cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Last minute

  
clock-img

11.06.2008, 21:34

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

naniplus4, čestitam za izgubo kil. Če ti je to ratal, ti bo še tisto nekaj malega.

No jaz še vedno nisem probala tega jogurta, ga bom pa definitivno jutri, ko imam Š dan in nikol ne morem isto jest za večerjo kot sem za kosilo. Ne vem, mi ne gre.
Danes sem jedla pa zjutraj sadje, kosilo puranji zrezek, večerja pa hrenovke. Ves čas  se mi lušta nekaj sladkega, ampak se vnaprej veselim OH dneva in je lažje.

clock-img

11.06.2008, 21:50

clock-img

barby78

pencil-img

813

Ojla!

A se vam še lahko pridružim?
S ponedeljkom sem začela z ločevalno in zaenkrat še kar gre.dokler me ne bo čokolada izdala user posted image .mi je pa najhujš to,ker sem doma ( na porodniški) in kar naprej mislim na hrano.mi je pa fajn,ker vas je kr neki tu gor in je to krasna motivacija.

aja,kile-ja,js jih imam pri višini 160,kar 68.rada bi prišla pa vsaj do 60,čeprav je to še daleč od idealne teže user posted image .bomo pa probali.

a je katera gledala danes Oprah-je bilo o hujšanju?ampak tam so izgubljali tudi po 150 kg.sem dobivala kr kurjo kožo,ko sem videla kako so pol zgledali.

No,upam da mi bo uspelo


lepo se imejte

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000

clock-img

11.06.2008, 22:37

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Lelaval kaj tudi tebi jogurt deluje wc-varianta, ali samo da te zasiti varianta,


Mene smo nasiti, nič WC varianta - pa fajn mi je za pit user posted image .
Tanika - jaz se tudi dnevno moram vagat, teden dni zdržim le, če se mi baterije v vagi pokvarijo user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

12.06.2008, 07:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.06.2008, 07:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.06.2008, 07:45

clock-img

Anonimen

Ku-ku jaz sem še tu.user posted image
Mi kar dobro gre in hvala tisti, ki je na drugi temi napisala, da jogurtov napitek pomaga.Res pomaga, ker te nasiti.Imam -2 user posted image

Dopoldne jem samo sadje in to 3x, za kosila kakšno meso ali ribe, zraven zelenjava pa veliko solate.Pred napitkom popoldne pojem še kakšno sadje ali zelenjavo, potem pa ne jem več.Super spim, ker nimam polnega želodca.
Dobrodošle vse noveuser posted image

clock-img

12.06.2008, 09:18

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Hvala vsem za user posted image .
Danes sem se stehtala. Brrrr. No ja, saj bo bolje. Mora bit. Sem približno pridna. Tiste pol litra jogurta - a je to pol litra jogurta plus voda, ali je to vse skupi pol litra?

clock-img

12.06.2008, 09:21

clock-img

Anonimen

1 jogurt+ pol litra vodeuser posted image

clock-img

12.06.2008, 22:04

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

kind lady, kdaj pa greš spat? Mislim, če spiješ ob štirih ta jogurt, a zdržiš do ene enajstih?
Pa čestitke za -2!user posted image

Jaz sem pa danes jedla za kosilo in večerjo rižoto. Z zelenjavo in veliko solate.

clock-img

13.06.2008, 09:36

clock-img

gamini

pencil-img

823

Jaz sem od 9. 6. 2008 na ločevalni dieti, bi se vam pa z veseljem pridružila.

Obožujem navadni jogurt, tako, da mislim, da mi bo tole kar pasalouser posted image .

Zanima pa me, če lahko jogurt+vodo pijem vsak dan, ne glede na to, da
sem še na ločevalni dieti ali pa samo na B - dan?

Aja, zgubila pa bi rada vsaj 15 kguser posted image zaradi zdravstvenih težav.

Lp vsemuser posted image

clock-img

13.06.2008, 09:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

kind lady, kdaj pa greš spat? Mislim, če spiješ ob štirih ta jogurt, a zdržiš do ene enajstih?
Pa čestitke za -2!user posted image

Jaz sem pa danes jedla za kosilo in večerjo rižoto. Z zelenjavo in veliko solate.

Spat grem okrog 23h, vendar napitek vseeno spijem ob 16h.Če je kriza pa pojem jabolko, ali kakšen neslan orešček.
Napitek pijem vsak dan.

clock-img

13.06.2008, 09:52

clock-img

gamini

pencil-img

823

Kind lady, čestitke za -2 user posted image !

clock-img

13.06.2008, 11:24

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ojla vse hujšarice....malo vam bom tu pa tam kaj napisala.

rada bi vam samo predlagala, da med dieto ne stradate svoje telo, ker se boste takoj po končani dieti zredile nazaj.
raje si kompletno sistem prehranjevanja uredite tako, da se ga boste lahko držale dolgoročno, če že ne doživljensko (seveda z občasnimi 'grehi')...temelji naj na zdravi prehrani....ločujte jedi, črtajte kruh in sladkarije

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.06.2008, 14:34

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Lelaval kaj tudi tebi jogurt deluje wc-varianta, ali samo da te zasiti varianta,


Mene smo nasiti, nič WC varianta - pa fajn mi je za pit user posted image .
Tanika - jaz se tudi dnevno moram vagat, teden dni zdržim le, če se mi baterije v vagi pokvarijo user posted image .



user posted image user posted image user posted image  Če v vagi baterije crknejo mora mož še isto sekundo v trgovino po nje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Revež bo naredil čisto vse, samo da v naši hiši nikoli več ne sliši besed dieta, predebela sem, ritlasta sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, meni jogurt deluje 100 na uro. Lahko bi ves dan živela samo na jogurtu, tak me nasiti. Samo vem, da to ni dobro, zato vmes kaj pojem. No, mi je pa ratalo v slabih dveh tednih priti z 72,9 na 69,4. Jupiiiii!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.06.2008, 21:48

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

gamini, po moje lahko piješ ta napitek vsak dan. Za kosilo pač poješ, kar imaš tisti dan, za večerjo pa spiješ to. Edino na sadni dan ne.

mojamura, se strinjam s tabo, da je treba spremenit prehranjevalne navade, ampak kolikor sem jaz punce tule razumela, bi rade sam za na morje shujšale user posted image

tanikaa, bravo. Ma tale jogurt je res čudežen, zgleda. Jaz ga pa še vedno nisem probala.user posted image

Danes je bil OH dan, moj najljubši user posted image  Za kosilo špageti z zelenjavno omako in veliko solate. Za večerjo pa - sladkarije user posted image  Sam mi ni veliko pasalo, mi je kar slabo postalo. Jutri pa sadje... user posted image

clock-img

13.06.2008, 22:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.06.2008, 08:29

clock-img

gamini

pencil-img

823

Naja 3, hvala za odgovoruser posted image . No, včeraj sem prvič spila jogurtov napitek in moram priznati,
da sem bila potem do večera sita, sicer sem ga spila malce kasneje okrog 17- ih. 

Danes pa ... v nove boje user posted image

LP vsem hujšaricamuser posted image  

clock-img

14.06.2008, 11:59

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Komaj čakam ponedeljek in tehtanje. Da vidim, če se mi po tednu dni že kaj pozna.

clock-img

15.06.2008, 20:59

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kje pa ste vse? Ste obupale? user posted image

No jaz sem včeraj grešila user posted image  Sadni dan, zvečer pa lačna ful! Pa sem malo kruha s sirnim namazom pojedla. Danes mi je bilo seveda zelo žal... Zato sem za kosilo pojedla samo en zrezek s solato, za večerjo pa jogurt in banano. Konec do jutri.

clock-img

15.06.2008, 22:09

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz sem pridna in se jutri tehtam. Uspelo se mi je upret skušnjavam na mizi. Imamo en kup sladkarij iz poroke in mami je prinesla buhteljne... Nisem pojedla nič user posted image user posted image

Za zajtrk polnozrnat kruh z marmelado brez sladkorja, za kosilo piščančji zrezek in skledo solate za malico (ob 17) skledo sadja (jabolko, 2 breskvi, 3 jagode in kivi), za večerjo pa nisem bla lačna in sem samo čaj popila.

clock-img

16.06.2008, 13:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.06.2008, 23:04

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Lelaval kaj tudi tebi jogurt deluje wc-varianta, ali samo da te zasiti varianta,
Mene smo nasiti, nič WC varianta - pa fajn mi je za pit .
Tanika - jaz se tudi dnevno moram vagat, teden dni zdržim le, če se mi baterije v vagi pokvarijo .


Če v vagi baterije crknejo mora mož še isto sekundo v trgovino po nje. Revež bo naredil čisto vse, samo da v naši hiši nikoli več ne sliši besed dieta, predebela sem, ritlasta sem

No, meni jogurt deluje 100 na uro. Lahko bi ves dan živela samo na jogurtu, tak me nasiti. Samo vem, da to ni dobro, zato vmes kaj pojem. No, mi je pa ratalo v slabih dveh tednih priti z 72,9 na 69,4. Jupiiiii!!!!



Čestitke za izgubljene kilce user posted image user posted image . Vidiš, kako ti možek pri tvoji dieti pomaga user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

17.06.2008, 10:35

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Čestitke za izgubljene kilce user posted image user posted image . Vidiš, kako ti možek pri tvoji dieti pomaga user posted image



Ja, jaz pa njemu pri izgubljanju živcev. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

17.06.2008, 10:43

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

O moje kilce so šle tudi dol. Upam, da bo šlo tako naprej.
Grešim ne, razen ko sem v kafiču pol naročim deci jabolčnika pa 2 vode.

clock-img

17.06.2008, 16:58

clock-img

gamini

pencil-img

823

Tudi jaz se še vedno pridno upiram skušnjavam (predvsem sladkimuser posted image ).

Včeraj sem imela 2. sadni dan in je bilo že veliko lažje kot prvič.

No, upam, da bo tudi v prihodnje tako, lp vsem hujšaricam  user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem