cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Začaran krog

  
clock-img

10.08.2008, 18:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

No, zdaj sem se odločila.user posted image  Začnem v ponedeljek 11.8.2008, ker takrat štartam dopust in bom sama dopoldne imela mir, da preštudiram Montignaca.user posted image  Držite pesti.user posted image



Bomo.

Jaz te bom se za besedo :), malo.

clock-img

10.08.2008, 19:46

clock-img

Anonimen

V pripravah na dieto, sem izgubila 2 kg. user posted image  Mogoče je pa pomagal korenčkov sok?user posted image
user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2008, 19:50

clock-img

Anonimen

No, jutri najprej peljem avto na štrihanje in grem peš domov (5km). Zajtrk bo po Montijevo (upam)- korenčkov sok, brezkofeinska kava, dva spečena jajčka (olje itak vedno zlijem stran), brez kruha.

clock-img

10.08.2008, 21:18

clock-img

majra

pencil-img

1499

Nataša77, držim pesti, da rata. Pa user posted image  za izgubljene kg. Mogoče bi pa morala ostat na pripravah na dieto user posted image

clock-img

11.08.2008, 17:36

clock-img

Anonimen

V pripravah na dieto, sem izgubila 2 kg. user posted image   



Predlagam temeljitejse priprave.

clock-img

12.08.2008, 08:05

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

V pripravah na dieto, sem izgubila 2 kg. user posted image  Mogoče je pa pomagal korenčkov sok?user posted image
user posted image user posted image user posted image



dobre so te tvoje priprave .... herheheheuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.08.2008, 09:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.08.2008, 07:29

clock-img

Anonimen

Začaran krog se nadaljuje.user posted image Smo bili na morju, pa ful aktivni- vsak dan mali triatlon- dobila gor 3kg.user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.08.2008, 07:41

clock-img

Anonimen

Bova skupaj?user posted image user posted image user posted image

Bolj kot premišljujem, da moram shujšati, bolj se redim.V glavi vse vem, ampak..........
Ne pomaga jamranje, pomaga samo, da nas nekdo fajn brcne v rit. Debelo rituser posted image user posted image

clock-img

30.08.2008, 07:45

clock-img

Anonimen

O, K__Luser posted image Tisočkrat že začeli, tisočkrat obupali. Niti Montija se ne morem lotit.user posted image

clock-img

30.08.2008, 10:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.08.2008, 10:55

clock-img

Anonimen

pa ful aktivni- vsak dan mali triatlon- dobila gor 3kg



To je dokaj normalno.
Zelo aktivno ukvarjanje s sportom (kar po mojih standardih triatlon je user posted image ), povecuje misicno maso.

Na dolgi rok je meni dalec najboljsa kombinacija zmernega gibanja, pod katerega razumem hojo in plavanje ter zmerne prehrane.

Intenziven sport zahteva tudi intenzivno prehrano.

clock-img

30.08.2008, 10:55

clock-img

Anonimen

kaj če se postavimo v krog in se druga, drugo brcamo?



Jaz vas komot brcam user posted image

clock-img

30.08.2008, 21:16

clock-img

majra

pencil-img

1499

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

kaj če se postavimo v krog in se druga, drugo brcamo?



Jaz vas komot brcam user posted image



Mič, imaš kondicije še za eno? Brcat v rit, namreč, da se zmigam malo zmanjšat prej omenjeno rit

clock-img

01.09.2008, 21:01

clock-img

Anonimen

Mič, imaš kondicije še za eno? Brcat v rit, namreč, da se zmigam malo zmanjšat prej omenjeno rit



No, kako kaj?

clock-img

01.09.2008, 21:18

clock-img

majra

pencil-img

1499

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mič, imaš kondicije še za eno? Brcat v rit, namreč, da se zmigam malo zmanjšat prej omenjeno rit



No, kako kaj?



Danes začela in trdno odločena, da mi tokrat uspe. Pa hvala za brce, se priporočam user posted image

clock-img

01.09.2008, 21:27

clock-img

Anonimen

jaz sem pa začela z Montijem, pa me je takoj ena RRjevka premamila s sladoledomuser posted image

jao, jao, jaz pa moje hujšanjeuser posted image

clock-img

01.09.2008, 21:27

clock-img

Anonimen

jaz sem pa začela z Montijem



A si se tu user posted image ?

clock-img

01.09.2008, 21:30

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

jaz sem pa začela z Montijem



A si se tu user posted image ?



kaj si mislila, da sem se izgubila?user posted image

spet pijem korenčkov sokuser posted image

clock-img

01.09.2008, 21:31

clock-img

Anonimen

kaj si mislila, da sem se izgubila



DA, skoraj.

clock-img

01.09.2008, 21:32

clock-img

Anonimen

spet pijem korenčkov sok



Nemogoce user posted image .

In?

clock-img

01.09.2008, 21:51

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

spet pijem korenčkov sok



Nemogoce user posted image .

In?



zdaj pa vsak dan user posted image pa ne sex user posted image

clock-img

01.09.2008, 22:48

clock-img

Anonimen

Oprosti, MIIč, ker nisem vsega brala, pa ne vem, če si že pisala o tem, samo nekaj me zanima. Kako moji glavi "utupiti", da se imaš rad, da začneš spoštovati svoje telo, če pa veš, da si debel in še zdaleč ne privlačen. Če si nezadovoljen s sabo in pika. Ne vem. Lahko butam samo še z glavo v steno, pa ne bo nič pomagalo. Ko je telo lačno, ko se ti zasmili in ga potolažiš....s hrano. ?user posted image  Ne vem odgovora. Ne vem.

clock-img

01.09.2008, 22:59

clock-img

Anonimen

Kako moji glavi "utupiti", da se imaš rad, da začneš spoštovati svoje telo, če pa veš, da si debel in še zdaleč ne privlačen



Joj, bolje, da tega ne bi vprasala, ker se bom spet razpisala user posted image .

Ne, resno.
Telo je lahko prvo, ki ti pokaze, kaj se v tvojem zivljenju dogaja. Geni, ki so cez stoletja prisli do danes, se prilagodili raznim situacijam, in ki so na eni strani zelo obcutljivi na vse drazljaje v okolju, na drugi pa prilagodljivi nanje, skratka en zelo kompleksen in obcutljiv mehanizem, ki ga je vredno poslusati.

Zato...za zacetek...ne jemlji ga kot sovraznika v ogledalu, ampak kot dobrega prijatelja, ki ti bo ze mnogo prej kot ogledalo povedal, da se "nekaj" dogaja.

clock-img

01.09.2008, 23:06

clock-img

Anonimen

Ko je telo lačno, ko se ti zasmili in ga potolažiš....s hrano



Toliko kot je lacno telo, je lacna tudi tvoja glava oz. tvoja psiha.
Vem, to je navada, da se tolazis s tem, da posegas po hrani, nisi ne prva ne zadnja.

Ravno prej sem na cvekicah razlagala, da preberem kaksno knjigo o hrani; ce si malo predstavljas, da telo s hrano mucis in da se po doloceni hrani pocutis slabo...ali pa ce si predstavljas, kako blagodejno se po drugi pocutis (daj, poskusi si predstavljat, za 15 sekund :), enostavno dobis nekaj vzpodbude, da lepo in zmerno jes.

Glej, te diete, to je (obicajno) en bulsit.
Poglej najprej, kaj nosis v glavi, kaj jes, kdaj, kaj te porine, da jes.
Potem poisci nekaj hrane, ki ti je dobra in ki je hkrati zdrava (meni je to npr. korenckov sok user posted image , pa pire krompir, pa kuhan fizol, pa bucno olje-mascoba mora bit ) in jo poskusi nadomestiti v teh stresnih situacijah. Samo bohnedaj vse naenkrat, z neko grobo dieto, ker je to za telo prevelik sok, vsaj po moje. Lahko ti sicer reagiras drugace, ampak kolikor se meni zdi, so te instant diete tko tko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem