cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 1. oktober zares? začnem

  
clock-img

15.10.2008, 12:35

clock-img

dzanika

pencil-img

2423

Ojla!  Jaz sem pa danes stopila na vago in sem bla čist šokirana (od veselja). user posted image   Ta teden sem tolk grešila da vam ne morem povedati. Bla na 50 letnici jedla ko kak pujs. Drugi dan pecivo in tortico ki so nam jo dali za domov... Pa naslednji dan pico. Joj mene. In sem bla prepričana da sem dobila kakšni 2 kilci nazaj. Pa vam moram sporočiti da je tehtnica pokazala 68 kg!  Se pravi -1 kg.  user posted image

Pa čestitke vsem za izgubljene kilogramčke in kar tako naprej. user posted image   Tiste ki pa ste ostale ne ničli pa ne obupajte saj bo drugič bolje. user posted image

clock-img

15.10.2008, 19:20

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem se tehtala in je pokazalo 74kg user posted image user posted image user posted image user posted image majka mila sem ponosnauser posted image

clock-img

15.10.2008, 20:22

clock-img

Anonimen

Jaz sem se tudi danes tehtala in je pokazalo -0,5. user posted image user posted image user posted image Se pravi 72,5. Sem vesela, ker se ne držim strogo ločevalne diete, mi je bolj osnova idej za kuhanje, mi pa vse bolj uspeva, da se ne nažiram, da sicer pojem kaj od sladkarije, ampak samo za okus in me ne potegne, da bi jedla še naprej, da zvečer nič ne jem, pa da sem zmanjšala obroke. Glede tega sem ful ponosna sama nase, tako da grem pogumno naprej. Verjetno bo šlo bolj počasi dol, ampak meni je cilj, da gre dol in da potem tudi tako ostane.

Čestitke tudi vsem ostalim, ki so vas danes tehtnice razveselile, korajžno naprej. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2008, 08:41

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz sem z vami od danes zjutraj naprej! Skeglat moram najmanj 5 kil, ker si ne morem oblečt nobenih hlač več, samo še trenerko . V dveh mesecih sem pujsa pridelala 5kil in vsaj teh 5 kil MORA dol.

Voljo imam, včeraj zvečer sem spila zadnje pivo user posted image  , pa tak ga mam rada user posted image  , evo akcija!

clock-img

16.10.2008, 15:58

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

POZDRAVLJENA MUŠKA - gremo skup v borbo


ja danes je pri meni sadni dan.....oz - bolj zelenjavni, ker imam to raje kot sadje....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

16.10.2008, 18:53

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ



ja danes je pri meni sadni dan.....oz - bolj zelenjavni, ker imam to raje kot sadje....




Potem sva pa danes na istem, jaz se tudi že cel dan mučim s sadjem.user posted image

clock-img

16.10.2008, 21:52

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

TRIŠ user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image tudi ostale.


Jaz sem pa ta teden ful grešila in je vaga pokazala 71kg, torej sem dobila +0,5kg. Sem pa vseeno vesela, ker sem mislila, da bo bolj hudo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

17.10.2008, 09:08

clock-img

muška

pencil-img

3223

Prvi dan je za mano in jaz sem ful vesela, ker nisem niti malo grešilauser posted image  .  Včeraj smo imeli beljakovine, za danes pa še ne vem točno kaj bo. Točno po planu ne bom šla, tako da zna biti tudi danes ponovno beljakovinski dan user posted image  . V prvi rundi sem se strogo držala diete po dnevih, zdaj ko pa z mano hujša tudi moj mož, bo potrebno malo prilagajanja user posted image

clock-img

17.10.2008, 10:00

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

no pa smo pregurali sadni dan....

sicer sem zvečer jedla gobice - tko da se tolažim da naj bi to bila zelenjava....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

17.10.2008, 10:52

clock-img

katy82

pencil-img

1856

Čau mačkice sem zgubla 1,5 kguser posted image user posted image user posted image se moram prec pohvaltuser posted image

Bravo tudi za druge,ki ste vztrajne in pridne,kej več pa nimam časa k mi mala ne da mira



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

clock-img

18.10.2008, 22:41

clock-img

muška

pencil-img

3223

A vse tak močno hujšate, al ste že tolk shujšale, da se nič ne javljate? user posted image user posted image

clock-img

19.10.2008, 08:51

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice sem zgubla 1,5 kguser posted image user posted image user posted image se moram prec pohvaltuser posted image

Bravo tudi za druge,ki ste vztrajne in pridne,kej več pa nimam časa k mi mala ne da mira


user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam

clock-img

19.10.2008, 08:56

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

no mi smo imeli včeraj pojedino, smo morali krstiti novo kuhinjo, no sem sigurnokaj nazaj pridelalauser posted image

clock-img

19.10.2008, 09:03

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

mi imamo pa novega člana
user posted image user posted image

clock-img

19.10.2008, 12:01

clock-img

sesil

pencil-img

3017

lumpa6,iiiiiiiiii kako lep kuža....

clock-img

19.10.2008, 14:15

clock-img

muška

pencil-img

3223

v treh dneh hujšanja sem zgubila 1 kg user posted image user posted image user posted image  jeeeeej user posted image user posted image

clock-img

19.10.2008, 14:49

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Joj ste pridne punce.
Jaz nisem na nobeni dieti, ampak se držim tega da pojem zajtrk (kos kruha, namaz), potem jem sadje, ter pozno kosilo (okoli 17h, 18h), potem pa nič več. Se mi pri hlačah pozna, glede kg pa ne vem, ker tukaj kjer sem nimam tehtnice.

clock-img

19.10.2008, 21:40

clock-img

Anonimen

Jaz pa ta vikend nisem bila kaj dosti pridna. user posted image Sem včeraj dobila M, takrat imam pa itak napade lakote. Sicer sem se držala nazaj, kolikor sem se lahko, ampak sem pa jedla vse. Na hlačah se mi pa tudi malenkost pozna. Sem trmasta in si nočem kupiti novih in so me dvoje malo tiščale, danes je bilo pa boljše. Jutri imam sadni dan in se ga imam namen strogo držati, brez prekrškov, pa potem spet lepo pridno naprej.

clock-img

20.10.2008, 07:20

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

IZVIRNO SPOROČILO: muška

v treh dneh hujšanja sem zgubila 1 kg user posted image user posted image user posted image  jeeeeej user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image bravo čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2008, 14:27

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ojla - no vikend je pri meni čist v vodo padu....smo bli pr sorodnikih od mojega, kjer pa ne poznajo prazne mize in če ne ješ so vsi užaljeni....

tako da sem se probala držat le tolk, da nisem jedla preveč, mešala sem pa vse po vrsti - sadje, beljakovine, hidrate,.....KATASTROFA!!!!!


dons pa na sadni dan.....sem prov vesela da je konc vikenda.....me špa kr mal skrbi kaj bo v sredo pokazala tehnica....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

20.10.2008, 19:21

clock-img

Bong

pencil-img

50

Lep pozdrav!

Upam da se vam lahko pridružim, čeprav nisem začela 1. oktobra amapk danes. :)

Imam dieto ,,manj jej, več se gibaj, pazi kaj ješ''user posted image user posted image , rada bi pa shujašala do idealne teže, to je za okrog 13 kg. user posted image In si seveda oblikovala telo.

Upam da se lahko na vas obrnem s kakšnimi vprašanji o prehrani, vadbi ter se vam potožim ob pregrešnih trenutkihuser posted image .

lp.

clock-img

20.10.2008, 21:45

clock-img

dzanika

pencil-img

2423

Bong dobrodošla.
Joj za mano je spet katastrofalen teden. Če vam povem da sem bla 2x v mcdonaldsu. Pa v piceriji in tako naprej. Ni treba naprej razlagat kajne?  user posted image   Tehtnice se pa prav bojim. Kar bežim stran od nje. No bomo vidli v sredo...

clock-img

21.10.2008, 07:39

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

jutro sm povožena k tale
user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.10.2008, 09:32

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

vidim da ta teden pa nismo ravno zgovorne.....

jaz si že veselo pripravljam kosilo....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

21.10.2008, 09:52

clock-img

S*

pencil-img

3006

Kje ste punce, je bolj pusto tukaj. Jaz sem se vrnila s Turčije in se vam zopet pridružujem. Bo treba pošteno v roke plunit, da vas dohitim, oz. da najprej izgubim kar sem prinesla s seboj iz all inclusivauser posted image .
Kaj se še vedno tehtate v sredah????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem