cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

05.09.2008, 10:00

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Meni je pa kar lepo uspelo. Le pri kosilu sme malo pretiravala s količino, pa mi je sedaj prekleto žal. user posted image


--------------------
Zvesta, ne sekiraj se zaradi količine, da si se le držala pravil user posted image ! Jaz sem se navadla grešit s srcem user posted image - to pomeni, da če se že ne držim pravil, na moč uživam recimo ob sladoledu- pa zato pazim ostali del dneva. Nočem zraven še slabe vesti vlečt user posted image !
Prekoračitev količine pa je itak samo polovični greh user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

05.09.2008, 10:01

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: živka

AAAAA, držite pesti jutri imam izpit


-----------------------
user posted image   user posted image   user posted image


Vsem ostalim pa želim, da vam kg kopnijo tako hitro, kot trenutno (upam, da bo to permanentno, do željene teže user posted image ) meni user posted image !!!

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 5.9.2008 10:04:07 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

05.09.2008, 10:06

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image



vikend paket mam rezerviran pri Taniki....to bo veselja ko bom spet kretenčka videla....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

05.09.2008, 10:41

clock-img

tinca35

pencil-img

96

Da se vam molo javljam še sem med vami. Grešila nisem no samo včeraj ko me je glava bolela že tretji dan sem z tableto pojedla en majhen košček kruha. Drugače pa zjutraj jem jogurt ali pa grozdje,za kosilo zelenjavo in tuno ali sir, večirja pa kakšen zrezek,ribe,hrenovke in zelenjava. Ko moja moška uživata ob sladoledu jaz pa jem jogurt. Telovadbo sem te dni spustila zaradi premočnega glavobola. Danes pa začnem telovaditi. Neke grozne lakote sploh ne čutim. Pri meni je bolj problem zvečir ko mojga ni doma tamali pa gre spat. Takrat mi vedno nekaj manjka in hodim okrog omar in hladilnika in iščem kaj bi jedla. No zdaj mi kar uspeva da ne segam po priboljških.
 

clock-img

05.09.2008, 20:34

clock-img

issa

pencil-img

1111

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Hvala user posted image ! Tudi tebi enako!
Saj to je pa ja fitnes, če zraven še tamavčka nosiš user posted image ! user posted image



ja skor da res,...ker vedni neki tak na pol poti omaga,pol ga pa morem jaz nest nekaj metrov, teše enkrat poskusi,..ampak na koncu je najlepše v maminih rokah,...user posted image user posted image user posted image

hmm bi pa šla v fitnes če bi imela kaj časa,...user posted image  dopoldan sem v šoli,popoldan pa nimam tamalega nikam dat,...eh saj bo,..si bom doma fitnes naredila,,,,,,,,,,user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.09.2008, 20:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.09.2008, 20:57

clock-img

majra

pencil-img

1499

Tako, še en dan je uspel user posted image  Vikend bo malo težji, ker smo oba dneva drugod na kosilu in se mi ne da razlagat, da sem na dieti, ker potem vsi nekaj pametujejo. A jaz že vsa ta pametovanja predobro poznam.

Rekreacija je pa še vedno znanstvena fantastika user posted image
Imate kakšen dober recept, kako se spravit gibat user posted image


Živka, si razturila na izpitu?

clock-img

05.09.2008, 21:16

clock-img

issa

pencil-img

1111

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Imate kakšen dober recept, kako se spravit gibat user posted image



hm tudi jaz razmišljam,...kaj pa če si v zadnji žep na hlačah zatakneš hrenovko, pa spustiš sosedovega zelooo lačnega  (no vsaj od našega soseda je) psa iz ograje ?? mislim da je to kar dobra motivacija,...user posted image user posted image user posted image user posted image  se vidi da imam preveč časa in domišlije,...user posted image user posted image user posted image  

clock-img

05.09.2008, 21:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.09.2008, 07:46

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutri...

jaz sme pa zgubila malo volje. Jem po predpisih, pa ves čas imam tak masen občutek v ustih. Pa ne uporabljam nobenih maščob. Tudi piti več ne morem toliko, kot sem prejšnje dni. Na kilah pa se nič ne pozna.

Sicer pa začnem danes z Reductilom, pa makarončki so danes in sladkarije.

clock-img

06.09.2008, 08:02

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Dobro jutro

Meni je tud volja skor šla, sem danes ceu dan v službi, ptem pa ni prave prehrane, ker sem lačna od dolgčasa, potem pa samo iščem...., pa še učim se za izpit.. beda
Ah pa saj bo ane?

Uživajte lepo soboto, pa brez skušnjav..


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

06.09.2008, 11:28

clock-img

issa

pencil-img

1111

hej punce ne obupat!!! glejte tako lepo nam je šlo te dni,zakaj bi to zdaj stran vrgle?...pogumno naprej,..saj to vse tako lai tako delamo zase,.da se bomo bolše počutile, da bomo lahko iz omare povlekle ene stare hlače iz prejšnih dni, jih nase navleke in bodo celo pasale,...ali pa bomo morale banko oropat da si bomo kupile celotno garderobo na novo,.(ok malo pretiravam),.. ampak nebi bilo lepo če bi si (recimo) oblekle kakšno kiklco in bi bile res full zapeljive,..
nevem no, kaj  naj naštejem da vam bo lažje,da bi spet malo motivacija narasla?
jaz sem strašno tečna imam pmt (pred menstrualni teden)user posted image ..tako da se na vseee kremplje branim vseh skušnjav!!!
ahh......grrrrrrr...........moja dva čokolado jesta........user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.09.2008, 11:29

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Ne, jaz ne bom obupala. ne smem obupat.

Sem pa zgleda nek virus fasala od malega. Glava boli za crknit, želodec, na WC-ju sme ves čas. user posted image

clock-img

06.09.2008, 11:40

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Ne ne sej ne bomo obupale, sej mamo vas ane?user posted image  Glede kiklc pa jaz sem si jo že kupila, ampak eno št. manjšo, zato, da mam motivacijo vsakič, ko jo pogledam.user posted image

s polno paro naprej, ču ču!!

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

06.09.2008, 15:34

clock-img

issa

pencil-img

1111

e punce,...ne morte verjet ampak tečt sem šla!!!!jeee user posted image user posted image ...em svoja dva moška in pms-ja sem imela dost,...pa še basala sta se pred mano z raznimi dobrotami,.. pa sem  kar šla....na ene 4 km (ok ni veliko) , torej dva kroga okoli gorce, v približno pol urah,..hm ja če bi imela sosedovega psa zraven bi bila ziher v desetih minutah doma,na varnem....user posted image user posted image user posted image user posted image
ne morem verjet!!!heheh!!

clock-img

06.09.2008, 15:44

clock-img

Anonimen

bravo issa za tekuser posted image user posted image , jaz se še nisem prepričala, da bi se malo razgibala. sicer sem imela danes čistilno po stanovanju tak da vsaj malo rekreacije je pa bilouser posted image  
grešim ne, me pa mikauser posted image . danes sem tako letela mimo polic z čokolado v trgovini, da se je kar kadilo za manouser posted image user posted image user posted image user posted image . no saj ju3 lahko sladko jem.
punce držite se čez vikend, ponedeljek bo hitro tukaj in prvo tehtanjeuser posted image user posted image

clock-img

06.09.2008, 16:46

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Toooo isa za tek, jaz tud ne vem, kaj mi je blo včeraj, sem kar trenerko oblekla, pa sem se zapeljala do steze pa sem ene 3 kroge naredila, in to sama, kar nikoli ne grem, ker mi je čudno, ampak mi je šlo še bolj kot v družbi.

Če bo ratalo grem v nedeljo spet, dans pa ne k delam do 21h.

lp

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

06.09.2008, 17:35

clock-img

mama76

pencil-img

182

Jaz pa sem danes dobila M user posted image  in se nisem mogla upret sladkemu pa še tok me boli trebuh da sem spala do 12.00 še dobro da je mojuser posted image  doma in je poštimal tamala 2 in skuhal kosilo, sem pa danes na škrobu pregrešila pa sem se z tablico temne čokolade tiste od gorenke 70% kakava upam, da mi ne bo škodlo, sem se pa včeraj tehtala,ker nisem zdržala do ponedeljka in imam 1,3 kg manj, saj ni veliko je pa vseeno nekajuser posted image  tako držite se moje sotrpinke in ne obupat.

clock-img

06.09.2008, 18:59

clock-img

Anonimen

sem vam prej napisala, da ne grešim. in sem ravno spila belo kavouser posted image .
no sicer pa sem rekla, da se ne bom strogo držala diete. se sama sebi opravičujem, saj vem.user posted image

clock-img

06.09.2008, 19:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.09.2008, 21:20

clock-img

majra

pencil-img

1499

user posted image  za tek.

Jaz se še psihično pripravljam za miganjeuser posted image

clock-img

07.09.2008, 08:06

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!
Danes pa testenine in user posted image user posted image user posted image

ne vem kaj naj naredim vsako jutro pijem čaj namesto kave sedaj pa me muči da bi kavo spila. ampak belo kavo, brez sladkorja seveda, ker črne ne maramuser posted image  včeraj me je že premamila.
no saj bo, moram se še prepričat, da bom začela migat in potem tudi ne bo slabe vest za kak manjši greh.

clock-img

07.09.2008, 09:37

clock-img

issa

pencil-img

1111

dobro jutri!!!
em jaz sem pa danes spila kavo brez sladkorja....jeee,...ok sicer z mlekom,..ampak brez sladkorja.!!!!!!!!!!
ja eh malo teka ne škodi,..ja ampak moj namen je bil da se pol ure pač konstantno tečem,pa nisem gledla kako daleč grem,
.user posted image .user posted image morem pa priznat da sem se mgla ene tri krat ustavit, zadihat,.pa dalje....sem skoro kraj pala...user posted image user posted image user posted image
ko sosedo gledam kako ona prelaufa,se mi zdi da ona vpol urah še enkrat tolko priteče......
zdaj pa razmišljam kaj bi za kosilo,..hm kako ribo?pa zelenjavo?
bomo vidli kaj bomo kupli v trgovini,...
zdaj pa pičim ven z tamalim!!!
pridne botite!

clock-img

07.09.2008, 09:38

clock-img

issa

pencil-img

1111

IZVIRNO SPOROČILO: issa


pridne botite!




se popravljam pridne bodite!user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.09.2008, 09:43

clock-img

mama76

pencil-img

182

Dobro jutro še iz moje strani, danes bo pa pica zelenjavna z bučkami pa papriko in gobicami, sem pa zjutraj že spila kavo in zraven pojedla par keksov, to sem delala že prejšnjič da sem zamenjala zajterk z večerjo, pa ni bilo nič narobe ravno tako je šlo lepo dol, tako da Deja 777 nč bat kava ne škodi, če se držiš drugih stvari. In še enuser posted image  za nas
Lepo se imejte

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem