cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

09.01.2009, 18:09

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...user posted image ...jaz pa malo švinglam, mi je ful slabo danes....., pa še pijem bolj bogouser posted image

clock-img

09.01.2009, 18:30

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dan

Ma ste pa pridne, jaz sem danes zjutraj pojedla 3 mandarine, ob 13.30h eno banano, ob 17h pa 3 žemlje in nek namaz user posted image in spila kapučino.Je mali bolan pa je bil skoz po naročju, še spal je pri meni.

Vagam pa se v nedeljo zjutraj.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

09.01.2009, 19:20

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jaz sem ob šestih dva jajca zmazala, tanek kos kruha in pol paprike. In me čist nič ne briga, če je to dobro al ni. Itak bom zdaj spet tri dni skoraj stradala.

Ste se ve že napapcale?

clock-img

09.01.2009, 20:14

clock-img

anaya

pencil-img

490

jaaa....

kosilo: piščančja prsa s popečeno papriko, paradižnikova omaka, pa zapečen sir preko (vem da ne bi smela), priloga kuhana cvetača in korenček + solata

večerja: 2 kosa kruha s piščančjimi prsmi salamo.... tut to sem menda mimo kiksnila, ampak beljakovinski dan je.... si treba privoščit...

Itak pa 1 teden še lahko malo švinglamo da se navadimo....user posted image

Pijem spet NIČ!

clock-img

09.01.2009, 21:16

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pa kje ste ve? Dejte že enkrat nehat jest.

Al smo se zmenile, da hujšamo.......ne pa sam jemo.

Erin, gold fish, gamini,...... ku ku, kje je mami............ni ni mami...........a tuki si.......

Pa po lojtrci gor......pa po lojtrci dol.............pa na tehtnici dol

clock-img

09.01.2009, 22:05

clock-img

lily975

pencil-img

512

Hojla1Ma ste pridne z izgubo kg.Jaz še vedno vztrajam in bom tud do konca -če me prej lakota ne pobere!!user posted image Sem  se danes iz radovednosti šla vagat in je -4 kg- sem kr debelo pogledalauser posted image user posted image   Tak ,da gremo , gremo!!!!   Sem pa dans mela pečene piščančje kračice ,zraven kuhano zelenjavo in solato. Jutri bo pa kr rižota in solata.

clock-img

09.01.2009, 22:27

clock-img

anaya

pencil-img

490

Pa kje user posted image  dobite take tehtnice ki -kg kažejo?

clock-img

10.01.2009, 08:18

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jutro!

Ravno kar sem spila kapučino. Za zajtrk bom imela mandarine, za kosilo bom krompir in solato iz paradižnika, paprike in koruze. Za večerjo pa samo solato, ki bo ostala od kosila.

Tudi jaz nisem zdržala in sem se zjutraj stehtala, koliko je minusa je pa povem jutri, če bo še kaj manj.user posted image Lahko pa povem, da ni veliko in da bo šlo očitno v drugo bolj počasi.
Vsem pa čestitke za izgubljene kilograme. user posted image

Lep dan vsem, mi ga bomo preživeli doma ker smo še vedno z vročino.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

10.01.2009, 09:13

clock-img

gamini

pencil-img

823

Dobro jutro,

jaz se še nisem tehtala, čakam do nedelje. Sem tudi brez tehtnice trenutno, tako, da komaj čakamuser posted image .
Upam, da ne bom preveč razočaranauser posted image z rezultatom. Sem bila včeraj dokaj pridna, čeprav so se mi
kar sline cedile po kaki čokoladi. Danes pa zjutraj kako mandarinco, za kosilo pa verjetno krompir in
prebranac.   

Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image !

clock-img

10.01.2009, 09:54

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jutrooooooo...

Jaz imam za seboj kavico, sadja še ne... 
Sem šla včeraj zvečer ven in sem si privoščila 2 žemlji s sirom in pršutom pa 2 italjančka sem spilauser posted image (sem si danes zjutraj mlelko raje izpumpala) pa se danes vagam in imam spet eno več...ti ti lumpa jaz...user posted image user posted image user posted image

Danes bo rižeeeeeeeeeeeeeeeek, njam njam!user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2009, 11:37

clock-img

pf

pencil-img

4436

Vidiš Erin ta del diete meni ni všeč. Ko začneš enkrat normalno jest me skrbi malo kako je potem s kilogrami. Edino pametno bi potem bilo, da bi ta jedilnik postal del vsakdana še naprej. Jaz teram dalje manj jej in videt sem malo bolj ozka v pasu, vagala pa se še nisem.

clock-img

10.01.2009, 15:33

clock-img

Čupka

pencil-img

666

PF, moj oče je po tej dieti shujšal ogromno, res, skoraj 30kg. Od tega je že skoraj 2 leti. Po tistem je izgubil še nekaj kilogramčkov. Prehranjuje se pa po Montinjaku ves čas in greši res zelo, zelo izjemoma. Vsak dan intenzivno hodi najmanj 1 uro. In je res zelo priden.
To je postal njegov način prehranjevanja. Počuti se odlično, je zdrav, tablete za holesterol, sladkor in pritisk je vgel stran, ker so njihove vrednosti pri njem postale idealne, za razliko od prej.
Bravo, oči!user posted image

clock-img

10.01.2009, 18:23

clock-img

Vilika

pencil-img

561

Oj!

Jaz sem tudi grešila že 2x... user posted image Mislim da bom en drugačno pot ubrala, pa bomo videli kako bo šlo dol.
Teh pravil je zame preveč user posted image .


Vsem nam želim uspešno hujšanje, kljub temu da gremo nekatere po drugi poti probat.
Hujšanje, hujšanje - res je potrebn veliko volje, vztrajnosti, doslednsti.. upam da nam uspe.

user posted image user posted image user posted image user posted image go, go, go kilogrami dol, dol, dol user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek javim kako je pokazala tehtnica user posted image


Lep večer in lep dan jutri!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

clock-img

10.01.2009, 19:28

clock-img

ključek

pencil-img

9047

user posted image  sporoča, da jim ne dela net, vas pa vse lepo lepo pozdravlja.............user posted image

clock-img

10.01.2009, 22:31

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image  sporoča, da jim ne dela net, vas pa vse lepo lepo pozdravlja.............user posted image



Ooo lepo.. hvala da si javila...

Fiši, kmalu pridi nazaj!

DAns smo jedli  hruško pa riž in kuhano korenje + solato in za večerjo 3 surova korenja..bom še zajec postalauser posted image user posted image user posted image
Sem pa že naredila sladico za jutri...se v hladilniku hladi..je po 1 dnevu boljšauser posted image user posted image user posted image

Za kosilo bodo makaroni z zelenjavno polivko, za večerjo sladica...njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

Kdaj pa naj jem gratinirane rezance, a kako se jim reče??user posted image Se mi jih tako lušta...

No lepo spite,,,nočkoooooooo

clock-img

10.01.2009, 22:40

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Oziramo rezanci s skuto in jajci.. kdaj jih lahko jem če jih lahko??

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=2390

clock-img

11.01.2009, 08:26

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Oziramo rezanci s skuto in jajci.. kdaj jih lahko jem če jih lahko??

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=2390



Ješ jih lahko kot sladico za OH večerjo.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

11.01.2009, 11:49

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Ooooooooooo hvala...si jih bom naredila čez 4 dni, za danes imam že sladico narejeno...user posted image user posted image

clock-img

11.01.2009, 13:48

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Kolikor jaz vem, to ni ok. Rezanci so škrob (tako kot makaroni), skuta in jajci pa beljakovine. Med drugim beljakovine, ki naj se jih med dieto ne bi kombiniralo. Tako da če se želiš res držat, tega ne boš jedla.user posted image

clock-img

11.01.2009, 13:55

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Čupka, po moje glede sladice ni ovir, tako da mislim da rezanci s skuto in jajci bi lahko prišli v poštev namesto sladice.
In kolikor vem, veljajo pri ločevalni dieti rezanci oz. testenine za OH, ne za škrob.

clock-img

11.01.2009, 13:56

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Ja, ja, glede škroba in OH imaš absolutno prav, sem se zmotila. Malo zatipkalauser posted image . Mi je cukr povsem padel, ker sem tudi jaz na dietiuser posted image

clock-img

11.01.2009, 14:04

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Živjo vsem sotrpinkam!
Se prvič ogalašm na tem forumu (no v bistvu že drugič user posted image ).
Tudi jaz hujšam po ločevalni od 5.1. Motiv mi je oblečt cunje, ki sem jih nosila pred user posted image , to v kilah pomeni shujštati za 10-15 kg.
S kilogrami se ne obremenjujem preveč (v bistvu tehtnice trenutno nimam oz. je pokvarjena). Bolj mi gre za to, da pridem s konfekcijske številke 18-20 na 14.
Držte se user posted image  in si še kaj pišemo!
LP

clock-img

11.01.2009, 14:07

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Čupka, te čist razumem, tudi meni možgani malo slabše delajo te dni user posted image
a saj bo bolje, danes zvečer je sladica in si bomo spet malo nafilale baterijeuser posted image
btw moja sladica bo štrudelj z jabolki in skuto, ki sem ga spekla včeraj za obiske, en konec pa sem si ga spravila za svojo današnjo večerno pojedino.

clock-img

11.01.2009, 14:10

clock-img

pezbar

pencil-img

202

zanimivost:
od znanca prijatelj tudi hujša po ločevalni. In veste, kaj je 4. dan diete jedel za sladico? 3 kose torte in 2 kremšnitiuser posted image  Nisem vprašala, ampak po moje je potem sledila še jedilna čokolada. Me zanima, če samo 1 kos... user posted image

clock-img

11.01.2009, 14:35

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Jaz sem začela pred 5 dnevi, tako da imam danes beljakovinski danuser posted image .  Ve pa uživajte v večerni sladici...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem