cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

03.09.2008, 19:27

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pozdravljene user posted image
Evo 3 dan je za mano in to uspešno.Zaenkrat me lakota ne daje, ker imam veliko dela.Telovadim ne, pač pa pripravljam drva v gozduuser posted image Sem se našvicala danes.



o prijazna gospa.....si pa pridna.....upam, da ti porata....kdaj se kej vidmo????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

03.09.2008, 19:30

clock-img

Anonimen

Nimam pojma.Enkrat oktobra.user posted image

clock-img

03.09.2008, 19:32

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

03.09.2008, 19:35

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image

clock-img

03.09.2008, 19:40

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image



Ne, v naših. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

03.09.2008, 19:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image



Ne, v naših. user posted image

Saj jaz sem zdaj vaša.user posted image

clock-img

03.09.2008, 19:43

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image



Ne, v naših. user posted image

Saj jaz sem zdaj vaša.user posted image



Niti pod točko razno. Ti - Prlečka. Jaz - Prekmurka. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

03.09.2008, 19:57

clock-img

Menta

pencil-img

216

Tretji dan je že skoraj za mano. Trenutno sem fuuul lačna, ampak si ravno pripravljam večerjo, tako da bo kmalu mimo. Morem povedat, da imam ful voljo in občutek, da mi bo ratalo. Tudi ve imate pri tem zasluge. Jaz sem za ekipne športeuser posted image .

Danes sem si celo naročila knjigo Prehranjevanje po Montignacu. Zdej si pomagam z enim izvlečkom iz knjige, ampak imam kar težave s tem, kaj lahko jem in kaj ne. Pa ni mi čisto jasno, kakšna je razlika med prvo in drugo fazo, tako da bo treba res knjigo naštudirat. Sicer sem nekaj iskala po netu, tudi na RR je dosti napisano, sam se kar ne znajdem iz vsega tega. Sej bo knjiga kmalu tu pa bo.

Jutri je nov dan, mislim da bo že kakšna deka manj...izvedela pa bom šele v ponedeljek.user posted image

clock-img

03.09.2008, 20:35

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?



itak...zakaj dvomš?? do 18.10 bom že dosegla željeno težo...user posted image user posted image user posted image

nč bat..ti kr napolni hladilnik...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

03.09.2008, 20:36

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Bubica, saj lahko zrihtamo 18.10. srečanje, a ne?

V naših krajih? user posted image



vikend paket mam rezerviran pri Taniki....to bo veselja ko bom spet kretenčka videla....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

03.09.2008, 20:54

clock-img

majra

pencil-img

1499

O, ste pridne user posted image

Moj tretji dan je tudi uspel. Za rekreacijo pa ni volje, se enostavno nič ne spravim. Vidim, da imate vse zgodaj večerjo. Meni ne znese, si jo privoščim po 8, ko dam malo spat. Pa tudi drugače mi ne bi uspelo prej, ker sem ponavadi do enih budna in bi bila preveč lačna. Tako, da imam zajtrk okoli 9, kosilo okoli 13-14 in večerjo okoli 20. Danes se je še to zavleklo in grem sedaj napast sladoled. Se mi zdi vseeno manj kaloričen od tortice

clock-img

03.09.2008, 21:12

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

bravo punce.......user posted image user posted image user posted image user posted image

smo zelooooo pridne.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

03.09.2008, 22:13

clock-img

maja&m

pencil-img

646

Punce,a je katera med nami,ki še tudi doji zraven in hujša?Po kateri dieti pa?Jaz namreč še dojim(pupa stara 7 mesecev),pa se malo bojim diet,ker še vseeno ne bi rada izgubila mlekeca.Zato imam raje dieto manj žri in nič večerje.
Se mi pa tale "ekipni šport" tudi zelo dopade....ker kadar pomislim (sploh zvečer) kaj bi v usta dala (in se pregrešila),se spomnim na vas,kako ste pridne in me kar mine da bi kaj v usta dala.user posted image user posted image user posted image
Zaenkrat je še uspešnouser posted image user posted image

clock-img

03.09.2008, 23:35

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Pridne punceuser posted image !
Meni tudi ratuje in danes sem že več spila!
živka- moji krekerji so imeli malenkost več kalorij in za gram težjiuser posted image , tako da sem danes celo štacuno okol obrnila in najdla prepečenec! Tu imajo na polici 5 m krat 2m miljon različnih krekerjev, prepečenec je bil pa en sam, pa se mu reče french toastuser posted image  Je pa točno tak kot zlati prepečenec... Tako da bom sedaj na istih kalorijah user posted image !
Sem se pa tako super danes počutla, se mi že zdi, da se kg topijouser posted image , pa še 1,5 h hitre hoje po dežju, pol časa z vozičkom, sem dobra, ne? Avto pa parkiran!user posted image  No, kavbojke mi še niso pravuser posted image ! Me je pa moj dans tako razjezil, ker včeraj zvečer nisem prošenj za službo pošiljala, ampak na rr visela..je bil ful nesramen..user posted image , namesto da bi me podpiral, al bil vsaj tiho, ...ma, brezveze, ne bom vam s tem težila, zdaj je že ok!
večerja- včeraj sem tudi jaz jedla ob 8ih, ko sem dala malega spat, danes pa lepo ob 6ih in je super.
maja&m-ti ne znam odgovorit, ker si jaz tudi nisem upala na dieto, dokler sem dojila- do 1 leta. Je pa super takole, da se kontroliraš, pa zvečer ne jest, pa migat... če boš pa opazla, da zmanjkuje mleka, pa več počivat- meni je samo to pomagalo, čeprav sem sprobala vse od hrane, piva.... zdaj pa imam, namesto v joških, na ritiuser posted image !

clock-img

04.09.2008, 07:04

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutro...

Včeraj sme zaradi lakote bila v postelji ob 19.30. Še dobro, ker potem sva imela z malim veselico od polnoči do treh. user posted image


Danes pa mesek. Ob 12h. user posted image

clock-img

04.09.2008, 07:22

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

morning...


jaz pa sadje danes....user posted image ..sej bo....

zvesta sm ti kr fovš za meseka...user posted image

maja&m sej če se tega držiš, da ne večerjaš ali pa ne ješ zvečer je pomoje uredi....glih diete se pa jaz v času dojenja ne bi držala...user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

04.09.2008, 08:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no jaz sem zjutraj pojedla eno jabolko + 2 kuhani jajci in kislo mleko
za kosilo bo solatni krožnik z m. sadeži
večerja pa (bomo videli kaj bo moj skuhal)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.09.2008, 09:06

clock-img

Anonimen

sober dan!

evo tudi jaz imam danes sadje. sem pa spila že ogromno in še sploh ne čutim lakote. zajtrk imam namreč okrog 9-10h,  kosilo okoli 13-14h in večerjo ob17h. sedaj bom pojedla banani, za kosilo imam v planu grozdje in za večerjo vložene češnjeuser posted image . včeraj sem tudi jaz zdržala brez greha, čeprav me je že zvečer vleklo v hladilnih. a se nisem dalauser posted image . kar se pa telovadbe tiče pa res nisem pridna, ker se mi enostavno še ne da.user posted image
bom mogla zjutraj 10min prej vstat in naredit kake trebušnjeke.
tiste, ki imate danes sadje, veliko vode in čaja pomaga!

clock-img

04.09.2008, 09:15

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Dober dan!

Jaz imam pa slabo vest, ker sem včeraj ob 23 jedla sladoled, se mu nisem mogla upret, če mi ga jeuser posted image  prnesu. Najbolj me jezi to, ko zdržim brez večerje pa sem vsa ponosna na sebe, pol pa vkoraka moj čez vrata z lučko, ki se ji ne morem upret. Pa saj bo bom pa dons bol pridna.
zajtrk: kava brez, solata
kosilo: še ne vem
večerja: nič upam

veliko volje vam želim lpuser posted image user posted image

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

04.09.2008, 09:50

clock-img

Anonimen

boš mogla tvojega odvatit, da ti kaj nosi. jaz sem mojega mogla pošteno okregat, ker sem vedno ko sem rekla, da hujšam pa je začel letat okoli z čipsi, pa smokiji in sladoledi. potem pa reči da ne bošuser posted image . in se je odvadil in me sedaj več niti ne vpraša,a bošuser posted image . samo jezna sem mogla bitiuser posted image

clock-img

04.09.2008, 10:11

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Mene pa moj kar podpira. Čeprav mi včasih nezavedno tudi kake lušte naredi.

Zaenkrat sem še kar karakter.

clock-img

04.09.2008, 10:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.09.2008, 11:25

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Ja maš prav Deja777, ga bom drugič okregala, da naj se ne zeza, pol bo pa reku, da sem mal okrogla postalauser posted image user posted image , sej v bistvu sploh še ni seznanjen z mojim načrtom hujšanja, ker jih je bilo že toook, začelo se je pa z leg magicom, ki zdaj že nekaj časa stoji v kotu in se prašiuser posted image  drugače on ful podpira zdrav način življenja, samo ne z hujšanjem ampak s telovadbo in normalnim prehranjevanjem. ah bo že al kaj??!!user posted image

lp

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

04.09.2008, 11:29

clock-img

majra

pencil-img

1499

Danes pa prvi sadni dan. Bljak. Bo pa potrebno danes fuul samokontrole...

clock-img

04.09.2008, 12:00

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Evo, tudi moji dnevi potekajo brez grehov. Do sedaj sem v 10 dneh spravila dol 3 kguser posted image . Ravno toliko, da spet malo lažje zapnem hlače.
Vidim, da vse precej hitro večerjate. No meni to ne znese, saj okoli 19.00 šele pridemo notri, potem pa najprej mali spedenam in spravim v posteljo, ob 20.00 pa sva na vrsti še midva z možem.
Moram pa jaz zelo pohvalit moža, da tudi on z mano kolegialno hujša, in mi nikoli ne dela luštovuser posted image .

Telovadba....hmmmmmmmm, kaj je že touser posted image  Edino če šteje vsakodnevno divjanje po dvorišču za malima, pa danes sem že celo stanovanje pospravila, tudi poselala in pomila. Sem pa tudi iz Leg-magica obrisala prah, in upam da ga zvečer malo v pogon spravim.

Lep dan brez grehov vsem!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem