cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

15.09.2008, 09:11

clock-img

maja&m

pencil-img

646

"Tudi jaz sem bila prejšnji teden slab karakter" in sem precej grešila (vsaj 2x) in se mi pozna...Nič nisem shujšala,no k sreči tudi pridobila ne. In moj tedenski rezultat je 0.
Ta teden bom bolj pazila. Držite se (stran od skušnjav).

Lp

clock-img

15.09.2008, 10:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.09.2008, 10:32

clock-img

Menta

pencil-img

216

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz nisem nič shujšala ta teden. Sicer se tudi zredila nisem, sam sem ful žalostna, ker ni šlo nič dol.

Zdej mam pa ful krizo in bi kar vse pojedla, ker vidim.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.09.2008, 10:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.09.2008, 10:53

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozabila na vago zjutraj med dirkanjem, ko smo vstajali zadnjo minutko user posted image ! Javim jutri - kg user posted image !


_____________________________

ROŽICA

clock-img

15.09.2008, 11:05

clock-img

maja&m

pencil-img

646

Punce,tiste,ki nimate spremembe v kg,-kaj pa če smo malo tudi v tistem obdobju,ko kg ne grejo nikamor?Upam,da me to ne zapelje v skušnjavo.Dajmo malo spodbude.Dajmo punce,dajmo....Saj smo ženske-vse nam uspe!!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.09.2008, 11:24

clock-img

No.1 žena

pencil-img

61

Hoj,

najprej vsem pozdravček. Nisem mogla vsega brati, v glavnem najbolj bi pohvalila mojomuro in zvesto. Mura - kapo dol pred tabo, ker si tako vztrajna, zvesta tebi pa čestitam za pogum in izgubljene kile.
Sama sem izgubila ti dve kilci, ki sem jih user posted image v času dopusta, a me po malem mika, da bi šla še naprej. Rada bi osvojila konf.št. 36 user posted image .

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

clock-img

15.09.2008, 11:46

clock-img

marita

pencil-img

542

hoj še ena grešnica; včeraj smo imeli krst za sina in seveda kile stojijo na mestu, tako da  ta teden je rezultat 0, še zmeri na 69 kg. Ah ja.

clock-img

15.09.2008, 11:53

clock-img

aiwich

pencil-img

161

jz pa še vedno brez tehtnice. sam sem v nedeljo se vagala, ampak ni blo na tešče pa mislim, da je kšno kilo manj. bom šla dons po tehtnico, če mi le znese.
pa knjigo od montija sem dons naročila, da lahko vrnem to k mam sposojeno od kolegice. sem jih že slišala, da je treba "biblijo" vrnituser posted image
danes sem pridna. mela za zajtrk jogurt pa graham žemljico, za malco grozdje. za kosilo si morm pa še neki zmislt. mogoče kšno piro z bučkami...njami, njami, njami....
ne vem kaj bomo letos s kromprijem k sva ga cel žakel dubla.... bo treba komu šenkatuser posted image

clock-img

15.09.2008, 13:12

clock-img

sončica12

pencil-img

6

ojla!!
Da ne boste mislile, da sem vas čisto zapustila...no tud js mam namen počakat s tehtanjem tam do začetka oktobra. Tako da vas do takrat pridno berem in se kaj oglasim...rezultati pa sepravi po prvem oktobru!!
Pridne boditeuser posted image

clock-img

15.09.2008, 14:02

clock-img

lonapo

pencil-img

907

user posted image user posted image me je ven vrglouser posted image

na hitro povzetek: -1,5 kg v 14 dnevih - nobene posebne diete: manj žri, večerja najkasneje do osme ure, veliko zelenjavnih obrokov, in ne mesa s krompirjem, nič sladkarij.

se javim čez teden dni, upam da bo spet - 1,5 kg.

_____________________________

Nejc in Žiga sta najboljši par!

clock-img

15.09.2008, 16:55

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

Zakaj obstaja toliko diet?

Zato ker nobena ne deluje tako kot si želite!!!!!!


_____________________________



clock-img

15.09.2008, 19:47

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Kaj zdaj punce, a samo jaz ne grešim?user posted image  Me mika na veliko, ampak ne! Hočem moje nove hlače kmalu nosit, pa konc! Pa tudi, če mi bojo prevelike, grem pa nove kupituser posted image  
Dajmo, motivacijo prosim! Jaz sem še zmer na jajcih!

clock-img

16.09.2008, 08:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.09.2008, 08:20

clock-img

aiwich

pencil-img

161

jutro.
sem šla včer tehtnico kupvat pa nisem nč najdla. sem bla sam v šparu pa ni blo nč na akciji in so ble vse čez 30 eur... to pa tud ne dam za eno obično tehtnco, ke do 20 eur. bo treba še kam drugam it pogledat.
drugač pa mislim, da eno kilco je šlo dol. 
zajtrk sem pojedla zdej pa treba začet delat. mam že polno ljudi tle.user posted image

Lep dan!

clock-img

16.09.2008, 08:47

clock-img

Anonimen

Prvoseptembrske borke za -kg!
 
Ime:              z.kg:     želj. izg.:    1.teh.   2.teh. 
Anonimnica
Beti S             63kg         -8kg          -1kg
Orhideja75                     -2-3kg                    -1kg
Lari                63kg         -8kg
cincin                              -10kg
juniorka         75kg         -15kg
Karmy85        66,5kg      -8-10kg     -0,4kg
Martinčka       59kg         -5kg          -1,3kg
majra             90kg         -25kg        -1,2kg
issa                                 -8kg          -0,5kg
kind lady                         -10kg
gamini
zvesta           112kg        -60kg        -4,2kg    -2kg
Menta             85kg         -10kg        -1,5kg      4445
živka               73kg         -8kg          -1,5kg      0
Eca                 57kg          -5kg           +1kg
sončica12       63kg          -8kg
maja$m          80kg          -30kg          -2kg       0
deja777         66,8kg       -7kg          -2,3kg   +1kg
Bubamaraa    83kg          -6-8kg         -3kg
Rožica I                            -10kg        -1,8kg
pikalonica       85kg          -20kg          -2kg
Tinca 35                           -8kg
CHICA 83       64kg          -9kg             +1kg
marita            71kg          -11kg           -2kg      0
mama76                          -25kg         -1,7kg
Teya*D          83kg          -28kg
aiwich                              -5-10kg
mojamura                        -26kg           -4kg
jer.za.                              -5-10kg
lanapo           71kg          -11kg                      -1,5kg
Martina 27     69kg          -10kg
No.1 žena                        -2kg                         -2kg
amaya           67kg          -7kg                         -2,7kg
    
gremo veslo na delo
 
Če kaj ne štima me popravite, če sem katero izpustila naj javi.
 
TEHTANJE: VSAK PONEDELJEK, V TOREK DELAM TABELO!

Vse, ki se ne bodo javile vsaj na vsako tretje tehtanje, vas izbrišem iz tabele, že zaradi preglednosti!

clock-img

16.09.2008, 08:49

clock-img

Anonimen

okuser posted image
sedaj pa ne vem zakaj je to naredilouser posted image
bom probala popoldan popravit, do takrat pa še javite tiste, ki še niste!

clock-img

16.09.2008, 10:13

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz se načeloma ne tehtam tako pogosto. tako, da ko se bom tehtala javim spremembe user posted image


sicer pa punce, v slogi je močuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

16.09.2008, 10:50

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Joj, še jaz. A sva z juniorko edine, ki nisva grešile?

Torej meni je končno tehtnica včeraj pokazala - kg. Torej v enem tednu -1,4kg user posted image user posted image user posted image . Danes sem težo še enkrat preverila in ne morem verjeti, res sem šla -1,4kg dol.


Punce ne grešit, zagotovo nam bo uspelo priti na cilj!

Eca




_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

16.09.2008, 14:58

clock-img

Beti S

pencil-img

217

Z dieto ´manj žri˝sem ta teden spravila dol- 0,8 kg, skupaj v 14 dneh - 1,8 kg user posted image

Sm kar vesela, začela sem mal telovadit z Leg Magic, pa se mi že pozna na stegnih in riti.user posted image

Dajmo punce ne obupat, sej bo ta teden boljše.

clock-img

16.09.2008, 17:35

clock-img

issa

pencil-img

1111

bravo vsem za - kg in za močno motivacijo user posted image user posted image user posted image
jaz sicer ne grešim ampak grejo kg zelooo počasi,tako da ta teden spet - 0,5 kg tako da zdaj v dveh cel 1 kg dol šal...jeeeej user posted image  user posted image  špočasi pa vztarjno pa bom že prilezla do željenega cilja!!user posted image user posted image user posted image
za vse pa trdno in pogumno naprej!!!!user posted image user posted image

clock-img

16.09.2008, 18:43

clock-img

majra

pencil-img

1499

Stanje isto!
Vsaj to, glede na to koliko ga serjem, je še dobro user posted image

clock-img

16.09.2008, 20:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.09.2008, 21:28

clock-img

Anonimen

jaz sem danes imela kar pester dan smo celi dan pospravljali, ker v čet vozijo kosovne odpadke in je treba par stvari pospravituser posted image . pa še likala sem-kar je za mene čudež. sedaj pa sem malega spravila spat in končno pred rač. tak da za telovadbo ni bilo časa, sedaj pa se mi ne da več.
živka kaj ti še vedno tečeš,. ko je tako mrzlo, saj vem da te po moje ne zebeuser posted image ampak meni se sploh ne da ven pogledat ko je tako stanje ne da bi še šla tečt. imam pa en kup naprav za telovadkbo in še urejamo "fitnes sobo" tak da ko bo tipi topi urejena pa začnem res redno telovadit.
a ima katera orbitrek. koliko ga uporablate in ali tudi vam tako škripa? jaz se že zaradi tega ne spravim ker mi gre strašno na živce tisto cviljenjeuser posted image pa se ne da nikjer nič zategnit da bi nehao. a najbolje da ga kar v olje namočim, da bo ziher?user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.09.2008, 21:30

clock-img

Anonimen

tabelico bom popravila ju3 dopoldan in dodala vse , ki ste še javile. sedaj se mi ne da več, grem kar ajat.
lahko noč!

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem