cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Moji Tia Lani.......

clock-img

22.07.2008, 01:24

clock-img

lindy

pencil-img

937

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

22.07.2008, 08:28

clock-img

sakuL

pencil-img

911

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

clock-img

22.07.2008, 09:44

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

22.07.2008, 21:16

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.07.2008, 22:31

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Zadnjič nisem mogla niti ene tipke stisnit, tako hudo mi je ko berem vaše tragedije. Ni besed s katerimi bi lahko potolažila osebo, ki vse to doživi.

Vsakič, ko preberem kakšen post tu gor, grem do posteljice in gledam svojega user posted image in si mislim, kako srečna sem, da je zdrav....in kar srce se mi trže, ko pomislim, na vse vas, ki imate v sebi to veliko praznino.


Pošiljam ti en velik user posted image

E.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

25.07.2008, 12:33

clock-img

honey

pencil-img

2567

Jokam, jokam, jokam user posted image user posted image user posted image  Ne znam si predstavljati, kako mora biti to hudo, ko gre tvoj user posted image  med user posted image . Res ne. Upam, da nikoli ne bom vedela. Že tako mi je še danes hudo, ko sem pred 2 letoma izgubila pikico v 5 t nosečnosti.

Čeprav po tolikem času, ti lahko izrečem samo sožalje.

clock-img

25.07.2008, 18:49

clock-img

gloria

pencil-img

4900

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.07.2008, 12:45

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Vse najboljše, Tia Lana.
Mamici pa veliko poguma in en velik user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

27.07.2008, 22:50

clock-img

Anonimen

Sem se ravno vceraj spomnila na malo Ajso, da bi bila v torek stara tudi ze tri leta. Kako gre hitro vse to. user posted image za Tio Lano! 

clock-img

27.07.2008, 23:30

clock-img

alex28

pencil-img

50

Edina pozdrav!!

Tudi jaz sem ena izmed tistih mamic, katere naši angelčki si  delajo družbo.
Imam dva angelčka in od takrat je minilo 4 leta in pol. Pa je bolečina še kako prisotna-pozabiš nikoli, le naučiš se živeti s tem.

Ja ko pridejo datumi, še bolj boli- zakaj? Tudi mi bi sicer praznovali rojstne dneve, pa jih ne moremo,.. ne moremo objeti sončkov, jih stisniti k sebi,..

Včasih je  hudo tudi kar tako,.. ko te pač kakšne dogodek spomni na to,..

Ja tudi jaz pogrešam moja dva fanta, močno pogrešam,.. Pa če se le da grem skoraj vsak mesec na grob v LJ,.. da ju obiščem-pobožam ploščico.

In večkrat se vprašam kako bi izgledala sedaj,,.. kakšne vragolije bi ušpičila,.. prve besede-a tega ni.


Razumem te Edina,.. objem ti pošiljam, to je največ kar lahko. Ter poljubčka našim angelčkom.

clock-img

29.07.2008, 14:20

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Oj Edina!Pa je danes tudi z anas napočil ta čas ,čas ,ko bi morali veselo praznovat.....Bolečina?...je grozna ,kaj več nisem zmožna danes napisat...
lepo se imejte z Nayo...user posted image

clock-img

05.08.2008, 21:09

clock-img

Oaza

pencil-img

616

user posted image  user posted image  user posted image  
Edina-user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

05.08.2008, 21:47

clock-img

Martina27

pencil-img

551

Kot prvo želim tudi jaz vse najlepše tvoji princeski, kjerkoli je, ampak vedi, da je vedno nekje ob tebi.
To je tako kruto, da kar jočem, ker vas občudujem, res vas, vse mamice, ki ste izgubile svoje sončke, ker jaz vem, da če bi se mojemu kaj zgodilo bi tisti isti trenutek umrlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Težko se s tem sprijazniš, pravzaprav se ne moreš, naučis se sčasoma živet s to bolečino.

Še en razlog, da smo me lahko še kako srečne, ki imamo zdrave sončkeuser posted image

Edina, ta tvoja pikica je ponosna, da je imela tako mamico, da se je
še zmeraj spominjaš in ji tako lepo napišeš, v to bodi prepričana.user posted image user posted image user posted image

Eh, pa spet tak jočem, da komaj vidim kaj pišem, ker to pa je res nekaj groznegauser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.08.2008, 18:48

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

Brez besed semuser posted image bodi močna, mislim, da ga ni hujšega trpljenja kot je mamici, ki prestaja to, kakor prestajate ti in ostale, ki pišete tu. Redko zaidem na ta del RR, ker mi je preveč hudo in me vaše zgodbe preveč prizadenejo.
user posted image user posted image user posted image za malo princesko


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

clock-img

12.10.2008, 21:54

clock-img

petra2a

pencil-img

289

Joj, tole me je pa do konca zlomilo. Včasih se vprašam, komu sem naredila kaj slabega, da me življenje tako preizkuša....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem