cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?

  
clock-img

20.01.2009, 14:16

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Jaz sem se pa nabasala oreščkov, suhega sadja in za na konec še 2 čokolatina.

Brezupna sem. user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.01.2009, 14:33

clock-img

amy26

pencil-img

3072

jaz sem si pa spekla pečene bučke v pečici, zraven pa še popečeno kislo zelje
bilo je superuser posted image  
danes naj bi imela sadni dan, pa sem po sadju sam še bolj lačna zato sem se odločila da bo na sporedu zelenjava, sadje bo prišlo pa kasneje na vrsto

clock-img

20.01.2009, 14:51

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

jaz sem si pa spekla pečene bučke v pečici, zraven pa še popečeno kislo zelje
bilo je superuser posted image  
danes naj bi imela sadni dan, pa sem po sadju sam še bolj lačna zato sem se odločila da bo na sporedu zelenjava, sadje bo prišlo pa kasneje na vrsto



Je bolje, da ješ zelenjavo, kot da bi grešila. Saj imaš lahko sadno-zelenjavni dan. Pomoje itak ni razlike med sadjem in zelenjavo.

clock-img

20.01.2009, 16:28

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

jaz sem si pa spekla pečene bučke v pečici, zraven pa še popečeno kislo zelje
bilo je superuser posted image  
danes naj bi imela sadni dan, pa sem po sadju sam še bolj lačna zato sem se odločila da bo na sporedu zelenjava, sadje bo prišlo pa kasneje na vrsto



Je bolje, da ješ zelenjavo, kot da bi grešila. Saj imaš lahko sadno-zelenjavni dan. Pomoje itak ni razlike med sadjem in zelenjavo.



se strinjam, saj zelenjava je manj kalorična kot sadje sploh če je kuhana

clock-img

20.01.2009, 18:29

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Pridna, amy.

Mene je pa prej kar konkretno mikalo, da bi se prekršila. A niti nisem bila tako lačna. Vse je bilo samo psihičnega izvora. Za mano je ful stresen dan v službi in ponavadi sem se ob težavah nezavedno zatekla k hrani. No, tako obnašanje moram zdaj presekati in se naučiti ravnati drugače.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

20.01.2009, 20:04

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Mene je pa prej kar konkretno mikalo, da bi se prekršila. A niti nisem bila tako lačna. Vse je bilo samo psihičnega izvora. Za mano je ful stresen dan v službi in ponavadi sem se ob težavah nezavedno zatekla k hrani. No, tako obnašanje moram zdaj presekati in se naučiti ravnati drugače.



se strinjam, ob stresu se tudi jaz vedno zatečem k hrani, ali pa če nimam dosti dela, takrat skos mislim na hranouser posted image  zato se moram vedno zaposliti
sem pa imela prej mal krizo, tako da sem pojedla 5 neslanih arašidov

komaj čakam jutri ko imam B danuser posted image

clock-img

20.01.2009, 20:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.01.2009, 20:20

clock-img

*Ema*

pencil-img

64

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kdaj večerjate

Nikoli po 18 uri.
Danes sem si vzela pavzo in se najedla stvari, ki sem jih pogrešala. Jutri pa spet pridno naprej. Meni ful pomaga, če si kdaj vzamem 1 dan pavze, ker je potem lažje.Za nekaj časa pozabim dobre in prepovedane stvari.user posted image

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

clock-img

20.01.2009, 20:32

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

No pa sem bila tudi danes zelo pridna. Čisto nič grešilauser posted image

Večerjam jaz sadje, tako da ponavadi okoli 19h. Odvisno od dneva in počutja.

clock-img

20.01.2009, 20:47

clock-img

klariska

pencil-img

20

Živjo,
kako ste? Veliko uspehov,veliko težav. 
Že zgodaj zjuraj sem začela z delom - domača dela itd. Pa služba.
Pa popoldnaske obveznosti -mehanik, kosilo, nakup, pa spet domača dela.
Odvisna od pospravljanja in od hrane:).
Hrana bila danes po pravilih.
Fajn bodite.

clock-img

20.01.2009, 23:26

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Tudi jaz ponosno javljam, da je dan minil brez pregrehe.user posted image user posted image
Jutri pa v nove zmage naprej.

clock-img

21.01.2009, 05:47

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Dobro jutro!user posted image

Samo toliko, da vas pozdravim. Bodite tudi danes pridne in nič gehov, hehe. Pred mano je dolg in naporen dan.user posted image
Se beremo spet zvečer.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2009, 08:02

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

včerajšnji dan je minil brez pregrehovuser posted image user posted image user posted image
danes imam B dan sem ga komaj čakala

clock-img

21.01.2009, 10:04

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

meni več za nič ni, sicer ne grešim ....ampak tako sem zmatrana, služba, študi, učenje, otroci, gospodinjstvo...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.01.2009, 11:23

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni več za nič ni, sicer ne grešim ....ampak tako sem zmatrana, služba, študi, učenje, otroci, gospodinjstvo...



tudi men včasih ne, vendar če preveč jem in grešim je samo še slabše, pol se obremenjujem da se redim in da poleg vsega (otroci, služba, gospodinjstvo,..)še zase nič ne naredim
tako da vztrajajuser posted image  si boš pa vsaj všeč ko shujšaš in se boš bolje počutila

clock-img

21.01.2009, 12:49

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni več za nič ni, sicer ne grešim ....ampak tako sem zmatrana, služba, študi, učenje, otroci, gospodinjstvo...



tudi men včasih ne, vendar če preveč jem in grešim je samo še slabše, pol se obremenjujem da se redim in da poleg vsega (otroci, služba, gospodinjstvo,..)še zase nič ne naredim
tako da vztrajajuser posted image  si boš pa vsaj všeč ko shujšaš in se boš bolje počutila




sicer z montijem nimam zdaj težav, pa tudi vleče me ne k kakšni pregrešni hrani....ampak moje baterije so se totalno izpraznile...ni energije....pa že 2 dni sem taka, pa jutri mam izpit aaaaaaaaaaaa


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.01.2009, 14:31

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Mojamura vem da ti ni lahko, a moraš se prepričat da vse enkrat mine in bo že boljš. Pa še kako res je to, kar sem napisala.
Mogoče rabiš eno energijsko injekcijo, potem pa bo.
Zdrži.

clock-img

21.01.2009, 18:31

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni več za nič ni, sicer ne grešim ....ampak tako sem zmatrana, služba, študi, učenje, otroci, gospodinjstvo...



No, mura, uboga. Poskušaj kako stvar dati na stran, pa malo misli tudi nase.Sicer imam pa tudi jaz pogosto dneve, ko mi ni do ničesar.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2009, 18:35

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

No, drugače pa sem bila tudi danes pridna. No, do zdaj. Ravno sem povečerjala. Prepričana sem, da se bom pridno držala tudi naprej.
Drugače pa opažam, da se po dolgem času počutim nekoliko bolje glede sebe, da sem končno nekaj začela delati tudi zase. Upam, da bo to trajalo. Predolgo sem se zanemarjala in dajala na stranski tir.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

21.01.2009, 19:26

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Jaz sem bila danes zopet pridna, čisto nič grehov. Je pa danes že moj 3. dan brez grehov in sladkarijuser posted image  Danes sem pa jedla riž + zelenjava, ter za večerjo sadje. Sedaj pa samo še topel čaj. Jutri bo pa sadni dan.

clock-img

21.01.2009, 20:45

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Čer! user posted image

Pri meni nič novega.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

21.01.2009, 20:58

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Od kod pa si? Lahko tudi na ZS. Ker sem jaz tudi iz okolice Celja. user posted image



Iz okolice Šentjurja, 15 km ven. tud če ti povem kraj ne boš vedla.
Odkod pa si ti?

clock-img

21.01.2009, 21:31

clock-img

tropical

pencil-img

2079

Ola, kako ste kaj?  Vidim da kar dobro napredujete. Jaz sem dva dni grešila, ker smo mel rojstni dan pri hiši tako, da sem se dva dni basala z torticami. No  ma kg mi niso šli nč gor.
Danes sem se tehtala pa je še zmerom isto. Nč zredila nč shujšala. user posted image
user posted image

user posted image


clock-img

22.01.2009, 05:15

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Od kod pa si? Lahko tudi na ZS. Ker sem jaz tudi iz okolice Celja. user posted image



Iz okolice Šentjurja, 15 km ven. tud če ti povem kraj ne boš vedla.
Odkod pa si ti?



Da nisva sosedi! user posted image user posted image user posted image Mi tudi spadamo pod Šentjur, čeprav smo med Celjem in Šentjurjem.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.01.2009, 08:18

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

še en uspešen dan za mano, mislim glede dieteuser posted image
danes naj bi imela škrobni dan pa nimam pojma kaj bi jedla, pa še sadja nobenega na zalogi
bo treba v nabavo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem