cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. oktober zares? začnem

clock-img

14.12.2008, 13:33

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Lianna, ti si pa res pridna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Trmasta semuser posted image  Ubistvu pridem v četrtek po 2.5m spet v Slovenijo. In sem si zamislila, da bi imela oblečene točno določene hlače. In da presenetim mojega drgage. No oblečem jih, zapnem jih, samo ne počutim se še čisto ok v njih. Tako, da želim v teh nekaj dneh zgubiti še 1kg in mislim da bo potem bolje. Zato sem se tudi odločila za kombinacijo sadni, vodni dan. No jutri bom pojedla juho, potem v torek sadje in sreda voda. Upam, da mi uspe speljat ta projekt. Trenutno imam še veliko voljeuser posted image  Se tolažim, da me bodo itak potem doma z dobro hrano cartaluser posted image

clock-img

15.12.2008, 09:34

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Pridno sem preživela vodni in sadni danuser posted image

clock-img

15.12.2008, 17:04

clock-img

blanka1

pencil-img

145

lianna ti si pa res pridna le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image
mi se kar vstrajamo malo  upam da tudi meni uspe!

clock-img

15.12.2008, 20:22

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Jaz sem jutri na sadnem dnevu. Danes sem pa jedla sadje in juho.

clock-img

15.12.2008, 20:22

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: blanka1

lianna ti si pa res pridna le tako naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image
mi se kar vstrajamo malo  upam da tudi meni uspe!



sigurno ti bo uspelo. jaz sem trenutno zelo optimistična glede hujšanja itd.

clock-img

16.12.2008, 08:34

clock-img

S*

pencil-img

3006

Lianna user posted image   user posted image   user posted image , si nam kar v spodbudo, ko si  tako pridna. No jutri boš že doma, upam da v  točno tistih hlačah in da se boš počutila odlično v njih.
Hej, kje pa si, če ni skrivnost, delaš v tujini?

clock-img

16.12.2008, 09:42

clock-img

ziva1

pencil-img

455

Jaz sem pa čisto opustila dieto te dni. Sem se prenažirala tako da sem dobila 2-3kg gor kolikor sem dala dol. Ta mesec se bom samo pazila potem pa z novim letom z novim poletom user posted image user posted image user posted image . Vedno ista pesem. 

clock-img

16.12.2008, 13:50

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Lianna user posted image   user posted image   user posted image , si nam kar v spodbudo, ko si  tako pridna. No jutri boš že doma, upam da v  točno tistih hlačah in da se boš počutila odlično v njih.
Hej, kje pa si, če ni skrivnost, delaš v tujini?



Ja jutri zvečer grem domov. V četrtek bom pa že doma. Sem pa na Poljskem, študiram tukaj.

Lp

clock-img

22.12.2008, 05:50

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Vsem čestitke za izgubljene kileuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem že na 66kg, čeprav sedaj toliko sladkega spečemo in pojemo pa ne gre nič goruser posted image user posted image user posted image .Sedaj pa je že -10,5 kg.Nisem si mislila da je po montiju hujšati tako enostavnouser posted image .Je pa res da sedaj v povprečju zgubim 1 kg na 14 dni.Gre bolj počasi kot na začetku ampak greuser posted image

clock-img

22.12.2008, 05:52

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Ups šele sedaj sem šla pogledat seznam pa vidim da je bil cilj -10 kg.Zdel se mi je nemogoč,tako da sedaj se lahko popravi na -15user posted image

clock-img

27.12.2008, 20:38

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

joj punce kolk ste pridne...jaz sem dieto opustila po rojstnem dnevu moje hčekre....ker pol so se RDji in fešte kar vrstili....

pa še tako je bilo - vsako jutro sem se prebudila z mislijo, kaj bom tisti dan jedla - kot bi bila obsedena - in sem si rekla, da to pa tako ne gre, ker študiram samo še na hrano!.

no v glavnem - upam da mi bo uspelo spet malo manj "žret" po novem letu...bom pa poskusila montija....

sem pa vesela, ker sem kljub prenehanju diete ostala na -4kg...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem