cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: PRVI september

  
clock-img

08.09.2008, 11:08

clock-img

maja&m

pencil-img

646

Pa še jaz...se trudila paziti,da nisem jedla po 18 in rezultat je - 2 kguser posted image user posted image  
Upam,da bo šlo tako tudi naprej in da ne bom izgubila volje,ko se bo malce ustavilo to kopnenje kg.
Čestitke tudi ostalim in le tako naprej.Skupaj nam bo uspelouser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.09.2008, 11:56

clock-img

mama76

pencil-img

182

Jaz pa jutri javim kg sem se zjutraj prav pozabla stehtat user posted image

clock-img

08.09.2008, 12:32

clock-img

juniorka

pencil-img

1258

Hej punce!
Jaz še nisem nabavla tehtnice, sem rekla, da hočem vsaj nekaj dol dobit prej, ker bi mi motivacija padla, če kg ne bi šli nikamor! Tako da tudi jaz okoli 1. oktobra javim nove kg! Sem se pa zmerla, pa tudi čakam na rezultate!
Ja, jaz sem kar zadovoljna s tole jajčno dieto, ker če ne bi imela točno napisano, kaj jest, bi sigurno še kaj zvečer.... Jaz sem bila en dan v zaostanku in sem samo včeraj vzela fraj dan z ogromno solate, za kosilo zraven basmati riž z zelenjavo, za večerjo pa zrezek s solato! Vmes pa krekerje... Za zajtrk se pa nisem mogla upret pomarančiuser posted image , pa en sadni jogurt- pretečenuser posted image !
Danes pa znova!
Vsem veliko uspeha!

clock-img

08.09.2008, 12:37

clock-img

Menta

pencil-img

216

Tehtanje: danes 83,k kg....to pomeni -1,5kg. Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image

Morem pa priznat, da sem bla malo razočarana zjutraj, ko sem se tehtala. Ne vem zakaj, ampak sem nekako pričakovala, da bom šla 2kg dol. Pa nisem nič kaj grešila in to, tak sem se fajn počutla cel teden, še v ogledalo se mi je zdelo, da vidim spremembo. No, pa sej, ne smem izgubiti motivacije! Sej vem, da je tudi 1,5 kg dobro.

Bravo vsem za uspešno hujšanje. Le tako naprej!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.09.2008, 12:38

clock-img

aiwich

pencil-img

161

jz tud še vedno brez tehtnice. bom šla verjetno ta vikend nabavit potem pa tud sporočim, če so kšni rezultati. morm pa priznat da nisem bla čist pridna, ker sm tud okol po kosilih hodila. ampak ni blo velikih grehov, nobenega grickanja al pa kej... sam mogoče za kosilo ni bilo čisto vse tako kot bi moglo.
sem pa drugače kar pridna glede telovadbe. kr redno trebušnjake delam in peš lepo v službo pol ure... če je treba pa še nazaj pol ure. neki mal pa le migam.user posted image

clock-img

08.09.2008, 13:12

clock-img

Martina27

pencil-img

551

Živjo!!
No, še jaz se vam pridružujem, čeprav ni več 1.9 sem začela danes in želim oz hočem shujšat 10 kg. Sem se odločila da bom hujšala po Montignac-ovi dieti, tako da grem potem kupit tudi knjigo.

Je težko to začet ja, še sploh če imaš sladko rad tako kot jazuser posted image

Mi je danes zdravnica rekla da imam holesterol in tako se se odločila da je pa treba nekaj narest.
Imam 69kg visoka pa sem 176 uf ja iz konfekcijske 38 sem že prišla na 40user posted image


Sej bo, vse smo močne in vem da nam bo vsem uspelo.

clock-img

08.09.2008, 13:41

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Tako, še jaz na hitro javim. Sem danes imela 107.8 kg, kar pomeni -4,2 kg.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.09.2008, 13:47

clock-img

karmy85

pencil-img

339

Hojla!

Jaz se javlam,malo se grešila vmes.user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes zjutraj sem jih imela 66,1kg,tko da telovadit še nisem začela,ker ni časa,se morm prej še z mojim zmenit,da bo varuška,jaz pa bom šla na aerobiko.user posted image

clock-img

08.09.2008, 14:50

clock-img

No.1 žena

pencil-img

61

Pozdravček vsem,
tudi jaz se vam bom pridružila, zgubiti moram dve kilci ali pa več. Sem bila pridna spomladi, ker sem izgubila 10 kg, pa sem čez poletje fasala nazaj 2 kg.
Sicer pa sem vse pridelala sama s svojimi zobmiuser posted image .

Vidim pa, da pridno kroži moj povzetek iz excela o Montiju, ki sem ga nekoč poslala Dulcineji. Hujšala pa bom .... še ne vem kako...
Sporočim jutri.
Lepo se imejte.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

clock-img

08.09.2008, 16:09

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

Hej punce!

Men je pa tehtnica crknila, no samo baterije bo treba zamenjat, tko, da javim zvečer, če je blo kaj uspeha.
Pa da se še malo pohvalim, včeraj sva šla z mojim laufat, pa sm komot 3 kroge prelaufala, dons greva pa tuduser posted image user posted image
Zdej sem ubrala drugačno taktiko hujšanja, imam en čaj za pomoč.

A ima mogoče katera primere jedilnikov za hujšanje po Montignacu, enkrat sem že prebrala njegovo knjigo, pa je tega že ene 2 leti pa se več ne spomnim, knjigo sem pa morala vrniti.

lp pa veliko uspeha se pišemo zvečer!!


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

08.09.2008, 18:56

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa danes tako lačna!user posted image  sem prav jezna na celi svet, ker morem vedno hujšat in vedno pazit kaj jem, se vedno nečemu odpovedovatuser posted image user posted image .
od mojega sestra poje ogromno čokolade in je taka suhica, da groza. pa moja mami poje 10x več kot jaz in ima pri enaki višini kot jo imam jaz 54kg. jaz pa seveda po atijuuser posted image user posted image .

ok sem se malo spihalauser posted image user posted image . sedaj pa veselo nazaj na hujšanje. me je danes prav imelo da bi nekaj pojedla-nekaj konkretnega. ker imam sadja vrh glave še od prejšnje runde hujšanjauser posted image  drugače danes več nič ne jem pa malo bom probala potelovadit. mogoče me celo prime in grem laufat.

no do jutri pa res javite kg, bom enkrat dopoldan delala tabelico

clock-img

08.09.2008, 19:14

clock-img

majra

pencil-img

1499

user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kg.
Jaz sem se pozabila stehtat, se bom zjutraj. se pa kar bojim, da ne bo pravega rezultata, ker sem totalno zabljuzila zadnja dva dneva user posted image

Pa o rekreaciji še vedno ne duha ne sluha user posted image

Joj, samo jamram. Se moram vzet v roke

clock-img

08.09.2008, 20:38

clock-img

Anonimen

jaz sem pa šla iz jeze tečt.user posted image user posted image user posted image  in sem tekla/hodila dobrih 15 min.

lahko noč!

clock-img

08.09.2008, 21:15

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104


No evo punce, zdej je pa uradno, kar sem se bala, sem jezna kuser posted image , pridelala sem dodaten 1 kg, namesto, da gre dol gre gor, katastrofa.
Zgleda, da sem preveč grešila al kaj.
No ja pa sej bo boljš, upam, sam obupat ne smemouser posted image

Čestitke vsem, ki vam je uspelo, kako kilco dat dol.
lp


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

08.09.2008, 21:32

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Še ena izgubljena in jezan kot user posted image . Ja, grešila sem. Priznam. Namesto, da bi šla kakšno kilo dol ( v sredo je vaga že lepo kazala 56kg) je danes  pokazala 58user posted image kg.
Praviloma ne grešim, toda rojstni dnevi in tatarec sta moja šibka točka.

Vsem čestitke za izgubljene kg in voljo do telovadbe (jaz nima ne volje ne časauser posted image ).

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

clock-img

09.09.2008, 07:22

clock-img

majra

pencil-img

1499

Dobro jutro!
Čeprav ni dobro in sem jezna nase kot user posted image . Seveda sem grešila in vaga je pokazala samo -1,2 kg. Se tolažim s tem, da vsaj ni plusa user posted image

Sploh se ne razumem, da se je tako težko vzet v roke, se odločit in  ukrepat

clock-img

09.09.2008, 07:57

clock-img

aiwich

pencil-img

161

Jutro!
dons sem pa slabo spala, celo noč sem se zbujala. bla že eno uro prej v službiuser posted image
se tolažim, da bom dons spala k top k bom tko zmatranauser posted image
en lep uspešen dan brez grehov nam vsem želimuser posted image

clock-img

09.09.2008, 08:19

clock-img

mama76

pencil-img

182

Dobro jutro, pa da še jaz sporočim danes sem se stehtala in tehtnica je pokazala -1,7 kguser posted image upam, da bo šlo tako naprej .
Lep dan vesem skupaj

clock-img

09.09.2008, 08:31

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

dobro jutro...

vo mene grešnico..sem bila včeri tolk boga, da sem pojedla malo zrezka...res malo...pa solatooooo za večerjo, ker sem skor umrla od lakote...user posted image


tehtnica kaže -3 kg.... točno 80kg mam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

09.09.2008, 08:59

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz sem sicer že od januarja na zdravi prehrani, pa vam povem tolko za motivacijo, da mi je spet uspelo oklestiti kar 4 kg....tako da mam zdaj -23 kguser posted image user posted image

veliko volje vam želim!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

09.09.2008, 09:17

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

No, če danes vse javljate svoje kg, jih bom pa še jaz, ker mi od včeraj na danes kaže celih -0,7 user posted image , tako da je vse skupaj (v 8-ih dneh) -1,8.
Jaz sem že s tem zadovoljna  user posted image !

P.S.: Imam pa 71- tko, rada bi pa prišla na luštnih 60 user posted image !
user posted image user posted image user posted image


In še user posted image user posted image user posted image  za vse, ki jim je šlo dol in
user posted image user posted image user posted image  za vse, ki jim še ni (pa jim bo zato drug teden user posted image )!

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 9.9.2008 9:21:07 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

09.09.2008, 09:25

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
tako da mam zdaj -23 kguser posted image user posted image


---------------------
Kapo dol, Mura user posted image   user posted image   user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

clock-img

09.09.2008, 09:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.09.2008, 14:39

clock-img

CHICA 83

pencil-img

104

mojamura- a te lahko prosim, če mi napišeš, kje naj najdem jedilnike po montignacu, sem že gledala na netu pa so samo ene knjige nič točno, kaki so jedilniki oz kaj lahko pa kaj ne!user posted image

Hvala že vnaprej.
Punce, dajmo gas, gas gasuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

clock-img

09.09.2008, 16:25

clock-img

Anonimen

evo mene! danes sem mela tako laufanje da do sedaj nisem uspela do neta prit. no pa naredim še tabelico!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem