cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

12.01.2009, 16:16

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dan!

Samo na hitro sporočim, sem izgubila 1.8kg. No bilo je nekaj grehov, pa tudi danes sem pojedla sirovo štručko, verjetno nikoli ne bom držala sadnih dni. Bo šlo pa počasneje dol, enkrat bo že šlo.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

12.01.2009, 16:27

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Suzi* in ursa30 - dobrodošli...

KAj pa nista počakali do jutri -bi imele iste dniuser posted image

clock-img

12.01.2009, 16:32

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

hja, jaz sem si zadala cilj, da začnem danes user posted image
a mislite, da lahko pijem cedevito namesto navadne vode? ker navadna voda mi nekako ne diši preveč user posted image


clock-img

12.01.2009, 16:50

clock-img

pf

pencil-img

4436

Ursa30 mislim, da ni najbolje da piješ cedevito. Probaj vodo, saj se boš navadila, ali pa nesladkane čaje. Pij sadne, imajo vsaj zanimiv vonj in okus.

clock-img

12.01.2009, 16:51

clock-img

anaya

pencil-img

490

Pa le mam 1 kg minusauser posted image user posted image ... nekaj pa je. Zdaj prav z užitkom jem sadje pa cvetačo...user posted image

clock-img

12.01.2009, 17:36

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!

Prvo "kontrolno" tehtanje me je navdalo z dobro voljo in veseljem. Dol mi je šlo točno 5 kguser posted image user posted image user posted image . Pa punce, ne se zdej ob steno metat, sem bliže 100 kot pa 50, tako da se ne sekirat, če je šla dol le kila. Bravo, ena kila manj in le pogumno naprej!
Vem, da se to še ne vidi, ampak se pa počutim odlično, le spomnila sem se, da še nisem srečala moje flaše z vodouser posted image . Jo grem poiskat.
Aja, katera težko pije vodo, naj si kupi eno vodo za 0,5l in si potem samo dotaka. Verjemite, da boste spile več, ko bi spile iz kozarca. Vsaj pri meni je tako.
Jutri pa mesek! Za to živim in preživim te sadne dneveuser posted image user posted image user posted image !

Lep teden še naprej! Pa pa

clock-img

12.01.2009, 17:48

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

pf, saj se meni tut zdi, da cedevita ni ravno najboljša, ampak vseeno sem vprašala user posted image
si grem skuhat sadni čaj in pojesti večerjo user posted image

clock-img

12.01.2009, 17:52

clock-img

gamini

pencil-img

823

No, tudi jaz sem se končno stehtala in mi kaže - 2kg.

Čestitke vsem nam za izgubljene kilceuser posted image user posted image user posted image !

clock-img

12.01.2009, 19:50

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pozdravček vsem! pa smo spet že skoraj pregurale ta sadni dan. Jaz sem se spet mal pregrešila, je bila za kosilo juha, pa se ji nisem mogla upreti...........je bilo pa veliko korenčka notriuser posted image .

user posted image user posted image Čestitke vsem za izgubljene kilograme!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2009, 20:29

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Ups ...


clock-img

12.01.2009, 21:16

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Ups ...





Kaj si snedla???user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2009, 08:18

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jutro!!!
veste kaj me zanima? kako si razporedite čas za obroke? ali ste tukaj v večini mamice in sta na porodniški?
jaz na primer jem zajtrk okoli 8 zjutraj, malicam okoli 11, za kosilo je pa takole: delam do pol štirih, domov pridem med četrto in pol peto uro, kosilo lahko potem jem okoli petih...večerjo pa kdaj?user posted image  ob osmih ravno ne bi jedla...sem se že prej navadila, da ponavadi ne jem po šesti uri zvečer.
včeraj sem recimo, ko sem imela beljakovinski dan, sem šla v tuš in si kupila hobotnico in kruh, danes si bom verjetno kupila pasulj, če ga bodo imeli, drugače bom mogla kuhat doma.
ob katerih urah imate pa vi obroke? lp

clock-img

13.01.2009, 08:44

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

ursa30, jaz zajjtrkujem okrog 8h, malica okrog 11h, kosilo okrog 14h, malica okrog 16h, večerja okrog 18h. AMpak je vsak dan drugače. Odvisno, kdaj imam čas jest user posted image

bella jst mam tud ta malo flaško. Tko vsaj kaj popijem. Drugače kar pozabim
KAkšen bo vaš jedilnik danes? DAjte napisat, da bomo imele kakšne ideje za prihodnje dni user posted image

Pri meni bo najbrž takole:

ZAjtrk: banana
Malica: 2 pomaranči
Kosilo: Goveji polpeti in solata (če jo sploh še imam kaj?)
Malica: banana
Večerja. Polpet in solata (polovico manj seveda)user posted image

Samo še vprašanje...kam sodijo stročniceuser posted image  Pod kateri danuser posted image

clock-img

13.01.2009, 08:48

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

sayuri, mislim, da stročnice sodijo pod škrobni dan (fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika)

clock-img

13.01.2009, 09:15

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

sayuri, mislim, da stročnice sodijo pod škrobni dan (fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika)



...ja škrobni dan je to.....

clock-img

13.01.2009, 09:17

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

sayuri, mislim, da stročnice sodijo pod škrobni dan (fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika)



...ja škrobni dan je to.....


Aha... uf...

clock-img

13.01.2009, 09:17

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...meni pa kaže -2,9

...sem pa ugotovila, da sem bila brez malic...3 obroki in basta....mogoče mi je pa zato bilo user posted image ....pa nizek pritiskuser posted image

aja, pa dobro jutrouser posted image

clock-img

13.01.2009, 09:18

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Ursa, jaz si skuham dan prej in nesem s sabo v službo. Imam pa srečo, da si lahko v službi pogrejem in morda celo kaj malega skuham ali do konca dokuham. Pa včasih, sicer redko si kaj naročim (dostava hrane).

clock-img

13.01.2009, 09:20

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

ja, sem tudi ja premišljevala, da bi si nesla v službo, samo si nimam kje pogreti user posted image
se bo treba nekako znajti treba očitno.

pa čestitke vsem za zgubljene kilogramčke user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2009, 09:36

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

sayuri, mislim, da stročnice sodijo pod škrobni dan (fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika)


kaj pa sojini polpeti? imam ene zmrznjene, na katerih piše 100 % rastlinskega izvora in "vir beljakovin". Je potem to lahko zamenjava za meso (npr. za danes)?

clock-img

13.01.2009, 09:47

clock-img

gamini

pencil-img

823

Evo, pa mi je uspelo preživetiuser posted image še en sadni dan. 
Pa je šlo veliko lažje kot prvič, vsaj tako se mi zdi.

Pijem pa še vedno premalouser posted image , meni tudi flaška ne pomaga.

Danes pa sploh nimam idej, kaj bi jedla. Nisem nek ljubitelj mesa,
no, bom že nekaj pogruntala. Čestitke vsem nam, ki vztrajamouser posted image user posted image user posted image .

clock-img

13.01.2009, 10:14

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Hoj...

imam eno vprašanje... zdaj preučujem tole ločevalno dieto... Od včeraj naprej se vam pridružujem... Upam, da bom zdržala...

Ampak imam eno vprašanje... Recimo 1. dan je beljakovinski - sem sodi tudi mleko... Potem naj ne bi bilo več mlečnih izdelkov... Ampak ko je OH dan, lahko recimo jemo sladoled... Sej to je mlečni izdelek? Recimo - a ve pijete kavo z mlekom ali brez? Samo tukaj me malo zvije... Kava mi ful sede z mlekom...


clock-img

13.01.2009, 10:16

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

ojla sotrpinke

moj današni jedilnik

Z: banana
M:?
K: goveji zrezki v omaki in solata
M: jabolko
V: solata in sir


_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

13.01.2009, 10:37

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

Hoj...

imam eno vprašanje... zdaj preučujem tole ločevalno dieto... Od včeraj naprej se vam pridružujem... Upam, da bom zdržala...

Ampak imam eno vprašanje... Recimo 1. dan je beljakovinski - sem sodi tudi mleko... Potem naj ne bi bilo več mlečnih izdelkov... Ampak ko je OH dan, lahko recimo jemo sladoled... Sej to je mlečni izdelek? Recimo - a ve pijete kavo z mlekom ali brez? Samo tukaj me malo zvije... Kava mi ful sede z mlekom...




Nekateri se ne odrečejo kavi z mlekom, pa jim vseeno rata shujšat. Tako da to lahko ostane tvoja mala pregreha, če ne gre drugače user posted image
Meni sicer ni panike pit kavo brez vsega, le da je turška, ker Nescafe brez je user posted image ...
Sladoled ni mišljen za 1., proteinski dan. Si ga pa komot privoščiš na OH dan zvečer za večerjo (takrat je dovoljeno praktično vse user posted image ).
Drži se, me smo s tabo user posted image

clock-img

13.01.2009, 10:52

clock-img

maca m

pencil-img

465

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32



Ampak imam eno vprašanje... Recimo 1. dan je beljakovinski - sem sodi tudi mleko... Potem naj ne bi bilo več mlečnih izdelkov... Ampak ko je OH dan, lahko recimo jemo sladoled... Sej to je mlečni izdelek? Recimo - a ve pijete kavo z mlekom ali brez? Samo tukaj me malo zvije... Kava mi ful sede z mlekom...







Jaz vedno pijem kavo z mlekom in malo sladkorja. Pa sem shujšala 3kg. Pa tud mislim, da večina punc, ki tle hujšajo, pijejo kavo z mlekom.
...........mala pregreha............velik užitek..................

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem