cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Angelček Gašper

  
clock-img

17.04.2008, 19:54

clock-img

vesel

pencil-img

770

Iskrene sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

17.04.2008, 19:57

clock-img

stellam

pencil-img

114

iskreno sozalje!user posted image

clock-img

17.04.2008, 20:02

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

grozno user posted image user posted image user posted image , moje sožalje user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

17.04.2008, 20:11

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Hvala vsem za lepe želje in izrečeno sožalje.
Verjamem, da bo tudi za naju sijalo enkrat sonce.
Kaj je bilo narobe še pravzaprav neveva. Vse kar vem, sem zvedla ob porodu. Plodovnica je bila krvava in posteljica je bila vneta. Tudi preveč plodovnice sem imela. V porodnišnico sem šla, ker sem dobila rahle popadke in odteklo mi je nekaj vode, nato so se popadki umirili. Ostala pa sem v porodnišnici. Moj sinek je imel drugače popolno zaporo na dvanjsterniku in bi takoj po rojstvu nujno potreboval operacijo, vendar to naj ne bi bil vzrok smrti. Za zaporo sva vedela že od 25 tedna naprej le da nisva vedela da je popolna. To smo zvedeli po obdukciji. No, zvečer je sinek še brcal (v mojem trebuščku), pa sem ga pobožala in mu rekla:lepo zaspančaj zdaj, pa sladke sanje...No, pa je res zaspal, za vedno. Zjutraj sem dobila popadke, dali so me na ctg, ker pa niso našli utripa, so me dali še na uz in tam mi je zdravnik rekel: gospa, žal mi je, ampak vaš otrok je umrl. Ne bije mu več srček. Pa sem jokala... Šla sem v porodno, dobila še umetne popadke in po štirih urah rodila. Mož je bil skozi zraven. In jokal... Nato sva ga dobila in ga cartala, božala, ljubčkala, si ga ogledovala... nato sva se poslovila. Zdaj mi je žal, da še ga nisem bolj pocartala, da nisva imela fotoaparata, da bi imela vsaj en spomin nanj. Nisem se niti spomnila, da bi naredila odtis nogic in rokic, ali pa vzela pramen las...ampak, zdaj je prepozno. Vem, da je tak najbolje. Zanj in za naju, ker po vsej verjetnosti bi sledile še kakšne druge težave, niti pljučka še niso bila razvita in ga sploh nebi mogli operirat. Le spomina nimava, razen tega v srcu.

clock-img

17.04.2008, 21:18

clock-img

spps

pencil-img

14046

matejčika klub temu,da nimata nobenih fizičnih spominov,spomini v srcu bodo ostali za vedno.sama si ne morem predstavljati takšne izgube kot si jo doživela ti in kr nekaj uporabnic foruma.resničmo upam,da si boste vse opomogle ob takšni izgubi.in resnično mi je žal,da morate to prestajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

17.04.2008, 21:20

clock-img

Anonimen

Zal mi je...user posted image  

user posted image

clock-img

17.04.2008, 21:27

clock-img

onur

pencil-img

2700

Sožalje! user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 21:48

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

sožalje, nej vas vaš angelček čuvauser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

17.04.2008, 21:49

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Hvala vsem za lepe želje in izrečeno sožalje.
Verjamem, da bo tudi za naju sijalo enkrat sonce.
Kaj je bilo narobe še pravzaprav neveva. Vse kar vem, sem zvedla ob porodu. Plodovnica je bila krvava in posteljica je bila vneta. Tudi preveč plodovnice sem imela. V porodnišnico sem šla, ker sem dobila rahle popadke in odteklo mi je nekaj vode, nato so se popadki umirili. Ostala pa sem v porodnišnici. Moj sinek je imel drugače popolno zaporo na dvanjsterniku in bi takoj po rojstvu nujno potreboval operacijo, vendar to naj ne bi bil vzrok smrti. Za zaporo sva vedela že od 25 tedna naprej le da nisva vedela da je popolna. To smo zvedeli po obdukciji. No, zvečer je sinek še brcal (v mojem trebuščku), pa sem ga pobožala in mu rekla:lepo zaspančaj zdaj, pa sladke sanje...No, pa je res zaspal, za vedno. Zjutraj sem dobila popadke, dali so me na ctg, ker pa niso našli utripa, so me dali še na uz in tam mi je zdravnik rekel: gospa, žal mi je, ampak vaš otrok je umrl. Ne bije mu več srček. Pa sem jokala... Šla sem v porodno, dobila še umetne popadke in po štirih urah rodila. Mož je bil skozi zraven. In jokal... Nato sva ga dobila in ga cartala, božala, ljubčkala, si ga ogledovala... nato sva se poslovila. Zdaj mi je žal, da še ga nisem bolj pocartala, da nisva imela fotoaparata, da bi imela vsaj en spomin nanj. Nisem se niti spomnila, da bi naredila odtis nogic in rokic, ali pa vzela pramen las...ampak, zdaj je prepozno. Vem, da je tak najbolje. Zanj in za naju, ker po vsej verjetnosti bi sledile še kakšne druge težave, niti pljučka še niso bila razvita in ga sploh nebi mogli operirat. Le spomina nimava, razen tega v srcu.


user posted image user posted image user posted image to pa človeka spravi v jokuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

17.04.2008, 21:56

clock-img

lindy

pencil-img

937

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

17.04.2008, 22:10

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

user posted image  Moje sožalje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

17.04.2008, 22:12

clock-img

Shani

pencil-img

283

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sožalje, držita se!

clock-img

17.04.2008, 22:28

clock-img

mami33

pencil-img

8

Naj se sožaljam pridružim še jazuser posted image .

clock-img

18.04.2008, 07:08

clock-img

srki

pencil-img

9222

Moje sožaljeuser posted image

clock-img

18.04.2008, 09:41

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Moje sožalje ob izgubi, ki se je vse mamice tako bojimo...Za vedno bo ostal v vajinem spominu in srčku. Cartajta se z možekom in se imejta tako iskreno rada še naprej.

user posted image

clock-img

18.04.2008, 09:45

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Sožalje user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.04.2008, 14:01

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

iskreno sožaljeuser posted image user posted image

_____________________________


clock-img

18.04.2008, 14:28

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Iz vsega srca ti izrekam najgloblje sožalje user posted image user posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika
Le spomina nimava, razen tega v srcu.



Naj ti povem, da ta spomin v srcu ostane za vedno. Tudi sama nimam nobenega drugega fizičnega spomina na mojega sinka, ki sem ga izgubila pred slabimi štirimi leti, kot UZ slikico z NS, ne bom pa nikoli pozabila, kakšna je bila na otip njegova nežna kožica, ko je ves še topel od mojega telesa zdrsnil iz mene, kakšne ljubke male ročice je imel in najbolj micena in sladka ušesca na svetu.
 
Tega ti nihče ne bo nikoli mogel vzeti user posted image user posted image user posted image
 
Razumem tvojo bolečino in mislim nate user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.04.2008, 16:00

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Hvala!

clock-img

18.04.2008, 21:14

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje  user posted image

< Sporočilo je popravil tananejka -- 18.4.2008 21:15:25 >

clock-img

18.04.2008, 21:16

clock-img

Anonimen

Iskreno sožalje. user posted image

clock-img

18.04.2008, 21:25

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Sožalje.

clock-img

18.04.2008, 21:29

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

18.04.2008, 21:32

clock-img

ada2

pencil-img

7402

user posted image user posted image user posted image user posted image  iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

19.04.2008, 16:26

clock-img

Anya22

pencil-img

612

Iskeno sočustvujem z vami. Sedaj vas bo vajin Gašper spremljal z nebes, saj je postal še en user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem