cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

13.03.2008, 18:35

clock-img

sani1

pencil-img

1382

SEXI MAME pozdravljene...

Ni bilo časa za računalnik, ker sem okrog letala. Sem naredila toliko kilometrov kot že dolgo ne. Na hrano sploh nimam časa mislit. Samo žejna sem pa skoz.
In ko sem prišla domov sem si privoščila kosilo...user posted image ki ni bilo ravno najboljše...

No za razliko od drugih moških me moj zelo podpira. Midva nimava niti časa se skregat, ker sva tako malo časa skupaj in se takrat raje smejiva user posted image ...
Mi je včeraj zvečer pribil, da bi jaz naredila 600 trebušnjakov na dan če bi bili v akciji... user posted image

Evo jutri je že petek in tedna bo konec!!!

GLAVO POKONCI....  Jutri pa ven na sonce ženske in veliko vode popit!!!


clock-img

13.03.2008, 18:43

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Gapimasa user posted image user posted image user posted image , ker nisi vzela nobene mamine napolitanke, SUPER user posted image user posted image user posted image !
Andreja, super da si se nam pridružila, seveda ti bo uspelo, v to ne dvomi user posted image ! Te dam na seznam user posted image !
Tititi, kaj pa študiraš, pa nič pregreh user posted image user posted image user posted image !
Rakica, čez noč se ne da shujšat, mogoče je pa zate bolje, če se ne vagaš vsak dan, ampak samo ob ponedeljkih!
Snake, če damo vsak teden 1 kg dol, je to 26 kg v šestih mesecih user posted image , sam zdržat je treba user posted image !
Decemberka ne govori o hrani tako zvečer, ker kar lačna ratam user posted image user posted image user posted image !
Bodoča, midve sva pa "konkurenca" user posted image  in morava skupaj vztrajat user posted image user posted image user posted image , da bova seksi mamice. Jest jemljem ene vitamine, že en mesec (ker sem tri mesece po porodu), zdaj pa ko hujšam, jih pa sploh bom jemala, tko da probaj še ti!

clock-img

13.03.2008, 18:44

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Sani sem te že pogrešala user posted image !

clock-img

13.03.2008, 18:53

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

živjo sexy mamice, moj dan je zaključen, no ne če čisto večer je še pred mano, ampak mislim da bo šlo, tako kot čez dan...zdej grem pa malega umit ga dat spat, pa tud jz bom šla spat, da me ne bo zamikalo po hrani,lahko nočko do jutri zjutraj pa brez pregrehov do takrat ...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

13.03.2008, 18:58

clock-img

tititi

pencil-img

179

DEBELUŠKA 30 - ZUP se učim user posted image .
Pregreh probam res čimmanj, čeprav tam do kosila kar ne gre. Skoz bi neki jedla, sam da se ne učim. Pol pa ko vidim da je ura že 17h pol pa ni treba nič (razen toplega čaja) do 24h...

No dobr je sam to da se mi uspeva čokoladi ubrant, kar mi ni še nikoli uspelo. Vse kar je blo danes sladkega je blo 1 francoski rogliček (ja vem itak bedno, sam vsaj ni sama čokolada, pa ni to pol tavelike milke...)

A ja. A katera ve če se sme jest "ribji namaz" oz. "bakala". Se mi je po 100 letih zaluštu in sem ga danes kupila. Sem ga za malco na kruhu pojedla. Sam a ni to kr dosti mastno pa to. No sej nisem pretiravala user posted image

Ajd. Naprej v nove zmage nad znanje in učenje. Eto moj motiv do ponedeljka. Pol pa 14 dni laufanja po naravi! Veliki noči navkljub!

_____________________________

H u J š A m ! ! !

clock-img

13.03.2008, 19:22

clock-img

Anonimen

Debeluška, kakšne vitamine pa jemlješ? Kaj priporočaš? Tudi jaz sem tri mesece po porodu. Točno na današnji dan.

clock-img

13.03.2008, 19:29

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

mala maja jaz sem bila tut dons z mlajšim na sistematske pregledu... In so bile same hvale itak kok je oh in sploh... Mam srečo, da je mlajši res čist neproblematičen in ga na vseh koncih samo hvalijo... kar dobro dene za moja ušesa...

Drugač kar se tiče včerajšnjega hladilnika, sem šla mimo user posted image user posted image user posted image  Moj se sicer še vedno drži, ampak moja motivacija je vedno močnejša in se ne dam user posted image user posted image user posted image  . Zarad mene če se odsel user posted image  Bom zdaj tolk seksi suhica, da jih takoj 5 novih dobim user posted image user posted image  Pa imam spet novo motivacijo za hujšat user posted image  Sem shujšala že 1,5 kg...user posted image user posted image user posted image  Zdaj ne morem zjutraj brez vage, prej sem se ji pa tolk izogibala. Se vsako jutro pred službo najprej stehtam...

Danes sem imela mal bolj kvazi sadni dan, za zajtrk sadje, za kosilo solatko, popoldan pa še eno pomarančo... Saj solatka ni prevelika pregreha na sadni dan... Upam?user posted image

Jutri bom imela pa vodni dan, če mi bo ratal. Želim si ga imet vsak petek... Bomo vidl user posted image

Samo čez vikend bo pa najhujš... To še ne vem, kaj naj kuham, pa kako naj se odpovem celodnevnemu grižljanju. Čez teden v službi načeloma sploh ni panike, samo vikend user posted image  Najboljš da si kakšno vikend zaposlitev najdem. Ker baje bo še dež, pol bomo pa spet cel dan notr al pa po obiskih in sama hrana okrog mene...

Ahhhh user posted image

Upam da preživimo petek -  a je še kakšna na petkovi vodi? Rabim kakšno navijačico vsaj...

Saj vem, da se vam mogoče zdi moja dieta mal preveč striktna, ampak men čist pade motivacija, če gre prepočasi... Bom mogla pa ful bol pazit po končani dieti, da ne bo vse takoj nazaj...

Dovolj od mene za danes... Poročam spet jutri..

Lp

clock-img

13.03.2008, 20:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

SEKSI MAME ŽIVJO NO JEST SEM SE PA DONS PREGREŠLA IN SEM POJEDLA 3MAJHNE BOMBONČKEuser posted image user posted image . ZATO SEM PA PREJ ODLOČILA DA KUPIM ZA MOŽA IN OTROKE TORTO ZA SEBE PA NEuser posted image user posted image user posted image IN ME JE MOŽ SAMO POGLEDAU KER VE DA SEM SLATKOSNEDAuser posted image

clock-img

13.03.2008, 20:16

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Tititi, a mi lahko kaj več poveš o izpitu, kje si prijavljena, v katero ga delaš, a se sam po zakonu učiš ipd, ker se ga jaz pripravljam iti delat že dve leti user posted image , lahko mi odgovoriš na zs, da nebova tle "morile"!

Decembrka, jemljem Supradyn, te mi je svetovala v lekarni, ker se po carskem rezu kar nisem mogla "pobrati", najprej sem mela vnetje, pa slabo kri, pa vse možne viroze "fasala", tko da so mi te vitamini kar dali energije.
Jemljem pa še magnezij (zaradi prebave) in multivitaminske tablete, te pa vzamem, ko se spomnim, razen magnezij pa probam vsak dan!

A.N.J.A., kako se boš držala čez vikend user posted image , misli samo na to, da je v ponedeljek vaganje in poročanje tu gori. Tista, ki bo najbolj pridna, dobi nagrado user posted image user posted image !

Rakica user posted image user posted image user posted image , a pa si danes kaj pozabila "serija" user posted image user posted image user posted image !

clock-img

13.03.2008, 20:19

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329


SEKSI MAME

Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:

Ime - željena izguba kg          Datum: 10.03.2008
 
Debeluška     -19 kg
109,10
 
*Erika*         -30 kg
89,00
 
Snake              -9 kg
59,00
 
Rakica1         -25 kg
89,00
 
Tačkica          -20 kg
90,00
 
A.N.J.A.        -15 kg
75,00
 
Petrcamg        -10 kg
72,00
 
Tititi                -5 kg
55,00
 
Mala Maja     -30 kg
92,00
 
Pikica               -3 kg
59,50
 
Decemberka     -8 kg
73,00
 
Majra             -15 kg
 84,00
 
Barba             -10 kg
66,60
 
Luka Jan          -5 kg
77,00
Gapimasa       -15 kg
81,30
 
Vesnica          -16 kg
76,00
 
Abi                 -20 kg
90,00
 
Tajduška          -7 kg
61,00
 
1A                  -10 kg
67,00
 
Ninataja            -7 kg
62,00
 
Bibyzan         -15 kg
94,00
 
Tačkica           -15 kg
85,00
 
Lamama          -11 kg
71,00
 
Sončki             -15 kg
77,00

Pokica             -10 kg
76,00

 
Bodoča           -30 kg
108,40
 
SašaL              -15 kg
85,00

Nina166            -7 kg
52,50


Andreja              -15 kg
92,00



ŠE 3 DNI VZDRŽIMO, POTEM PA VAGANJE user posted image user posted image user posted image !

clock-img

13.03.2008, 20:22

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

no seksi mame vidim da vam usepva, jaz sem pa lačnaaaaa, da bi pojedla cel hladilnikuser posted image user posted image . Sploh ne vem kako bom zdržala do jutrišnjega kosila, ki bo bog ve kdaj. user posted image user posted image

takole se zgodi, če imaš preveč natrpan urnik in nimaš časa za pravo prehrenjevanje in s tem kopičiš kilogrameuser posted image . Amapk brez vasuser posted image user posted image je veliko lažjeuser posted image user posted image

RAKICA mi smo bilit ud v slaščičarni in nisem kupila torte, in za nameček sta še vedno dva kosa torte v hladilniku. Joj se mi cedijo slineuser posted image

ANJA naš pa ni hotel skoraj nič povedati in pokazati, pa še v govoru je baje full šibak, tako da bova varjetno morala hodit k logopedu.user posted image  Drugače pa je tud uredu. Smo pravi bajski s 16kg pri treh letihuser posted image , samo jih je imal lansko leto takle čas samo 11.user posted image

a na sadni dan lahko ješ kompot? Amapk mislim trgovinskega, ki je full sladek. Gre se pa za ananasovega?user posted image

Punce dejet mi povedat a ima katera težave s prebavo? Jaz sem že tako in tako full zaprta, zato sem danes popila odvajalni čaj, ker drugače me bo razgnalo. user posted image user posted image  a mislite,da je narobe?

clock-img

13.03.2008, 20:23

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


A.N.J.A., kako se boš držala čez vikend user posted image , misli samo na to, da je v ponedeljek vaganje in poročanje tu gori. Tista, ki bo najbolj pridna, dobi nagrado user posted image user posted image !




Kakšna je pa nagrada?user posted image

clock-img

13.03.2008, 20:26

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


ANJA naš pa ni hotel skoraj nič povedati in pokazati, pa še v govoru je baje full šibak, tako da bova varjetno morala hodit k logopedu.user posted image  Drugače pa je tud uredu. Smo pravi bajski s 16kg pri treh letihuser posted image , samo jih je imal lansko leto takle čas samo 11.user posted image



Če ste vi bajski, kaj smo pol mi? Moj mali ima 17,5 kg,... Sam je pa res velik za svojo starost, mislim da so rekli 108 cm ali neki takega... skratka skor tolk je velik kot ta starejši...

A je to že smetenje teme?? user posted image  Upam, da ne...

clock-img

13.03.2008, 20:31

clock-img

majra

pencil-img

1499

Decembrka jaz sem pa 2 meseca po porodu, točno na današnji dan user posted image

Dobro, da sem prišla šele sedaj domov, ker drugače definitivno ne bi zdržala danes samo na sadju. Sem pa pospravla kilo user posted image , čeprav vem da so najslabši izbor za dieto.

if (dansFavoris(f,'/repository/Food/food-banana-20.gif')){clic('/repository/Food/food-banana-20.gif',1,1);}
Komaj čakam mesek jutri
user posted image




user posted image Vem, kruto, ampak sem tako lačna, da bi se tudi na kako pipiko spravla.
 
Moj user posted image  je meni strašna podpora, sva šla danes v shoping in se je odloču, da gremo v Mc donaldsa. In ne odnehat, na vsak način je hotel na burger. Pa mislim, da je bil vsega skup 5X v življenju tam. On se je veselo mastil, jaz pa zraven besnela in ratmišljala o sadju
 
A.N.J.A jaz navijam zate, da ti uspe vodni dan.
user posted image Go  A.N.J.A
Mala maja seveda boš zdržala. Nimaš druge izbire user posted image  Odvajalni čaj bo pa samo pospešil izgubo kakšnega kg
 
Debeluška, upam da sta z možem dobila termin za mag. resonanco. To naše zdravstvo je katastrofa.
 
Držte se sexi mame!

clock-img

13.03.2008, 20:33

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

upam da neuser posted image , še to povem, da je naš pa 104cm velik.

Drgač pa ja kakšna pa je nagrada. Nova tehtnicauser posted image user posted image , ker bi jo nujno rabilauser posted image user posted image user posted image  ali ena 500 g čokolada, ki je ne smemouser posted image user posted image user posted image

A nobena ne ve če lahko ananasov kompot, s full cukra. No vsaj danes.user posted image

clock-img

13.03.2008, 20:37

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Jaz mislim, da kupljen kompot (ni važno kakšen) ni OK za nobeno dieto... user posted image  Sori... Dobrote prepovedane...

clock-img

13.03.2008, 20:39

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Aja, pa majra hvala za navijanje.!!!!user posted image  A se mi ne bi še kakšna pridružila, da se ne bom smilila sama sebi, ker sem edina na vodi??? No, javite se!!!

clock-img

13.03.2008, 20:50

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Za nagrado, ker ne smemo sladkarij, pa tista, ki bo najbolj pridna dobi rožo in sicer samo naslov sporoči, prinese pa jo dečko, ki je na sliki user posted image user posted image user posted image :

user posted image

Z možem sva dobila datum za MR, sem bla fulll vesela, prav solzne oči sem imela, ker je res hudo!

clock-img

13.03.2008, 20:52

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Pa da mojga pol kap zadane....user posted image  Mogoče bi pa se mal zamislu, kaj počne...

clock-img

13.03.2008, 21:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

DEBELUŠKA30 VEŠ DA NISEM FALILA SERIJE SEM SI JO POSNELAuser posted image user posted image ,PA JO BOM KASNEJE GLEDALAuser posted image user posted image

clock-img

13.03.2008, 21:16

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

user posted image  



vauuser posted image  zdej pa ne bom nič jedlauser posted image user posted image , če pa pride v natur pa splohuser posted image user posted image

DEBELUŠKA super, da sta dobila datum. Upam, da je le ta super hitro kmaluuser posted image

clock-img

13.03.2008, 21:19

clock-img

*erika*

pencil-img

938

vidm da ste se razgovorile,no dan je mimo in cas za spt.tako da vsem lahko noc in sanjajte kako bomo sexy v kopalkahuser posted image user posted image .lepo spite pa se slismo jutriuser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

13.03.2008, 21:38

clock-img

majra

pencil-img

1499

Ah, grem grešit! Nočem nagrade user posted image

clock-img

13.03.2008, 21:39

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Vidim, da se ful pridno javljate!!
Dans ni bilo časa, sma bla z mojim na pogrebu, pa tud mal sm se prekršila, ko so mi tolk živčki delali. A je fejst narobe če poješ zvečer pest koruznih kosmičev, suhih?? No, zdejle sm jih, vsaj kaki sladki keksi niso bli.
drugače sem pa ugotovila, da ful premal pijem, pa ne vem, včasih sem pa požlampala po 4 lite vode. Se bom probala bol kontrolirat!!
Mal špricam, pa vsako jutro skačem na vago, kaže res manj, mi da motivacijo za čez dan. Uradno pa poročamo v ponedeljek.
Evo,še 3 dni do vaganja in upam, da sem najboljša!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2008, 21:39

clock-img

majra

pencil-img

1499

Debeluška super za MR

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem