cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

11.01.2009, 14:41

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Kako vam gre? Men super, se še nisem pregrešila. Sem pa tud včeraj naredila tiramisu in bo en kos za večerjo. Zdej sem pojedla špinačine rezance z zelenjavno omakco (mam v kozarcih za sataraš paradižnik in papriko in je njami) in solato. Zjutraj je bilo -3kguser posted image user posted image user posted image . Saj vagamo se uradno ob ponedeljkih, ne?
Vesela sem, da me čokolada ne premakne, še prstov si včeraj nisem skoraj nič oblizovala, ko sem delala tiramisu.
Berem skoz, sam ker se začenjam učit, se bolj mal oglašam. Sem pa vesela vsakekuharske ideje, pride prav.
No, gremo skupaj naprej v boj! Uspelo nam bo!

clock-img

11.01.2009, 14:58

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Rezanci so škrob (tako kot makaroni), skuta in jajci pa beljakovine.



Makaroni in rezanci pa res niso škrob.  V knjigi 90 DLČ spadajo pod OH.

clock-img

11.01.2009, 15:18

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Rezanci so škrob (tako kot makaroni), skuta in jajci pa beljakovine.



Makaroni in rezanci pa res niso škrob.  V knjigi 90 DLČ spadajo pod OH.



Hej, Erin, preberi še malo nazaj, sem se že pokesala....sem se zatipkala zaradi trenutne neprištevnosti (posledica brutalne izstradanosti po 5 dneh ločevalneuser posted image )

clock-img

11.01.2009, 17:06

clock-img

gamini

pencil-img

823

Jaz bi pa jedla napolitanke, namesto kosa torte ali peciva,
me pa zanima, koliko jih lahko pojemuser posted image . Komaj čakam večerjouser posted image

clock-img

11.01.2009, 18:43

clock-img

bella02

pencil-img

1331

... večerjam ... tiramisu ... njamiiiiiii
Pol pa še mal čokolade ...
A nam ni lepo? user posted image

Gamini, odvisno, katere napolitanke. Če so tiste tavelike, pomoje komot enih 5 kom.


< Sporočilo je popravil bella02 -- 11.1.2009 18:44:57 >

clock-img

11.01.2009, 19:06

clock-img

anaya

pencil-img

490

Jaz sem še skoz na istem s kguser posted image . Zdaj me pa zanima s kolkimi ste sploh štartale, če je kateri sploh za pisat to, ker je pomoje razlika al štartaš z 65 kg al pa z 90? Al ni? Jaz očitno nekaj ne delam prav.

clock-img

11.01.2009, 19:43

clock-img

bella02

pencil-img

1331

anaya, prav imaš. Tista, ki ima več kg, bo prej začela zgubljat, ker je v telesu več vode in ima kaj it dol. Ravno tako je realen cilj shujšat 10 kg, če jih imaš npr. 80kg, kot pa pri 65kg. Jaz nisem med lažjimi ... (bom pa kmalu user posted image user posted image user posted image ). Sej bo, sam ne obupat!

clock-img

11.01.2009, 19:50

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pozdravček vsem, včeraj se nisem nič oglasila, ker smo se šli malo potapat. Šli smo k sorodnikom in tam.........sem se pregrešila.user posted image Jedla sem kebab.
Danes se spet držim vseh pravil, ampak mislim, da sem dobila nazaj kakšne pol kilce. Bomo vidli jutri. Trenutki resniceuser posted image .............

Anaja, ti se pa nič ne sekiraj, enim gre malo hitreje, drugim počasneje.
Jaz sem štartala s 75.

clock-img

11.01.2009, 20:08

clock-img

gamini

pencil-img

823

Bella02, hvala za odgovor.
Čeprav sem se verjetno pregrešila, ker sem  pojedla več kot 5 napolitank,
ampak je pa tako pasalouser posted image .  No, saj je jutri sadni dan, pa bom poskusila
biti bolj pridna.

Anaya, ne se sekirat, saj počasi se tudi daleč pride, samo vztrajat je treba.

Lep večer vsem, ostanimo pridne še naprej...

clock-img

11.01.2009, 23:07

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Rezanci so škrob (tako kot makaroni), skuta in jajci pa beljakovine.



Makaroni in rezanci pa res niso škrob.  V knjigi 90 DLČ spadajo pod OH.


Hej, Erin, preberi še malo nazaj, sem se že pokesala....sem se zatipkala zaradi trenutne neprištevnosti (posledica brutalne izstradanosti po 5 dneh ločevalne )



user posted image user posted image Ja saj sem kasneje videla samo sem morala še preden sem to prebrala k tamalmu pa sem  kar potrdila sporočilo preden mi ga zavrže.

Jaz sem se pa danes preveč najedla sladice...user posted image user posted image user posted image Sem pretiravala... bi jo mogla drugače stran vrzt...
Ne bom več oblubm...

Jutri pa sadje/zelenjava...

clock-img

12.01.2009, 08:24

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...dobro jutrouser posted image ... na hitrco se javim, ker še nisem čisto ziher, da je net poštimanuser posted image ...


..... sem se vagala...-2kg...s tem, da povem, da grešim..... ker čisto tak kak je ni za mene.... sem imela poleg internetnega mrka še ful prbleme s prebavo, pritiskom in še vroćino sem fasala.....   Bom nekak nadaljevala....predvsem bo to manjši obroki, pa mogoče Montignakovo ločevanje .....

...moj želodec je preveč občutljiv.., pa mam pol več problemov kot koristi....

...bom še z vami, bo tud neke vrste ločevanje ....samo ne tak strogo kot v vojskiuser posted image ...


...če bi tak nadaljevala...bi zdaj obležala, kdo bi pa imel malega pikeca...itak sem ful sama z njim (ma), če bom pa ležečki pa ne bo nekega haska...

.....gremo pa vsekakor dalje...

..erin lahko mi napišeš - 2kg...ostalo bom pa javljala sproti...

...držte pesti..imama z malim posvetovalnico in 2 cepljenjeuser posted image

clock-img

12.01.2009, 08:25

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...aja pa glede kg.... tiste s ful kg....hitreje zgubljajo.....ostalim gre počasneje dol

clock-img

12.01.2009, 08:26

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

prvo tehtanje... -3,1 kg... user posted image user posted image

clock-img

12.01.2009, 08:46

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dobro jutro sotrpinek

dons je pa spet sadje jaz bi pa kruh jedlauser posted image
sem se vagala -2kg sam se mi sploh ne zdi da bi šlo kej dol, mam občutek da je za izgubljene kg kriva bolša prebava

a ima še katera problem po kosilu spiti juho, men greve vedno na bruhanje ko jo spijem

Lepo dan vam želim in uživajte v sadjuuser posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

12.01.2009, 08:53

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Dan. Jst se vam šele danes pridružujem, čeprav sem erin obljubljala, da začnem  5.1. user posted image user posted image . Ni blo prave motivacije. Tkole bo pa šlo, ko bom malce počvekala z vami.user posted image

KAj imate torej danes ? Sadni dan oz. zelenjavni? Bom kar tkole začela, drugače se bom samo zmešala user posted image user posted image user posted image .

anaya ne sekiraj se, če ni šlo nič dol po enem tednu. Je drugače, če štartaš recimo s 30 kg viška al pa s 5 kg viška. JAz sem se enkrat lotila ločevalne in sem v 30 dneh izgubila 1,5kg. Pa sem se je strogo držala. Se pa vsaj jaz po ločevalni počutim boljše, telo se prečisti.... Super je. user posted image

Erin, daj me na tisto tablo. Pa napiši da se borim z 8kg. user posted image

Torej kaj boste danes jedle?

ZAjtrk: sadje
MAlica: sadje
Kosilo: solata (zelena solata + korenček)
MAlica: sadje
Večerja: sadje

AJa..vsem čestitke za prve izgubljene kg user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2009, 09:12

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jutro vsem. Častim user posted image . Sem shujšala za 3kguser posted image in sem res veselauser posted image . Ostane mi jih še 12.  Še bo "veselo"user posted image
Danes spet sadje, nisem čist nič vesela.user posted image
Kaj bom jedla? Jabolka, mandarine, kaki, suho sadje, korenček, solato.

Sayuri, dobrodošla.user posted image

clock-img

12.01.2009, 09:23

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Sem shujšala za 3kguser posted image

Sayuri, dobrodošla.user posted image




user posted image user posted image user posted image

..jaz sem tud pojedla svojo banano...pol pa da vidim kak bo šlo daljeuser posted image

clock-img

12.01.2009, 09:52

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

zanimivost:
od znanca prijatelj tudi hujša po ločevalni. In veste, kaj je 4. dan diete jedel za sladico? 3 kose torte in 2 kremšnitiuser posted image  Nisem vprašala, ampak po moje je potem sledila še jedilna čokolada. Me zanima, če samo 1 kos... user posted image



Sem pozabila..

DOBRODOŠLA!!!user posted image user posted image user posted image

Na OH naj bi se zvečer pojedel samo en kos torte in ena vrstica čokolade.

Ja fišiuser posted image user posted image user posted image ... telo se navaja nanov sistem.čeprav jaz mislim da je bolj psiha...kolikor ima ta moči in kontrole nad našim telesom je nima noben...
Jaz nimam problemov, hvalabogu in bom nadaljevala...
Je pa res da tu gor prvikrat sploh berem da ima katera po tej dieti probleme... V moji okolici vsi ki so po njej hujšal..ma noben ni imel ...user posted image Kaj to pomeni? Internet dela probleme!user posted image user posted image user posted image

anaj - jaz sploh ne pijem juhe..user posted image

sayuri -WELCOME in the clubuser posted image user posted image user posted image user posted image Moj jedilnik danes bo pa tvojemu podobenuser posted image

In jaz...imam v - samo 1,5 kg..no nekaj je.user posted image

clock-img

12.01.2009, 09:56

clock-img

Erin

pencil-img

7060


user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image             Željeni izgubljeni kg     Do sedaj

***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***

~ Erin                    14 kg                    - 1,5user posted image
~ anchy82
~ maca m              15 kg                    -3user posted image
~ zvesta                                           - 3user posted image
~ lily975                15 kg                   - 4user posted image
~ monika30            15 kg
~ minabo               12 kg                  - 2user posted image
~ gold fish             10 kg                  - 2user posted image
~ soncek30
~ mayy                  12 kg

~ gloria
~ Vilika                  15 kg
~ reni70                  9 kg
~ bella02               15 kg                   - 3 user posted image
~ miškamaška        15 kg
~ pf                        12 kg
~ gamini                 15 kg
~ žabicamala          15 kg
~ anaya
~ anay22                15 kg                 -2 user posted image
~ silvestra
~ pezbar                15 kg
~ sayuri                  8 kg

user posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže downloaduser posted image


clock-img

12.01.2009, 09:57

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

prvo tehtanje... -3,1 kg... user posted image user posted image



Tvoj Izak ima pa roj dan na isti dan kot jazuser posted image user posted image user posted image Pa najlepše ime na svetu ima... jaz sem tudi hotela da bi bil tilen Izak pa je bil moj tako protiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2009, 10:29

clock-img

miškamaška

pencil-img

66

Da še jaz javim rezultate. Zaenkrat je -1,5 kg, čeprav sem včeraj kar dosti grešila.user posted image Sem pa zadovoljna ker že čutim razliko pri hlačah.
Grem naprej delat minus! Za danes sem so odločila da si bom poleg sadja privoščila še motovilčka.
Dobro hujšanje še naprej!

clock-img

12.01.2009, 11:00

clock-img

pf

pencil-img

4436

Punce bravo za prvo vaganje. user posted image  user posted image  user posted image
Tudi jaz imam minus slaba dva kilograma manj, ampak sem se pazila, zvečer nisem nič kaj jedla, kosilo manjšo porcijo, včeraj pa sva bila tudi v savni in sem ful pila vodo, pa po savni nisem nič več jedla. No nič, dve  slivi. To je isto kot nič. user posted image user posted image user posted image No zato pa imam sedaj borbo s kilogrami, ker tak razmišljam, a ne. Le tako naprej. Lep dan.

clock-img

12.01.2009, 11:14

clock-img

žabicamala

pencil-img

125

Živjo punce, na hitro se vam javim, da vam sporočim koliko je šlo v minus. Samo dobra 2 kilograma.
Imamo doma nekakšno virozo, mislim, da je trebušna. Me je malo strah, ker imam doma nedonošenčka, zaenkrat driskata in bruhata samo mož in tavelika.

Diržite se in ne obupat.

clock-img

12.01.2009, 13:06

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

dan.

danes se vam pa tudi jaz pridružujem.

imam 10 kil viška, ogromen trebuh po porodu (ki je kar rasel in rasel user posted image ), doma imam 2 pikca. prvi bo kmalu 4 leta star, druga bo pa čez 1 teden 11m. še vedno se dojiva, ampak tud če bi prekinile ...če bi blo premalo mleka zaradi diete, zdej ni več panike.

po ločevalni sem hujšala že 2x. v prvo sem shujšala v 2m 8 kil, kar je bil moj cilj, tako da sem pol prekinila in se je kilaža kar obdržala. v drugo sem pa samo kakšen mesec hujšala, izgubila 5 kg, pol sem pa v drugo zanosila in seveda prekinila.

sem pa danes štartala kar s prvim dnevom. tako da bo na sporedu mesek. goveja juhica je že kuhana. user posted image  zdej grem pa k tamali, se je glihkar zbudila, gremo jest kosilo.

vidim da ste pridno že izgubile prve kilce! user posted image user posted image  bravo! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

12.01.2009, 14:11

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jaz sem se vam pa pridružila z današnjim dnem. moj cilj je zgubiti 5-7 kg.

za zajtrk sm pojedla eno jabolko, za malico dve banani user posted image , za kosilo pa hobotnico v solati in kos kruha, za večerjo bo isto kot za kosilo, samo polovico manj user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem