cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. oktober zares? začnem

  
clock-img

29.10.2008, 14:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla no pri men ni nobene spremembe ostaja izto
bravo ostale za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image  mi ostale se bomo pa morale v roke mal vzetuser posted image user posted image

clock-img

30.10.2008, 09:00

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jutro.....

za menoj je neuspešen vodni dan.....

popoldan sem bila tolk lačna in mi je blo tolk slabo, da enostavno nisem zdržala - naredila sem si skledo solate in kos kruha, zvečer pa sem pojedla nekaj grisinov.....žal sem razočarana sama nad seboj.....

pa kaj čmo....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.10.2008, 14:37

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

jutro.....

za menoj je neuspešen vodni dan.....

popoldan sem bila tolk lačna in mi je blo tolk slabo, da enostavno nisem zdržala - naredila sem si skledo solate in kos kruha, zvečer pa sem pojedla nekaj grisinov.....žal sem razočarana sama nad seboj.....

pa kaj čmo....




Tudi meni se je zgodilo isto, sem se tako slabo pučutila, da bi verjetno padla skup če ne bi nekaj pojedla.
Od takrat naprej ga pač ne prakticicram več, če ne zdržim je boljš da ga čist opustim, pa še slabe vesti nimam.user posted image

clock-img

30.10.2008, 21:03

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Jaz sem po dveh "skozlanih" tednih komaj prilezla na 70kg. user posted image  Prvi teden sem bila ful pridna, tako kot vsakič, potem pa ... nimam besed. Sem pa počasi začela laufat, ampak moram počakat mojega, da pride iz službe, tako da niti ne grem vsak dan, ker ga ni vedno doma. Je pa prav fajn po tako dolgem času. Nič, rinemo naprej čeprav počasi.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

31.10.2008, 04:41

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Včeraj se je preveč dogajalo in sem se pozabila oglasit.Torej spet -1kguser posted image .Vse skupaj-5,5kg in sedaj jih imam71user posted image user posted image user posted image user posted image Presenečam samo sebeuser posted image .Vse hlače so mi že prav.Trebuščka je vidno manj,lačna nisem nič,vse zahvale pa grejo Montiju.Pa naj povem da še vedno dojim.Imela pa sem težave s pritiskom in mislim da bom tudi tabletom kmalu rekla ZBOGOMuser posted image .

AKŠ
pojdi na Montija ne bo ti žal res.Ločevalna je zame ubijanjeuser posted image .Nikoli nisem mogla bit na dieti,sedaj pa uživam ker JEM IN HUJŠAM(mater delam reklamouser posted image )Ampak res učinkuje in rada bi da shujšamo brez da se matramo pa še zdravo živimouser posted image

Sunny morning ti pa si kot palčka proti meni zato TIŠINAuser posted image .Nikoli ti ne bi človek dal toliko kguser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 31.10.2008 4:42:33 >

clock-img

31.10.2008, 09:14

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

Triš - a ni pri Montiju da moraš črtat vse testenine in krompir? Al sem narobe informirana - ker brez tega pa  tud sama ne vem kako bi zdržala... v bistvu me zanima, kaj pa lahko sploh po montiju ješ?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

31.10.2008, 09:54

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

Triš - a ni pri Montiju da moraš črtat vse testenine in krompir? Al sem narobe informirana - ker brez tega pa  tud sama ne vem kako bi zdržala... v bistvu me zanima, kaj pa lahko sploh po montiju ješ?



Ja ampak ješ polnozrnate makarončke in špagetke,krompir pa ne boš tako pogrešala.Preverjeno,ker jaz sem se utapljala v krompirju pa ga ne pogrešamuser posted image .Meni je fino ker si sama skombiniram dan da nisem lačna.Poskusi dva tedna pa boš videla,ker ločevalna je res za......močne ljudi z veliko voljeuser posted image

Sicer pa...sem šla pogledat album kam bi pa ti rada shujšalauser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 31.10.2008 9:55:13 >

clock-img

31.10.2008, 15:39

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jao triš...vse povsod... :-)

računaj da sem velika le 160 in sem imela red dieto 74kg.....tko da verjemi - je treba neki nrdit, ker novih zimskih cunj si ne bom kupovala....prav mi pa ni nič od prejšnje sezone - no skor nič....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

01.11.2008, 22:01

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ojla kako kaj gre čez praznike?  Jaz sem popolnoma popušila user posted image  , žrem že od včerajšnjega dne user posted image user posted image user posted image . Upam, da se jutri skupaj poberem in šibam dalje user posted image  . 

Ma sem danes po dolgem času srečala bratranca, pa me tako gleda in mi šepne:  " O stara, ti si pa malo dol vzela ne?"  Jaz pa ponosno no ja, kaka kila je pa šla dol ja, on pa meni nazaj, ne ne ne, jaz mislim z mize, z mize pa si malo več dol vzela ne? user posted image user posted image    Ooooo je dobil eno pod rebra, ma ta današnja mladina user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.11.2008, 11:45

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Evo mene, malo sem se pregrešila včeraj in pojedla kos domačega kruha. Po zelo dolgem času. Ampak ni nek prekršek, mislim.....
Drugače pa v celoti gre dol.... Še malo pa bo že -5.user posted image

clock-img

02.11.2008, 21:39

clock-img

Sryiana

pencil-img

5

Pozdravljene user posted image

Zlepega sem se odločila da jutri začnem hujšat. Enostavna odločitev zgleda danes, ampak me je po enem tednu vedno pokosila... Zato sem se odločila da po netu prebrskam če je kje kakšen forum za pomoč..spodbudo :)
In našla sem vas drage punce :)
Upam da nisem prepozna, in da me boste kljub temu sprejele medse..ker res potrebujem nekoga da mi da pameten nasvet, da mi reče da sm bla pridna in le tako naprej.
Jutri nameravam začeti z 90-dnevno. Bomo videli kako mi bo šlo.. oziroma, ja mi bo šlo! user posted image
Začenjam pa z 91,5 kg pri 166cm...Hja..user posted image

Lep pozdrav,

clock-img

02.11.2008, 22:04

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

sryiana - dobrodošla med nami....seveda te sprejmemo....

jaz sem ta teden v celoti "popoušila", tako da bo tehtnica v sredo verjetno pokazala kej plusa....kATASTROFA.... danes sem mela sadni dan - je vse tko lepo kazal, pol pa se prikaže moja mami z domačim frišnim kruhom - le kako bi se človek lahko uprl....

jutr je nov dan - grem dalje....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

03.11.2008, 07:32

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

IZVIRNO SPOROČILO: Sryiana

Pozdravljene user posted image

Zlepega sem se odločila da jutri začnem hujšat. Enostavna odločitev zgleda danes, ampak me je po enem tednu vedno pokosila... Zato sem se odločila da po netu prebrskam če je kje kakšen forum za pomoč..spodbudo :)
In našla sem vas drage punce :)
Upam da nisem prepozna, in da me boste kljub temu sprejele medse..ker res potrebujem nekoga da mi da pameten nasvet, da mi reče da sm bla pridna in le tako naprej.
Jutri nameravam začeti z 90-dnevno. Bomo videli kako mi bo šlo.. oziroma, ja mi bo šlo! user posted image
Začenjam pa z 91,5 kg pri 166cm...Hja..user posted image

Lep pozdrav,



dobrodošlauser posted image

clock-img

03.11.2008, 09:05

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

Dan!

Jaz se samo pofočkam. Sem sicer na Montignacu (brez belega kruha, belih testenin in krompirja, brez belega sladkorja), ampak ne tako zelo striktnemuser posted image . Je kar nekaj kg dol za spravit, še 5 kg nosečniških grehov in ene 3 kg za boljše počutje, tak da 8 vse skupaj. In uspelo mi bouser posted image user posted image user posted image

LP A.

clock-img

03.11.2008, 11:43

clock-img

muška

pencil-img

3223

meni tudi ta ločevalna že malo preseda, tako da kar močno razmišljam da bi montignacala user posted image  , ampak ta teden ne, ker ni šans da preletim kakšno literaturo, da splh vidim kaj lahko jem in v kakšnih kombinacijah. V četrtek imam izpit, tako da imam piflarije še ohoho na sporedu.
In tudi zato ker potrebujem energijo user posted image  imam danes spet beljakovinski dan, kuham golaž.

clock-img

03.11.2008, 12:36

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Pozdravljene punce!

Moram priznati, da vas že kar nekaj časa berem in občudujem kako pridno hujšate in se pri tem tudi bodrite, sama pa nekako nisem našla motivacije vse do... VČERAJ! Gledala sem video posnetke z nekega rojstnega dne, na katerih sem bila videti kot kakšen nasedli kit user posted image , sploh si nisem več podobna. Sej nikoli nisem bila suha kot trlica, ampak sem bila ravno prav zaobljena, na ravno pravih mestih user posted image . Potem sem pa po dooolgem času spet stopila na tehtnico in me je skoraj kap ... 91,5 kg pri mojih 168 cm višine user posted image ! Tako da sem se nepreklicno odločila, da se začnem danes prehranjevati po 90-dnevni ločevalni dieti in upam, da zdržim do konca. Po treh letih pavze bom danes ponovno začela hoditi na aerobiko trikrat tedensko in ni vrag, da se ne bo kmalu poznal rezultat.

Vidim tudi, da nisem edina, ki sem se odločila začeti hujšati z današnjim ponedeljkom. S Sryiano imava celo enake kg pri skoraj enaki višini,, kakšno naključje!
Skratka, prepričana sem, da nam bo s skupnimi močmi in bodrenjem USPELO!!! user posted image  

clock-img

03.11.2008, 17:30

clock-img

Sryiana

pencil-img

5

Jaz na žalost nimam ravno čas se veliko gibat...ampak bom začela s trebušnjaki in počepi...ter podobne vaje ki jih lahko naredim mimogredeuser posted image Hja recimo da je prvi dan skorajda že za mano...Vode imam še veliko za spit namreč, in tudi jedla po moje ne bom več..računam na touser posted image Zjutraj sem spila dcl juicea...nekaj čez enajst pojedla jabolko...ob treh papcala kos kruha (kateremu se mislim v nadaljnje odpovedat, ker res moram izgubiti večje število kilogramov..ogroooomno kilogramovuser posted image ) + kuhana zelenjava..tista iz zmrzovalnika. Njamiuser posted image ..to je to. Pijem vodo ko velika, in nisem lačna...ampak me neznansko moti želja da grem pojest še ostalo zelenjavo, čeprav nisem lačna. In bom znoreeela user posted image

Nah ja..morm tkole napisat, da se zavem kaj sem pojedla, ter kdaj..dejansko sm mislila da sem veliko pojedla, pa sploh ni blo veliko. Juhuhu :)

Pikalonica, medve boma pa kar skupaj hujšali praviš, superca! Sploh zaradi istih kg in podobne višine. Medve sma prave bombe, zihr nama je oče terorist user posted image

Lep pozdrav,

clock-img

03.11.2008, 17:51

clock-img

muška

pencil-img

3223

Nočem te morit že prvi dan, ampak juica ne smeš pit, razen če si ga sama iztisnila iz svežih pomaranč.

clock-img

04.11.2008, 15:06

clock-img

Sryiana

pencil-img

5

Saj je bil sveže stisnjen...fino sem ožela pomarančo :)
Nah ja..Ravnokar jedla..zeljno juho. Boljša je če je sveže zelje..Kislo zelje ni tako dobro v tej juhi :)
Zgolj nasvet user posted image Sveže zelje pa spusti sladkobo, in prav fino paše sladko user posted image

clock-img

04.11.2008, 18:56

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla.....punce

pikapolonica - dobrodošla - upam da ti z nami uspe user posted image user posted image user posted image

ja jutri je na vrsti tehtanje - ampak imam občutek, da bom na istem......

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

04.11.2008, 21:05

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Čeer punce! Rada bi se vam pridružila pri shuševalnih kurah . po porodu mi je ostal par kil in precej špeha viška, ki bi se jih rada znebila. Prejšnji ponedeljek sem začela z ločevalno dieta....imam pa par vprašanj, ker mi nekatere zadeve niso čist jasne:

1. A presledek med kosilom in večerjo mora biti obvezno 3 oz. 4 ure? A potem če jem kosilo ob 2, mora biti večerja že ob 5??

2. Sadni dnevi me ubijajo - sem skoz lačna. Kakšen predlog?

3. Kaj se na OH lahko še je, razen špagetov?

Ma, zdej ko je treba napisat, se pa nobenega drugega vprašanja ne spomnim...pa toliko sem jih imela user posted image  Ja no, pa naslednjič

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

04.11.2008, 21:10

clock-img

muška

pencil-img

3223

Ja tehtanje user posted image  , jaz pa UPAM, da bom ostala na istem, ker sem mes prazniki tako žrla, da je joj, tudi ta teden nadaljujemuser posted image , ampak se tolažim s tem, da imam pač v tem tednu izpit.
Že moj mož me malo čudno gleda, ker je mizi spet polno kosilo in nič več ločevalno. user posted image

clock-img

04.11.2008, 21:48

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

Čeer punce! Rada bi se vam pridružila pri shuševalnih kurah . po porodu mi je ostal par kil in precej špeha viška, ki bi se jih rada znebila. Prejšnji ponedeljek sem začela z ločevalno dieta....imam pa par vprašanj, ker mi nekatere zadeve niso čist jasne:

1. A presledek med kosilom in večerjo mora biti obvezno 3 oz. 4 ure? A potem če jem kosilo ob 2, mora biti večerja že ob 5??

2. Sadni dnevi me ubijajo - sem skoz lačna. Kakšen predlog?

3. Kaj se na OH lahko še je, razen špagetov?

Ma, zdej ko je treba napisat, se pa nobenega drugega vprašanja ne spomnim...pa toliko sem jih imela user posted image  Ja no, pa naslednjič



ekola kaj lahko ješ....sem ti obarvala zeleno..
PROTEINSKI DAN/BELJAKOVINSKI DAN
kuhano ali dušeno meso nemastne perutnine (tudi govedina, svinjina, kunec ali puran, ribe ali morski sadeži). Namesto mesa lahko pojeste tudi 2 jajci ali sir ali skuto v enaki količini kot meso. Mlečne izdelke prištevamo k beljakovinam, zato se lahko jedo samo na ta dan. Zraven si lahko pripravite veliko sveže solate in druge zelenjave, ki jo lahko tudi podušite ali popečete, da ostane hrustljava. Juho morate obvezno popiti ob koncu obroka. Ne kombinirajte različnih proteinov (meso in mlečni izdelki, meso in jajca, jajca in mlečni izdelki)

ŠKROBNI DAN
jeste lahko fižol, grah, sojo ,lečo, čičeriko, riž ali krompir, vse obvezno kuhano ali podušeno na čim manj maščobe. Ta dan se lahko poje tudi kos kruha, solato in različnih vrst zelenjave in zelenjavno prikuho. Dovoljen je 1 kos kruha. V dneh ko je na vrsti škrob, naj bo jušna osnova iz zelenjavne juhe ali zelenjavne kocke ali vode.

OH dan
kuhane testenine z dodatkom začimb ali pica s paradižnikovo polivko, včasih je lahko polivka z dodatki različne zelenjave in začimb, ali katerokoli drugo slano pecivo v velikosti pice. To so lahko preste, slaniki ali druge vrste peciva iz vzhajanega testa ali palačinke, seveda brez jajc in mleka. V jedilnik tega dne sodijo tudi ajda, ječmen, proso in druga žita. Za večerjo pa si privoščite kos torte ali 3 manjše kose poljubnega peciva in obvezno 1 rebro jedilne čokolade.

VITAMINSKI DAN
uživajte sadje - kombinacija je lahko poljubna. Dovoljeno je suho sadje, semena in oreščki. Sadje je najbolj zdravo surovo in z lupino, dovoljeni so tudi kompoti, čežane, sadne juhe, pečeno sadje. Lahko uporabljate sladilo. Če vam sadje ne tekne, ga kombinirajte s svežo zelenjavo.

VODNI DAN
enkrat mesečno omrate imeti vodni dan (vsak 29.dan), ki mora obvezno slediti vitaminskemu (sadnemu). Na vodni dan pijete le vodo! (če je res hudi, pa lahko spijete tudi popolnoma čisto juho)



kar se pa tiče vitaminskega dne, pa jaz nisem nikoli na sadju ampak na zelenjavi...
ponavadi si naredim kakšno okusno "pisano" solato, kakšen sataraš, ali pa si potenstam zelje. Zelo rada si popečem papriko in čebulo.....v bistvu lahko na ta dan ješ ogromno stvari. Je pa res, da si jih popečem ali iz zelenjave kaj skuham...zelo redko jem "surovo" zelenjavo ali sadje (razen solat)


upam da sem ti kaj pomagala.....


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

05.11.2008, 07:08

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro!

Spet je sreda in spet je dan za tehtanje. Jaz se moram pohvalit z -1,4 kg, skupno torej -3,3 kg. Sem kar zadovoljna, saj sem se vam uradno priključila šele 20.10.
No punce, kako pa kaj pri vas?

clock-img

05.11.2008, 07:55

clock-img

muška

pencil-img

3223

tudi jaz sem srečna user posted image   Kljub vsemu mojemu nažiranju so kg ostali isti,torej ostajam na -2  user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa z polno paro naprej!

S* in vse ostale čestitke!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem