cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

04.01.2009, 18:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.01.2009, 19:22

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no alo ženskiceeeeeeeee!!!!


a je že treba kateri kako vzgojno brco dati??

no pa novim zmagam naproti (oz. izgubljenim kilam)

snorlax tudi jaz si bom podpis uštimala podobno kot ti....pa veseli me ker si se končno spravila ''k sebi''user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.01.2009, 20:13

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Murči, helou sister! user posted image

Kepica, mislim nate! user posted image

Morrak, super! user posted image user posted image user posted image


Tistim, ki jutri začnete - veliko volje in uspešen prvi dan! user posted image Vsem, ki še razmišljate - čimprej začet! user posted image In vsem nam - veliko uspeha! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.01.2009, 20:22

clock-img

klariska

pencil-img

20

Moje današnje poročilo:
Čokolada je bila danes varna pred mano. 70% in ostala, ta-res-ta-fina, vse nedotaknjeno. Res pa je, da še ne grem spat, in da nisem še čisto varna.
Kosilo bilo njami,popečen olimijski sir in par koščkov puranjega mesa na rukoli, zraven pa šobska solata. Moram naštudirat, kaj si bom nesla s sabo za malico in za kosilo. Da ne bom v trenutkih lakote zašibala v trgovino in tam jedla hudo neprimerne reči.
Skušam se držati urnika, skušam načrtovati vnaprej,kaj bom jedla in imeti primerne reči doma. Držim pest zase!
Eno pa še za vas!

clock-img

04.01.2009, 21:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.01.2009, 22:50

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo,hujšarice!

No,meni recimo,da gre.Kruh in krompir sem zreducirala na nič,danes sem si črnega spekla,da ga lahko za zajtrk jutri jem.Belega se ne dfotaknem.Le čokolada,joj,joj.Sem tri palčke Kinder čokolade od otrok pojedla malo prej,pa dva keksa poskusila,ko sem pekla.Jutri gre cela škatla keksov k tašči,da ne bo vabila.user posted image Samo še,da se čokoladi uprem,bo super.Pa ugotovila sem,da je treba it spat čimprej.Ker,ko imam mir v hiši,mi kar gre po glavi sladko,pa še likanje in delo čaka...Pa je ura takoj 11,12 zvečer.

No,zajrtk je jabolko na tešče,pol pa kava,idej mi manjka.Predlog?Kruh temni in med?Kaj pa če ne kruha,kaj pol jeste?

Če se vam da,napišite jedilnik.

Lepo bodite in veliko volje,vsaki posebejuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

05.01.2009, 05:08

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Valči, če si pri Montinjačkah, potem med odpade. Na p.z. kruh si namaži marmelado b.s. ali sladkano s fruktozo. Lahko pa ješ zraven nemastno skuto ali navaden jogurt 1,3 % m.m.

Za malico pa jaz meljem cel dopoldan jabolka, mandarine, če je sila (beri - kriza) pa tudi kak študentfuter.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

05.01.2009, 05:11

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutro...

Zdaj pa zaresen štart. Stehtana sem. Flaška z vodo je priprvljena, kosilo za v službo skuhano, zdaj pa hujšam kot velika. brez pregreh!

Lep in uspešen teden želim...

clock-img

05.01.2009, 06:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2009, 09:09

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

drage moje zdaj pa res ni več heca. jaz vedno pravim, da se počasi daleč pride!

meni pa ena kila manj na vagi (mi je uspelo kljub praznikom) user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

05.01.2009, 10:30

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jutro

meni gre zaenkrat ok. smučanje sem preživela brez pregreh, danes me pa malo po malo vse boliuser posted image .
med prazniki sem se zredila za 1,5 kguser posted image .
upam da hitro oklestim to + ostalo kilažo.

clock-img

05.01.2009, 11:02

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Snorlax - hvala, da misliš name. Pomaga, danes sem zaenkrat bolj pri volji, morda tudi zato, ker sem spet v službi.

Mojamura - ti nas kar brcaj.
Obe s Snorlax sta mi za zgled.
Mene čaka še dolga dolga pot, a si ne želim postavljat nobenih ciljev. Vse, kar bo v minus, bo super.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

05.01.2009, 11:20

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

05.01.2009, 19:09

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Uuuu, mojamura, brca in pol. Je pomagalo, danes sem že cel dan pridna.
Najprej sem bila prepričana, da se bom šla ločevalno, a se trudim s hrano po montiju, tako da bom sčasoma kar prešaltala.

Bog, sem vesela, da sem končno spet mal začela.

Kje ste pa ostale? Nobena se nič ne javi.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

05.01.2009, 19:10

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz sem tu. Čakam, da mali zaspi in grem še sama v posteljo.

Lačna sem, ampak vztrajam. :)

clock-img

05.01.2009, 19:13

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ja, saj jaz bom tudi kar hitro pobegnila v posteljo. Zjutraj je treba hitro vstat, pa še lažje prenašamo lakoto, če spimo, a ne.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

05.01.2009, 19:14

clock-img

zvesta

pencil-img

7042


IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Ja, saj jaz bom tudi kar hitro pobegnila v posteljo. Zjutraj je treba hitro vstat, pa še lažje prenašamo lakoto, če spimo, a ne.user posted image



Ja, to je to...

Ma, saj zdaj rabim 3/4 dni, da se spravim v red. Pol bo pa vse lažje.

clock-img

05.01.2009, 19:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2009, 19:42

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Ste pridne? Jaz sem blazno- pojedla za kosilo lepinjo s kajmakom user posted image  user posted image .
No, jutri je novi zdravi dan, saj mi lepinja zapaše max 1x na leto.

Moj cilj je 60 kg na 163 višine do konca junija user posted image !
Torej moram skinit 15 luštnih kg user posted image .

Držite se user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

05.01.2009, 20:09

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz sem tudi danes začela. Sicer nisem na nobeni dieti, ampak imam 2x na teden sadni dan, ostale dni pa ločujem hrano. Glede tehtanja se vam ne bom pridružila, ker se bom šele čez 1.5m ponovno tehtala.

Danes sem pa jedla:
Z: sendvič na letalu
K: juha in banana
V: banana



< Sporočilo je popravil Lianna -- 5.1.2009 20:10:09 >

clock-img

05.01.2009, 20:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Jaz sem včeraj malo grešila, imela naj bi sadni dan pa sem ga zamenjala za B dan, kosilo je še šlo, za večerjo sta bila pa 2 kosa pice plus 2 rezini pršutauser posted image  res se je težko upreti pici če jo kdo drug speče.

Sem pa danes kar pridna, v celem dnevu sem pojedla cca 8 neslanih arašidov, dva navadna jogurta 1,3 večerja dva kuhana jajčka. Zdej imam pa še ogromno enga pisarniškega dela, pol pa hitro spatuser posted image

Pridne bodite in čimmanj grehov.

clock-img

05.01.2009, 20:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2009, 22:29

clock-img

klariska

pencil-img

20

Dober večer, ful ste pridno pisale, vas je pravo veselje brat. Mene pa glava boli, bah.
Skratka hrana:
Zjutraj bila ob 8.00 lačna v avtu na poti v službo, ker se mi ni dalo dovolj zgodaj vstat, da bi zajtrkovala.
Potem nisem jedla čokolade, ki je bila na mizici v službi. Čudovito edino to, da me tudi mikala ni.
Ko smo šli na malico, sem se odločila za solatni krožnik, ki je bil prav fin.
Nakar sem pazila, da sem spila par kozarcev vode. In se izogibala piškotom, čokoladam in še čemu, kar je v službi vse še spomin na praznike.
Popoldan pa sem bila spet lačna. Kak krasen občutek je to! Ko vem, da bom kmalu nekaj dobrega jedla in da ne bom jedla na prenapolnjen želodec. Ker sva šla z mulcem po obleke, razprodaje juhej, sva šla še ven nekaj pojest. Imeli so krasni solatni bife in sem si nadevala polno skledo vseh krasot. Pa še ena steklenica vode. Dobro, da imam rada vodo.
Doma pa mal greha, ja ja. Dva kosa kruha in jogurt. Zdaj pa me je spet zanašalo proti hladilniku, a sem rekla, da grem raje sem pisat. Hladilnik bo že še počakal:).
Grem pa kar spat,da me res ne bo zaneslo v kuhinjo, delat škodo.
Jutri je pa 6.1.2009. Gremo naprej ali odstopimo? user posted image

clock-img

06.01.2009, 05:24

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Za malico pa jaz meljem cel dopoldan jabolka, mandarine, če je sila (beri - kriza) pa tudi kak študentfuter.



To mi je malo. Imam poleg pisarniškega tudi malo fizičnega dela in se zgodi, da sem ob 10 ko imamo malco že ful lačna.



Potem pa pojej jogurt in kruh. Ta je sicer za zajtrk, a sem jaz to jedla tudi za malico in mi ni škodilo. Ali pa, če imaš možnost tople malice v službi, pojej kak kos mesa in solato ali pa p.z. kruh in solato.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.01.2009, 05:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem