cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kaj jesti med dojenjem?

clock-img

18.03.2008, 22:57

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Pri obeh sem jedla vse - tud tatarca, francosko solato,... in nista imela težav s krči. user posted image

clock-img

22.03.2008, 21:09

clock-img

Anonimen

 kruh, krompir, makarone, riž in beljakovin ( meso in ribe ), pa zelenjavne juhe in enolončnice. mleko in veliko jugurta, pa čaj in dosti skute in sira, ter sadja.
Jedla sem veliko tudi močnika, polente pravjo da je dobro za mleko.
Nisem jedla sveže zelenjave, graha, fižola oz. kar napenja ne.
Ko je bil tamali star 8. mesecev sem začela z zeleno solato, rdečo peso .

clock-img

22.03.2008, 22:48

clock-img

dreamz

pencil-img

510

Pri prehrani sem pazila do okoli 3. meseca, dokler so trajali krčki. Jedla nisem sveže sadje in zelenjavo, ne čokolado, ne srovega mesa, rib, ne hrane ki je sploh znana da napenja in nič pikantnega, ne vegete, ne raznih jušnih kock ipd... Kasneje pa sem počasi začela vse jest.
Sedaj še vedno dojim, ampak še ne jem carpaccia, sušija, jagod, rakov, školjk, gob, vegete, meda...

_____________________________


clock-img

23.03.2008, 16:46

clock-img

ursikazala

pencil-img

223

Naša ni imela nobenih krčev, zato sem jedla vse, razen fižola, zelja in repe. No pa zelo začinjenih jedi tudi ne.
Drugače pa čokolado, eno kavo na dan, česen.. brez problema. Važna je pa itak zmernost pri vseh zadevah.


_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

clock-img

23.03.2008, 16:52

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Vse po malem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem