cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: izpadanje las

  
clock-img

08.08.2008, 18:58

clock-img

aurora28

pencil-img

3322

Meni tudi lasje izpadajo, obupno, polna kad jih je kadar jih umivam in zjutraj so vedno na vzglavniku. Mi je farmacevtka rekla, da so njej izpadali celo leto po porodu. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

clock-img

12.08.2008, 19:28

clock-img

florita

pencil-img

331

sem 4 mesece po porodu, pa se mi zhdi da bom kmal plešasta:)))

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

clock-img

12.08.2008, 23:22

clock-img

Anitka

pencil-img

12160

Če ne bi imela res zelooooooooo gostih las bi bila verjetno tudi jaz že pleško.user posted image user posted image Upam, da se stanje kmalu popravi.user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

clock-img

12.08.2008, 23:33

clock-img

Anonimen

Tudi meni sedaj po tretjem porodu lasje izpadajo v nenormalnih količinah. Vsakič ko se počešem je polna krtača... se sploh ne upam več česat...user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.08.2008, 22:07

clock-img

frtina

pencil-img

29

Ojla!
Samo da povem, da se je izpadanje končalo po 2mes in sedaj imam ze podmladek dolg kar nekaj cm. Sem mislila da bo trajalo dje casa.

lp

IZVIRNO SPOROČILO: frtina



Naj se tudi jaz pridružim klubu "pleškam"user posted image .In sicer so mi zaceli lasje intenzivno izpadati  tam okoli 3 mes. Zaenkrat se mi manj poseljena območja vidijo le nad usesi in upam, da se ne bo zadeva selila vedno višje. Zjutraj ,ko se zbudimo, najprej pograbim kupcek las iz povštra, čeprav vedno upam, da na njem danes pa ja ne bo toliko las. Pa zadeva pri meni traja komaj slab mesec in me je kar groza, ce se bo v takem tempu nadaljevalo se nadaljne mesece... Razmisljam ce je vzrok temu tudi polno dojenje in enolicna hrana prva 2 meseca po porodu(sem se izogibala svezi zalenjavi, sadju itd.)...Uporabljam šampon Fitoval pa losijo za izpadanje pa jem kr tiste vitamine, ko sem jih med nosecnostjo in upam na cimprejsenj nov rod laskov. Ampak po pravici povedano se niti ne obremenjujem tak fejst, ker bi bla tud plesasta, sam da zraven mene spi najlepse bitje na svetu -moja oz. najina Emauser posted image .

lep plešast pozdrav
tina



clock-img

24.08.2008, 20:13

clock-img

KRTR

pencil-img

134

sem 4 mesece po porodu in mi lasje izapadji vedno hujše...tako da nevem kam to vodiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.08.2008, 21:25

clock-img

čipči

pencil-img

34

Hojla,
naj vas pomirim. Meni so lasje začeli izpadati kmalu po porodu. kar konkretno, povsod jih je bilo polno. Tudi na lasišču se mi je že poznalo, sploh ko sem si čop naredila, sem imela zelo redke, spredaj.
No, po 8 m se je vse spremenilo, zdaj sem 9 m po porodu in so lasje kot pred nosečnostjo in tudi med njo. Bujni, močni, tudi ta mladi lepo poganjajo, tako da nič sekirat, bo zagotovo minlouser posted image
LP

clock-img

25.08.2008, 21:43

clock-img

ELMA

pencil-img

2029

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Tudi meni sedaj po tretjem porodu lasje izpadajo v nenormalnih količinah. Vsakič ko se počešem je polna krtača... se sploh ne upam več česat...user posted image user posted image user posted image




isto kot pri meni ....user posted image grozno...user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

clock-img

31.08.2008, 10:00

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Tako, zdaj ima mala skoraj 9mes in se je počasi začelo umirjati user posted image HB user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

clock-img

14.10.2008, 15:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.10.2008, 17:03

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Meni so zeloo pomagale VICHYjeve ampule proti izpadanju las (za zenske)...zraven je prilozen se majhen sampon, stane okrog 30€. Rezultat sicer ni viden takoj po enem nanosu je pa po vecih sigurno. V navodilih je vse lepo napisano. Poskusiteuser posted image

clock-img

12.11.2008, 23:12

clock-img

lili3

pencil-img

467

Pa se lahko te Vichy ampule jemljejo tudi če dojiš? Ker meni tudi ful izpadajo in bi rada kaj probala, da vsaj malo omilim zadevo.

clock-img

13.11.2008, 11:10

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Ja itak, sej jih naneses na lasisce. Jaz se vedno dojim in ni bilo nikoli problema.

clock-img

13.11.2008, 12:08

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Sama sem 13 mesecev po porodu in se je stanje koliko toliko "normaliziralo", prej pa so mi tut lasje izpadali kar v celih šopih user posted image še dobro, da imam full goste, drugače bi verjetno že bla plešasta user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

13.11.2008, 12:55

clock-img

Anonimen

No, meni se je izpadanje dva tedna nazaj ustavilo...Bogu hvala amen user posted image

So pa izpadali od 3. meseca po porodu do 4. meseca po porodu.

clock-img

25.11.2008, 13:05

clock-img

*a*l*e*x*i*a*

pencil-img

1

dober dan, moj sincek je star 8 mescev pa mi se vedno izpadajo lasje se malo pa jih vec ne bom mela.... in kaj naj jaz z njimi?

clock-img

27.11.2008, 22:14

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

pri meni pa obratno.Po porodu so mi nehali izpadatuser posted image
So pa zato druge težaveuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

05.12.2008, 11:18

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Moja prijateljica je v lekarni kupila neke kapsule- proti izpadanju oz. za gostejše lase, pa se ji je stanje hitro popravilo. Naj povem, da ni bila po porodu in ne vem, če se sploh sme kaj jemati v času dojenja. pozanimajte se v lekarni

clock-img

05.12.2008, 13:11

clock-img

clara23

pencil-img

889

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

meni so začeli izpadati 3 mesece po porodu in jih imam povsod in tudi jaz močno upam, da se bo kmalu umirilo, drugače bom plešastauser posted image



jaz tudiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 21:41

clock-img

wing

pencil-img

198

Malo berem stare teme, pri tej sem tudi sodelovala. No, 13,5m po porodu mi lasje nekako ne izpadajo več. V bistvu tam okrog enega leta se je izpadanje čudežno ustavilo, oz. omililo, to pomeni, da mi izpade pri pranju cca 10-20 lasov..Jeeeuser posted image user posted image  Sem mislila, da se ne bo končalo nikoli. Aja, pa se še dojimo!

clock-img

18.01.2009, 21:05

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

pri meni pa obratno.Po porodu so mi nehali izpadatuser posted image
So pa zato druge težaveuser posted image



prehitro sem rekla,sedaj je skoraj 5 mesecev po porodu in so mi začeli izpadatuser posted image .upam,da bo minilo čimprej,ker me je groza si lase prat in česat.Včasih si raje kar malo skodram,da ne rabim česat in je bolje,ko pa jih posušim da so ravni,pa groza..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

19.01.2009, 11:53

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Noro so mi izpadali le 1 mesec, zdaj drugi mesec pa že v normalnih količinah, upam, da tako ostane. 

clock-img

19.01.2009, 12:43

clock-img

kodrana

pencil-img

1773

meni so nekje 3-4m po porodu izpadali lasje nekje 2m. in to zelo. tudi po postelji, stanovanju..ogromno las. še dobro, da imam zelo zelo košate. zdaj imam veliko podmladka. a glede gostote, sem sedaj bolj zadovoljna,kot pred porodom. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

clock-img

12.04.2009, 23:15

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

meni so nekje 3-4m po porodu izpadali lasje nekje 2m. in to zelo. tudi po postelji, stanovanju..ogromno las. še dobro, da imam zelo zelo košate. zdaj imam veliko podmladka. a glede gostote, sem sedaj bolj zadovoljna,kot pred porodom. 



kodrana, ja, si predstavljam - že po nicku user posted image user posted image user posted image

Meni so tudi grozno izpadali lasje, ne vem koliko časa - tam nekje od 3. meseca, pa do 6. Ko sem dobila prvo menstruacijo, se je to povsem ustavilo. Tako po enem tednu sem ugotovila, da zadnje dni cele dneve ne pobiram več samo las kot prej - po postelji, sedežni, po preprogi... povsod jih je bilo ful. Moj je bil tudi kar zaskrbljen, ker ko sem si z dlanjo potegnila po laseh, sem imela polno, pa mala je non stop imela moje lase med prstki... Sem tudi jaz skodrana in z veliko las, pa me je frizerka hecala, da ni nič opazit izpadanja, da jih imam še ful... Sedaj je nekje 4 mesece odkar je izpadanje nehalo in se kar vidijo novo izrastli. Ne vem, kaj bom zdaj s temi, ko bodo hoteli po svoje stati user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

13.04.2009, 20:00

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Evo, pomlad je, 5 mesecev po porodu sem in vsak dan mi izpade tooooliko las. Sem kupila šampon Fitoval, pa upam, da se stanje kaj izboljša.
user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem