cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

11.09.2008, 14:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.09.2008, 14:09

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

marita- jaz sm tudi čisti antitalent za šport, ampak laufam pa čist lahko.
Jaz ti svetujem, da si sama določiš en tempo, ki ti odgovarja, pa fino se morš razgibat predenj začneš, pol pa če te matra greš najprej samo en krog 800 m ali pa 1 km, potem pa en krog hoje, da se umiriš, pa spet en krog teka, pa tko naprej, naslednji dan pa lahko dozo povečaš, pa ne pozabi na dihanje: skozi nos notr, skozi usta ven.

veliko srečeuser posted image

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

11.09.2008, 15:20

clock-img

mama76

pencil-img

182

Evo mene jaz sem tudi danes grešilauser posted image  je kolegica naredila diplomo in je imela v službi zakusko pa je še mene zraven povabla in seveda iz olike sem jedla francosko solato pa nekaj rezinic pršuta in baklavo user posted image , zdaj pa ne bom več nič in bom jutri pridna na sadju in zelenjavi, upam da se mi ne bo preveč poznalo saj količinsko ni bilo veliko je bilo pa vse zmešano tako dauser posted image
Lepo se imejte in še enouser posted image  za srečo.

clock-img

11.09.2008, 16:20

clock-img

issa

pencil-img

1111

marita,. tudi jaz sem začela tak po intervalih, malo tek ko nisem zmogla pa hoja in spet malo teka in pol hoja,.itd.....tak počasi, ne prehitevat sama sebe, sčasoma boš pridobila na kondiciji, najšla nek svoj ritem teka in dihanja in ti bo bolje!!!
ja začela pa sem tudi zelooo težko, redko si me spravo na tek, pol pa en teden bil tak da se mi je nekaj zašuknilo pa sem pol začela vsak ali vsaj vsak drugi dan laufat, enostavno mi je občutek po teku super,.. vem da sem nekaj zase naredila,..in to me žene, mogoče še dejstvo da želim sprobat koliko sem sploh zmožna, kar zadnje čase ugotavljam da se kar presenetim!!

vsak začetek je težak!kar pogumno!!

clock-img

12.09.2008, 08:29

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Kje ste punce? A tako telovaite, da ne pridete do računalnikauser posted image . jaz sem včeraj kar konkretno grešila in se mi danes ni na tehtnici kaj dosti poznalouser posted image . sem se odločila, da se ne bom več strogo držala diete, bom imela vsak 4dan sadni dan in sladko jedla takrat ko lahko, drugače pa bom probala ločevat če mi bo pa kaj zapasalo (kaj kar ne sodi v jedilnik ) bom pojedla brez slabe vesti.  mislim da ne bi smelo biti krize!

upam, da ste oz. boste ostale bolj pridne kot sem jazuser posted image

lep dan!

clock-img

12.09.2008, 09:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.09.2008, 09:20

clock-img

Anonimen

Evo mene user posted image
Sem pridna in ne grešim.Zaenkrat.Rekla sem, da se bom tehtala šele po enem mesecu, vendar nisem zdržala.user posted image Včeraj je bilo -3,5kg manj user posted image
Pridne boditeuser posted image

clock-img

12.09.2008, 09:23

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

evo prišel je moj sadni dan in upam, da ga je čimprej konec...user posted image

sem pa včeri tudi mal milke dala v usta namest jedilne....user posted image ..pa sej bo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

12.09.2008, 09:28

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Helou

Men se bojo žabe zaredile v želodcu od samega čajauser posted image , dans imam spet sadje za zajtrk, pa potem verjetno kako tuno za kosilo, večerja pa nič oz 1 l čaja- bljak.
Jaz že 2 dni nisem šla laufat, k ceu dan delam, pol se mi pa ne da, pa sej tko grejo tud kalorije ane ?

_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

12.09.2008, 10:15

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Meni se izteka jajčna dieta. prva dva tedna sem se je držala, zadnji teden malo grešila.
Naprej grem podobno, tako, da ne jem kruha in sladkarij, ter zvečer nič.
Veliko teka in ostale vadbe.
Rezultat sporočim v ponedeljek.


------------------
Koliko ti je pa šlo dol v dveh tednih?

_____________________________

ROŽICA

clock-img

12.09.2008, 10:28

clock-img

Anonimen

jaz bom pa zgleda kar zaključila z dieto. ker sem tako nervozna zaradi diplome, da samo iščem nekaj. sem že tak sitna , pa boljše za vse, ki živijo v moji okolici, da zraven še nisem lačna, ker samo user posted image

clock-img

12.09.2008, 12:19

clock-img

Beti S

pencil-img

217

Deja777- ne obupaj, poskusi tako kot jaz, da zmanjšaš obroke, pa čim manj sladkarij in ne jej po 18 uri.
Meni je s takim načinom uspelo prejšnji teden spravit dol 1 kg. Vsak dan sem po kosilu pojedla kornet. user posted image Kaj hočem, temu se pa res nemorem odpovedat. Kosilo jem normalno, nič ne ločujem samo količinsko sem zmanjšala.

clock-img

12.09.2008, 13:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.09.2008, 16:48

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jaz se še kar pridno držim, čeprav me včasih mine,m ker sem lačna. Nimam pa nekih strašnih lušt. Edino ti sadni dnevi me jeb**o. user posted image

Ne vem pa, kako bo z dieto naslednji teden, saj sem cel teden službeno odsotna v Ljubljani. user posted image

clock-img

12.09.2008, 17:29

clock-img

Anonimen

saj vas ne bom zapustila in tabelico bom tudi naprej delalauser posted image , je pa res da bom malo manj hujšala ker me sedaj precej mantra, ker sem pod stresom, bom pa kot sem napisala, še vedno mela sadne dneve in probala ločevat koliko se bo dalo. pa telovadila bom več kot em do sedajuser posted image

clock-img

13.09.2008, 16:14

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

no jaz pa sem skupaj spravila dol 3 kg... jeej.. sedaj torej 56kg.

clock-img

14.09.2008, 09:45

clock-img

Menta

pencil-img

216

Jutri je ponovno tehtanje. Jaz imam kar slab občutek, čeprav sem se dobro držala. Me prav zanima, kaj bo pokazalo. Upam, da je tehtnica na moji strani user posted image .

Uživajte, čeprav je tako čudno vreme. Pa kako se je ohladilo! Baje, da mraz tudi kalorije kuriuser posted image Grem ven na balkon stat, da bo šlo hitreje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.09.2008, 10:02

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Menta


Uživajte, čeprav je tako čudno vreme. Pa kako se je ohladilo! Baje, da mraz tudi kalorije kuriuser posted image Grem ven na balkon stat, da bo šlo hitreje




hahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.09.2008, 16:58

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Hej punce! Ja, smisel za humor mora bituser posted image !
Moram se pa še jaz mal pohvalit! Sem probala une kavbojke, ki sem jih nabavla premajhne in sem jih lahko zapelauser posted image . Sicer so še tesne, ampak prej jih niti na r it nisem dobila user posted image . Sem ful hepi!!!!!!!! Tako imam večjo motivacijo za še eden teden jajčne diete, pol si bom pa mogoče tehtnico nabavlauser posted image !
Danes sem sicer malo kruha pojedla, ker sem svežega spekla, drugače pa ne pretiravam..no, pa včeraj pol korneta, sva z malim delila!
Pa držim se, da se vsak dan po tuširanju namažem s kremo- v bistvu se zmasiram in je super filing.
No, z vašo podporo bom mogoče celo s fotko, ki jo ima mojamura konkurirala!user posted image
zvesta- ne obupat, ponavadi je v drugem okolju lažje z manj hrane, vse si pripravi, pa bo šlo!
No, lepo nedeljo zaenkrat!

clock-img

14.09.2008, 18:46

clock-img

issa

pencil-img

1111

pozdravljene!!

ja bravo vsem ki se vam kg-ji tako lepo topijo,...jaj sem se danes pač te vagala (vem prehitevam za en dan user posted image ) pa mi je pokazalo spet samo - 0,5 kg........hm madona mislim da tale monti ne rata pri meni glih,.. z ločevalno sem tudi po 3,5 na teden dol dala...no bomo vidli kak bo še dalje,..bom pa zamenjala pa na katero drugo šla...user posted image user posted image user posted image user posted image  
ne ne da se nebote misle da sem neučakana,..samo tak ko gledam našo tabelo se samo zamislim,...user posted image user posted image user posted image
ja mrzlo pa je res danes,..ko šus,....grrr,.. očitno je res konec poletja,....kako bote pa rekreirale pozimi?

clock-img

14.09.2008, 20:52

clock-img

majra

pencil-img

1499

Mene je pa kar malo strah jutrišnjega tehtanja, ker ga serjem na veliko. Pa to ni res, kak sem slab karakter user posted image
Mogoče se pa jutri zboljša user posted image
Sem pa razmišljala, da bi začela hodit na fitnes, sam kaj ko se mi ne da vozit 15 km.

clock-img

15.09.2008, 04:55

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Jutro!

Preden odfrlim v Lj, javim še današnjo težo. 106 kg, torej 6 manj kot od začetka in 2 manj zadnjem tednu.

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.09.2008, 05:00

clock-img

Kerensa*

pencil-img

17918

Ti v LJ, jaz pa v MB... pomahaj mi na avtocesti. user posted image

clock-img

15.09.2008, 07:31

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Danes pa nismo niti malo spali. anej je bolan pa še zobki ga mučijo in smo lepo celo noč prebedeli. no in ker smo tako fino bolani in je mami pod stresom se tudi na tehtnici pozna +1kguser posted image user posted image . sem prav jezna na sebe ker me tako iz tira spravijo malenkosti in kar moram nekaj v usta nest. je pa res da ne rabim dosti pojest in se mi pozna v+ seveda! tast je včeraj orehovo potico pekel in ati sirovo pogačo in sem seveda mogla vse probat. no saj bom ta teden bolj pridna in bo šlo 2kg v -.  user posted image

no uživajte v "zimskem" dnevu in pridno javite kg, da naredimo tabelico!
LP

clock-img

15.09.2008, 07:34

clock-img

orhideja75

pencil-img

1394

jaz -1 kg.  ampak sem odločena, da bom ta teden bolj pridna in ne bom nič grešila user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem