cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja mami.....

  
clock-img

12.04.2008, 20:52

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Verjamem, da to, kako stojiš ob strani svoji mami, je največ, kar lahko narediš zanjo.. In to tudi njej sami največ pomeni...
Želim ji, da bi trpela čimmanj bolečin, enako tudi tebi...
Veš, ko se krog sklene, nekje, nekoč...boste spet skupaj..user posted image  user posted image

_____________________________

ROŽICA

clock-img

12.04.2008, 22:42

clock-img

vesel

pencil-img

770

Drži se Andrejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ine zelo razumem tvojo žalost,kajti jaz in moja2 brata smo tudi v rani mladosti izgubili svoje starše,ko sta odhajala skupaj v službo.

Če želiš se pogovoriti o tem mi lahko pišeš na zs.

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

12.04.2008, 23:06

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Andreja, drži se in bodi močna. Več kot to da ji stojiš ob strani ne moreš storiti. Ampak tvoja mami tako ve da jo imaš neizmerno rada. Veš, nadomestiti ti je nemore nihče a tvoja dobrota se nekoč vrne..............



Mislim nateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

13.04.2008, 11:57

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Danes zjutraj se je za vedno ustavilo srce moje zlate mami.....tako zelo,zelo boli....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,težko pišem in solze mi polzijo po licu.Odšla je in ni je več med nami,mene pa tako zelo boli.....user posted image user posted image user posted image user posted image


Draga moja mami,bila si kot zrak,ki ga vdihavam,kot toplo sonce,ki te ogreje z svojimi žarki,kot mili cvet.Dala si mi življenje,me lepo vzgajala,in mi dajala toplino in varnost,zato ti iz srca hvala....
Zdaj si odšla k moji mali Tini,čuvaj jo in vse ostale user posted image .Rada te imam........

tvoja Andreja

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

13.04.2008, 12:17

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Andreja, objem zate user posted image , iskreno sožalje user posted image !

clock-img

13.04.2008, 12:23

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Andreja,
tebi in tvojim iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image . Čuvaj sebe, svojo družino  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2008, 12:41

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Iskreno sožalje tudi moj mož ve kako to boli, njemu je tudi rak vzel očeta. 

clock-img

13.04.2008, 12:46

clock-img

Anonimen

Zal mi je...

clock-img

13.04.2008, 12:54

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Iskreno sožalje. user posted image


clock-img

13.04.2008, 13:12

clock-img

Nacka

pencil-img

151

Iskreno sožalje. Jokam s tabouser posted image user posted image . Drži se in naj te tolaži misel, da sta imeli tako lep odnos.

clock-img

13.04.2008, 13:15

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Bodi močna in drži seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

13.04.2008, 13:27

clock-img

dory

pencil-img

8852

Andreja,
tudi jaz poznam občutke, ko nemočno opazuješ drago osebo, kako izgublja bitko z življenjem...mislim, da ni hujše stvari in da je to ena taka stvar, ki ti za vedno zaznamuje življenje...iz dneva v dan ti bo huje, a najpomembneje je, da si čimveč ob mami, jo držiš za roke in ji poveš kako jo imaš rada...bodi ob njej in ji povej vse kar ti leži na duši...počasi sprejmeš tudi slovo, saj se obenem zavedaš, da je človek le tako rešen vseh muk...na nek način tudi vi, ker z bolečino v srcu gledate trpeč obraz,ki ga razžira zahtrbna bolezen..pošiljam en objemček v vaš konec in vam želim, da bi bili čim bolj močni...
Meni sta takšne trenutke najbolj pomagali prebroditi knjigi usoda duš in potovanje duš...in tudi sicer odprli drugačen pogled na smrt...

clock-img

13.04.2008, 13:37

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Andreja  iskreno sožalje tebi in vsem tvojim.

Zdaj jo ne boli več in ne trpi več, opazuje vas od zgoraj in vas čuvauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

13.04.2008, 14:14

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

Andreja iskreno sožalje tebi in vsem tvojim...verjamem da boli, vendar ne čuti več bolečine, bolečine zaradi bolezni in bolečine, ki je bila verjetno še hujša...bolečine, da ne more objeti tebe, vnučkov, moža, vseh, ki jih je imela tako nesebično rada...
naj vam te težki trenutki ne omajajo vere in ljubezni...naj vas še trdneje povežejo, da skupaj premagate bolečino in žalost, ki se je zgrnila na vas...tvoja mami vas gleda iz neba in vas čuva...verjemi da je sedaj njena ljubezen do vas resnično postala večna...
objem vsem žalujočim

< Sporočilo je popravil leon2003 -- 13.4.2008 14:15:22 >


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

13.04.2008, 14:54

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Andreja, draga moja, iskreno sožalje. Bodi močnauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2008, 15:11

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskreno sožalje

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.04.2008, 15:32

clock-img

lara larissa

pencil-img

204

Moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2008, 17:48

clock-img

monikap

pencil-img

701

Draga moja prijateljica iskreno sožalje in bodi močna tako kot veš biti samo ti. Saj ti v življenju ni postlano z rožicami in prav to te krepi,da si tako zlata ženska polna miline in dobrote.Rada te imam in ti pošiljam močanuser posted image tvoja mami pa že med angelčki pestuje tvojo malo Tino.

clock-img

13.04.2008, 20:09

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Moje sožalje......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

13.04.2008, 20:15

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Iskreno sožalje tudi od mene. Mama je zagotovo odšla pomirjena, napolnjena z vašo ljubeznijo. Zdaj bo v vetru, sončnih žarkih, petju ptic, šumenju voda, šumenju gozdov, vsepovsod, kamor je rada zahajala, bo. Ohranjaj te njene poti in spomin nanjo. Ti je pa veliko zapustila - ljubezen, sočutje, razumevanje, to je ogromno, največ kar kdo lahko. Bodi močna.

clock-img

13.04.2008, 20:19

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

moje sožalje user posted image   vem kaj preživljaš..jaz sem izgubila že oba starša

clock-img

13.04.2008, 20:19

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Iz vsega srca ti izrekam globoko, iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image
 
Iz tvojega pisanja veje tako močna ljubezen, da mi jemlje dih... Pošiljam ti tople user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2008, 20:20

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Moje sožalje user posted image ...Zdaj ji je že dobro...

_____________________________

ROŽICA

clock-img

13.04.2008, 21:15

clock-img

vesel

pencil-img

770

Ob vaši izgubi - mnogo prerani,
ki vedno srce le vsakomur rani,
sožalje izražamo in bolečino,
ker smrt prizadela je vašo družino.
Na dnu svojih src vsi žalujemo z vami,
a žalost globoko blažimo s solzami.
Želimo, da rane bi se zacelile
čim prej, in da bi bolečine minile!


Iskrene sožalje tudi od nas!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

13.04.2008, 21:17

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Andreja, iskreno sožalje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem