cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

17.10.2008, 13:10

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ej zvesta, super tabelca. dobro si to pogruntala. pa prav vzpodbudo ti da, ko vidiš skupne - kg.user posted image
mojamura, veš kaj jez že cel čas študiram? kdaj bom taka kot una zapeljivka na tvoji slikci (a se reče avatar?) ?user posted image

clock-img

17.10.2008, 14:42

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ej zvesta, super tabelca. dobro si to pogruntala. pa prav vzpodbudo ti da, ko vidiš skupne - kg.user posted image
mojamura, veš kaj jez že cel čas študiram? kdaj bom taka kot una zapeljivka na tvoji slikci (a se reče avatar?) ?user posted image




ja tudi ta zapeljivka je meni velika motivacija....ma sexy trebušček a ne?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.10.2008, 19:50

clock-img

aiwich

pencil-img

161

za tazga se je treba verjetno vsak dan feeeeejst matrat... tko da sanje...user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.10.2008, 21:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.10.2008, 21:39

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz pa riti in stegen nimam lih za izvoz, imam pa obilen trebušček, pa zize (zdej ku dojim je itak štala) in rokeuser posted image . no, spodaj sem pa slang.
zato pa sanjam o tistem trebuščkuuser posted image . sej bo, še par mesecev.....mesecev....mesecev....in bom manikenka.

clock-img

18.10.2008, 08:34

clock-img

issa

pencil-img

1111

hej punce kako ste?
hmmm jaz sem ga pa včeraj malo biksala,..hem malo grešila,..se veeem packa jaz packa....
pa ve,.ste kaj bolj pridne kot pa jaz?
zdaj čakam mojega da pride nazaj domu, je mogel hitro v optiko skočit ke je sodelavka zaspala,in nebi pravočasno odprla,..hehe tudi to se pogosto dogaja pri nas,...user posted image  ni pa glih fajn ko smo mi kam zmenjeni da gremo, pol pa more on letet v optiko,..khmm,..te sem pa ponavadi  user posted image user posted image user posted image huj kot hudič,...
eh saj bo, uapm le da bo do pol desetih doma, da nebo prišo pa se preobleko pa nazaj,ker bo on začel z šihtom,...te bom pa res divja!!!

lp

clock-img

18.10.2008, 10:46

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

issa, a vi imate optiko?

no, jaz sme ga pa včeraj zvečer biksala... ampak je bil itak nor petek... od 16.39 do 21h sem z malim skakala po bolnici, prišla domov sestradana in na koncu z živci in sem se spravila nad košček lazanje... ob 21h... napačna ura, napačna hrana...

no, danes imam pa sadni dan...

clock-img

18.10.2008, 19:20

clock-img

sesil

pencil-img

3017

no, pa je še en dan naokoli. za kosilo sem si privoščila pizzo iz polnozrnate moke in gor zelenjava. sej ni blo tako slabo, čeprev pizza brez sira in šunke...user posted image .
za večerjo pa pojem le kakšno jabolko.

clock-img

18.10.2008, 21:58

clock-img

issa

pencil-img

1111

ne ne nimamo optike,moj le dela v njej,..hmm bi pa blo fajn če bi imeli kaj svojega..user posted image user posted image
drugače še en dan naokoli pa sem ga spet čiiistoo malo biksala,..sem pa zato se ogromno migala, pa še jutri mamo pri mojih doma akcijo, da drve vse spravimo,tak da bom tui migala in upam da pa brez grešk!!!

lep večer!

clock-img

19.10.2008, 09:03

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz sme pa včeraj imela tako krizo. Lačna sme bila ves čas in ves čas sem mislila, s čim bi se pregrešila. Tako mi je dišala kakšna pica, lignji, karkoli... Posledica stresa. Ampak sem se zadržala. Čeprav komaj.

Zdaj pa komaj čakam na kosilo... mesek pesek...

clock-img

19.10.2008, 12:00

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz pa sem imela dopoldan samo zase. spala sem do 10h, seveda z odmori za dojenje - kaj čmo. tamalo je imel očka. potem sem spila sok ene grenivke in se šla tuširat, umit glavo, zdepilirat noge, postrič nohte....skratka še vse stvari za katere mi čez teden zmanjkuje časa.no, umivam se med tednom, da ne boste mislile da sem pujsuser posted image . zdej sem zmazala 4 jajca in sir. bi to kar moje kosilo, ker potem gre naša familjica na sončka v portorož.

clock-img

19.10.2008, 12:14

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Zdaj sem se pa tak fino najedla.
Pečenice in dušeno kislo zelje... mmmmm...

clock-img

19.10.2008, 20:39

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Punce, jutri se tehtamo. Ne pozabit!
user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2008, 20:49

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz sem se že danes, a ti izdam?

clock-img

19.10.2008, 20:58

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

danes ne velja user posted image

no, povej...

clock-img

19.10.2008, 21:02

clock-img

sesil

pencil-img

3017

konstantno....-1kg

clock-img

19.10.2008, 21:23

clock-img

maja&m

pencil-img

646

sesil-vidim,da ti tudi dojiš.S katero metodo pa hujšaš?

clock-img

19.10.2008, 21:33

clock-img

sesil

pencil-img

3017

maja&m, sem na montignacu, pa se obnese.

clock-img

20.10.2008, 07:18

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutrooo... evo, sem se stehtala... imam 100,8 kg, kar pomeni -0,9 kg.
user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2008, 09:07

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jutrooo... evo, sem se stehtala... imam 100,8 kg, kar pomeni -0,9 kg.
user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.10.2008, 09:49

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Živjo punce!

jaz se grem tudi z vami, če dovolite sevedauser posted image

V soboto sem začela z ločevalno in danes zjutraj je tehtnica pokazala -1user posted image
Moj cilj je pa vsaj še -5kg. Tokrat NE bom odnehala po 14 dneh.

Bravo user posted image  vsem, ki držite tempo že nekaj časauser posted image

clock-img

20.10.2008, 11:17

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz sem pa ta vikend grešila na veliko.. imeli smo seveda kostanjev piknik ker bilo tako fino vreme, in domač jabolček pa frišn štrudl.. mmm.. da o količini kostanja ne govorim.. no pa v nedeljo je bil dan grehov ker sem pojedla vse kar je blo sladkega v hiši.. ostali so še samo neki bio keksi.. tako da se danes ne tehtam!!! imam vodni dan ter naslednji ponedeljek sporočim kile:)  hihi 

clock-img

20.10.2008, 14:21

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Jaz sem tudi malo grešila, zato so kg 0. Sicer se tehtam tudi med tednom, tako da imam občutek, da Monti res deluje. No, hotela sem vam napisat to, da je med tednom tehtnica že pokazala -0,4kg, ki sem jih med vikendom seveda nazaj pridelalauser posted image user posted image user posted image . Samo na sebe se jezim, da ne bo pomote.

Zvesta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

20.10.2008, 16:26

clock-img

issa

pencil-img

1111

pozdravljene!
sem se tehtala zjutraj in mela - 0,5 kg,...pa kaj mam jaz z temi polovičkam????user posted image user posted image
sicer pa superr in čestitke za vse ki imate - kg,...user posted image user posted image user posted image  pridne da ste tako lepo vztrajne!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2008, 23:22

clock-img

maja&m

pencil-img

646

pri meni je +1kguser posted image user posted image user posted image user posted image
Ful sem razočarana-nad sabo. Mogoče mi bo to dalo "ornk" za mislit

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem