cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

moja mami.....

  
clock-img

11.04.2008, 13:27

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

je še posebno pomladi, rada občudovala cvetoče drevje,pisane travnike,sinje nebo.Hodila je ob bistrem potočku,poslušala ptice in premagovala zahrbtno bolezen-rak.V naravi je iskala sprostitev in se znala z njo nekako zliti....Toda od letošnjega januarja pa jo je doletel ponoven šok-rak se je razširil na možgane...user posted image user posted image user posted image .bilo je kar iz enega na drugi dan,ko se ji je začelo močno vrteti in ji je bilo grozno slabo.....od takrat je prikovana na posteljo,bila so obsevanja in sedaj je doma dva tedna...Nič več ne morejo,mi pa smo do včeraj upali,da se okrepi in da jo bomo dali na voziček in peljali v naravo.....toda vsaki dan je z njo huje....danes sploh ne more več govorit,le gleda tako žalostno z svojimi rjavimi očkami,narahlo pokima ali odkima,nas prepozna.Hoče nam nekaj povedat,pa ne gre...user posted image .Včeraj zvečer je zaradi bolečin dobila obliže in sedaj nekoliko več spi....
Vsaki dan grem k njej,z najmlajšo 4 mesečno hčerkico in ko jo vidi,se rahlo nasmehne,želi jo pobožat,pa ji roke več tega ne dajo...user posted image .Potem jo jaz primem za njeno roko in si jo položim na moja lica...tako toplo roko ima,nežno in najboljšo.Mami me gleda in v očeh ji vidim trplenje....user posted image .Hudo mi je,oči se mi orosijo,toda pred njo nočem jokat....samo tiho ji povem,da jo imam neuzmerno rada....V prsih me stiska,srce mi bije hitreje in ne morem vrjet,da moja mami počasi odhaja.Nič niso rekli kako dolgo še....user posted image user posted image user posted image .
Ati ves čas tako lepo skrbi zanjo in za to sem mu neizmerno hvaležna,nekaj mu pomaga tudi moja sestra,jaz pa kar bolj težko ob malem user posted image ,vendar pa hodim vsak dan k njej,jo držim za roke,ji vlažim usta,jo lubčkam.......
Vzunaj je pomlad in spet vse tako lepo cveti,mene pa tako srce boli.....user posted image ,vrjela sem,da se še bova skupaj sprehajali,prisluhnili potočku in pticam...tako kot sva to počeli,ko je še lahko hodila.

O,moja mami,moja zlata mami,tako zelo te imam rada in hudo mi je,ko vidim tvoje utrujene očke ,žalosten pogled,jaz pa ti ne znam pomagat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .samo ob tebi sem lahko....




_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

11.04.2008, 13:38

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Drži se in en user posted image zate in za tvojo družino.
Ko sem to brala so me kar solze polile. Kako hudo je ko izgubiš starše ali kogarkoli ki si ga imel rat in z njim delil življenje.

Bodite ob mami, da bo čutila da jo imate radi, in izkoristite vsak trenutek ko ste ob njej. Čeprav več nemore nič, čuti vas pa ob sebi.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

11.04.2008, 13:41

clock-img

Anonimen

Verjamem, da čuti, kako radi jo imate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2008, 13:43

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

user posted image  en objem za moč ... težko ti je in vse kar ji ta trenutek lahko narediš in pomagaš je to kar delaš že sedaj, bodi z njo, pomagaj ji da se bo lahko dotaknila tvojega user posted image  in ga objela.. pripoveduj ji vse kar se dogaja zunaj da bo na "tekočem" in povej da jo imaš rada in si ji hvaležna za vse ... user posted image user posted image  in poskusi biti ob njej močna user posted image

clock-img

11.04.2008, 13:44

clock-img

Volga

pencil-img

9346

O, kako lepo si to napisala, sem še jaz vsa solzna. kaj več kot to itak ne moreš narediti, vedi pa, da mami ve, kako rada jo imaš. pa povej ji to, čimvečkrat.

clock-img

11.04.2008, 13:47

clock-img

lara larissa

pencil-img

204

Žalostno je kar si napisala, na nek način vem kaj preživljaš, saj sem v podobni situaciji kot ti. Mama ima raka. Bodi močna kolikor se le da.  Posveti ji ves svoj čas ki ga imaš- ko ga imaš. Vem da imaš tudi svoje dolžnosti in predvsem ne drži tega v sebi kar te boli, tišči.  Čist ti dam prav da ne jokaš pred mamo, tudi jaz nisem pred njo potočila ene same solze zaradi njene bolezni- nikoli, ampak nekomu moraš izlit svojo žalost, strah, zjokaj se nekomu ko se ti to zahoče, ko več ne zdržiš. Zjokaj se očetu, partnerju, najboljši kolegici, nekomu ki mu zaupaš, daj to iz sebe. In črpaj moč za naprej, rabla jo boš. Če boš pa kadarkoli potrebovala kakršno koli vzpodbudo ali če ti lahko kakorkoli drugače pomagam mi lahko vedno pišeš na zs.
Pošiljam ti user posted image in držim pesti za tebe in tvojo mamo.

clock-img

11.04.2008, 14:35

clock-img

tintin

pencil-img

3293

andrejauser posted image user posted image user posted image user posted image hudo mi jezate in za tvojo družino. Tudi moja babica je imela podobno situacijo....nenadoma oslepela, nato diagnoza tumor in odhod...Drži se.

clock-img

11.04.2008, 15:02

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Tudi meni solze polzijo po licu user posted image user posted image user posted image . Toliko čustev si vpletla v to zgodbo user posted image user posted image user posted image . Bodite močni..... user posted image

clock-img

11.04.2008, 16:36

clock-img

silvya

pencil-img

1770

andreja2000 lepo si napisala. Še lepše pa je to kar počneš za njo. Vedi, da je to največ, da le takšna dejanja nekaj veljajo. Tudi, če bo odšla, boš vedela, da je s seboj nesla vašo ljubezen. Ta je večna. Ne ovira je čas in ne prostor.

clock-img

11.04.2008, 16:43

clock-img

total

pencil-img

4453

Ojej zelo  mi je žal za tvojo mami.....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

11.04.2008, 16:45

clock-img

Šarki

pencil-img

3163

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

clock-img

11.04.2008, 17:01

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

11.04.2008, 17:01

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Andreja res si lepo to napisala in hudo mi je za tvojo mami.  Molim zanjo da bi čim manj trpela in zbrala toliko moči da bi spet lahko šla v naravouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

11.04.2008, 17:05

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

kako močna čustva so tu izražena...ne vem, če sem začutila še kje tako moč...jočem, ker čutim tvojo bolečino, strah in ljubezen...stoj mami ob strani in ji daj vedeti, da si ob njej, da boš ob njej vsak trenutek, ki ti ga dopušča dan...
pogovarjaj se z njo, odpri okno, naj zasliši petje ptic...prinesi ji šopek rož, ki jih ima rada in jih postavi tako, da jih bo lahko gledala...zavrti ji kakšno pesem, ki ji pomeni nekaj...povej ji, da si srečna, da je bila ravno ona izbrana za tvojo mamo  in oče za očeta...daj ji do znanja, da ji je s pomočjo tvojega očeta uspelo ustvariti družino, ki ti je močno pomembna...žal mi je za vse vas, saj je bolezen uspela uničiti idilo družinskega življenja in napolniti vaša srca s tesnobo in žalostjo...bodite močniuser posted image


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

11.04.2008, 17:21

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Draga Andreja!
Vem, da ti je hudo, ko gledaš mamo, kako počasi odhaja. Ni je večje bolečine na tem svetu, kot pustiti oditi nekoga, ki ga imamo tako radi kot imamo otroci svoje mame. Vendar moraš v teh težkih trenutkih, ko je tudi njeno življenje polno bolečine, saj ve, da bo počasi morala oditi, biti močna in ji stati ob strani. Polepšati ji moraš zadnje dni s tabo, zato bodi ob njej, drži jo za roko, daj ji moč.

V mislih sem s tabo in s tvojo mamo. Ni hušega kot počasi izgubljati nekoga, ki ti je dal življenje...

Rada te imam, čeprav te v resnici sploh ne poznam. In v mislih ti v teh najtežjih trenutkih stojim ob strani in ti dajem svojo moč, da boš dovolj močna v času, ko bo tvoja mamica za vedno odšla.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2008, 19:16

clock-img

TejkaPK

pencil-img

171

IZVIRNO SPOROČILO: leon2003

kako močna čustva so tu izražena...ne vem, če sem začutila še kje tako moč...jočem, ker čutim tvojo bolečino, strah in ljubezen...stoj mami ob strani in ji daj vedeti, da si ob njej, da boš ob njej vsak trenutek, ki ti ga dopušča dan...
pogovarjaj se z njo, odpri okno, naj zasliši petje ptic...prinesi ji šopek rož, ki jih ima rada in jih postavi tako, da jih bo lahko gledala...zavrti ji kakšno pesem, ki ji pomeni nekaj...povej ji, da si srečna, da je bila ravno ona izbrana za tvojo mamo  in oče za očeta...daj ji do znanja, da ji je s pomočjo tvojega očeta uspelo ustvariti družino, ki ti je močno pomembna...žal mi je za vse vas, saj je bolezen uspela uničiti idilo družinskega življenja in napolniti vaša srca s tesnobo in žalostjo...bodite močniuser posted image



pod to se pa čisto podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo mami

clock-img

11.04.2008, 19:45

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Andreja vem kaj preživljaš. Tudi moj ati se trenutno bori z rakom....Vsem nam je hudo in upamo na čimboljši izid. Ker sem noseča sem še v večjem stresu. Sploh se ne zredim, ne paše mi jesti, skrbi me za pikico v trebuščku, skrbi me za atija in mamico...Potem pa vidim zunaj lepo vreme, nasmejane obraze, sonček me poboža po obrazu in mi je še huje. Ni fer.
Upam, da bo mamica zaspala v miru, brez bolečin. Da bo šla na lepše kjer ne ne bo bolelo in te bo čuvala.
Eh, spet se jočem...

clock-img

11.04.2008, 20:47

clock-img

Barbk

pencil-img

1549

Jočem in nimam besed... Bodi močna...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

clock-img

11.04.2008, 21:01

clock-img

MARUŠA1

pencil-img

5

Andreja, tako lepo si to napisala, da mi tečejo solze po licu. Vidiš jaz pa pogrešam mojo hčerkico,ki sem jo izgubila v prometni nesreči pred dvema letoma. Bila je moje sonce, tako kot si ti za tvojo mamico, pokaži ji, kako jo imaš rada, to je zanjo največ. Zdrži in user posted image

clock-img

11.04.2008, 21:11

clock-img

mika

pencil-img

6485

draga andreja...
razjokala sem se ob ob tvojih besedah.....izgubljati ljubljeno osebo so najtežji trenutki v življenju. kar počneš za svojo mami je vse kar ji lahko nudiš in to mami pomeni največ.... imeti svojega moža, otroke in vnuke ob sebi, medtem ko se poslavlja od življenja.

mislim nateuser posted image

Frutka, nisem vedela, da se tvoj ati bori z rakomuser posted image ...
user posted image user posted image user posted image iz srca mu želim, da ga premaga, da bo še dolgo užival z vami, posebej s svojimi navihanimi vnučki

clock-img

11.04.2008, 21:17

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Žal mi je, da prestajate te žalostne dni...jočem z vami.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

12.04.2008, 09:33

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

12.04.2008, 11:09

clock-img

spps

pencil-img

14046

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Tudi meni solze polzijo po licu user posted image user posted image user posted image . Toliko čustev si vpletla v to zgodbo user posted image user posted image user posted image . Bodite močni..... user posted image

se podpišemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

12.04.2008, 13:05

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Prav vsem,ki ste si vzeli čas zame in mi namenili tolažilne besede iz srca hvala.Večkrat grem brat vaše poste,ker vsak post posebaj mi pomeni  zelo veliko v teh zame tako težkih trenutkih,hvala,ker čutite z mano in mi je vsaj tisti trenutek ko vas berem malček lažje.



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

12.04.2008, 20:30

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Draga Andreja...natanko vem kako ti je....skoraj dve leti je , kar je naša mati zapustila tale svet, zaradi raka....ravno tako kot tvoja mati, je samo še ležala....edino kar ti lahko rečem, da če ji maš kaj za povedati, ji to povej......večkrat če se ti to zdi potrebno....
Držim pest za vaju, da bosta dorekli, kar imasta...da njena bolečina ne bo večna...da boš ti zmogla sprejeti slovo....da se bo tvoja mami spet lahko sprehajala po naravi.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem