cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: POTENJE PO PORODU

clock-img

09.05.2011, 23:41

clock-img

Barabinca

pencil-img

21

Pa sem mislila, da imam samo jaz te probleme :P Odkar sem rodila se zbujam ponoči kot da bi me kdo z vedrom vode polil. Obupno... In seveda me zebe kot cucka, če grem slučajno še na wc ali karkoli :( Obup!

clock-img

10.05.2011, 21:58

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

nekje tri štiri mesece po porodu...ampak meni je pasalo, pa še vedno mi je bilo vročeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

11.05.2011, 07:33

clock-img

Anonimen

Pri meni ni trajalo dolgo, nekaj tednov, sem pa obvezno uporabljala deodorant, ker drugače ni šlo. Sem imela že v porordnišnici kar od dm-ove znamke sensitive stick, kasneje pa tudi sprej. Otroka ni motilo.

clock-img

11.05.2011, 13:55

clock-img

andrejkica

pencil-img

24

Oj,
jaz sem se tudi potila in to kar precej ponoči in tudi podnevi. Patronažna je rekla, da to pride
zaradi izčrpanosti.
Po moje je potrebno čim več počitka.
Jaz sem se ful potila nekaj več kot en mesec potem pa vedno manj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem