cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

18.01.2009, 12:48

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

user posted image user posted image user posted image



http://www.genspot.com/PhotoGallery/ShowPhoto.aspx?photo_id=48036

Mal si poglejte te slikce... una duda je fajn za odvajanje od nje...pa mladenič v kavici bi se tud prilegeluser posted image



In na kakšen dan bi si ga zbrale, mesni, škrobov...user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2009, 13:16

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

user posted image user posted image user posted image



http://www.genspot.com/PhotoGallery/ShowPhoto.aspx?photo_id=48036

Mal si poglejte te slikce... una duda je fajn za odvajanje od nje...pa mladenič v kavici bi se tud prilegeluser posted image


hm, meni bi pa bolj pasal tisti čokoladni, recimo jutri zvečer, za sladico user posted image

clock-img

18.01.2009, 17:10

clock-img

bella02

pencil-img

1331

bodoča, sej men niso ostale testenine od kosila, sam sem si tako zaželela testenin s tunino omako (notri dam tud kislo smetano), da sem imela to za sladico oz. namesto nje user posted image user posted image user posted image . In ker na ta dan lahko grešimo, je blo to to user posted image user posted image user posted image .
Smo bili od včeraj na danes pri moji kolegici in ona peče božanska mehka peciva. In sem se malce pregrešila. Jah, tud to mora bituser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.01.2009, 19:06

clock-img

Erin

pencil-img

7060

čeeeeeeeeer..

Jaz sem danes spet segedin kuhala, sem čist preveč ponosna zej k ga znamuser posted image user posted image user posted image

Pa na roj dan smo šli pa sem prosila če mi dajo tortico za s sabo, tako da sladico za jutri že mamuser posted image user posted image user posted image - kosilo bo pauser posted image user posted image user posted image ja makaroni kaj pauser posted image user posted image

clock-img

18.01.2009, 22:24

clock-img

benika

pencil-img

7793

Čer,

jaz sxem imela danes za kosilo gobovo rižoto z grahom in polnozrnato štručko.

Jutri so pa na vrsti široki rezanci s sladkorjem al pa s pelati, bom videla, kaj mi bo pasalo. Za večerjo pa torticauser posted image

clock-img

19.01.2009, 07:53

clock-img

Olivija*

pencil-img

2932

Jutro, punce!

Malo sem vas prišla prebrat in vzpodbudit. Odlično vam gre! Še malo, pa boste na cilju.

Moram vam povedat, da sem bila prvi teden z vami in sem izgubila 1,5kg. Ker se potem z dojenjem ni izšlo, sem šla nazaj na normalno hrano, a kilce so ostale. user posted image Torej ni res, da dobiš potem vse nazaj. Jupiii! Naša pupi je danes stara 4 mesece. Čez en mesec se vam ponovno pridružim in nadaljujem tam, kjer sem ostala. Vi ste me pa sigurno že vse prehiteleuser posted image

Držite se!

clock-img

19.01.2009, 10:07

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Nooooooooooooooo punce ste se zvagale?

Jaz sem še vedno na -2..je šlo bolj malo ta teden...user posted image

clock-img

19.01.2009, 10:11

clock-img

gamini

pencil-img

823

Erin, pri meni pa kaže -1. Tako, da nekaj je.

clock-img

19.01.2009, 10:12

clock-img

gamini

pencil-img

823

Pa tudi ti si še vedno na - , tako, da user posted image !

clock-img

19.01.2009, 10:31

clock-img

benika

pencil-img

7793

Jaz se bom vagala drug ponedeljek.

clock-img

19.01.2009, 10:46

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Erin, pri meni pa kaže -1. Tako, da nekaj je.



-1 od začetka a plus -1 na tisto kar si že prejšnji teden izgubila, se pravi -3user posted image

Punce dajte pisat koliko ste izgubile od samega začetka da se lepše vidi koliko od celote smo že dol daleuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 19.1.2009 10:47:24 >

clock-img

19.01.2009, 11:05

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jaz sem izgubila vsega skupaj 4kg. user posted image (1+3). sem kar vesela. Je rekla moževa stara mama, da se ji zdim zdaj večja.user posted image user posted image user posted image . Iz širine v višino....user posted image

Čestitke vsem borkam za izgubljene kg!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2009, 11:06

clock-img

maca m

pencil-img

465

Na kateri dan lahko jem žitne polpete ali pa sojine?

clock-img

19.01.2009, 11:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz se bom vagala drug ponedeljek.



Jaz tudi, ker sem komaj začela.

clock-img

19.01.2009, 11:31

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Na kateri dan lahko jem žitne polpete ali pa sojine?




Polisaharidi so ogljikovi hidrati z več molekulami: glikogen v jetrih in mišicah (meso); škrob, ki je sestavljen iz več molekul glukoze, vsebujejo pa ga sledeče rastline: žitarice (pšenica, koruza, riž, rž, ječmen), gomolji (krompir), stročnice (posušen grah, leča, soja). Te ogljikove hidrate imamo v škrobnem dnevu zato jih v tem dnevu ne jemo!!



Punce a niste nič prebrale tisto kar sem nekaj dni nazaj napopala...lumpe, lumpe....user posted image

clock-img

19.01.2009, 11:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Punce a niste nič prebrale tisto kar sem nekaj dni nazaj napopala...lumpe, lumpe....user posted image



Kaj se čmo pa matrat, če imamo pa mentorco, tebe Erin.user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2009, 12:28

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Jaz ostajam na -5, kar mi je čist kul. Več zvečer! Pa pa

clock-img

19.01.2009, 12:31

clock-img

gamini

pencil-img

823

Erin, - 3 kg skupaj s prejšnjim tednom. Zdaj pa hitimuser posted image ...

clock-img

19.01.2009, 12:50

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

dan.

po enem tednu vaga kaže -1,5 kg. user posted image  kar ok.

imam pa danes S-Z dan.

včeraj je bil oh dan in sem za K jedla testenine z drobtinicami, kuhano zelenjavo in solato, za večerjo pa košček kruha z maslom in marmelado, pa pol kremšnite, pa mleko sem pila. fuul pogrešam mleko in mlečne stvari. user posted image

jutri imam B dan...na jedilniku bo za K  kakšna zelenjava (bučke, cvetača), gratinirana s sirom, pa solata, zvečer pa morski sadeži na buzaro in verjetno bom kar malo dala gratinirat v pečico.user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

19.01.2009, 14:11

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

ojla sotrinke

jest sem mal grešila med vikendomuser posted image , tko da sem dodatno izgubila samo -1kg, se pravi skupaj -3kg, sej počasi pa bo

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

19.01.2009, 17:08

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

-4,4 kg... vse skupaj...

clock-img

19.01.2009, 17:32

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Erin, še mene prosim na seznam
začela z 1.1., začetna teža 61,4kg, želim zgubiti -8kg, dol šlo -2,2kg, tehtala se danes 19.1.

danes smo za kosilo imeli zelenjavno pico, večerja je bila tudi dva koščka pice ki jo je ostalo od kosila
potem bom pojedla še eno rebro jedilne čokoladeuser posted image

clock-img

19.01.2009, 19:59

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

danes je en teden, odkar sem začela z dieto. zgubila sem 1,5 kg.
danes sem pa spet grešila user posted image
sem imela sadni dan, ko sem prišla domov iz službe, sem pojedla en mičken kos kruha pa malo pršuta...sam psssttt... nobenmu ne povedat user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2009, 20:02

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

amy26, midve sva pa zelo na podobnem. jaz sem imela 61 kg, zgubiti jih pa želim okoli 7 user posted image

clock-img

19.01.2009, 22:15

clock-img

maca m

pencil-img

465

A je katera tle, ki ni še čisto nič grešila? user posted image   No, jaz sem že kar nekajkrat, pa vidim, da vas kar večina po malem greši.user posted image Nimaš kaj, babji karakteruser posted image user posted image user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem