cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

14.01.2009, 22:31

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Bravo pezbar!user posted image user posted image user posted image

Kva je punce, kje ste kaj... se zarad lakote nemorete k netu spravt??user posted image

clock-img

14.01.2009, 22:33

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jutri pa OH!user posted image

zajtrk - banana
kosilo - makaroni z zelenjavno omako
večerja - testenine s skuto in jajci

malici - nujno kofeeeeeeeeeee!!

clock-img

14.01.2009, 22:34

clock-img

Erin

pencil-img

7060

LALALA...

ah grem spat...

nočkoooooooooooooooooouser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

clock-img

14.01.2009, 23:06

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Kva je punce, kje ste kaj... se zarad lakote nemorete k netu spravt??user posted image



kaj pa kidanjeuser posted image .......moje opravilo v današnjem dnevuuser posted image

...me tak roke bolijo, da mi ni niti za pisat...

clock-img

15.01.2009, 09:23

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dobro jutro

jaz pa danse komej čakam večerjo k bom jedla neki sladkega, sam še ne vem kaj

za zajterk sem jedla češnov kompot in zdej sem ful lačna po njemuser posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

15.01.2009, 09:33

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

dobro jutro

jaz pa danse komej čakam večerjo k bom jedla neki sladkega, sam še ne vem kaj

za zajterk sem jedla češnov kompot in zdej sem ful lačna po njemuser posted image



Uh, ja, meni že tako tile sadni zajtrki grenijo življenje. Zjutraj se prav matram in se mi dobesedno obrača želodec, ko žvečim sadje. In potem šele lačna ratam...
Še malo, še par uric, pa se boš sladkalauser posted image  Jaz osebno raje povjem na OH dan kaj slanega za večerjo, sladko mi sploh ne paše.

Sicer pa imam danes B dan.
ZAJTRK: 2 JABOLKI
MALICA: RDEČA GRENIVKA
KOSILO: 3 POLOVIČKE PEČENE HRENOVKE , PEČENI ŠAMPINJONČKI , PARADIŽNIKOVA SOLATA, ZELENA SOLATA
VEČERJA: 2 POLOVIČKI HRENOVKE, DUŠENA ZELENJAVA + ŠE NE VEM KAKŠNA SOLATA

clock-img

15.01.2009, 09:42

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jaz imam danes S dan. pred eno uro sem pojedla dve banani, pa sem že zdele lačna kot volk user posted image
imam občutek, da bom danes malo goljufala user posted image

clock-img

15.01.2009, 10:28

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Kva je punce, kje ste kaj... se zarad lakote nemorete k netu spravt??user posted image



kaj pa kidanjeuser posted image .......moje opravilo v današnjem dnevuuser posted image

...me tak roke bolijo, da mi ni niti za pisat...



Jaz sem v vbloku...kidajo drugi namesto meneuser posted image

Jaz kalorije izgubljam ko jih gledam..tud oči premikat sem in tja ni tak mačji kašeljuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 10:31

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Evo jaz sem zajtrkovala (banana) že ob 7h- sem tamalega cepit peljala in sem že lačna... se bom probala nasitit z malo vode...

Sem opazila da mi vaga skoz isto kaže... bom še depresivna postalauser posted image user posted image ..se bom raje vagala samo enkrat na teden ne pa vsak dan...

Danes bo okusen dan..čutim na jezikuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 11:14

clock-img

anaya

pencil-img

490

Dan...

100x sem že hotla vprašat pa zmeraj pozabim , s čim pa solato delate? Običajno olje kis pa česen? Jaz jo skoz delam kot prej. Mam pa že  -3 kg user posted image . Pa se je tut pri meni začelo.user posted image user posted image user posted image

Aja pa zajtrka jaz nič kaj ne jem, samo kavo spijem pa je to to. Razen na sadni dan si stisnem 2 pomaranči pa spijem tisti sok.

clock-img

15.01.2009, 11:17

clock-img

Erin

pencil-img

7060

bravo anayauser posted image user posted image user posted image

Samo da zajtrk takole spustiš pa ni fajn...telo zjutraj potrebuje energijo- cuker-sadje...vsaj kake suhe marelice al pa slive pojej.. user posted image

clock-img

15.01.2009, 11:18

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Solata - kis, olje, sol...  na Š dan pa še krompirček :)

clock-img

15.01.2009, 12:28

clock-img

gamini

pencil-img

823

Jaz tudi še vztrajam, čeprav sem danes ob pogledu na tehtnico bila kar malce razočarana.
Tako, da Erin nisi edinauser posted image . Se mi zdi, da se ni nič premaknilo. Zdaj se ne bom več tehtala do nedelje user posted image

Danes komaj čakam sladico. Za zajtrk sem pojedla banano, za malico pa pest posušenih marelic.
Za kosilo bodo verjetno  testenine s paradižnikovo omako, solatka. Za večerjo pa še ne vem,
samo, da bo sladkoooooooooooo. 


Lp vsem, bodimo pridne še naprej!

clock-img

15.01.2009, 12:34

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

jst bi se tudi k vam pridružila, če je še možno.
sem pa drugoi dan diete, izbula bi pa 15 kguser posted image

clock-img

15.01.2009, 12:50

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Dobrodošla barcafe user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 12:56

clock-img

pob@linček

pencil-img

233

Sva ze dve?user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

clock-img

15.01.2009, 13:07

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Zamisel imam, volje ne. Bi štartala z ločevalno dieto, izgubit moram 73kg-8 kg. Se vam lahko pridružim? Pa zanima me, katere ste in kateri dan imate jutri? Pa malo vspodbude prosim. Pa zanima me, ali se točno zaporednih dni držite B OH...ali lajko malo zamenjamuser posted image

clock-img

15.01.2009, 13:48

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

jaz sem danes za kosilo skuhala testenine in omako iz naribane bučke, domače paradižnikove omakce in česenčka. njam

.....ampak kar ne morem verjet, da mi je ob ponedeljka že pobralo 3-4 cm obsega v najširšem delu trebuha. user posted image user posted image


Seveda, ker se ti ureja prebava in ni napihnjenosti in odvečne nafilanosti črevesja... Meni je pri tej dieti ravno to tako všeč.
No, manj mi je pa ušeč, da me ves čas zebe in da imam neprenehoma mrzle roke.



ja, vem.  user posted image  danes imam jaz prvič sadni dan, pa me tako zebbbbeeee v roke. brrrr. sem danes pojedla že 3 male pomaranče, eno mandarino, pa glihkar skledo zelene solate z naribanim korenčkom. pol si bom pa še kakšno bučko mogoče popekla, pa še kakšno jabko al pa hruško pojem, pa bo dan naokol.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

15.01.2009, 13:50

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Kva je punce, kje ste kaj... se zarad lakote nemorete k netu spravt??user posted image



kaj pa kidanjeuser posted image .......moje opravilo v današnjem dnevuuser posted image

...me tak roke bolijo, da mi ni niti za pisat...



user posted image user posted image  jaz sem tud kidala dopoldne. sej mal telovadbe ne škodi. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

15.01.2009, 13:56

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dobrodošle nove sotrpinke

moje kosilo je mem sem si skuhala testenine z malancani pa mi ni kej prevč dobr rataluser posted image , bo pa zato večerja bolš user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

15.01.2009, 13:57

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

barcafe, dobrodošla. user posted image

decemberka...ti se kar opogumi, boš vidla kako bo fajn ko bodo kilce in centimetri kopneli.....vrstnega reda dnevov pa baje ni dobro menjati....no, če ga boš enkrat zamenjala ne bo panike. user posted image   jaz imam jutri prvi dan - B. sem štartala šele ta ponedeljek.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

15.01.2009, 14:00

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

dobrodošle nove sotrpinke

moje kosilo je mem sem si skuhala testenine z malancani pa mi ni kej prevč dobr rataluser posted image , bo pa zato večerja bolš user posted image



jaz dam na kakšno zelenjavno omakco kar mal več začimb, pa ful dobro pride.
večerjo sem vam pa vsem, ki imate danes OH, kar fouš. user posted image  čeprav sem se je včeraj kar preveč najedla. user posted image  sem zmazala puding in še pol kosa prekmurske gibanice povrh (več ni šlo, ker sem bla že sita ko bomba user posted image user posted image ). njamsiiiii

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

15.01.2009, 14:58

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Živjo vsem novim bodočim suhicam user posted image
Glede sadnih dni in zajtrkov in malic nasploh je pri meni tako, da se ne obremenjujem s količinami, kadar gre za sadje oz. zelenjavo. Jem, ko sem lačna. Če se mi sveže sadje ne lušta več ali če imam željo po kruhu ali sladkarijah, pa pojem malo oreščkov in suhega sadja (a la študent futer). Če me zebe, si skuham nesladkan kompot ali čaj.
Ok, priznam, v ponedeljek, ko je bilo zunaj -10°C, zvečer nisem več zdržala, sem si popekla 2 toasta in ju pojedla z marmelado, čeprav je bil sadni dan. So bile pač izredne razmereuser posted image  no, pa grejo kile še vedno dol kljub takim malim pregreham.

clock-img

15.01.2009, 15:04

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

jaz sem danes za kosilo skuhala testenine in omako iz naribane bučke, domače paradižnikove omakce in česenčka. njam

.....ampak kar ne morem verjet, da mi je ob ponedeljka že pobralo 3-4 cm obsega v najširšem delu trebuha. user posted image user posted image


Seveda, ker se ti ureja prebava in ni napihnjenosti in odvečne nafilanosti črevesja... Meni je pri tej dieti ravno to tako všeč.
No, manj mi je pa ušeč, da me ves čas zebe in da imam neprenehoma mrzle roke.



ja, vem.  user posted image  danes imam jaz prvič sadni dan, pa me tako zebbbbeeee v roke. brrrr. sem danes pojedla že 3 male pomaranče, eno mandarino, pa glihkar skledo zelene solate z naribanim korenčkom. pol si bom pa še kakšno bučko mogoče popekla, pa še kakšno jabko al pa hruško pojem, pa bo dan naokol.



Jaz imam danes tudi prvi sadni dan... Pa tudi mene zebe kot sto user posted image . Roke imam že od torka ledene...

clock-img

15.01.2009, 15:18

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

jaz sem danes za kosilo skuhala testenine in omako iz naribane bučke, domače paradižnikove omakce in česenčka. njam

.....ampak kar ne morem verjet, da mi je ob ponedeljka že pobralo 3-4 cm obsega v najširšem delu trebuha. user posted image user posted image


Seveda, ker se ti ureja prebava in ni napihnjenosti in odvečne nafilanosti črevesja... Meni je pri tej dieti ravno to tako všeč.
No, manj mi je pa ušeč, da me ves čas zebe in da imam neprenehoma mrzle roke.



ja, vem.  user posted image  danes imam jaz prvič sadni dan, pa me tako zebbbbeeee v roke. brrrr. sem danes pojedla že 3 male pomaranče, eno mandarino, pa glihkar skledo zelene solate z naribanim korenčkom. pol si bom pa še kakšno bučko mogoče popekla, pa še kakšno jabko al pa hruško pojem, pa bo dan naokol.



Jaz imam danes tudi prvi sadni dan... Pa tudi mene zebe kot sto user posted image . Roke imam že od torka ledene...



mene pa nič ne zebe...samo na hrano skos mislim..sadje mi je čist premal...se je moj danes basal s pečenico..pa sem sfehtala dva mičkena koščka, čeprav je drugače ne jem user posted image user posted image
pa še doma sem danes ostala, pa imam še več časa misliti na hrano...ah ja user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem