cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja mami.....

  
clock-img

13.04.2008, 21:20

clock-img

Anonimen

Kar zjokala sem se...

Andreja, iskreno sožalje.

clock-img

13.04.2008, 21:35

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Iskreno sožalje, Andreja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

13.04.2008, 21:58

clock-img

WINX

pencil-img

13

iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, če ne znamo povedati.
Pomembno je, da znamo poslušati.

clock-img

13.04.2008, 22:04

clock-img

Samrela

pencil-img

217

Andreja, ne poznam te a čutim kako je tvoje srce polno ljubezni, sedaj tudi žalosti. Tudi sama še vedno žalujem za ljubljeno babico, ki je umirala na podoben način kot tvoja mami. Trudim se biti močna in hvaležna sem, ker sem jo imela. Dala mi je mnogo....
Andreja..en velik user posted image  in moje iskreno sožalje!

clock-img

13.04.2008, 22:07

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Andreja, moje iskreno sožalje...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

13.04.2008, 22:13

clock-img

murkica

pencil-img

2075

Andreja moje iskreno sožalje... Vendar v srčku verjamem, da je morda bolje tako zanjo, glede na to kako je trpela.

Tudi moj dedek je umrl za rakom in verjamem, da mu je bilo tako lažje, kot če bi še naprej živel v mukahuser posted image user posted image user posted image ....

Sedaj bo čuvala tvojo Tino in nekoč se boste zopet srečali....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil murkica -- 13.4.2008 22:14:27 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

clock-img

13.04.2008, 23:03

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Andreja, iskreno sožalje....

clock-img

14.04.2008, 07:34

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Vsem iskrena hvala,da ste pisale v tako lepem številu,iskrena hvala za izrečeno sožalje in tolažilne besede.Zelo lepo je vedeti,da v teh dneh nisem sama,da ste tukaj vse ve,ki mi znate tako lepo oblažit moje trpeče srce,rada vas imam.....in še enkrat hvala.

Danes se je rodilo novo jutro,nov dan in če prav ne morem več čutiti na licu njene tople roke,če prav ne vidim več njenih rjavih očk,ki so me nežno božale s svojim vedno toplim pogledom,čutim,da je nekje tu,nekje ob meni...čudno,vendar resnično čutim tako in me to na nek način pomirja.

Sedaj  gremo uredit še nekaj stvari  ,zadnjih pred njenim slovesom,mislim,da bomo tudi danes izvedeli,kdaj bo zadnje slovo...njena želja je bila upepelitev in tako tudi bo....

Še enkrat hvala,da mi v tako velikem številu stojite ob strani....

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

14.04.2008, 08:01

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

andreja iskrene sožalje ob tako veliki izgubi user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.04.2008, 08:03

clock-img

Anonimen

Iskreno sožalje!

clock-img

14.04.2008, 08:29

clock-img

Anonimen

Draga andreja, najprej iskreno sožalje še iz moje strani.
Sem enkrat nazaj zasledila, ko si pisala o tvoji mami in že takrat sem zraven podoživljala bolezen moje mame, ki ji je prav tako rak vzel najlepša leta, zamudila je mojo prvo službo, rojstvo obeh vnučk, crklanje z njima, kar me najbolj od vsega boli. Tudi pri nas se je na koncu rak razširil, najprej operacije, pol tri leta mir, pol vse skupaj uniči hrbtenico, bila je na vozičku, ves čas odvisna od mene, na koncu odpovejo jetra, padla je v komo, samo ležala je, jaz pa ob njej cel čas. Vsi so mi govorili, da naj tisti zadnji dan grem, pa me je nekaj držalo ob njej. So rekli da se ne bo zbudila, pa se je. Samo toliko da sva se pogledali, da mi je namenila zadnje besede, vprašala kaj počnem tam, če je že tema, potem pa zaspala nazaj....sestre so samo gledale, niso mogle verjet...jaz pa sem vedela da bova še imeli najin zadnji trenutek...
Veš, mi smo nekako naši tavečji punci, ki je zdaj stara šest let, razložili, da je pa njena babi Dana šla k angelčkom, da sedi na zvezdici in da pazi na njo. Tam ji je lepo, nič več je ne boli, je srečna in nas opazuje...In spraševala je vedno znova in znova...in nekako smo kar vsi začeli verjeti v to...In nam je lažje.
Midve z mamo sva živeli sami, tako da sem po njenem odhodu ostala čisto sama, brez službe, s hišo, s stroški,...In to je mene držalo takrat gor, ker sem....takrat na začetku....hotela dokazat, da mi bo uspelo. Pa je šlo. Tudi na bolečino nisem imela takrat toliko časa za mislit. Dobila sem službo, porihtala vse finančno, našla mojega dragega, dobila sve dve prečudoviti punčki,....vse je tako kot sem si vedno želela....le njej bi rada samo za trenutek povedala, da vsega tega ne bi imela, če ne bi bilo nje....nje, ki se je toliko žrtvovala za mene....tako rada bi ji moji dve pupi kdaj dala v naročje...
....čeprav je bil tisti čas, ko je bolehala naporen, je bil vseeno prečudovit, kaj vse sva premagali, kako sva se včasih nasmejali, ko nama je uspelo priti ven v naravo, čeprav je bila na vozičku, pa v hiši en kup stopnic....ah, ti drobceni trenutki takrat....držali so jo da je vztrajala....
....tisto zimo sem jaz diplomirala....ne boš verjela....v enem tednu po mojem zagovoru diplome je šla počivat. Dobesedno oddahnila si je in je ni bilo več. To sem si takrat močno očitala, ker očitno je bilo to tisto, kar jo je držalo...In če ne bi, bi....
Danes vem, da ji je zdaj lepše....da nič več ne trpi....in v spominu še tako živo slišim njene zadnje besede, namenje samo meni....adijo ljubica...
Bil je to tisti januar 1999. leta.....daleč, ampak zame tako blizu. Res je, da ne boli več tako, kot je bolelo, ampak na drugačen način. 
Andreja, tebi želim, da bi bila močna in da bi v srcu za vedno čutila mamino toplino in ljubezen.  user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.04.2008, 09:42

clock-img

loncica

pencil-img

797

Andreja moje sožalje. Že dalj časa mislim na vas in tudi zdaj so moje misli pri tebi. Tvoja mami se je zdaj pridružila vsem zvezdicam, ki nas čakajo zgoraj.

Bodi močna, mi smo z vamiuser posted image

clock-img

14.04.2008, 10:36

clock-img

purple

pencil-img

1897

Andreja, moje sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

clock-img

14.04.2008, 10:36

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

user posted image user posted image user posted image Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

14.04.2008, 10:39

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

andreja bodi močna zase i za družino...user posted image user posted image user posted image za vas


bojka tudi tebi sožalje...morala si biti zelo močna, da si se dvignila in znova zaživela...mami pa čuva tebe in tvojo družino, ter vas boža skozi zvezdin sij...user posted image user posted image user posted image tudi za vas


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

14.04.2008, 10:57

clock-img

tintin

pencil-img

3293

Andreja, iskreno sožalje ob izgubi tvoje mame user posted image . Drži se, naj ti v spominu ostanejo vsi lepi trenutki, ki si jih preživela z mamo. vem, da ti je ob izgubi zelo hudo, ampak tvoja mamica je odšla nekam kjer ji je lepše, kjer je nič več ne boli in kjer je z vašo Tino.

clock-img

14.04.2008, 11:05

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

andreja, prejmi moje iskreno sožalje. en velik objem zate in tvoje drage. user posted image


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

14.04.2008, 11:27

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Oh, Andreja... iskreno sožalje!


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

14.04.2008, 11:37

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Ojoj Andreja, sele sedaj sem vse prebrala! user posted image user posted image user posted image
Ker sama izzarevas samo tukaj na forumu, kjer te ne poznamo, tako toplino, si ne znam predstavljat, koliksne jo je imela tvoja mami, ki ti je dala zivljenje.
Naj v miru pociva, tebi in tvoji druzini pa iskreno sozalje!user posted image user posted image
user posted image
Ayo in Gabriel

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

14.04.2008, 13:39

clock-img

nian

pencil-img

200

andreja!

iskreno sožalje ob izgubi mame. 

toda nikar ne misli, da je tvoja mami popolnoma odšla. ostala je v tebi. s svojo ljubeznijo in vzgojo, ki te je je naučila, pa bo tvoja mami živela naprej v tvojih otrocih.

user posted image



_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

clock-img

14.04.2008, 14:27

clock-img

tul

pencil-img

34

Andreja!

Iskreno sožalje ob boleči izgubi. Misli na svojo malo deklico, kajti ona potrebuje mamico. Vem da je hudo ker tudi sama prestajam podobno, ampak čas celi vse rane. Tudi zate bo posijalo sonce. Drži se!

clock-img

14.04.2008, 15:19

clock-img

lana38

pencil-img

6327

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje, draga andreja2000!


_____________________________

lana38

clock-img

14.04.2008, 20:29

clock-img

spps

pencil-img

14046

tudi od mene prejmi iskreno sožaljeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

14.04.2008, 20:53

clock-img

sandrca

pencil-img

75

andreja iskerno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/

clock-img

14.04.2008, 21:13

clock-img

MARUŠA1

pencil-img

5

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vem, kako zelo je hudo Andreja, zato zdrži, tolaži naj te misel, da boš počasi svojo mami našla v zvezdah, ki sijejo dol nate. Še enkratuser posted image in za tvojo mamiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem