cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. oktober zares? začnem

  
clock-img

24.10.2008, 15:37

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Ojla, prosim dopiši me, ker sem se tehtala in ne boste verjele;
 -4 kguser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2008, 15:40

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Bravo Janjja, to se pa lepo sliši.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2008, 17:04

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

bravo janjja

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

24.10.2008, 18:41

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Recept je Montignac. user posted image

clock-img

24.10.2008, 20:59

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Ojla, prosim dopiši me, ker sem se tehtala in ne boste verjele;
 -4 kguser posted image user posted image user posted image user posted image



vau bravouser posted image user posted image user posted image user posted image , jaz sem pa hujsanje kr mal opustila, sm preveč žiučnauser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2008, 21:40

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

zakaj si živčna lumpa?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

27.10.2008, 11:27

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342








heloooouuu???????


kje ste punce?

že ta tretji dan ni nobene tuki gor???

pa ne da ste obupale!!!!

ja tud pr men je tale teden bolj tko tko, pa v sredo imam vodni dan, ampak sej bo....

dejmo punce....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

27.10.2008, 12:58

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz sem malo štrajkala kaj se neta tiče, kaj se hujšaja tiče pa čisto nič! Imam že -2 kg user posted image , tu in tam tudi grešim, ampak ker sem drugače pridna me kile ubogajo in počasi kopnijo user posted image .

Drugače pa jem kaj mi paše, tudi če je na vrsti ne vem kateri dan in mi ni do tega, pač jem tisto kar mi odgovarja. Sadnega dne v teh skoraj že 2 tednih še nisem imela, rezultati pa so vseeno tukaj user posted image user posted image user posted image  . Skratka to ločevalko sem si prilagodila po svoje in mi dosti bolj odgovarja kot pa original.

clock-img

27.10.2008, 13:29

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Evo mene, še sem z vami.user posted image

Ta teden ki je minil je bil bolj žalosten kar se hujšanja tiče, saj je imel mali 3. rojstni dan, pa sem jedla veeeeeliko preveč. Tako da sem danes na sadju.user posted image
Sicer pa moja dieta izgleda tako, da od ponedeljka do petka jem ločevalno, čez vikend pa jem vse. Se mi enostavno ne ljubi komplicirat in kuhat na več koncev, seveda pa pazim malo pri količini. Kile se počasi topijo, ampak men je cilj da bom imela drugo leto do poletja 65 kg, torej še okrog -10. Upam da mi uspe, bom zadovoljna že če pridem pod 70 kg. Dieta mi je bolj tako za pomoč pri kuhanju, obvezno pa imam en sadni dan na teden.

Najbolj pomembno mi je da kile gredo počasi dol, pa ni vrag da mi enkrat ne uspe. Je pares da moram jemat ene hormonske tablete, tako da ni ravno nekega velikega učinka pri hujšanju, če bi tako jedla pred tabletami, bi bila že suhica.

clock-img

27.10.2008, 22:16

clock-img

dzanika

pencil-img

2423

Jaz pa vam sporočam da gremo za tri dni na morje in se ne bom morala javit. Ko pa pridem domov pa rajši ne bom napisala rezultata. Sigurno bo porazen. Se bom javila naslednjo sredo.

clock-img

28.10.2008, 09:26

clock-img

muška

pencil-img

3223

Šit, kaj naj kuham danes? user posted image

clock-img

28.10.2008, 10:28

clock-img

aiwich

pencil-img

161

makarone? user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.10.2008, 11:03

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

ja jaz bom tut makaroneuser posted image

clock-img

28.10.2008, 11:18

clock-img

S*

pencil-img

3006

Jaz bom pa puranje zrezke z zelenjavno prilogo delala, zraven pa še skledo radiča.

clock-img

28.10.2008, 13:04

clock-img

muška

pencil-img

3223

user posted image user posted image user posted image   evo, jaz delam za moža bedrce, jaz bom pa rižoto z grahom. Zraven domača porova juha in solata user posted image

clock-img

28.10.2008, 14:09

clock-img

lavita*

pencil-img

129

Zdravo!

me samo zanima po kateri dieti hujšate? A imate kakšno skupno ali vsaka svojo?

clock-img

28.10.2008, 14:31

clock-img

S*

pencil-img

3006

Jaz za začetek hujšam po malo prilagojeni dieti zeleni slap. Se jo poskušam čim bolj držat, vendar se mleku v jutranji kavi ne mislim odpovedati, pa tudi kakšno žlico medu si privoščim za v čajček, sedaj ko se bljiža zima.
Ker pa se mi zdi ta dieta malo pretirana, ker popolnoma izključuje OH, jo imam namen držati za prvih 10 minusa, potem pa mislim preiti na Montiya.

clock-img

28.10.2008, 16:27

clock-img

aiwich

pencil-img

161

tle je bl vsaka na svoji... ene majo isto... ampak vse pa z istim ciljem - hujšatuser posted image user posted image user posted image  
jz bom pa za jutr nardila piro z bučko... mmmmm komi čakam

clock-img

28.10.2008, 17:05

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz sem na ločevalni, ampak zadnjih par dni nekam slabo ločujem user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2008, 07:58

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro punce!

Spet je teden naokoli in spet je čas za poročanje naših rezultatov. Sama sem zjutraj prav s strahom stopila na tehtnico, 3 dni sem bila službeno v Beogradu in seveda je bilo hrane in pijače absolutno preveč. Tako da sem svojega uspeha še bolj vesela vesela in kaj je pokazala 78,6 kg, tako da je -0,9 kg.

clock-img

29.10.2008, 08:45

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Meni pa je sedaj ustavilo, tako da še kar čakam da še kak kg splahni. Saj bo. Potrpljenje ja. Torej še kar -4.

clock-img

29.10.2008, 09:11

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jutro,.....

ja meni je šlo dol ta teden le -0,5kg....

torej sem sedaj na -3,5kg


mam pa danes prvi vodni dan.....sej bo....upa da mi uspe

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

29.10.2008, 09:23

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Meni pa ta teden nič ni šlo dol, ostajam na 73,6 kg.
Pa tudi tega rezultata sem vesela, samo da ni šlo nič gor.user posted image

clock-img

29.10.2008, 11:05

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz pa imam dodatno kilo manj, torej skupaj že 2 minusa user posted image  .

clock-img

29.10.2008, 11:24

clock-img

hijenca

pencil-img

4217

Halo!

Pri meni pa ni bilo uspeha ta teden, je ostalo na istem. Malo še bom počakala, pa bom zvečer popravila našo tabelico.

vsem čestitke user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kg, vsem ostalim, z mano vred, pa ne se predat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem