cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja mami.....

clock-img

20.04.2008, 21:41

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Iskreno sožalje user posted image .

Andreja drži se.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

21.04.2008, 06:37

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

V petek smo se še zadnjič poslovili od moje mamiuser posted image .Še vedno je v meni huda bolečina in so trenutki,ko me hoče kar rastrgat.Nimam nobene volje,če prav se trudim.Vse kar počnem,počnem z težavo..........s časoma bo počasi gotovo bolje,le do tja moram priti....

Vsem vam,drage moje,ki ste mi te dni,tako lepo stale ob strani pa še enkrat iskrena hvala.Tako zelo lepo je v takih situacijah vedet,da nisi sam.Za vse vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

21.04.2008, 08:51

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Andreja-na ta forum ne zahajam dosti ,saj sam veš zakaj.In danes pa sem se le odločila ,da pogledam ,če je kaj novega.Moram povedati ,da je tvoja mama lahko ponosna na svojo hčerko in dala si ji toliko kolikor si zmogla in to je največ-dala si ji ljubezen in on aje to čutila.Držite se vsi skupaj ,sedaj je bolečina grooozna a sčasoma bo manjša in tud lažje bo.

user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2008, 09:54

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Andreja moje sozalje ob izgubi tvoje mami.user posted image

clock-img

23.04.2008, 22:20

clock-img

melitkica

pencil-img

402

Andreja iskreno sožalje ob veliki izgubi! Bodi močna! user posted image

clock-img

30.04.2008, 23:48

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Moje sožalje. Bodi močna, vedi da čas zaceli vse rane.


Sčasoma bo boljše. Tvoja mami bo vedno v tvojem srcu in ti jo boš vedno imela neizmerno rada.

To je najpomembnejše.

V mislim sem s tabo.user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

13.04.2009, 19:31

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

 
Prazniki so,moje srce pa je tako žalostno,saj je danes leto dni,odkar več moje drage mamice z nami ni user posted image user posted image user posted image

Nosim te v srcu,mami moja in še vedno mi v ušesih zvenijo tvoje tople besede in še vedno čutim tvojo nežno dlan...
Spet je tu pomlad,ki si jo tako občudovala.Tu so cvetoča drevesa,pisane rožice in toplo sonce,tu je žvrgolenje ptic in potok še vedno žubori...vendar,tebe,mami moja,več ni.In,ljuba moja mami,9 mesecev po tvoji izgubi,je za tabo odšla še tvoja mlajša hčerka,moja ljuba sestra Katja.V soboto so minili 3 meseci od kar je ni...user posted image , o,kako vaju pogrešam,neizmerno vaju pogrešamuser posted image ,boli,zelo boli!user posted image

rada te imam,mami,rada te imam Katja moja!
vajina Andreja



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

13.04.2009, 22:57

clock-img

Tanja55

pencil-img

1381

Andreja, mislim nate.user posted image user posted image user posted image  Drzi se, bodi mocna za otroke in zase. Cez cas bo res bolje, bos videla. Zaupaj vase in svoje zmoznosti. 
user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.04.2009, 16:19

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Tanja55 hvala!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

16.04.2009, 20:37

clock-img

BA2008

pencil-img

81

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem