cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

23.09.2008, 22:01

clock-img

majra

pencil-img

1499

Spet se niso kile nič premaknile. Ga kar biksam user posted image

clock-img

24.09.2008, 06:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: majra

Spet se niso kile nič premaknile. Ga kar biksam user posted image




evo....ena vzgojna brca....user posted image

punce ne ga biksat, ne ga srat,
je treba ves špehec doli dat!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.09.2008, 08:18

clock-img

aiwich

pencil-img

161

dobar jutar! user posted image

no pa začnimo nov delovni dan z mal več motivacije. zdele par dni, če ni blo kr kšn teden al pa dva sem bla tud jz bl na tleh. ma sej še vedno nisem čist ok. sam sej se zdej trudim spet bl pozitivna pa močna bit. tko da gremo novim zmagam naproti.

clock-img

24.09.2008, 08:33

clock-img

Anonimen

user posted image Prvoseptembrske borke za -kg

Ime:           z.kg     želj. kg    1.t     2.t          3.t.

Beti S         63kg    -8kg       -1kg      -0,8kg   +0,7kg
Orhideja75            -2-3kg                 -1kg
Lari            63kg    -8kg
cincin                     -10kg
juniorka     75kg    -15kg                                -5kg
Karmy85    66,5kg -8-10kg  -0,40kg   0
Martinčka   59kg    -5kg       -1,3kg
majra         90kg    -25kg     -1,2kg     0             0
kind lady               -10kg
zvesta       112kg -60kg       -4,2kg   -2kg      -1kg
Menta         85kg  -10kg      -1,5kg     0          -1,3kg
živka          73kg   -8kg        -1,5kg     0
Eca            57kg    -5kg       +1kg      -1,4kg   +0,1kg
sončica12  63kg   -8kg
maja&m     80kg   -30kg       -2kg        0         +0,5kg
deja777     66,8kg -7kg       -2,3kg   +1kg         0
Bubamaraa 83kg   -6-8kg    -3kg
Rožica I                 -10kg      -1,8kg   -1kg          0
pikalonica   85kg   -20kg      -2kg
Tinca35                 -8kg
CHICA83     64kg  -9kg        +1kg     -1,3kg
marita         71kg  -11kg      -2kg         0
mama76               -25kg      -1,7kg
Teya*D       83kg  -28kg                    -7,5kg
aiwich                   -5-10kg                -1kg        +1kg
mojamura             -26kg       -4kg
jer.za                    -5-7kg
lanapo        71kg  -11kg                     -1,5kg       0
Martina27   69kg  -10kg
No.1žena             -2kg                        -2kg
amaya        67kg  -7kg                       -2,7kg      +2kg
Arual          112kg -40kg                                       0
sesil                      -20kg                                     -1,5kg


gremo veselo na delo

Če kaj ne štima me popravite!

TEHTANJE VSAK PONEDELJEK!

clock-img

24.09.2008, 08:37

clock-img

Anonimen

evo tabelico! sem včeraj imela veliko dela in nisem mogla naredit.
nekaj sem vas že izbrisala iz tabela, tiste, ki pa še drugi teden na javite- se pravi,tiste, ki do sedaj niste niti enkrat javile, vas drug teden izbrišem, zaradi preglednosti.
lep dan!

clock-img

24.09.2008, 09:55

clock-img

gamini

pencil-img

823

Od tega ponedeljka sem tudi jaz z vami, ker se mi je zdravje toliko izboljšalouser posted image ,
da lahko končno začnem z ločevalno dieto. Upam, da zdržim do konca, bi pa
rada izgubila vsaj 10 kg (idealno bi bilo 15user posted image ), lp vsem hujšaricam 

clock-img

24.09.2008, 14:41

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Živjo drage hujšarice!

Sem čisto pazabla, da bi se mogla stehtat, zdej imam še - 1,1 kg manjuser posted image , pa sem že mislila, da ne bo nič manj, k sem tkoo grešila.

Želim vam veliko dobre volje pa dober karakter pri hujšanju.

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

24.09.2008, 19:44

clock-img

Menta

pencil-img

216

Jaz pa grešim na veliiiiiikoooo. Ne me kregat, sam danes sem rabla. Sicer se odvajam, da se s hrano tolažim, ampak danes ni šlo. Jutri bom spet blazno resno nadaljevala z dieto. Danes rabim podporo in razumevanje. Poleg pice in čokoladnih navihančkov.

Papa...in ne posnemajte me!!!user posted image

clock-img

24.09.2008, 19:46

clock-img

Anonimen

Mene je kar sram.user posted image  Čisto sem zabluzila.Ma kadar se nakopičijo problemi samo žrem.Moram se vzeti spet v roke.Ne me še izbrisati.Se bom jutri pogovorila sama s sabouser posted image

clock-img

25.09.2008, 10:21

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz sem na 56 kg.. torej -3kg.. ampak manj pa ne gre.. madonca sej človek more jestuser posted image ..  tako da eno ali dve kilci bom bolj na dolgi rok dol spravljala.. user posted image

clock-img

25.09.2008, 10:23

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ma kadar se nakopičijo problemi samo žrem.


---------------------------
Kje si, duša dvojčica user posted image ?! Vsi normalni, ko so pod stresom- hujšajo, ne user posted image ?
Samo nama pa zgleda stres hasne user posted image user posted image user posted image  (histeričen smeh user posted image )!

_____________________________

ROŽICA

clock-img

25.09.2008, 10:26

clock-img

aiwich

pencil-img

161

japajadeuser posted image  pol sem pa jz trojčičauser posted image  
mislm da je blo sam 1x v lajfu da sem bla tok pod stresom da tud jest nisem mogla. drugač pa je vedno hrana najboljša tolažba, al pa najslabša ker maš pol še zarad tega slabo vest... držte se punceee

clock-img

25.09.2008, 10:57

clock-img

Anonimen

sem pa mislila, da sem edina "pod stesom"user posted image .moja sestrična je shujšala mislim da 20kg, zaradi živcev. jaz pa jih ponavadi zaradi iste stvari pridelam 5kguser posted image

clock-img

25.09.2008, 11:50

clock-img

amaya

pencil-img

4434

moji kg: 64, 7 user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

25.09.2008, 11:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

moji kg: 64, 7 user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi za to ubijala user posted image user posted image

clock-img

25.09.2008, 11:53

clock-img

aiwich

pencil-img

161

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

moji kg: 64, 7 user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi za to ubijala user posted image user posted image


nisi edinauser posted image user posted image user posted image

clock-img

25.09.2008, 12:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.09.2008, 12:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

moji kg: 64, 7 user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi za to ubijala user posted image user posted image


nisi edinauser posted image user posted image user posted image





u ja....jaz tudiuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

25.09.2008, 14:37

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

moji kg: 64, 7 user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi za to ubijala user posted image user posted image


nisi edinauser posted image user posted image user posted image





u ja....jaz tudiuser posted image user posted image


kaj šele jaz.... 2x bi ubijala za te kile...

clock-img

25.09.2008, 17:15

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

tudi jaz jem ko sem živčna.. pa zdaj ko sem še kontracepcijo opustila se mi zdi da mi kar nekaj manjka in kr skos nekej jem.. polej se pa čudvam zakaj ne grejo kile doluser posted image .. ampak saj bo.. samo morem vseeno vsaj še za dve kili pomatrat.. ampak kot sem že rekla bo to bolj dolgoročno.. sj ne more bit telo kr naenkrat brez kontracepcije pa orng hrane.. npr brez potratne potice.. sj ga ja kr kapuser posted image .. počasi bo žeuser posted image

clock-img

25.09.2008, 23:21

clock-img

maja&m

pencil-img

646

Jooj,punce-kaj nam je?Jaz se tudi ne morem več kontrolirati.Spet zvečer jem.Grozauser posted image user posted image user posted image
Tudi jaz se nebi branila tistih 64,7 kg.A je morda vrem krivo za takšno razpoloženje?
Evo,pa me že vleče v kuhinjo po medenjakuser posted image user posted image  Najbolje,da jo zaklenem ali pa da grem spat

clock-img

26.09.2008, 07:55

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

jaz sem bila že 3x tako v krizi, da bi najraje odnehala... ampak vztrajam...

Punce, držite se, izplača se.

clock-img

26.09.2008, 08:19

clock-img

Eca

pencil-img

1305

No, tudi pri meni je tako, da je hrana hitro tolažba in ko delajo živci grejo kile v + user posted image .
Po moje bi tule lahko kar klub odprleuser posted image .

Ko mene zvečer napade lakota si naredim sirovo ploščo in se "nabutam". Sladkarij ne kupujme, pečem ne!!!!!, ker po Montiju itak ni dovoljeno sladkanje iz trgovine. Tako nimam skušnjeve, da bi kaj takega dala vase. Če kdo kaj prinese na obisk pa dam tašči ali pa v smeti - to je treba po hitrem postopku, da skušnjava ni prevelika.

Evo, meni tole s siri pomaga, da sem zvečer sita pa kile ne grejo v +. Upam, da sem kateri pomagala.

Sicer pa se počutim zelo "lahko", moram obvezno na tehtnico, da preverim koliko je šlo doluser posted image .

Punce ne obupat, čeprav je težko. Na cilju boste vse lepo nagrajene - nova oblačila, pa kak par čevljev a ne? PA če pade kak pogled moškega ali komentar prijateljice, da fajn zgledate bo tudi prijalo duši. Imejte to v mislih, ko vas premami kakšna sladka zadeva!

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

26.09.2008, 16:51

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

Pozdravljene!
Upam, da ste vse postale pridne...danes imam OH dan in sem se tako nabasala s pico, da mi je zdaj žal in imam slabo vest. Storila nisem nekaj preveč narobeuser posted image  ampak nebi smela pojesti toliko kot sem. Vztrajam pa dalje. Sploh ne upam na tehnico ker bi me potrlo, če bi kak kg šel gor. Sem naredila to napako pred točno enim tednom in mi tudi ni bilo prav in sem skušnjavi pustila da me premaga še enkratuser posted image  ( tole s pico namreč ).
Madona kdo je izumil picouser posted image user posted image user posted image . Za večerjo pa imam pecivo tako da jutri je tako vitaminski dan tako da bo to vse padlo dol in se poravnalo( no, vsaj sanjam lahko da bo takouser posted image ).
vikendi so ponavadi za obiske tako, da nimam časa kaj preveč razmišljat o hrani in se obremenjevati s tem kaj bom pojedla. Lepo bodite in nikar ne obupajte čeprav se pregrešite...in kot je ene že napisala-res ne it po mojih stopinjahuser posted image .

dajmo dajmo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.09.2008, 20:05

clock-img

Menta

pencil-img

216

Punce, dajmo vztrajati!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne smemo pustit, da je skušnjava močnejša od nas. V nas je moč! Dajmo, dajmo, dajmo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Morem vam povedat, da sem včeraj šla malo v šolping. Sem si probala en dokaj lep hlačni kostim. Najbolj me je presenetilo to, da mi je brez problema šla na rit številka 42. Do sedaj sem tudi 44 težje gor spravila. In to sem šele potem, ko sem iz trgovine odhajala, ugotovila in sem bila tako srečna. Kostima sicer nisem kupila, ker je bil predrag, pa nekaj me je motilo na njem. Sicer pa to ni važno, važno je to, da mi je bil prav!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko dobim plačo, si grem pa sigurno kupit nove hlače. Komaj čakam. Se bo treba nagradit, a neuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem