da bom zamenjala sadni in beljakovinski dan. Čeprav v knjigi piše, naj dni ne mešamo, mi je bolš to, kot pa da 2 dni jem mesek. Kaj bi ve naredile?


Nekje piše, da nič hudega, če kdaj zamenjaš, samo potem nadaljuješ. Sem pa enkrat hujšala s to dieto poleti (čas piknikov) in ker smo pekli v soboto, potem pa še v nedeljo, kar je ostalo smo imeli za kosilo, pa sem imela tudi 2x beljakovinski dan. Z paradižnikom in brez kruha. Jedla sem zraven riževe vaflje ali zelenjavo. Samo pretiravat ne. Pa sem vseeno shujšala.
Zdaj se pa diete kar držim (razen pred spanjem malo mleka), ampak mislim, da nevemkakšnega uspeha ne bo. Tak imam občutek, ker prav čutim salo okoli trebuha. Sem ful prehlajena, moj sin je bolan, zato se tudi manj gibljem, ker počivava, oba.
Upam, da bo kmalu bolje.
Danes imam sadni dan. Sem spila dva kozarca stisnjenega pomarančnega soka, razredčenega z vodo, kaj bom še jedla pa ne vem. Sadje mi bo še naknadno prinesel moj, ker smo že vse pomaranče, limone in grenivke zličkali. Ostale so samo še banane.
Ali na sadni dan kdaj odprete konzervo ananasa, ker v knjigi piše, da lahko tudi sadje iz konzerve?

clock-img

23.01.2009, 12:41

clock-img

amy26

pencil-img

3072

kosilo je že pospravljenouser posted image , danes imam OH dan tako da je bila zelenjavna pica, zjutraj ena mandarina, za zvečer imam pa kuhano repo tako da malo jo bom pojedla, kasneje pa še rebro jedilne čokolade.

clock-img

23.01.2009, 13:15

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

VAGALA, -0,2KG, :) ZA MORALO


saj ti nočem morale zbijat, ampak 0,2 kguser posted image  če spiješ 2 dl vode, boš šla 0,2 kg gor.
Ne vem, tele kilogramske decimalke niso glih merilo, no...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem