cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj menstruacija

  
clock-img

24.10.2008, 07:56

clock-img

maxi133

pencil-img

152

oj!
zanima me kdaj ste dobile prvo menstruacijo po porodu? Jst sem že 6 mesecev po, pa še vedno nič. A je to normalno? Aja, še vedno dojim!

clock-img

24.10.2008, 07:59

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Jaz sem rodila konec julija, prvo M sem dobila konec maja naslednjega leta. Ker sem dojila vse skupaj dobri dve leti, sem imela tudi M tako na vsake par mesecev.

_____________________________

Cvetim...

clock-img

24.10.2008, 08:32

clock-img

dream3

pencil-img

35

Jaz se rodila decemra lani, še vedno jo dojim 2-3x na dan, menstruacije še nimam.

clock-img

24.10.2008, 08:43

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Jaz sem jo prvič dobila 6 mesecev, drugič pa 8 mesecev po porodu. Ponavadi, ko sva se začela manj dojiti in jesti več goste hrane.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

24.10.2008, 09:22

clock-img

Anonimen

Čišča je bla 6 tednov, takoj nato že ovulacija, čez 14 dni pa že user posted image . Kljub polnemu dojenju.In je redna na 28 dni.

clock-img

24.10.2008, 23:50

clock-img

wing

pencil-img

198

11m po porodu, pa še vedno ni M. Dojenje še 3-max 4x dnevno. Me že malo skrbi, ker se zdi čudno tudi moji G, saj sem imela pred kratkim en pregled za Pap in Hpv, pa je rekla da imam ravno ovulacijo, ampak od tega je že skoraj 3tedne, od M pa ne duha ne sluha.

clock-img

26.10.2008, 10:11

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem jo kljub polnemu dojenju dobila točno štiri mesece po porodu. Ja pa čisto ok, če je po šestih še nimaš. Moja prijateljica jo je dobila na sinov prvi rojstni dan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

26.10.2008, 16:12

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Jaz sem jo dobila točno po enem letu od zanositve in 2 meseca po porodu.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

27.10.2008, 09:52

clock-img

misar

pencil-img

1892

8 mesecev po porodu prva...na drugo še čakam user posted image ...še vedno se dojimo

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

27.10.2008, 10:36

clock-img

poka1

pencil-img

229

Jaz pa sem prej zanosila kot  pa jo dobila user posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

clock-img

27.10.2008, 16:38

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Tudi jaz sem jo dobila 6. mescev po porodu. Sva se polno dojile, malo že dodajali.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

29.10.2008, 22:44

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

4m in pol po porodu, ko sem še polno dojila. Kot da tetka ni mogla še malo počakatuser posted image

clock-img

30.10.2008, 12:01

clock-img

papica2

pencil-img

102

Točno 14 dni po prenehanju dojenja user posted image .

clock-img

31.10.2008, 22:47

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Jaz sem že skoraj 13 mesecev po porodu, še vedno dojim, menstruacije pa še tut vedno nimam user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

04.11.2008, 19:56

clock-img

april09

pencil-img

796

15m po porodu je prisla prva... za dojece mamice je normalno tud 2 leti in vec...

clock-img

05.11.2008, 08:27

clock-img

Anonimen

rodila julija 2007, menstro pričakujem enkrat leta 2010user posted image user posted image - morm še rodit prejuser posted image

clock-img

05.11.2008, 15:27

clock-img

palas

pencil-img

128

Po devetih mesecih. Takoj ko sem prenehala dojiti (no ne čisto, dojim še občasno zvečer) je prišla tetka user posted image

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

clock-img

15.11.2008, 21:55

clock-img

bernip

pencil-img

13

oj mamice
tud jz mam problem in sicer ko je bil moj sonček star 7mescu pa pol sem dobila muser posted image  zdej jo pa spet niuser posted image  tko da sem mal v skrbeh da nisem slučajno user posted image  je pa res da sem zdej spet začela večkrat na dan  dojit ker prej sem sam zvečer. če ima katera izskušne s tem prosim za informacije.

testa pa ne upam it nardit ker me je strah

_____________________________

berni

clock-img

17.11.2008, 14:25

clock-img

srki

pencil-img

9222

7 tednov po porudu. Čišča je trajala ene 3,5 tedna, bistveno manj kot pri prvem porodu. V 7 tednu pa M. Vsaj mislim ,da je bila, možno je. Možno pa tudi, da je bilo še malo čišče, ker pravijo, da jo je lahko že konec, pa se zaradi povečanega napora ali aktivnosti zopet pojavi. Ni bila to čista kri, ampak bolj rjavkast izcedek. Tako da še zdaj ne vem, kaj je bilo. Dr. je pa rekel, da je možno, da je bila že M. Druge zaenkrat še nisem dobila, tako da bomo videli, kaj bo.

clock-img

17.11.2008, 21:10

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Čišča je trajala 4 tedne, M pa sem dobila v soboto, malo manj kot 6 tednov po porodu (in na žalost ne doijm).

clock-img

18.11.2008, 11:40

clock-img

misar

pencil-img

1892

IZVIRNO SPOROČILO: bernip

oj mamice
tud jz mam problem in sicer ko je bil moj sonček star 7mescu pa pol sem dobila muser posted image  zdej jo pa spet niuser posted image  tko da sem mal v skrbeh da nisem slučajno user posted image  je pa res da sem zdej spet začela večkrat na dan  dojit ker prej sem sam zvečer. če ima katera izskušne s tem prosim za informacije.

testa pa ne upam it nardit ker me je strah



če te je strah naredit test pol boš pa sigurno izvedela čez devet mesecev, tko, da predlagam, da počakaš user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

19.11.2008, 15:55

clock-img

bernip

pencil-img

13

user posted image skačem od veselja naredila sm test in nisem noseča

_____________________________

berni

clock-img

19.11.2008, 21:00

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

18 mesecev po porodu je še vedno nisem imela, in sem šla k gin. da mi je dala dabroston da se mi je pojavila in tudi zanosila sem takoj po njej... tko da imela sem samo eno... pa še ta je bila umetna... če ne bi hotela imeti še enega dojenčka bi verjetno bila še veno brez... je pa res da dve leti po porodu če vsaj pol leta dojiš in je nimaš ni nič čudnega...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

20.11.2008, 12:24

clock-img

D.anna 76

pencil-img

721

Vse to je normalno. Lahko pride po 2 mesecih po porodu, lahko pa po 1 letu; pa četudi dojiš.

Jaz sem jo kljub polnemu dojenju dobila točno 2 meseca po porodu in je od takrat redna na 26 dni.

clock-img

20.11.2008, 12:32

clock-img

mamabranka

pencil-img

220

Čist različno pride. ampak pazite se, da vas ne preseneti drugauser posted image , prijateljica ima med prvim in drugim user posted image  razlike samo 10 mesecev.

_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem