cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: neuvidevni ljudje

  
clock-img

20.04.2008, 21:09

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Trenutno sem še v tisti ponosečniški fazi, ko mi prst pokažeš. pa me potre.
Vem, da me te pripombe motijo, ker mene tudi moti trebuh, ampak kaj takega ne pričakuješ od žensk, ki so že rodile.

Mene je pa cimra v sobi v porodnišnici, ko sem prišla z intenzivne na oddelek, dojenček pa ni bil zraven, ker je bil pod lučko, vprašala v katerem tednu sem. Pa sem mislila da sprašuje v katerem tednu sem rodila. No, saj čez 2 dni sva se temu smejale.

clock-img

20.04.2008, 22:01

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Ok, jaz sem zadnjič tudi butnila eno.Je ena mamica prišla po hčerkico v vrtec in sem 3x pogledala trebušček. Pa je bila tako luštan, kot v 6. mesecu.Prisežem. In vprašam:kdaj pa vi čakate? Pa reče: mi smo pa tako debeli user posted image . Sem mislila da se pogreznem v zemljo.sem se samo opravičila lahko. Mamica pa je rekla,da nič hudega, da je tega že vajena user posted image . Pa je bila mamica res lepa, nič debela ali kaj takega. Samo treuh je imela in še zdaj ne morem verjeti, da ni noseča.Mogoče pa ne ve? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

20.04.2008, 22:05

clock-img

Anonimen

Paštetka... sem se mogla ful nasmejat ob tem odgovoru.
V bistvu ful dober... Poveš resnico... pa še zavežeš jezike. user posted image

clock-img

20.04.2008, 22:11

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ok, jaz sem zadnjič tudi butnila eno.Je ena mamica prišla po hčerkico v vrtec in sem 3x pogledala trebušček. Pa je bila tako luštan, kot v 6. mesecu.Prisežem. In vprašam:kdaj pa vi čakate? Pa reče: mi smo pa tako debeli user posted image . Sem mislila da se pogreznem v zemljo.sem se samo opravičila lahko. Mamica pa je rekla,da nič hudega, da je tega že vajena user posted image . Pa je bila mamica res lepa, nič debela ali kaj takega. Samo treuh je imela in še zdaj ne morem verjeti, da ni noseča.Mogoče pa ne ve? user posted image



Iz tega razloga jaz sama od sebe nikoli ne sprašujem. Predvsem zato, ker bi tudi ob mojem trebuhu kdo lahko mislil, da sem noseča, pa nisem. Počakam, da sami povedo, če so res.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

clock-img

20.04.2008, 22:27

clock-img

Anonimen

Danes smo šli na sprehod in srečamo eno znanko. Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku. Nahjprej mi kar ni bilo jasno kaj misli. Jaz sigurno ženski ki je ravno rodila ne bi komentirala trebuha.




js bi zih rekla. v mojem trebuhu je karamela! hočeš malo?

clock-img

20.04.2008, 22:58

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mogoče pa ne ve?



Ja, to bo res verjeten razlog. user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.04.2008, 23:32

clock-img

Anonimen

Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku.



Imajo ljudje dela user posted image .

Povej, da tebi tudi ni jasno user posted image .

clock-img

21.04.2008, 07:02

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ah, jaz sama vem, da ne bi kaj takega bleknila, toliko slame pa že imam v glavi. Prvič zato, ker ljudje na take izjave različno reagiramo, drugič zato, ker bi se vprašala, kaj pa če bom jaz taka,....

Veš, april, verjeno veš, da smo si ljudje različni in na različne pripombe in opazke različno reagiramo. Eni užaljeno, eni potrto, eni s smehom,....

clock-img

21.04.2008, 07:06

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Reci jim: Moj trbuh bo šel nazaj, vi boste imeli pa vedno umazan jezik. če si upaš.

clock-img

21.04.2008, 10:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.04.2008, 14:40

clock-img

Jullija

pencil-img

131

A je to res, da po drugi nosečnosti trebuh ne gre več tako nazaj, kot pri prvi?
Zdaj ste me pa kar prestrašile. user posted image

clock-img

21.04.2008, 17:09

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Eh seveda gre, samo če 9 mesecev raste, ne more potem v 14 dneh kar skup skočit a ne' user posted image

clock-img

21.04.2008, 18:21

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

zanimivo, meni pa še nihče ni nič rekel o mojem trebuhu-pa ga na žalost tudi še imam, že skoraj eno leto po porodu user posted image  če bi mi, bi mu sigurno kaj zabrusila nazaj, vseeno mi pa ne bi bilo, ker tudi mene moti, da se še nisem skrčila nazaj user posted image

clock-img

21.04.2008, 18:34

clock-img

pršut

pencil-img

67

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Sem 14 dni po porodu, trebuh v nosečnosti je bil ogromen, dojenček je imel 4915 gr, in tudi zdaj mi je ostalo še precej trebuha. Sicer je vsak dan manjši in sama dobro vem, da to ne skoči nazaj kar čez noč, ampak pripombe raznih znancev, ki jih srečujem te dni, me prav prizadanejo.

Danes smo šli na sprehod in srečamo eno znanko. Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku. Nahjprej mi kar ni bilo jasno kaj misli. Jaz sigurno ženski ki je ravno rodila ne bi komentirala trebuha.

Kot da ni dovolj da se sama dovolj sekiram, da nimam kaj za oblečt, razen nosečniških cotk, potem pa take poslušam. In včeraj isto ena soseda.
A se moram zdaj doma skrivat dokler ne bom brez trebuha in suha?user posted image user posted image user posted image

Res sem jezna.

Pa saj drugače se ne oziram tok na pripombe drugih, ampak tu si ne morwm pomagat da me ne prizadanejo.




Še nisem prebavila lanske lubenice! 

clock-img

21.04.2008, 19:23

clock-img

carmelita

pencil-img

44

ne se sekirat. jaz bom jutri 2 meseca po porodu, pa imam kavbojke iz 4. meseca nosečnosti in joške ranga pamela anderson-al kaj že je tista- pa me sploh ne briga. smeni gredo take stvari skoz en uho not in skoz drugo ven. glavno da imam jaz zdravega sineka 

clock-img

21.04.2008, 21:56

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Jaz sem imela trebušček že preden sem zanosila in ko mi je kdo vletel s kakšnim"oh, kaj si noseča?" sem ga preprosto zabila "ne, samo debela sem" kot je rekla jakoLUlana
Kako jim je bilo nerodno user posted image user posted image user posted image
Ne sekiraj se punca, ljudje so pač taki in onaki. Bodi pametnejša od teh s takšnimi komentarji, dvigni glavo visoko, poglej svoja otroka in se glasno nasmej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

clock-img

21.04.2008, 22:40

clock-img

lubicamoja

pencil-img

72

Sem še ena takšna tukaj, ko me zbadajo od mojga sestra, ki glih ni suha... Pa še par drugih. Sem pa že 7 mescev po porodu pa še trebuh kar velik (sem nosila spredaj pa še CR imela). Rit in noge pa komaj videt. Toda zdaj mi je že prav vseeno... Včasih pa še žal pride trenutek, ko se zjočem zaradi tega, ker mi pridejo do živega. Vendar nič ne morem. Pa ko bi to vsaj bilo edino...

Tako da Naja 31, ne sekiraj se. Vprašaj se, kaj pa imajo ti ljudje, ko te zbadajo s tem?!

Z moje strani, jih samo jezik gor drži, malo preveč je afnasta, katera misli, da vse ve!!!

clock-img

21.04.2008, 23:23

clock-img

Pia77

pencil-img

612

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aja, jaz sem pri vseh pripombah, pa karšnekoli so že bile povedala ljudem, da sem zamenjala komplekse, kile, joške, kaj vem kaj že vse, za tri lepe otroke. In da ne zamenjam več nazaj.



user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2008, 08:25

clock-img

lunca77

pencil-img

311

Povej ji, da gre trebuh nazaj, takale rit pa zloben jezik pa ne.

clock-img

22.04.2008, 14:26

clock-img

2.mama

pencil-img

40

IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

Take pripombe so meni debilne. Ce bi meni nekdo to rekel, bi odgovorila: NE, SAMO DEBELA SEM. Tako jim takoj usta zapres in jih je sram, ker so kaj takega rekli.



Hahahahaaaa.... Se podpišem!!!

clock-img

22.04.2008, 14:52

clock-img

Raho

pencil-img

4143

jaz vedno mrtvo hladno odvrnem- mah, ne, jaz sem tako debela...

In potem zna bit kaki pameten sogovornik, ki reče: Pa tako suha si bila...

Pa jaz nazaj odvrnem: Saj, enih par let nazaj si ti tudi boljše izgledal/auser posted image

clock-img

22.04.2008, 21:15

clock-img

mali007

pencil-img

116

Punce, dobre ste user posted image , pozitivne. Ste me spravle v dobro voljo z možnimi odgovori.

Tud jaz dobivam različne komentarje in debele poglede, pa je že 5 mes po porodu, mam ozke hlače (pač, take sem nosila prej), pa gleda trebušček ven user posted image .

Ne bom zdaj menjala cele garderobe, ker imam trebušček!

clock-img

22.04.2008, 22:03

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

jaz vedno mrtvo hladno odvrnem- mah, ne, jaz sem tako debela...

In potem zna bit kaki pameten sogovornik, ki reče: Pa tako suha si bila...

Pa jaz nazaj odvrnem: Saj, enih par let nazaj si ti tudi boljše izgledal/auser posted image



user posted image

Pa od Gine komentar je tud dober.

clock-img

23.04.2008, 09:13

clock-img

Anonimen

jst sem pa kontra bedarijo nardilauser posted image

ena znanka je že mela punčko, pa od nekdaj je bla debela...no in je enkrat malo potožila, kako je tamali dolgčas, ker ni tam, kjer živijo, nič otrok njene starosti....in jaz prijavim da bo pa treba še enga uštimat....ženska pa v 8. mesecuuser posted image ampak prsežem, da je bla taka, kot vedno, ni šans da jo pogledaš in posumiš da je noseča, zame je bila pač debela, kot vednouser posted image

clock-img

23.04.2008, 09:37

clock-img

misar

pencil-img

1892

ja tile odgovori so pa zakon...sploh ta, da še enega pričakuješ user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz imam pa obratno situacijo. sem dva meseca po porodu in sem ful bolj suha kot prej. pa spet nevoščljive babnice hudobno komentirajo: a ti sploh kej ješ? la pa: še zbolela boš!! pa tudi: a ti tvoj nič ne da jest?

proklete hudobnice, raj naj se zase brigajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem