cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tuja dojka

clock-img

23.05.2008, 15:05

clock-img

petja

pencil-img

998

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne bi pa rekla, da čez nekaj časa sledi še kaj hujšega, pa tudi tole s pedofilijo mi je malo huda obtožba (je pa res, da ni daleč od tega).



Kaj pa je? Ena ženska, pa sploh ni važno, da je otrokova babica, daje otroku joško v usta. Otrok ni njen in ne doji ga! MENI ne pade na pamet, da bi tamali dala joško v usta, pa čeprav je moj otrok - ker ne dojim več, to ni več sprejemljivo. Ko ženska doji, je to za otroka vir hrane in pomembnih vitaminov za življenje, kasneje pa nadlegovanje! Pa rečte kar hočte.

Res me zanima, kako bi odreagirala, če bi nek moški, po možnosti celo dedek, pred tvojim otrokom tiča kazal. A bi isto rekla, da je v tem primeru pedofilija huda obtožba? Tale situacija je do konca bolana in nesprejemljiva in babica lahko v svoj zagovor pove samo to, da se bo šla zdravit!

_____________________________

Lp, petja

clock-img

23.05.2008, 17:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Smo resili....Bilo je kar nekaj hude krvi....Prepir...solze....Ne bom zdaj nekih podrobnosti pisala ker mi je ze bilo dovolj tezko v sebi,da sem to tu gor z vami delila.

Ampak kot pravijo bolje prva zamera kot zadnja al kak ze gre to....



user posted image  user posted image  user posted image  Samo, da ste rešili. Kar pogumno! In ne pusti otroka k njej.

clock-img

23.05.2008, 17:45

clock-img

jajula

pencil-img

1191

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Pa vseeno bodi pozorna v naprej kake neumnosti ji bodo še padle na glavo. Samo vprašanje če ti bo sedaj še povedala. Bo pa kmalu otrok povedal, vsaj naš je takoj zatožil če je bilo kjerkoli kaj narobe.



problem je, ker otrok verjetno ne bo dojel da je bilo narobeuser posted image če tašča do zdej ni dojela kolk je to narobe, me skrbi kolk je res dojela po vašem pogovoru, da tega več ne sme...če se ti pa zdi da je, pa vseeno probi otroka čez neki malo povprašat o tem..direkt verjetno ne bo povedal...

clock-img

23.05.2008, 18:38

clock-img

petja

pencil-img

998

Punce, otrok ima 13 mesecev! Še kar nekaj časa ne bo znal z besedami povedati, kaj se dogaja pri babici.

_____________________________

Lp, petja

clock-img

23.05.2008, 21:58

clock-img

Mat3ja22

pencil-img

570

O MOJ BOG user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!
NE MOREM VERJET KAJ SEM PREBRALA. ZA user posted image user posted image user posted image JAZ SVOJO TAŠČO OBESIM (DOBESEDNO) O MOJ BOG.
UPAM DA SI RES REŠILA TO ZADEVO, SAMO JAZ JI SINKA NEBI VEČ DALA NITI ZA 2 MINUTKI ZA POPAZIT.

clock-img

23.05.2008, 21:58

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Punce, otrok ima 13 mesecev! Še kar nekaj časa ne bo znal z besedami povedati, kaj se dogaja pri babici.



Ups, pa res!

clock-img

23.05.2008, 23:01

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Shit!! Bolano do amena...user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.05.2008, 23:55

clock-img

massylou

pencil-img

539

Jst bi znorela! Čist bi ven padla. Dobro, otrok proba, ampak če ni drugače dogovorjeno, nima ona kej mu dovolit tega. HALO!!! Niti za najsmešnejši hec.

Dobro, obstajajo mlečni bratje/sestre, ampak to je nekaj čisto drugega in se je nekoč prakticiralo bolja, danes malo manj. Ampak po dogovoru.

Sej ne vem, kaj naj napišem...

< Sporočilo je popravil massylou -- 24.5.2008 0:02:36 >

clock-img

24.05.2008, 08:00

clock-img

karmy85

pencil-img

339

BREZ KOMENTARJA!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
MISLIM PA TO JE NENORMALNO!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.05.2008, 08:09

clock-img

san

pencil-img

4176

odgovarjam sam na prvi post, ker nism brala naprej

ja, moji hčeri je nekrat tašča ponudila svoja prsa, ko je imela krče... mene je skor kapuser posted image . sm bla tko v šoku, da ji pol še kar neki časa nism hotla otroka dat, za čuvat pa sploh ne...(je imela veliko čudnih for, npr. ko jo je pazila, mi je, ko sm se vrnila, ni hotela vrnit...)


clock-img

24.05.2008, 08:26

clock-img

poka1

pencil-img

229

Ogabno!!
Pri meni ne bi videla več otroka, pa tudi če bi se pogovorili.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

clock-img

24.05.2008, 10:01

clock-img

oka

pencil-img

1773

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne bi pa rekla, da čez nekaj časa sledi še kaj hujšega, pa tudi tole s pedofilijo mi je malo huda obtožba (je pa res, da ni daleč od tega).



Kaj pa je? Ena ženska, pa sploh ni važno, da je otrokova babica, daje otroku joško v usta. Otrok ni njen in ne doji ga! MENI ne pade na pamet, da bi tamali dala joško v usta, pa čeprav je moj otrok - ker ne dojim več, to ni več sprejemljivo. Ko ženska doji, je to za otroka vir hrane in pomembnih vitaminov za življenje, kasneje pa nadlegovanje! Pa rečte kar hočte.

Res me zanima, kako bi odreagirala, če bi nek moški, po možnosti celo dedek, pred tvojim otrokom tiča kazal. A bi isto rekla, da je v tem primeru pedofilija huda obtožba? Tale situacija je do konca bolana in nesprejemljiva in babica lahko v svoj zagovor pove samo to, da se bo šla zdravit!



Glej, mislim, da je razlika v tem, ali je babica ponudila dojko otroku zato, ker bi s tem izživljala svoje spolne fantazije, ali zato, ker se ji je to zdelo fino in ni pri tem uporabljala možganov. Ne vemo s kakšnim pojasnilom je ta babica prišla na dan, zato se mi zdi, da je o pedofiliji v tem primeru malo hudo govoriti. Mi je pa tako početje vsekakor totalno nesprejemljivo in ogabno ne glede na babičine motive in sama bi popenila še isti trenutek, ko bi to izvedela.

Kar pa se tvojega vprašanja glede mojih otrok in dedka tiče pa ti lahko odgovorim, da bi v primeru, ki si ga navedla moji otroci dobili tretjo babico. In kazanje "tiča", kjer gre za očitno izživljanje spolne fantazije se mi zdi dokazana pedofilija in če dobro pomisliš je vseeno med tema dvema primeroma vendarle nekaj razlike.

clock-img

24.05.2008, 20:28

clock-img

kjava

pencil-img

2416

A mislte, da bi ji tašča kar povedala za ta dogodek, če bi mislila s tem nadaljevat user posted image  Po moje bi skrivala.

Drugač pa ja, neokusno do konca.

clock-img

24.05.2008, 23:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem