cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

20.09.2008, 16:42

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

ISSA user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

20.09.2008, 17:16

clock-img

majra

pencil-img

1499

Issa čestitke user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.09.2008, 19:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.09.2008, 20:49

clock-img

issa

pencil-img

1111

hvalaaaa za lepe želje!!!
jaoo sem vesela!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ve pa kar pridno,...bom prišla preverjat kako se držite!!!user posted image

clock-img

21.09.2008, 13:25

clock-img

sesil

pencil-img

3017

issa, tudi jaz ti želim lepo nosečnost in enega krasnega sončka.

ja kje ste pa vse ostale? sej niste še obupale , a ne?

clock-img

21.09.2008, 14:22

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

O ne, nismo obupale. Čeprav sem prejšnji9 dan na sadju skoraj umrla. Od utrujenosti in mraza. Sem se pa danes finega krompirčka najedla.

Jutri se pa tehtamo. Me zanima, če je šlo kaj dol, kjub temu, da sem se cel teden prehranjevala zunaj doma. user posted image

clock-img

21.09.2008, 15:52

clock-img

Anonimen

issa  user posted image za user posted image .   tudi jaz si ga močno želim in zgleda da ne bo šlo tako enostavno. 
no kar se pa tiče diete, skoraj nič več ne hujšam sem včeraj pila alkohol in to veliko alkoholauser posted image user posted image sem se po dobrih 2letih napilauser posted image in v dieti je alkohol strogo prepovedan. tak da,....
ju3 je tehtanje!user posted image

clock-img

21.09.2008, 21:10

clock-img

Menta

pencil-img

216

ISSA čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image

Jutri je tehtanje. Joj, jaz sem pa včeraj in danes nekaj grešila. Sicer nisem jedla ničesar, kar ne bi smela, samo nisem jedla čisto po pravem redu in v pravih kombinacijah. Sem malo mešala vse skupaj. Pa še alkohol sem pila. Smo imeli žurkouser posted image . Je blo treba kar nekaj stvari proslavit in ni šlo drugače. Je bil dober žur. Hmmm, upam, da ne bo posledic, kar se mojih kilogramov tiče user posted image .

Vsem želim uspešno tehtanje s čim več kilogrami minusa.

Lahko noč.

clock-img

22.09.2008, 10:51

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Jaz že javljam rezultateuser posted image . Včeraj sem malo grešila in pridobila +0,1kg.

Nisem obupala, samo da se stanje izboljšuje. Pa na hlačah opažam, da sem v pasu ožjauser posted image . Zgleda ni vse v kguser posted image .

Lp, Eca

p.s. telovadim še vedno nič!


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

22.09.2008, 11:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.09.2008, 11:34

clock-img

aiwich

pencil-img

161

+ 1 kg user posted image
bo že. zdej sem spet mal bolš knjigo prebrala k mam svojo in sem se odločila, da ne bo nobenih malic vmes. nene
zajtrk, kosilo, večerja. uspelo mi bouser posted image

clock-img

22.09.2008, 11:43

clock-img

Beti S

pencil-img

217

Očitno nimamo sreče in ne volje user posted image , meni je tehtnica pokazala +0,7 kguser posted image , danes moram pa res začet brez grehov.
Upam da nam do drugega tedna uspe spravit kaj dol, če ne drugega vsaj to kar smo ta teden pridobile.

clock-img

22.09.2008, 12:04

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

issa- čestitke!!!!!!!!!!!!!

No, tehtnico smo nabavili in moje prvo tehtanje je - 5kg! Sem pa eno noč prej sanjala, kolk bo tehtnica pokazala in je blo do decimalke točno, ko sem res gor stoplauser posted image . Malo sem bila sicer razočarana, ker ni bila 6 na prvem mestu... no, bo pa naslednji teden, a ne!
Dajmo punce!

clock-img

22.09.2008, 12:46

clock-img

lonapo

pencil-img

907

no javljam kg. Na žalost -0 kg.sem se kar fino prekršla prejšnji teden. Je pa res da sedaj spravim na rit ene hlače več.

issa-iskrene čestitke

_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

clock-img

22.09.2008, 14:41

clock-img

Menta

pencil-img

216

Moj teden je bil uspešnejši kot prejšnji. Tehtnica kaže -1,3 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem ful srečna in sem spet zelo motivirana za dieto. Pa tudi, ko se pogledam, se mi zdi, da se že malo opazi, da sem shujšala. Bravo, bravo, bravo.

Vsem tistim, ki pa niste bile ta teden uspešne, želim da bi bile vztrajne in močne, da ne bi obupale in da vam naslednji teden tehtnica pokaže manj kilogramov.

Morem pa povedat, da mi je tole skupno hujšanje prav všeč in me zelo motivira. Hvala vsem, ki hujšate z mano user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.09.2008, 16:35

clock-img

sesil

pencil-img

3017

evo še jaz na raport. to je bil moj prvi teden po montignacu in tehnica kaže -1.5kg.
imam pa analogno, ker ji bolj zaupam kot digitalnim. digitalne so me že 2 razočarale, ker so kazale ker velika odstopanja po 3x -nem zaporednem tehtanju.
nisem pa še čisto nič grešila. upam da bom čim dlje zdržala.

punce, ne obupat, uspelo nam bo!!

clock-img

22.09.2008, 17:43

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Moji kilogrami so pa na -1 kg. Še kar zadovoljna, glede na to, da se prejšnji teden nisem prehranjevala doma.

clock-img

22.09.2008, 18:50

clock-img

Arual

pencil-img

615

Ojla.
Issa čestitike.
No pri meni pa nič ni šlo zaenkrat dol, res pa je da sem bila zelo poredna in sem full grešila. Tako da kg ostanejo na istem.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

23.09.2008, 09:12

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

punce punce....

najprej issa well done!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


ostalim grešnicam pa eno vzgojno brco v rito user posted image user posted image


ne ga sračkat...spravite se k sebi....zima je pred vrati - in boste vidle, kot bi mignil bo gotova nato pomlad nato bikiniji user posted image

imejte v mislih, vsaka tista čokolada ali kremšnita je del vašega špeha ačli celulita

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

23.09.2008, 10:19

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Meni je tale prvi mraz dobesedno zaledenil kg user posted image user posted image user posted image !
Držijo se me kot klopa user posted image ! Jem pa po pameti,.....tako da je ta teden status quo (torej enaka kilaža) user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 23.9.2008 10:20:21 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

23.09.2008, 13:42

clock-img

maja&m

pencil-img

646

Fejst grešila,rezultat pričakovan= +0,5kg
Sram me bodiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

23.09.2008, 14:57

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Ooooooo issa čestitamuser posted image user posted image user posted image . pa lepo in mirno nosečnost ti želim.

Kako pa kaj drugače, drage moje? Jaz imam vsak dan kak grehekuser posted image , pa laufat se mi tudi ne da k je tkoooo mrzlooo.



_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

23.09.2008, 16:18

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz pa nič ne grešim...


Me pa svinjsko zebe, utrujena sem... Najtežji so sadni dnevi. V nedeljo me pa čaka že prvi vodni dan.

clock-img

23.09.2008, 20:21

clock-img

issa

pencil-img

1111

Pozdravljene!
še enkrat hvaaaalaaa za čestitke,...edino po čem vem da sem noseča (razen testa sevedauser posted image ) je da sem grooozno utrujena,sam spala bi.aja pa joške me tako bolijo, uf bolje da se jih moj ne dotakne, mu odgriznem roko...user posted image user posted image user posted image user posted image

em..ja..kaj pa to zdaj berem, punce ne obupat!!!!!!! se bo šlo,pride tak dan da imaš motivacijo na nuli ( ali ti gre tudi že v -) ampak to je en ali dva dni, pol pa treba spet energijo vklopt,..migat,..pa čimanj o hrani razmišljat,...jaz vem da ko sem imela vodne dneve sem veliko brala, ali pa preprosto šla nekam tako da sem se fulll zamotla...user posted image user posted image
punce glavo po koncu, če pač zdaj teža nagaja, morate samo vztrajne bit, to je glavno. prej ali slej se bo obrestovalo....user posted image user posted image  čez tri mesce vam bom fauš ko bote šle takoo lepo v  - kg jaz pa.....user posted image user posted image user posted image
držimmm vam pesti!!! pa glavo pokonc!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

23.09.2008, 21:30

clock-img

amaya

pencil-img

4434

1. Issa ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čimlepšo nosečnost ti želim. Uživaj
2. Jaz sem pa tako jezna na te italijane. Sem bila na dopustu dol in je bilo kr težko Montija papat.Ko sem šla sem jih imela 63,6. Ob vrnitvi pa kr 2 kg več. Pa sej ne moreš verjet!!! Pa sploh nisem toliko grešila!!!! Mogoče 2x. Je pa res, da sem Coca-colo žlompala, pa pivo user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
3. zdej pa moram nazaj notr prit user posted image
4. moje kg javim čez 1 teden user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem