cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

07.09.2008, 09:43

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Evo mene na sadnem dnevu. In s prvo tabletko Reductila. user posted image

Še dobro, da sme sama doma, da ne bo treba dolgega kosila kuhat. Malemu bom pa naredila špinačo, pire in hrenovko.

Jutri pa v službo. user posted image

clock-img

07.09.2008, 11:48

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Hujšarice na jajčni dieti kaj ste danes jedle?


----------------------------
Jaz sem že kak 6. dan na tej dieti, s tem da nonstop jem še kaj zraven, ker trije mali obrokci, so zame recimo kakih 50% premalo za ves dan user posted image !
Bom pa kar spustila te proste dneve in jedla pač po dieti s kakšnim dodatkom zraven.
Me res zanima, koliko se bo poznalo na - kg takim, ki se striktno držite in koliko meni. Bomo v ponedeljek izvedeli.

Držite se punce user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 7.9.2008 11:49:09 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

07.09.2008, 11:53

clock-img

issa

pencil-img

1111

joj pridne,...jaz pa sem dopoldne grešila...user posted image user posted image  sem kupila ono temno čokolado (70%), ker je drugače pojem zeeelooooo malo ker je nimam tak razda,danes pa..skoro polovica šla...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....bom ogla spet it tečt da to popravim???
ne me kergat se sem drugače zeloo pridna,....user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.09.2008, 12:00

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Ne sekiraj se zaradi te čokolade, ponavadi se ta sploh ne pozna na kg user posted image .
Hujša bi bila kakšna mlečna user posted image , tako da ni panike!
Jutri pa javimo kg, ne user posted image ?!  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ROŽICA

clock-img

07.09.2008, 12:28

clock-img

issa

pencil-img

1111

haha,.....ja jutri pa javimo,..občutek imam da tako ali tako nišlo nič dol....user posted image  tak občutek pač,....hm končno imam malo mira, sem malega dala spat, pa kosilo na pol že skuhala.....pridna ne..user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.09.2008, 12:54

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

evo mene....

nisem mela nič časa se javljat, ker se selimo in mam tako gužvo, da mi enostavno ne znese pridet do računalnika...

vglavne grešim nič... zdele sem glih pojedla pizzo s ketchupom..pa glede na to, da lahk danes jem tudi koruzo sem si jo malo gor dala...user posted image

na tehtnico sem šla danes...in kot prvo sem narobe vam javila začetne kg...ne vem kaj mi je blo...začela sem z 83kguser posted image ....danes zjutri sem jih mela 81kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...... upam, da se ne ustavi....user posted image

lepo nedeljo vsem....


jutr pa sadje...user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

07.09.2008, 13:15

clock-img

issa

pencil-img

1111

Bubamaraa ja super user posted image user posted image user posted image ,..ne ne bo se ustavilo!!!user posted image user posted image user posted image samo tako naprej!!!!!!!

clock-img

07.09.2008, 13:27

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz sem danes na sadju. A sem ga pri kosilu zamenjala za zelenjavo. Mi nekako gre bolje po grlu.

Me pa rahlo glava boli, pa pijem kot žolna.

Ja, jutri je prvi dan D, da vidim, če to sploh kaj učinkuje.

clock-img

07.09.2008, 13:35

clock-img

issa

pencil-img

1111

zvesta saj če si na ločevalni lahko za sadni dan ješ zelenjavo!!
jaz sem na tone vseh vrst solat takrat jedla!!!
user posted image  samo od sadja nisem bila sita!!

clock-img

07.09.2008, 15:55

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

ko ste glih pri sadnem dnevu...ko sem jaz prvič hujšala po ločevalni dieti iin če sem na sadni dan kombinirala z zelenjavo so kg šli velik bolj počas dol, kot če sem jedla samo sadje... zato jaz jem na sadni dan samo sadje...

me pa neki boli želodec...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

07.09.2008, 16:41

clock-img

zvesta

pencil-img

7042


IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ko ste glih pri sadnem dnevu...ko sem jaz prvič hujšala po ločevalni dieti iin če sem na sadni dan kombinirala z zelenjavo so kg šli velik bolj počas dol, kot če sem jedla samo sadje... zato jaz jem na sadni dan samo sadje...

me pa neki boli želodec...user posted image



joj, kaka vzpodbuda.... user posted image
user posted image

clock-img

07.09.2008, 16:49

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ko ste glih pri sadnem dnevu...ko sem jaz prvič hujšala po ločevalni dieti iin če sem na sadni dan kombinirala z zelenjavo so kg šli velik bolj počas dol, kot če sem jedla samo sadje... zato jaz jem na sadni dan samo sadje...

me pa neki boli želodec...user posted image



joj, kaka vzpodbuda.... user posted image
user posted image




ne sej ne mislim morit....user posted image ...sam svojo izkušnjo sem povedala...sam sej mormo se tud tega zavedat, da ima vsaka svoj organizem in vsaka stvar na posameznika druga vpliva...user posted image


zdej se ven iz dreka ulečem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

07.09.2008, 16:53

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

hehe, bubamara, pazi, da te kdo nazaj v drek ne pohodi...

jah, saj dobro da si povedala svojo izkušnjo, mogoče pa res drži...

zaenkrat vzamem v zakup kak gram manj zardai zelenjave, ker se pri ostalih zadevah ne pregrešim....

clock-img

07.09.2008, 17:05

clock-img

Anonimen

Jaz sem še tukaj.Brez grehov.user posted image Tehtam se bom po enem mesecu, to je 1.10.

< Sporočilo je popravil kind lady -- 7.9.2008 17:06:32 >

clock-img

07.09.2008, 17:12

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

KL pridnaa....user posted image user posted image user posted image


zvesta ja tko je blo to.... sam jst bi raje mela zelenjavni dan...ker mam zelenjavo raje od sadja....sam sej se da tud s sadjem najest...user posted image

edin kar ne maram so jabolka...to se pa prov potrudim, da jo pojem....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

07.09.2008, 19:45

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

meni se je pa čist ustavlo.. niti po 10g mi me gre dol.. ne vem očitno se je telo odločlo da bo štrajkalo!user posted image ... pa včerej sem bla na poroki pa si lahka mislite da vse kar sem pojedla je čista juha brez prikuhe torej in kepico rižeka. Nevem kaj naj... pa laufam pa telovadim pilates po dvdju... verjetno bo šlo bolj počasi al kaj..user posted image  ne zastopim.. jem pa po malem in večkrat na dan - na tri urce... čist lahke stvari.. ne prežem nikoli 1000 kalorij na dan:(
če bo šlo tako naprej bom izgubila motivacijo, tega si pa res ne želim...

clock-img

07.09.2008, 19:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

martinča probaj spremeniti način prehranjevanja in se ti bo začelo ponovno premikati boš videla ker meni tudi tako ko se enkrat zaustavi spremenim način prehranjevanja in se začne ponovno premikat na vagi tako da nesmeš zgubiti volje samo veselo naprej in bo šlo boš videlauser posted image user posted image

clock-img

08.09.2008, 07:23

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Punce in je teden okoli!user posted image user posted image  Prvo tehtanje za tiste, ki ste se odločile, se tehtati tedensko. moje tehtanje je kar vzpodbudno -2,3kguser posted image user posted image . edini greh je bila bela kava(in včasih malo več količinsko).  se mi pa strašno uredi prebava ko jem samo sadje za zajtrk. očitno mi to pomaga klestit kg.

no punce javite do večara, bom zvečer ali pa ju3 naredila tabelco!

clock-img

08.09.2008, 07:32

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

evo, da še enkrat popravim začetno težo: 83kg (user posted image )

danes zjutraj je tehtnica pokazala 81,5kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

greh; včeri zvečer sva bila na obisku in sem popila ene 3 dcl vinauser posted image ...

Martinčka ti kar vztrajaj..boš videla, da bo šlo dol..sam ne obupaj....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

08.09.2008, 08:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.09.2008, 09:10

clock-img

Beti S

pencil-img

217

Ojla punce, kolk ste pridne, jst se nič ne javim, vas pa vsake tolko kaj preberem.
Trenutno nisem na nobeni dieti, sam gledam koliko,kaj in kdaj jem, pa sm ta teden izgubila-1 kg user posted image
Upam da nam bo šlo še tako naprej.

LP

clock-img

08.09.2008, 09:16

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

jst sem pa prejšnji teden skoz grešila. bi pa rada probala tole montignac dieto. a ima katera jedilnike? 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

clock-img

08.09.2008, 10:02

clock-img

marita

pencil-img

542

Tehtanje: - 2kg. Jeeee!!!user posted image  Začela pri 71, danes 69.

Če bo šlo tkole dol, bo superca.

clock-img

08.09.2008, 10:02

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Lep pozdrav vsem hujšaricam!

Evo, danes je ponedeljek in javljam podatke za tabelo... prejšnji teden, mi je kljub velikim pregreham čez vikend (saj smo bili na rojstnem dnevu) uspelo shujšati -2 kg! Tako da če mene vprašate, tale dieta z jajcami definitivno deluje in upam, da mi uspe zdržati do konca.

Lep začetek tedna vsem skupaj želim, zdaj pa šibam nazaj na delo!

Ne obupat punce user posted image !

clock-img

08.09.2008, 10:27

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Javljam -1,1 kg user posted image !

Jajčno dieto sem vzela bolj na izi, zato pa tak rezultat. V prvih 3 dnevih mi je šlo -1,5 kg, ko pa sem začela kaj grešit, pa takoj nazaj user posted image .
Bom pa ta teden bolj brezgrešna user posted image .
 
Dosti volje vsem user posted image !

_____________________________

ROŽICA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem