cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. oktober zares? začnem

  
clock-img

09.11.2008, 13:56

clock-img

Anch

pencil-img

28

Ja ne sme se delat reklame ane?

clock-img

09.11.2008, 15:48

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

Anch - za ločevalno sem se odločila, ker je preverjeno delovala pri moji sestrični.... dražal je 90 dni dieto, nato pa še 90 dni "podieto"....

zgubila 25 kg...

danes je od tega 3 leta - še vedno drži isto kilažo - je normalno...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

09.11.2008, 15:49

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

sama sem do danes izubila 3,5kg....pa samo ločujem....in v bistvu jem normalno - nisem lačna ker je velika prednost. Tudi sadni dan je zakon, če si ga znaš pripravit - popestrit z zelenjavo...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

09.11.2008, 16:00

clock-img

ziva1

pencil-img

455

Jaz bi tudi sodelovala pri hujšanju z vami. Sama sem začela z ločevalno dieto 1.11 in do danes je šla ena kila dol. Drugače imam 77 kg (no sedaj 76kg) in sem visoka 173. Rada bi dala dol še vsaj 6 kg in upam da mi bo uspelo ker nisem ravno vztrajna, mogoče pa mi z vami uspe. Danes imam beljakovinski dan in sem si prepražila cvetačo in korenček in sem ju potem v pečici zapekla z sirom njami. Sem se tako najedla user posted image .

clock-img

09.11.2008, 16:54

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Hojla punce!

Tudi jaz bi se vam malo pridružila.
Od 3.11. sem na ločevalni, torej en teden. Zaenkrat mi gre brez problemov. Izgubila bi pa rada vsaj 5kg. No, pa še za tabelco: začela sem s 70 kg, prvi cilj je 65 kg in to obdržat. Zraven pa tudi malo telovadim, predvsem so na sporedu dolgiiiiiii sprehodi, pa leg magic in ab rocket.
Hodila bi pa tudi na plavanje 1-2 krat tedensko, samo ne sama. Če je še katera iz okolice Kranja, pa bi hodila na plavanje, naj mi sporoči, bom vesela družbe!

Aja pa še nekaj me zanima, kam bi uvrstile sojin zrezek? Oh, B ali ŠKROB?

Lepo nedeljo še naprej, meni jo bo danes polepšala kremništa. Jutri sadje, v torek pa sporočim KG.



clock-img

10.11.2008, 07:49

clock-img

ziva1

pencil-img

455

sojine zrezke bi jaz dala med beljakovinski dan, ampak samo če si jih boš sama naredila, če pa si boš naredila kupljene sojine zrezke pa bi rekla da spadajo v ogljikohidratni dan. Lp

clock-img

10.11.2008, 11:10

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Hvala ziva1. Tudi jaz sem tako nekako razmišljala. Imam pa doma kupljene sojine zrezke.

Danes sem jaz na sadju. Še katera???

clock-img

10.11.2008, 11:11

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

OJLA PUNCE.....

ravnokar tuhtam kaj bi jedla danes? Ne vem kaj si naj nardim....zelenjava,,,,

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

10.11.2008, 14:39

clock-img

S*

pencil-img

3006

Jaz sem malo zabluzila čez vikend user posted image , tako da imam malo slabo vest danes. No bomo videli kaj bo rekla tehtnica v sredo user posted image .

AKŠ jaz bi na tvojem mestu skuhala zelenjavno mineštrco in jo s paličnim mešalnikom spremenila v slastno kremno juhico.

clock-img

10.11.2008, 17:57

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ja S* ne boš verjela - točn to sm nrdila...je prav pasalo...

za večerjo bom naredila pa kar solato iz kitajskega zelja...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

10.11.2008, 18:37

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

hmmm...če katera kaj rabi ali pa če pozna koga ki rabi kaj od otroške opreme, sem dala nekaj stvari na oglasno desko....

http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=4&vrsta=Prodati

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

10.11.2008, 22:33

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

hmmm...če katera kaj rabi ali pa če pozna koga ki rabi kaj od otroške opreme, sem dala nekaj stvari na oglasno desko....

http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=4&vrsta=Prodati



Da se ne boš prenaglila, morda ti še kdaj pride prav.user posted image

clock-img

11.11.2008, 07:22

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Dobro jutro vsem skupaj!

Jaz sem bila danes na tehtnici, in je pokazala -2,5 kg user posted image user posted image .

No, danes je pa na sporedu B dan, pa sploh nimam idej kaj naj si skuhamuser posted image  Mesa z zeklenjavo imam že vrh glave. Kakšen predlog mogoče?

clock-img

11.11.2008, 07:47

clock-img

S*

pencil-img

3006

user posted image   user posted image   user posted image jer.za. user posted image   user posted image   user posted image  .Čestitke za izgubljene kg, kar tako naprej. Zakaj si pa danes ne privoščiš kaj ribjega, ali pa morske sadeže naprimer?

clock-img

11.11.2008, 08:05

clock-img

ziva1

pencil-img

455

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   jer.za, to pa je vredno pohvale. Moj predlog za tvoj B dan: čevapčiči in solata.
Jaz mam pa danes OH DAN, dan za TORTICO njami user posted image .

clock-img

11.11.2008, 08:09

clock-img

muška

pencil-img

3223

O pridne. Jaz še ne vem kateri dan bi imela danes user posted image  . Po moje bom kar krompir spekla v pečici in solato zraven. Imava oba to zelo rada. No, edino če bo mož kaj iz trgovine prinesel

clock-img

11.11.2008, 08:19

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

No, sem sedajle malo brskala po internetu, in si bom danes naredila kar sataraš-s hrenovko in enim jajcem, pa še za večerjo bo. Mmmmmmmmm, se mi že sedaj cedijo sline.

clock-img

11.11.2008, 09:54

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Kak ste srečne da imate tako ajn dneve, jaz sem pa danes na sadju.user posted image

Sem že sedaj tako lačna, da bi lahko cel hladilnik izpraznila, kaj bo šele zvečer?

clock-img

11.11.2008, 12:19

clock-img

ziva1

pencil-img

455

jajce pa hrenovko boš mešala user posted image , mislim da ti dve beljakovini ni za mešati

clock-img

11.11.2008, 13:59

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jaz sem pa danes burek jedla...sem ga sama spekla.....jupi...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

11.11.2008, 14:47

clock-img

muška

pencil-img

3223

jajce in hrenovka ne gre skupaj. Ali eno , ali drugo. Ja šit je to, ker posameznih stvari iz iste skupine ne smeš mešat (razen zelenjave). že pri sadju moraš pazit. Npr. poješ 2 jabolki, čez 2 uri npr. 2 hruški,... ne pa jabolko in hruško, pa spet banano in mandarino,.....  Tak to gre žal user posted image

clock-img

11.11.2008, 18:28

clock-img

pearl_shell

pencil-img

123

IZVIRNO SPOROČILO: muška

že pri sadju moraš pazit. Npr. poješ 2 jabolki, čez 2 uri npr. 2 hruški,... ne pa jabolko in hruško, pa spet banano in mandarino,.....  Tak to gre žal user posted image



samo tako v info...v Rinini knjigi med drugim piše:
VITAMINSKI DAN: Na ta dan pri vseh obrokih uživate sadje ali zelenjavo. kombinacija sadja je poljubna, če vam bolj ustreza, pa lahko jeste v enem obroku le eno vrsto sadja.
 
torej ni nič narobe, če poješ dve jabolki ali pa jabolko in hruško.

clock-img

11.11.2008, 18:46

clock-img

muška

pencil-img

3223

aja, no pol je pa to spet ena tretja verzija ločevalne al kako?   Ne vem, jaz ločujem tudi sadje.

clock-img

11.11.2008, 18:47

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojej ojej - danes se počutim ko pujs....burek je bil tolk dober, da ga sploh nisem mogla nehat jest....prava čunka sem bla....

tako da je želodec več kot poln....sam za soalto bo pa še zmer plac zvečer user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

11.11.2008, 20:35

clock-img

pearl_shell

pencil-img

123

IZVIRNO SPOROČILO: muška

aja, no pol je pa to spet ena tretja verzija ločevalne al kako?   Ne vem, jaz ločujem tudi sadje.



to je iz originalne knjige, sem pa že večkrat zasledila, da so punce govorile o ločevanju sadja. ne vem od kod so one črpale infouser posted image

nič narobe, če ločuješ tudi sadje, prav tako ni narobe, če ga ne ločuješ...kar bolj ustreza tvojemu telesu, to šteje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem