cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

12.03.2008, 19:00

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Sam na hitro:
JEEEEEE TRETJI DAN JE že skoraj ZA NAMI user posted image user posted image user posted image !
 
To punce, ne dajmo se, me to zmoremo in bomo vse "seksi mamice" na plaži!

clock-img

12.03.2008, 19:05

clock-img

*erika*

pencil-img

938

evo mene lacna kot volk.....tezko je ampak se ne dam hocem bit sexy mami

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

12.03.2008, 19:16

clock-img

majra

pencil-img

1499

Ženske, ups pardon, bodoče sexi mamice, kaj si boste oz.ste si privoščile od sladkega? Jaz, čokoladni krof! Pa še bi, ker me kar zmrazi, ko se spomnem na jutrišnji sadni dan.

clock-img

12.03.2008, 19:19

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Pozdravljene sexi mame user posted image
 No jaz se danes že boljše počutim, nič nisem lačna hihi posebno ko sm mela za večerjo sladoleduser posted image  Me pa zelooooo boli trebuh oz mišice  na trebuhu (hihi kot da jih imam, sam salouser posted image ) od trebušnjakov. Sm se kr resno lotla telovadit, ker se mi zdi da drugače ne bo nič. No po dolgem času sm bla tudi sz ta malim zunaj  in sva prehodila kr neki km oz. jaz sm jih prehodila .
Ufff jutri bo pa težka no ma jst si bom pečena jabolka sz cimetom nardila za kosilo, pa mal več čežane bom dop. nardila da bo zame in za sinčka. Drugače a ma kakšna še kšno idejo kaj naj jem na sadni dan??user posted image
Debeluška 30 tebi pa vse pohvale za takšno razpredelnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

12.03.2008, 19:28

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

use ste lačne, jaz pa sita kuser posted image user posted image . Sem za kosilo jedla solato, in en kos mini, mini kos pice sem malemu sunla. Pa je bila brez šunke in sira. Ubistvu samo testo in paradajzuser posted image

Aja pa pol palačinke sem mojemu prejle pojedla. Amapk žeja me pa daje user posted image user posted image user posted image . Vsak dan popijem sigurno več kot dva litra vode pa imam ustnice tako suhe.

clock-img

12.03.2008, 19:29

clock-img

*erika*

pencil-img

938

tackica js sm si skuhala kompot na sadni dan,te odzeja pa se sit si dalj casa kot ce samo jabolko pojes



_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

12.03.2008, 19:48

clock-img

tačkica

pencil-img

27

*erika* hvala za idejo si ga bom pa res skuhala sm čisto pozabla na kompot hvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

12.03.2008, 20:26

clock-img

tačkica

pencil-img

27

debeluška 30 bi te prosila če moje kg popraviš, ker mi je zdej moj prinesu novo digitalno vago in ta kaže kr 5 kg večuser posted image user posted image user posted image user posted image  torej jih imam 90 kg , tko da moram shujšat 20 kguser posted image user posted image user posted image  prav mal me je na rit vrglo, ki tolk jih pa še nism mela pa tko sm bla prej veselauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

12.03.2008, 20:36

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Ah, digitalno stran vrž, pa bo!!! Jaz bi mela najrajš uno industrijsko, da na 5 zaokrož... Samo da ne bi na gor user posted image

clock-img

12.03.2008, 20:38

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

No, drugač mi gre pa vse narobe.. Zdaj ko bi najbolj rabila podporo, se gre moj skregat z mano... Ubistvu se kar drži neki. user posted image  In pol bi itak najrajš šla u hladilnik, ... Pa sem se rajš na RR priklopla... Za Orbitrek pa niti slučajno ni volje...

clock-img

12.03.2008, 20:39

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

SEKSI MAME

Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:

Ime - željena izguba kg          Datum: 10.03.2008
 
Debeluška     -19 kg
109,10
 
*Erika*         -30 kg
89,00
 
Snake              -9 kg
59,00
 
Rakica1         -25 kg
89,00
 
Tačkica          -20 kg
90,00
 
A.N.J.A.        -15 kg
75,00
 
Petrcamg        -10 kg
72,00
 
Tititi                -5 kg
55,00
 
Mala Maja     -30 kg
92,00
 
Pikica               -3 kg
59,50
 
Decemberka     -8 kg
73,00
 
Majra             -15 kg
 84,00
 
Barba             -10 kg
66,60
 
Luka Jan          -5 kg
77,00
Gapimasa       -15 kg
81,30
 
Vesnica          -16 kg
76,00
 
Abi                 -20 kg
90,00
 
Tajduška          -7 kg
61,00
 
1A                  -10 kg
67,00
 
Ninataja            -7 kg
62,00
 
Bibyzan         -15 kg
94,00
 
Tačkica           -15 kg
85,00
 
Lamama          -11 kg
71,00
 
Sončki             -15 kg
77,00

Pokica             -10 kg
76,00

 
Bodoča           -30 kg
108,40
 
SašaL              -15 kg
85,00

Nina166            -7 kg
52,50



Tačkica, ne sekiraj se, to naj ti da še več volje, da je to treba dol spravit user posted image user posted image user posted image ! Glavo gor pa gremo dalje user posted image user posted image user posted image !

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 12.3.2008 20:40:28 >

clock-img

12.03.2008, 20:42

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

A.N.J.A. ti kar descu pokaži, da si karakter in pol. Hladilniku pa se nikar ne približuj, če drugače ne gre pa pojdi spat, boš vidla, koliko boš jutri ponosna nase user posted image user posted image user posted image !

clock-img

12.03.2008, 21:12

clock-img

*erika*

pencil-img

938

tackica ne sekiraj se mene je tud vaga zajebala...ne se sekirat tukj smo si vse enake,skupaj bomo shujsale in se podpirale,tako da veselo na hujsanje da bomo sexy mame

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

12.03.2008, 22:08

clock-img

Anonimen

Veš A.N.J.A., jaz sem pa tečna bla do pred kratkim, sem se pa jaz na svojega drla. Pa sem pojedla tortico, uh, mi je pa 100 x na bolje šlo. Joj, kaj vse lakota naredi. Le kaj bo jutri na sadni dan? user posted image user posted image

clock-img

12.03.2008, 22:51

clock-img

gapimasa

pencil-img

76

A.N.J.A. ne sekiraj se! Upam, da si uspela preskočit hladilnik in da sta se že pobotala. Sicer pa jaz nisem nikoli lačna ko se z dedcom skregava. Se raje zaprem vase in nikor ne spustim poleg, in sploh ne razmišljam o hrani. Tako da s tega stališča bi bilo fajn, če bi se večkrat kregala, :-) Ampak sem raje bajsika, le da se razumeva dobro!

Prebrodla današnji dan brez problema! Aja, samo da še vam povem, da sem imela kolegico na kavici popoldan, in sem pustila celo kavo oz kapučino, ker redi in se mi sploh ni luštal. Pa to brez kakšnega problema! Meni je hoodia res všeč. Prej se kapučinu ne bi morala odrečti za nič na svetu.

Pa bila sem pri mami, ki ima vedno napolitanke na mizi in ponavadi sem spraznila krožnik,danes pa sem mali dala eno, jaz pa nobene.

Sem že dobila motivacijo...

Zdaj pa še trebušnjake...


Le tako naprej sexy mamice.....

clock-img

13.03.2008, 07:48

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Živjo ali sprejmete še mene medse?? Jz se nisem upala prej javit, ker nisem bila ziher, da bom zdržala, pa se držim že dva dni user posted image user posted image  sem tako ponosna nase... drugače pa imam 92 kg moj prvi cilj je -15 kg do 1. maja... upam, da mi bo vspelo...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

13.03.2008, 08:48

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dobro jutro hujsarice.evo mi se rihtamo ker ma danes moja hcerkica ultrazvok kolkov v kranju,drugace bom pa zj pojedla jabolko in razmisljam kaj nj naredim za kosilo.
andreja
dobrodosla,in veliko izgubljenih kilogramovuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

13.03.2008, 08:53

clock-img

tititi

pencil-img

179

Joj punce kako ste pridne. Zame je uspeh da uceri nisem med ucenjem niti koscka cokolade snedla in da sem spila 2 litra caja. Ja pol je vsakih 15 minut odmor ko treba na wc user posted image user posted image

Drugac pa Erika bom se kej glede kave pogledala. Po eni strani mi ni logicno po drugi pa ja. Ampak ce je treba se kavi odpovedat ni to noben problem user posted image   user posted image  user posted image  to zdej pravm ko bo pa to treba narest bo pa user posted image  Mislm pa da pr meni ne bo funkcioniralo ker meni kava na tesce spodbudi prebavo in ce je ne pijem je kr kriza glede tega in pac kot vemo je redn wc zlo pomembn pri hujsnju/obdrzati tezo.... No porbat ni greh.

Drgac pa se vam intenzivno priruzim v torek. Ko bo manj ucenja in upam da bo tudi takrat sijal tak lep soncek kot danes, da bom lahko sla malo v naravo...

Lep dan vsem

_____________________________

H u J š A m ! ! !

clock-img

13.03.2008, 09:06

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ANJA jaz sem tud taka. če se skregam bi pojedla vse v hladilniku in še kajuser posted image user posted image  in kadar sem živčna isto samo jem.user posted image user posted image user posted image  za uspešni izogib hladilnika. Mene je tud včeraj moj zdražiluser posted image  sem se komaj zadržala, pa še svakinja je ima RD in smo imel poln hladilnik torte. ampak je ostalauser posted image user posted image


DEBELUŠKA sem mislila, da imaš ti probleme.user posted image  Upam, da pride možek čim prej na vrstouser posted image

_ANDREJA_  dobrodošla med seksi mamami
 
 
NINA166 hvala, user posted image  potlej nisme jedla pomfi
 
Drugače pa danes je sadni danuser posted image  za tiste ki hujšate po ločevalni. jaz sem že popila en smoothe in sem sita za celi danuser posted image user posted image  močno upam ja. Pa še tolk eltanja imam danes. Ima mali posvetovalnico pri 3 letih ob 11.30 ob 13 pa tavečji zobarja, po tasrednjega je pa treba it ob 12.55user posted image user posted image  Z možekom še ugotavljava kako nama bo uspelo se razvrstit. Bova mogla kar taščo poklcati na pomoč.

clock-img

13.03.2008, 09:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

andreja dobro došla med nas seksi mame veliko sreče pri hujšanju user posted image user posted image user posted image
no punce danes je treti dan mi in kar gre edino sem bila zjutraj malo razočarana user posted image user posted image  ker na tehnici ni bilo nič spremenjeno od včeraj ampak sem včeraj spila 4,5l vode pa mislim da zaradi tega upam da bo jutri kaj boljeuser posted image user posted image

clock-img

13.03.2008, 09:40

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

hvala za doborodošlico.... drgače pa jz hujšam po metodi manj žri... oz. sploh ne vem kako imam lahko toliko kg, ker ne jem nič več kot sem jedla predno sem zanosila (če ne štejem nosečnosti, kjer sem bila skozi lačna user posted image  ) no ja važno da bo sedaj šlo vse dol... tudi zunaj sem že bila danes in mal hodilaaaa...počasi bo pa treba it v službo tiste 4 ure oddelat, za zajterk sem pa imela dva preprečenca, pomarančo in čaj z mlekom...kosilo bom preskočla, ker bom v službi, in bom združila z zgodnjo večerjo, kaj bomo jedli pa še ne vem....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

13.03.2008, 12:19

clock-img

snake

pencil-img

716

evo tudi mene danes, danes je moj sedmi dan diete in sem malo v krizici ker sem šla dol samo eno kilouser posted image
ampak se ne udam


gremo punce gremo

clock-img

13.03.2008, 15:33

clock-img

*erika*

pencil-img

938

kje ste hujsarice.......nc se ne javljate.evo meni sta oba otrocicka zaspala in mam malo casa da pregledam kaj se dogaja...tak cudn obcutk imama kot da nic ne gredo kile dol pa ne vem zakaj...vzunj je soncek tako da ste sigrno vse vzunaj.no lep dan se naprej

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

13.03.2008, 17:03

clock-img

Anonimen

Danes je sadni dan. Do sedaj je šlo, bo pa še menda naprej. Se pa že tako suha počutim, da še ogledalu ne verjamem več, da me je kar nekaj skupuser posted image .
Saj vem, če se bi najedla bi bila pa kot user posted image , pa brez poskokov.user posted image
Njam, rajši mislim na jutri. Puranji čevapčiči, njam.
Lep pozdrav vsem sexi mamicam - kakršnekoli smo že

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.3.2008 17:04:41 >

clock-img

13.03.2008, 18:32

clock-img

bodoča

pencil-img

908

hja, sadni dan, saj je še kar šlo, samo ni važno kolk sadja pojem, počutim se tako "prazna", pa utrujena sem ker sem že od 5.00 h pokonci in glava me boli. ja nič, danes ni moj dan. na naslednji sadni dan bom že bolj pripravljena user posted image .

hujšarce, uživajte še naprej, si pišemo jutri, ko bomo, no vsaj jaz, bolj pri močeh.

_____________________________

mojeustvarjanje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem