cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

clock-img

01.11.2008, 20:13

clock-img

sesil

pencil-img

3017

bravo zvesta!!!!!!!!! sem prav vesela zate.
torej se nisem zmotila.
pa upam da ne bom sama ostala na tabeli, mi boste vse ušle, jaz imam pa še 15 kg za spravit dol.

clock-img

03.11.2008, 08:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.11.2008, 17:43

clock-img

sesil

pencil-img

3017

zvesta, a si končala z djeto?

clock-img

03.11.2008, 18:07

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

sesil, zaenkrat ja....

bom se pa pogovrila z G o kilogramih, kaj svetuje, glavni cilj pa je, da se en redim...

vas bom pa spremljala še malo...

clock-img

03.11.2008, 18:42

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ti kar bodi na naši temi, mi te nikamor ne podimo.
moje mnenje: med nosečnostjo provaj jesto po montignacu, pa magari 2 st. kjer je vzdrževanje telesne teže.  z emule si ga povleči dol, če nimaš knjige. se ti splača.

clock-img

04.11.2008, 12:13

clock-img

sesil

pencil-img

3017

a ni danes že torek ? je katera sploh sporočila svoj pridelek v minus?no bom pa jaz .
tokrat je moja statistika zatajila. samo -0,5kg.

clock-img

05.11.2008, 14:24

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Hej!

Zvesta - čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdravega dojenčka in zelo lepo nosečnost ti želim! Boš imela tako malo razliko pri user posted image , kot imam jazuser posted image .

A nimam jaz dober nos za user posted image ?user posted image Katera bo naslednja user posted image ? Vse ste sumljivo poniknileuser posted image .

Jaz sem se pozabila tehtat v ponedeljek. Sem se včeraj, če kaj velja? Imam 56 kg. Ne vem koliko je to minusa, ker sem pozbila, koliko 0,0000kg sem šla doluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kakorkoli že, vztrajam pri Montiju (sem stalno na 2.stopnji), za prvo še menda nisem zrelauser posted image .

Uživajte in poročilo za +/-kg hitro!!!!!

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

05.11.2008, 16:49

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Zvesta - čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdravega dojenčka in zelo lepo nosečnost ti želim! Boš imela tako malo razliko pri user posted image , kot imam jazuser posted image .




eno tako razliko planiram tudi jaz, če bo vse po planih. ampak tiho...pppppsssssssssssssssssssssssssssssssssssstttttttttuser posted image

clock-img

05.11.2008, 16:52

clock-img

maja&m

pencil-img

646

moj rezultat je +/- 0 kg.Sem žalostna in hkrati vesela.Bolje nič kot +.

Zvesta-user posted image user posted image user posted image čestitke.Pa lepo nosečnost.
Sesil-go for ituser posted image

clock-img

05.11.2008, 16:56

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ni še čas, ima tamalauser posted image komaj 5 mesecevuser posted image

clock-img

06.11.2008, 14:38

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ma kaj ste vse končale hujšat?

clock-img

06.11.2008, 19:57

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Jaz nisem, samo me nova služba zaposli tudi popoldan, ko sem doma....pa otroci in ostale skrbi, ki sem jih prej imela čas opraviti dopoldanuser posted image . Kljub vsemu pa se lepo prehranjujem po Montiju, tudi hrana v službi me ne gane in ne mika (kar je zame velik uspehuser posted image ).

Kaj sva še samo 2 hujšarce?

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

06.11.2008, 20:39

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz upam da se še kakšna prikaže nazaj.
sem pa danes prvič malo grešila. včeraj sem bila na rd, pa sem se držala. danes sem bla na enem drugem rd, pa sem vzela malo pohanega mesa. bbbbrrr user posted image sem jezna. totalno skregano z montijem.
v soboto bom že napovedano na veliko grešila, ker grem na abrahama. sam upam da ne gre v +.

clock-img

07.11.2008, 09:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil


v soboto bom že napovedano na veliko grešila, ker grem na abrahama. sam upam da ne gre v +.



ne ne ne ne ne ne!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti bom še tukaj malo ušesa navila sesil user posted image user posted image

lahko greš na abrahama in iz njegain to BREZ GREHOV!

kako?

sem ti napisala na temi montignac....ne delaj tega, ker ti bo lahko žal pozneje....res!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.11.2008, 16:04

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ja, sej vem, sem se sposobna vsega držat, le pri sladkarijah in torti bom verjetno podlegla skušnjavi.
jaz imam ta problem, da kadar se držim, se držim 100%, kadar pa faliram, je tudi to 100%. se bom potrudla ne se nažirat, drugo pa ne obljubim.user posted image

clock-img

07.11.2008, 17:53

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ja, sej vem, sem se sposobna vsega držat, le pri sladkarijah in torti bom verjetno podlegla skušnjavi.
jaz imam ta problem, da kadar se držim, se držim 100%, kadar pa faliram, je tudi to 100%. se bom potrudla ne se nažirat, drugo pa ne obljubim.user posted image



ja no....ravno zaradi tega pa sem ti rekla, da raje ne

držim pesti


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

09.11.2008, 20:28

clock-img

sesil

pencil-img

3017

no, jaz sem moje fešte dala skozi, jutri pa monty 100km/h. upam da je vsaj kilaža ista. bom jutri poročala, ker sem itak grešila na velikouser posted image . ma sam da ni plusa.

clock-img

10.11.2008, 09:05

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

no, jaz sem moje fešte dala skozi, jutri pa monty 100km/h. upam da je vsaj kilaža ista. bom jutri poročala, ker sem itak grešila na velikouser posted image . ma sam da ni plusa.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

10.11.2008, 17:29

clock-img

sesil

pencil-img

3017

septemberke so obupale, sama pa ne bom tle vztrajala.
moram nekam drugam za motivacijo.

clock-img

11.11.2008, 10:51

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

 Sesil nismo nismo...user posted image
Jaz sem še tukaj amapk se javlam bolj poredko ker imam dosti dela doma.
Še vztrajam čeprav moram reč da sem malo zgubila motivacijo
130kg sem vsega skupaj vzela dol, par dni pa sem konec ločevalne. Potem se spet malo zresnim in začnem z nadaljevalno 90-dnevno ločevalno. Moram še vsaj 10-15kg dol dat. No, že če bo 10kg manj bo ogromno.
Je pa res da mi trenutno zdravje nagaja tako da se trudim kolikor morem da se le izognem kakšnim pregreham če le gre.

lpuser posted image

clock-img

12.11.2008, 15:59

clock-img

sesil

pencil-img

3017

IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.


130kg sem vsega skupaj vzela dol




si mislila 13 kg?
ker če bi blo res 130, te ne bi bilo večuser posted image

clock-img

14.11.2008, 13:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.11.2008, 22:12

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Jaz pa še kar vztrajam.....samo oglasim se ne. Služba me čisto ubija.....no kile so pa tudi dol padle. Sem že na 54kguser posted image user posted image user posted image . Kakšna kila bi bila še fajn, potem pa mi res ni treba več na vago. Pa vsa garderoba mi je premalauser posted image , bom imela sedaj razlog za zapravljanje.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem