cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Namizni računalnik ali prenosnik?

clock-img

13.03.2008, 08:58

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Imam laptopa, mož ima kišto. Ne dam mojega za noben denar. Za tisto, kar potrebujem, je moj 4 leta star prenosnik več kot preveč, wireless mi dela b.p. kjerkoli v stanovanju. Ko vidim tiste kable okol moževe kište, mi kr slabo rata. Za njegove potrebe, predvsem za fotografijo, pa prenosnik ne bi bil vredu. Razmisli, kaj res potrebuješ (moj mož pač rabi nek ful hud monitor, meni pa za to precej dol visi). 

clock-img

14.03.2008, 14:17

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

No, samo še to. Jaz imam prenosnika z 180 giga in mi je to več kot dovolj prostora tudi za downloadanje. Je pa moj nabavil še zunanji 250 giga disk. Imam brezžično povezavo, pa ni nič slabša.
Mi imamo pri hiši 4 računalnike (zaradi moževega dela), a meni je še vedno najljubši moj prenosnik.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

14.03.2008, 15:14

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Zakaj bi bil namizni boljši????
Zdaj je tehnologija v prenosnikih tako napredovala, da so razlike ...


V ceni. Za enak denar dobiš veliko boljši namizni, kot pa prenosnik. Torej za isto zmogljivost je namizni pol cenejši.

Imam namiznega doma in v službi. Doma imam še prenosnika. Moram reč, da prenosnika skoraj ne odprem. Da bi pa računalnik še kam vlekel s sabo? Že tako ga je dost.

Kar se pa tiče Viste ali XP. Sam uporabljam XP in bom Visto pustil drugim, da jo preizkušajo in jamrajo še nekaj časa. Ko bo Vista dovolj stabilna in gonilniki ter programi zanjo dovolj razširjeni pa bom presedlal. Mi je kar hecno, ko na trackerju stalno sprašujejo "a deluje na Visti". Z XP-ji je bilo enako. Je bilo na 2000-ki treba počakat, da se drugi zafrkavajo.

clock-img

16.03.2008, 11:28

clock-img

mighi

pencil-img

71

Ja vsak ve zakaj rabi PC, ane.

Če ga boš imel 90% doma kupi stacionarnega (cenejši za enako  kvaliteto, možnost nadgradenj, boljši monitor ipd.) če pa si stalno na poti (ne na WCuser posted image ) si kupi prenosnika.

Jaz imam doma star stacionarni  PC (AMD) za downloadanje (tudi wireless, samo kartico z anteno dokupiš za cca 10€), v službi pa prenosnik. Pa vam priznam, da se mi ga ne da prenašat naokrog, če RES ni nujno kaj naredit.

clock-img

08.01.2012, 20:51

clock-img

sasupo

pencil-img

1

Namizni računalniki jaz sem ga kupila tukaj, velika izbira, hitra dostava, ugodne cene
Priporočam

clock-img

10.01.2012, 23:08

clock-img

FotoModel

pencil-img

45

Definitivno prenosnik.

Sam osebno uporabljam Apple, Macbook pro 13, zelo zadovoljen z njim. Prenosnik pa zato, ker ga lahko neseš kam hočeš. Imam pa narejeno tudi tako, da sem si kupil monitor (24), tipkovnico in misko, ter vse priklopim na prenosnik, in izgleda kot da mam namiznega. To mi pride v poštev predvsem, ko urejam kake slike, video..

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem