cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga

clock-img

08.11.2008, 17:06

clock-img

Gina

pencil-img

12402

IZVIRNO SPOROČILO: rija

[okus se spreminja sorazmerno s ponudbo na trgu...če upoštevaš, da v socializmu še kivija dolgo nismo imeli....user posted image

gina, pri meni ne pali tole dopovedovanje....user posted image  pri meni govorijo dejstva: ko se pogledam v ogledalo, vidim malo preveč volumna....user posted image  in joške so pa res super!user posted image user posted image user posted image



Ista reč, ki ti prej ni bila všeč, ti je kasneje všeč, ne govorim o kiviju.

Dopovedovanje ne pali, ker si ne verjameš, samo pričaš...ne pride do pravega koščka možganov, samo obide jih in s svetlobno hitrostjo odide....

Preveč volumna vidiš, ker si si dopovedala, da je to preveč, čeprav je v bistvu lepo. Če bi se videla kot lepo, bi avtomatsko shujšala - samo tega ne veš, ker se še nikdar nisi s "tolk volumna" videla kot lepo, torej ne moreš probat, dokler mi ne verjameš.

clock-img

08.11.2008, 17:29

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Torej jo kupite brez problema na Madržarskem, Hrvaškem.... ker je res izdelek, ki deluje.



ampak, če je umaknjen iz prodaje... potem najbž ni najbolj zdrav, a ne? user posted image  Zakaj pa ne umaknejo korenja iz prodaje... pa tudi deluje user posted image
RIT NA BICIKL, PA MANJ CUKRA IN KRUHA... , user posted image user posted image user posted image  ne pa tablete...

Al se pa sprijaznit in sprejet svoje telo!

Saj sem tudi jaz predebela po porodu user posted image  in moram shujšat, ampak ne na račun ledvic, jeter, srca... ali čemur že škodi vsa ta kemija....

clock-img

08.11.2008, 18:05

clock-img

Anonimen

ampak RADA JEM!!!!!!!!!!



Tudi jaz.

Saj ravno v tem je point. Ker rada jem, ker enostavno uzivam v jedeh, ker ne stejem kalorij, se ne redim. Res pa je, da izbiram hrano, po kateri se dobro pocutim, ker mi je zdravje pomembno. Nikoli se pa ne omejujem, da ne bi smela jest, ce mi nekaj zadisi, ker takrat to telo potrebuje. Ko mi disi speh, jem speh, ker telo potrebuje mascobo, npr. Tako da ko se nehas obremenjevat s kilami in izgledom...zacnes zgledati dobro :).

clock-img

08.11.2008, 18:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ampak RADA JEM!!!!!!!!!!



Tudi jaz.

Saj ravno v tem je point. Ker rada jem, ker enostavno uzivam v jedeh, ker ne stejem kalorij, se ne redim. Res pa je, da izbiram hrano, po kateri se dobro pocutim, ker mi je zdravje pomembno. Nikoli se pa ne omejujem, da ne bi smela jest, ce mi nekaj zadisi, ker takrat to telo potrebuje. Ko mi disi speh, jem speh, ker telo potrebuje mascobo, npr. Tako da ko se nehas obremenjevat s kilami in izgledom...zacnes zgledati dobro :).



Ja, ni glih čist tko. Če bi jaz jedla samo tisto, kar mi paše, bi zdaj imela 120kg.user posted image  Ker bi z lahkoto preživela mesece ob mlečni čokoladi, čokoladnih napolitankah ipd.user posted image

clock-img

08.11.2008, 19:26

clock-img

Barbara_L

pencil-img

623

Rija, eno vprašanje: glede na to, da je odpoklicu botrovala vsebnost H.gordonii, ki je tudi v obližih-velja tudi za obliže ta odpoklic?

clock-img

08.11.2008, 20:38

clock-img

rija

pencil-img

15589

Barbara, odpoklicu je botrovalo to, da nobeden od proizvajalcev ni registriral hoodie na evropskem tržišču. Po evropski zakonodaji bi jo marali v bistvu odpoklicati v vseh državah članicah EU.

Obliži se ne štejejo kot prehransko dopolnilo, pač pa kot kozmetični pripomočekuser posted image .

Zato so lahko še naprej v prodaji. Učinokoviti pauser posted image  hmmmmm.......po povratnih informacijah, ki smo jih dobili.....nikakuser posted image

Kajajaka....da te ne bo kdaj začudilo, da bodo še kakšno korenje umaknili s polic, ajdovo moko, žitne ploščice in podobno so že.....pa tudi o citrusih sem ravno slišala, kako polni so vsega sranja......user posted image



_____________________________

...vox populi...

clock-img

08.11.2008, 20:42

clock-img

Anonimen

Ja, ni glih čist tko. Če bi jaz jedla samo tisto, kar mi paše



Tu je nekaj razlike med tistim kar ti pase, da zadovoljis instant potrebo in tistim kar ti pase se dve, tri ure po jedi....ali dan in teden.

clock-img

08.11.2008, 21:01

clock-img

Barbara_L

pencil-img

623

Hja, glede obližev, Rija, se moram žal strinjati-ni učinka, pa sem jih redno uporabljala...vse kar sem izgubila je bilo zarad steperja:)

clock-img

20.11.2008, 10:30

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

rija maš ZS 

< Sporočilo je popravil Felicity -- 20.11.2008 10:35:45 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem