cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 5.1.2009 se katera pridruži

clock-img

02.02.2009, 23:04

clock-img

sam@nta

pencil-img

1


user posted image ..lepo lepo..sem zainteresirana...začnem torej tudi jaz.....user posted image

clock-img

03.02.2009, 15:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

som@nta dobro došla med nas grešnice sporoči svoje stanje koliko bi rada zgubila in koliko kg maš da te damo v razpredilnicouser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.02.2009, 15:20

clock-img

prestige

pencil-img

33

ojla!

Tudi jaz bi se vam pridružila!
Imam 55 kg rada bi prišla na 50 kg


lp user posted image

clock-img

03.02.2009, 18:32

clock-img

S*

pencil-img

3006

dobrodošle nove borke user posted image user posted image
RAKICA, a so ti moje user posted image kaj pomagale user posted image  user posted image  user posted image . jaz sem zaenkrat pridna, se bom pa morala kar fajn potrudit, da izgubim višek, ki sem ga pridelala v tem tednu na smučanju user posted image   user posted image  user posted image

clock-img

04.02.2009, 14:45

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

s* na smučanju bi ja mogla izgubit kak kguser posted image user posted image user posted image saj vem kako to gre

user posted image user posted image pa  še kakuser posted image
pa so viški tukajuser posted image


zdaj pa lepo po starem naprej



user posted image user posted image   malouser posted image  pa bo vse kot mora bit!!!user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

clock-img

04.02.2009, 16:11

clock-img

S*

pencil-img

3006

Ja moje smučanje je res zgledalo bolj tako user posted image , pa kaj si morem, če je skozi user posted image user posted image .

Zdej bom pa pridna in bom jedla veliko      user posted image in če bom dodala še malo user posted image je uspeh zagotovljen

clock-img

04.02.2009, 19:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

S* ja je pomagal zelo no danes sem spekla otrokim palačinke in si jih nisem privoščila bom dobila pohvalo
dej mi povej kakšno maste dol Janjo v službi kakšna je

clock-img

04.02.2009, 20:42

clock-img

S*

pencil-img

3006

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


dej mi povej kakšno maste dol Janjo v službi kakšna je



Mi nimamo Janje v službi user posted image user posted image   user posted image , tako da ti ne morem povedat kakšna je.

user posted image bravo za palaćinke

clock-img

05.02.2009, 15:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

kako ne če dela v mlinotestu v ajdovšini

clock-img

05.02.2009, 17:58

clock-img

S*

pencil-img

3006

Ampak jaz ne delam na Mlinotestu, sem pa tam blizu doma. user posted image  user posted image  user posted image
Očitno smo se narobe razumele.

clock-img

07.02.2009, 18:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla ja jaz sem te pa razumela da delaš v mlinotestu pa sem zadnič čkicala dol pa je obupna ženska

ja punce v petek je bilo vaganje pa se nobena ni oglasila zato se bom jaz sedaj upam da se še druge moje stanje je 68,90kg tko da nisem bila pridna nič sedaj pa sem da se kar pohvalim malo razpredilnico pa tudi kmalu popravim no gremo punce kje pa ste vse upam da vam ni volje zmankalo

clock-img

11.02.2009, 13:14

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

uh, jaz tud nisem bla pridna pridobila 0.7 kg, tako da 59,6 moja trenutna težauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem