cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: POROD in KONDICIJA??

clock-img

07.04.2008, 18:45

clock-img

anny1

pencil-img

414

Zdarvo ataner naj te ne skrbi tudi jaz sem bila zelo slaba v kondiciji strogi počitek pa je šlo zelo hitro 4ure in konec- nič naj te ne skrbi bodi sproščena- kar se le dauser posted image  pa bo šlo vse po načrtu-javi kako je šlo.user posted image

clock-img

09.04.2008, 08:32

clock-img

scubadiver

pencil-img

2994

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mi je malo lažje, ker me je bilo že groza, ko so mi vsi govorili: joj kak boš ti težko rodila, ker se nič dosti ne gibaš.



Tezje ti je po porodu.



Jaz sem bila pred nosečnostjo čist brez kondicije (še na šmarno goro je bil podvig pridet) Edini "šport" je blo prenašanje potapljaške opreme ker je res težka, potop pa itak ni šport. med nosečnostjo prav tako nisem počela nič.
Porod od trenutka ko so mi začeli sprožati popadke do konca 3,5 ur s tem da sem bila čist čist zaprta.
Okrevanje po porodu? Takoj bi šla lahko plesat. Res sem se super počutila, matrali so me edino šivi, ker je šlo pri porodu tko hitro da niso imeli časa čuvati presredka.
Tko da po mojih izkušnjah niti porod niti okrevanje po porodu nimata veze s kondicijo.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

clock-img

11.04.2008, 20:39

clock-img

ataner

pencil-img

147

Babike hvala vam za podeljene izkušnje. Sicer pa - še dva meseca in vam bom povedala še svoje mnenje. user posted image  user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

clock-img

12.04.2008, 18:18

clock-img

BUŠICA

pencil-img

1717

lepo slišati take zadeve, ker skoz poslušam naj se vpišem na user posted image telovadbo, češ da drugač bom težko rodila,pa okrevanje bo slabše... povem tudi jaz čez 2 meseca!

clock-img

15.04.2008, 14:16

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

nima veze......vse je odvisno od telesa samega......... jaz sem kar aktivna, 3x porinla in pupa je prišla na svet, mi je pa morala sestra, ko sem drugič porinila, noge pomagat vzdignit tako, da ne se sekirat....... kondicija gor ali dol......ne pomaga kaj dosti....

clock-img

15.04.2008, 14:27

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Ah kje pa jaz nisem bila najbolj fizicno pripravljena pa sem rodila v 4 urcah!Mislim da to nima nekega pomena so pa tudi meni vsi govorili da morav vsaj v zadnjih mesecih veliko hoditi ja valda sla sem ene parkat na kratek sprehod in to je bilo to!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem